You are not logged in.

Search results

Search results 1-14 of 14.

Wednesday, February 17th 2021, 5:51pm

Author: parazit

Turkish

nikin ismi ahura mazda

Wednesday, February 17th 2021, 5:51pm

Turkish

abimin bi banlı hesabı var nasıl baka bilecem ahuza mazda niki bilgisi olan varmı

Wednesday, February 17th 2021, 5:49pm

Turkish

en iyi oyunu bırakmak cok eski hesap ve imeyli aklıma gelmiyor ve şifrede ne yapacam blmiyom en iyisi oyunu bırakmak herhalde

Tuesday, February 16th 2021, 7:36pm

Turkish

bi yalvarmadıgımız kaldı ya şifre aklıma gelmiyor ve oyuna giremiyorum yardımcı olanda yok

Tuesday, February 16th 2021, 7:34pm

Turkish

yardımcı olan yok anlaşılan oyunu burda bırakmak herhalde sabahtan yazıyom birkişi bile yardımcı olmadı hakkınızı helal edin

Tuesday, February 16th 2021, 7:07pm

Turkish

ya allah rızası icin oyuna nasıl girecem şifre aklıma gelmiyor ne yapsam maykomda zaten var ne yapmalıyım yardımcı olun bana

Tuesday, February 16th 2021, 7:01pm

yardım

Quoted from "parazit" yeni bi meıllen oyuna giriş falan gibi bi şansımız varmı dostum wala senden gelen yardımı bekliyom kral arkadaşlar allah rızası icin meillin ifresi aklıma gelmiyor ne yapmalıyım oyuna girmek icin 8 senelik emek var

Tuesday, February 16th 2021, 3:49pm

Turkish

yeni bi meıllen oyuna giriş falan gibi bi şansımız varmı dostum wala senden gelen yardımı bekliyom kral

Tuesday, February 16th 2021, 3:46pm

Turkish

clamatis dostum ne yapacam bi yardımcı olsan bana ya sana zahmet

Tuesday, February 16th 2021, 3:41pm

Turkish

wallaha şifrede aklıma gelmiyor nerdeyse 7 8 senedir aklıma gelmiyor oyuna nasıl girecemde bilmiyom

Tuesday, February 16th 2021, 3:40pm

Turkish

sana hak veriyom kusura bakma ama oyuna nasıl giricem bilmiyom hatta işin icinden cıkamadm yardımcı olsan sevinirim kral

Tuesday, February 16th 2021, 2:34pm

Turkish

Quoted from "parazit" oyunda gözüküyorum ama oyuna giremiyom allah aşkına bana biri yardımcı olsun tm olarak ne yapacam ben neden kimseden bi cevap bi yardım alamıyom

Tuesday, February 16th 2021, 2:15pm

Turkish

oyunda gözüküyorum ama oyuna giremiyom allah aşkına bana biri yardımcı olsun tm olarak ne yapacam ben