You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 53.

Saturday, February 22nd 2014, 11:32pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

tadammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

WRÓCIŁEM !!!!!!!!!!!!! hehehe zyje tu ktoś jeszcze ?

Saturday, August 10th 2013, 11:48pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

niestety nie macie najminiejszych szans ...wiem bo ja o nią walczyłem......wygrywałem....ale próbujcie.....u mnie macie wsparcie....

Sunday, February 24th 2013, 3:22pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

jakby ktoś szukał kompletu dla sprytka z fortecy tzn fioletowy set na 7 lvl to prv mnie albo super woman

Tuesday, July 10th 2012, 11:40pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

to kamizelka taktyczna na interwencje w takch jezdzimy i nie masa baranie ...... a co do tesco to lol

Wednesday, July 4th 2012, 8:56pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

jakby ktos chcial to Crudus Dracos rekrutuje ludzi clan jest 1 z najstarszych w grze ma swietna reputacje oraz jest na 2 lvl przyjmujemy wszystkich aktywynych graczy jak cos to kontakt i rekrutacja u mnie http://www.warofdragons.com/clan_info.php?clan_id=43 no i oczywiscie Hypnotica tez rekrutuje ale tylko grajacych na mestwo kontakt tez ze mna

Friday, June 29th 2012, 12:59am

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

sloniu i reszta znajdzcie mnie w grze robote mam typu "pepe" koles juz ma dosyc

Monday, June 25th 2012, 1:09pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

a ty to sie nadajesz ..... wez sle lepiej bulke tarta kup i sklej rogala

Wednesday, June 13th 2012, 12:58am

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

a cos ty taki sentymentalny sie zrobil noobku ?

Thursday, May 24th 2012, 6:02pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

lol ................

Sunday, May 6th 2012, 5:55pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

http://warofdragons.com/clan_info.php?clan_id=785 tu masz polski clan na magach

Saturday, April 7th 2012, 12:20pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Some of my works - Airbrush

wow m8 you hawe great talent !!!!!

Tuesday, April 3rd 2012, 12:53am

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

dzx komuchu

Friday, March 30th 2012, 2:25pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Demon4u bigest noob ever!!!!

hmmmmmmmm and maybe som1 just pay him 2 kill you

Tuesday, March 27th 2012, 11:39pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mail na ktorym sie logujecie musi byc z konicowką "com" ale nie musi byc ten co macie do gry wiec wystarczy zalozyc na gmail i tyle

Tuesday, March 27th 2012, 1:12am

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

www.gamingclimax.com/giveaways-contests-…eaway/#beta_key stronka rejestrujesz sie dostajesz kodzik do naszej gry za kodzik dostajesz : Rare Scroll of Healing 3 pcs, Scroll of Poisoning 3 pcs, Weak Elixir of Life 3 pcs, Weak Elixir of Power 3 pcs, Talisman of Harmony 3 pcs, Song of Light Amulet 1 pcs, Shiz Beer 10 pcs, Iguraon Amulet of Call 5 pcs, Amulet of Attack - Pkhadd 5 pcs, Victor's Helmet 1 pcs, Precious Trunk 3 pcs dziala bo sam srawdzalem Wasz ukochany Alar Zeh Ner

Saturday, March 10th 2012, 5:51pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

albo jestes pepe albo kims kogo znam ale ta osoba nie ma jaj zeby mi to powiedziec na swojej glownej postaci hehe w 1 i 2 przypadku jak masz cos do mnie to dawaj ja nie mam nic sobie do zazucenia albo poprostu komus w grze zal dupe sciska ze mam 2 niebieski secik pelen ,spoko mestwo nienajgorsze repki itd etc itd

Saturday, March 10th 2012, 5:04pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

oooooooooo hehe a moze zaczne od ciebie co ? hmmm czyszby to kolejny relor pepe

Friday, March 9th 2012, 12:59am

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

http://warofdragons.com//user_info.php?nick=Sajgon <-------- i kolejny polak grajacy tutaj i robiacy wstyd nam wszystkim po cholreke chodzic na cc jesli sie ma zamiar tyl;ko noobic ? ale ja juz sie panem zajme o tak zajme sie nim odpowiednio

Thursday, March 8th 2012, 12:40pm

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

NO hehe To mamy dzionek lasek tak niom to chciałbym wam wszystkim Laseczkom grajacym tutaj tak wam wszystkim no i paru kolesiom zachowującym sie jak panienki sami najlepiej wiecie czy to o was mowa życzyć wszystkiego naj w waszym dniu Alar Zeh Ner a reszta to na prv .... wiecie sciany maja uszy a podpierdalacze są tu i nie spią .....................

Thursday, March 8th 2012, 1:42am

Author: --Alar-Zeh-Ner--

Polish

pffffffff.......... lol