You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 60.

Friday, August 17th 2012, 2:46pm

Author: pampi

Divorce procedure - Humans

agree will player Paulinka

Thursday, April 26th 2012, 6:20pm

Author: pampi

Polish

W przeciwieństwie do ciebie mnie ludzie nauczyli kultury nie wiem jak u ciebie

Thursday, April 26th 2012, 9:51am

Author: pampi

Polish

Po pierwsze nie boję sie ciebie i nie znosze jak ludzie mnie oceniają po tym jak ktoś im powie tak naprawdę nie znając mnie , Po drugie kwestia kultury czy ja cie obrażam na forum ?

Wednesday, April 25th 2012, 6:26pm

Author: pampi

Polish

amoon masz jakiś problem do mnie??, to załatw go normalnie a nie wzywaj ludzi to jest irytujące , czy ja ciebie kiedy kolwiek obraziłem ?, lub co ja ci zrobiłem

Tuesday, March 6th 2012, 7:25pm

Author: pampi

Polish

Dochodzę do wrażenia, iż dla co po nie których ta druna gra to wszystko.To tyle z mej strony, na forum się syf robi jak zwykle.

Tuesday, February 7th 2012, 7:24pm

Author: pampi

Polish

hmm a może po prostu inni mają po za tą grą realny świat w którym człowiekowi czasu brak ?

Sunday, January 15th 2012, 6:54pm

Author: pampi

Polish

nudy jak wszędzie

Wednesday, November 2nd 2011, 8:29pm

Author: pampi

Polish

a witam , może zrobić bijatyke z samymi polakami i nie umawiamy sie na wynik gb wtedy będzie co mam być i to wszystko kto jest za ?

Friday, October 14th 2011, 11:29am

Author: pampi

Polish

zbliża się weekend z polami bitem zapraszam polaków na templa ,arene ,cc,tallarki poniszczymy sb wspólnie

Saturday, September 17th 2011, 5:11pm

Author: pampi

Wedding Application Form - Humans

1. Link to the bridegroom: http://warofdragons.com/user_info.php?nick=pampi 2. Link to the bride: http://warofdragons.com/user_info.php?nick=Paulinka 3. Preferred time and date of marriage: 5 October 21 time feo 4. Link to the chosen Consecrator: http://warofdragons.com/user_info.php?nick=OriginalSith

Monday, August 29th 2011, 7:14pm

Author: pampi

Polish

a może by tak zrobić wspólny event z chaosem tylko z polakami (w miarę możliwości)

Monday, August 29th 2011, 7:12pm

Author: pampi

Polish

ja z 20 jak nic przepuściłem i trafiałem na ludzi którzy przyszli bez niczego chcieli mieć cząstki free ,ludzie wbijali bez moroków zwojów antychaosu masakra była na 6 wejść do chaosu 2 wejścia były udane tzn. dostałem za te 2 wejścia cząstki

Friday, August 26th 2011, 3:58pm

Author: pampi

Polish

co tam u was wydarzenie z chaosem dosyć kosztowne było ((

Tuesday, August 16th 2011, 2:50pm

Author: pampi

Polish

witam i o zdrowie pytam

Friday, August 12th 2011, 11:59am

Author: pampi

Polish

uważajcie na to co piszecie bo są szpicle w tej sali jezykowej, ja nie chce bana dostać przez to ze ktos moze podkablowac a taka osoba istnieje

Wednesday, August 10th 2011, 1:01am

Author: pampi

Polish

*na , jeśli allar zeh ner bd cos pierniczyl jakies smuty olejcie go (: i tyle i zero zbednych problemow

Monday, August 8th 2011, 7:41pm

Author: pampi

Polish

my fey sie moi klanowicze rzuca((

Monday, August 8th 2011, 6:38pm

Author: pampi

Polish

dokkan czemu ty odszedłeś?

Friday, August 5th 2011, 12:54am

Author: pampi

Polish

do kitu nie ma się jak bić bo jakiś pieprzony bufon 11 + sie wpierdzieli do walki