You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 34.

Friday, August 7th 2020, 10:32pm

Author: Literary13

RE: Trials of the Great Dragons - Bölüm 2

Quoted from "- Clamatis -" Kaynak Toplarken Tamamlanabilecek Gelişmeler: The “Dry Weather Only” Challenge: Harabeleri günlük olarak dolaşmalı ve 20 adet Worn Through Cutthroat Boots Başkesenin Eskimiş Çizmeleri’nden bulmalısınız. Ekstra olarak sualtı sarayına gidip avlanda çıkan halkaları toplayarak bu elde edilmesi gereken botları kolayca elde edebilirsiniz.

Friday, August 7th 2020, 10:24pm

RE: Trials of the Great Dragons Etkinliği - Bölüm 1

Quoted from "- Clamatis -" Merhaba arkadaşlar, Yoğun istek üzerine, yeni gelen etkinlikte size yardımcı olabilmek için Rus Forumunda İnsan Mentorumuz Saltukile bulduğumuz konuyu Türkçe'ye çevirdim. Olayda her 4 gelişme için bir adet ödül kutusu alıyoruz. En son gelen ödül kutusu 36. gelişmede aldığımız ödül kutusudur. Etkinlikte toplam 70 gün süremiz var. Bizde bazı gelişmeler farklı. Her ihtimale karşı bizde halen bağlantı adresi bulunduğu için Rustaki farklı gelişmeyi de başına yıldız işareti...

Thursday, August 6th 2020, 11:17pm

RE: Trials of the Great Dragons

Quoted from "Literary13" Merhabalar Yeni gelen eventle ilgili bilgisi olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilirlerse çok seviniriz(hangi karakterden hangi görevi alabileceğimiz ,neyi nasıl yapacağımız ,vb). Örneğin soyguradan puzzle görevini aldım ve tüm puzzle bitirmeye çalıştım ama son 1 parça kaldı ve o parçayı koyabileceğim yeri en az 3 4 dakika aradım ve bulamadım.Görsellerle karşılaştırma yaparak denememe rağmen yinede o parçanın yerini bulamadım . Şimdiden Teşekkürler Görevler hakkında...

Thursday, August 6th 2020, 4:35pm

Trials of the Great Dragons

Merhabalar Yeni gelen eventle ilgili bilgisi olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilirlerse çok seviniriz(hangi karakterden hangi görevi alabileceğimiz ,neyi nasıl yapacağımız ,vb). Örneğin soyguradan puzzle görevini aldım ve tüm puzzle bitirmeye çalıştım ama son 1 parça kaldı ve o parçayı koyabileceğim yeri en az 3 4 dakika aradım ve bulamadım.Görsellerle karşılaştırma yaparak denememe rağmen yinede o parçanın yerini bulamadım . Şimdiden Teşekkürler

Wednesday, July 29th 2020, 1:58pm

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - AUGUST Draw

33- 07- 13- 34 17 -27- 37- 47 09- 10- 11- 12 41- 42- 29- 48

Friday, July 24th 2020, 12:49pm

Foul Letters and Gifts

Quoted from "Literary13" http://warofdragons.com/artifact_info.php?gift_id=15510593 **English only** I dont report this gift all is ok This gift just for help for my quest So what is the problem?

Friday, July 17th 2020, 7:52pm

Quick Codes

Literary13

Thursday, July 16th 2020, 2:42pm

Foul Letters and Gifts

http://warofdragons.com/artifact_info.php?gift_id=15510593 **English only**

Friday, June 26th 2020, 2:13pm

Server Merge

Merhabalar Yaklaşık 5 ay önce oyuna gelen güncelleme haberiyle çoğu herkes bir ümitle oyuna geri döndü fakat 4 ayı aşkın bir sürenin geçmesine rağmen serverlerin birleşmesiyle ilgili herhangi bir bilgi verilmedi .Muhafızlara sorduğumuz zamanda onlarında bir bilgisi olmadığını görüyoruz heralde yönetimde dahil böyle bir güncellemenin haberinin yapıldığını unutmuş olmalılar ... Bilgisini olan muhafız arkadaşlarımızdan konuyla ilgili bilgi edinilmesini rica ederiz Teşekkürler

Saturday, August 10th 2019, 12:30pm

Turkish

Quoted from "Hakan The Khan" Quoted from "Literary13" Quoted from "Hakan The Khan" Merak etme, hâl ve hareketlerin bu denli irrite edici şekilde devam ederse çok kısa sürede çok yakından tanışacağımıza emin olabilirsin. Adreste veriyimmi ? Verirsen iyi olur, bir gece ansızın gelebilirim. Beyaz sarayın ücra köşelerindeyim serpagonlarda dostlarımdır her zaman beklerim

Friday, August 9th 2019, 1:49pm

Turkish

Quoted from "Hakan The Khan" Quoted from "Literary13" Hadi İyi Muameler(Adamına Göre) On, Fûzûlî'nin dediği gibi, "Mey biter saki kalır, her renk solar haki kalır, ilim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır". Hadi kal selametle. Son yazdığına karşılık bu sözü hatırlatır İyi oyunlar dilerim

Friday, August 9th 2019, 1:38pm

Turkish

Quoted from "Hakan The Khan" Merak etme, hâl ve hareketlerin bu denli irrite edici şekilde devam ederse çok kısa sürede çok yakından tanışacağımıza emin olabilirsin. Adreste veriyimmi ?

Friday, August 9th 2019, 7:11am

Turkish

Quoted from "Hakan The Khan" Quoted from "Literary13" Hadi İyi Muameler(Adamına Göre) Her şeyden önce seni tanımam, neden üstüne alınıyorsun onu da bilmiyorum, madem cevap istiyorsun buyur yazayım Quoted from "Hakan The Khan" Kısa çaplı bir araştırmadan sonra eski nickini öğrendim Quoted from "Hakan The Khan" 'Cahal' Senin 4 5 lvl hallerini hatırlıyorum tabi aynı kişi iseniz orasını allah bilir Gelelim konulara muhafızlık yaptığın dönemde oyunda yeterince aktiftim ama nedense hiç hatırlamıyorum...

Thursday, August 8th 2019, 11:00pm

Turkish

Oyunun kurallarını oyunculardan sonra öğrenen muhafızlarda var galiba Bu nerden çıktı diyeceksin şimdi Arenada onur sorunu çıktıktan sonra muhafızlara yazdığımda bana söylenen şeyler %100 bug adminemize ilettik en kısa zamanda çözülecektir dendi Ertesi gün forumda konu açıldıktan sonra aynı muhafıza tekrardan yazdım kusura bakma bu bir kuralmış dendi Hemde 2 güncelleme önce gelen bir kural gülünç sonra işinizi düzgün yapmıyorsunuz diyince yatır pırı gör krallar gibi muamele tavrıyla karşı karşıy...

Thursday, August 8th 2019, 10:38pm

Turkish

Quoted from "Hakan The Khan" Quoted from "BuKeT" neden magmarlarda türk görevli yok,oksuzmuyuz yetımmıyız Aşırı darlandım, o yüzden kendini beğenmiş arkadaşlara patlama gönderisi olacak, yaklaşmayın, tehlikelidir: Oyuncular şımarık olursa yetim kalırız tabii, benden önce mentor da oldu muhafız da, ben de vaktiyle hem mentorluk yaptım hem muhafızlık. Adam gelmiş sanki buranın ağasıymış gibi hizmet bekliyor, bir de vakti önemli beyefendinin bir mesaj yazdıktan 5 saniye sonra "??" diye mesaj atıyo...

Thursday, August 8th 2019, 9:30pm

Turkish

Quoted from "BuKeT" neden magmarlarda türk görevli yok,oksuzmuyuz yetımmıyız Türk görevliyi geç işini düzgün yapan ne mentör ne muhafız var kime yazsam afk ististanasız her yazdığımda afk Herşeyi geçtim işlerine geldiği gibi davranıyorlar özellikle muhafızlar başta Sequana olmak üzere Onlara ulaşınca dedikleri tek şey send a ticket support hahahahaha çok yardımcı oldunuz vallahi hiç düşünememiştim dedikten sonra verdikleri tepki 'stop provoking my team '' Tr serverındaki muhafızları özlemiyor d...