You are not logged in.

Search results

Search results 1-2 of 2.

Tuesday, July 1st 2014, 3:15am

Author: _ BadKinG _

Turkish

Aslında ben dediydim başına iş gelenlere önceden '' dikkat edin keser dönerse sap girer '' diye dinlemediler hatta yanlarında başkalarınada oldu olan muhafız BAŞının yanında yaşta yandı noldu sımdı sakınce buraya tasınaydıkta oyunumuza devam edeydık nolurdu yanı ..kaba etlerimiz çok kaşınınca böyle oluyor işte Q karakteri ona ait değilmiş hiç bi zaman öyle dimemiş zaten kımse hergun bu benım karakterim diye flood geçmiyor ki ...çantamızdaki değerli ne varsa cok görülen silindi açıklaması yok ne...

Tuesday, June 3rd 2014, 2:09pm

Author: _ BadKinG _

__Q__ or MuSGaRa or illusionist player

hergün farklı birşey içtiğine kesin kanaat getirdiğim bu arkadaş hakkında yazmadan edemedim adam İnG. servere geçti infosuna en son bana bulaşana ne oldu hatırlayın yazdı . O iş bitti insanlara hakaret dolu banane sizden hileciler bugcular ben BAYTARLIĞI bıraktım yazdı oda geçti bugun baktım bazı karakterlere hatır gönül sızlatması yapmaya çalışmış bunlar aynı kafadan çıkmış olamaz çünkü karakterli insanın fikriyatı bu kadar kayma yapamaz demekki hergün farklı bir içecek teorimde haklıyım... Şi...