You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 50.

Tuesday, October 19th 2021, 11:53pm

Author: Saltuk

Divorce procedure - Humans

Quoted from "Sommerfield" 1. Your nickname: Sommerfield 2. Nickname of your husband/wife: mala_agnes 3. Reason for divorce: She has been banned from the game a long time ago. Divorce granted.

Thursday, September 30th 2021, 3:17pm

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - October draw

12-21-26-32 07-14-37-45 01-19-22-38 04-09-42-48

Tuesday, August 24th 2021, 1:40pm

Star Custodians Olayi (Star Custodians Event)

Vereceğim taktikler kendime aittir, herkesin farklı kesim taktikleri olabilir, ben zamanında böyle keserek notlar almıştım, onları sizlerle paylaşıyorum, başka şekilde kesen arkadaşlarımız olursa yorumlara eklesinler lütfen çünkü ben 11 levelde yaptığım için mage taktikleriyle kestiklerimin düz taktikle kesilmesi için gereken yollar elimde mevcut değil. Tomarların üzerinde nerelerden elde edilebileceği yazıyor, elinizde olmayanları işinizin bittiği tomarlar tekrar elinize düştüğünde takas edebil...

Thursday, June 10th 2021, 5:27pm

Matchday 11.06.2021

http://warofdragons.com/user_info.php?nick=Saltuk Turkey 0 : Italy 0

Saturday, May 15th 2021, 6:28pm

IMPOSTOR ORGANIZER Kesimi (how to kill impostor organizer)

Arkadaşlar Türkçe bir link olmadığı için sizlere yardımcı olmak adına Festivalciyi nasıl yeneceğinize dair taktiği açıklamak istedim. Ben dövüşe 1 adet dev, 3 adet güç, 1 adet kan, 1 adet vampir ve kalan potlar hayat iksiri olacak şekilde girdim. Sadece 1 kez hayat iksiri kullandım ama gerek bile yoktu. Dövüş başladığında dev iksirini içtikten sonra ilk vuruşumuzu blokta yapacağız. Daha sonra Festivalci kendisine Veil of shadows (http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=28526) ve Con...

Saturday, May 15th 2021, 6:18pm

MYSTIC REPUTATION REHBER (Guide for Mystic Rep)

Mystic Rep kasmak için öncelikle 9 levele ulaşmanız ve en az 25 gizli bilgiler puanına sahip olmanız gerekiyor. Görev aşamaları Yeni sunak için insanlar, görevi Thistle Brushwood'daki Görücü Bludiara'dan alabilir. Magmar arkadaşlar da göreviSettlement Angruhon'daki Maritsa the Witch'den alabilirler. Görevin adı First Step on the Path of the Mystic. Görücü bizi insanlarda Light Edge bölgesindeki Pandrik, Magmarlarda Faytir bölgesindeki Flavviye yolluyor. Bilginler bizden birer adet Orc , Gnome ve...

Saturday, May 15th 2021, 5:58pm

MESLEK BULMACALARI (Profession Puzzles)

Arkadaşlar meslek kasarken karşımıza çıkan bulmacayı çözemediğimizde üstümüze Fatigue efetki geliyor. Üç defa üst üste hatalı çözdüğümüzde ise Power Drain efekti alıyoruz ve 24 saat meslek kasamıyoruz. Özellikle de bitkici arkadaşların şikayetleri üzerine bulmacalar hakkında bilgilendirme hazırlamak istedim. Aşağıda üç meslek grubunun hemen hemen karşınıza çıkabilecek bütün bulmacalarını göreceksiniz. Hepinize faydalı olması dileğiyle... BALIKÇI BULMACALARI (FISHERMAN PUZZLES) TAŞÇI BULMACALARI ...

Saturday, May 15th 2021, 5:52pm

UNITY RING Görev Serisi (Unity Ring quests)

Görev 5 ana questten oluşuyor. İnsan tarafında büyücü Arnabag, magmar tarafında büyücü Khorsungumdan alıyoruz. 1. Görev- Magic Power Awakening Büyücü bizden insan tarafında Dead Covedeki Drowned Girl, magmar tarafında Golats the Vampire ile konuşmamızı istiyor. Kızla konuşabilmemiz için Dillyweeds elde etmemiz gerekiyor.Gredeya/Brugildadaki Dillyweeds konuşma şıkkına tıklayarak alacağız. Bu seçenek yoksa 3 levelde yapmamız gereken Dillyweeds questini bitirmeliyiz(Get 8 Giant Zigred Wings and 1 M...

Friday, February 26th 2021, 11:01am

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - MARCH Draw

25-02-26-13 31-07-20-08 34-09-49-14 05-38-24-16

Sunday, November 22nd 2020, 4:49pm

Shiass Hayran Malzemeleri

Arkadaşlar Rus serverinde Shiass hayran görevinin açıldığına dair haber paylaşıldı. Bizde açılması biraz vakit alabilir belki ama önceden hazırlık yapmak isteyenlere hayran için gerekli malzeme listesini paylaşıyorum. Kolay gelsin. https://w2.dwar.ru/info/news/?id=6425

Wednesday, September 30th 2020, 3:06pm

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - OCTOBER Draw

06-14-18-33 04-09-19-36 13-19-25-34 11-24-30-41