You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Monday, February 15th 2021, 1:19pm

Author: -TheokoleS-

Bu denli ilgi/alâka karşısında bunalmış durumdayım

Haftasonundan bu yana mygames transfer zımbırtısı acoount girişi sebebiyle yaşadığım mağduriyeti giderebilecek yetkinlikle bir cengâver, bir babayiğit var mı? Bir çözüm sunmayı düşünür müydünüz? Ya da; "Ortaçgil sever miydiniz?" Oyun ile ilgili durumlarda muhatap kimsecikler yok ortalıkta, belki Ortaçgil seven birisi çıkar da insafa gelip "Du' bi bakalım senin olaya" falan der belki... Varsa sorun hakkında konuşmak, yoksa mağduriyetimin bir an evvel giderilmesini istiyorum ve büyük bir sabırla s...

Sunday, February 14th 2021, 7:45pm

Turkish

İletişime geçtim, teşekkür ederim.

Saturday, February 13th 2021, 9:29pm

Turkish

Quoted from "Hakan The Khan" Yanıtlanması gereken birkaç soru var: 1- Girdiğin e-posta daha önceden bir karaktere kayıtlı mıydı? 2- Kayıtlı ise giriş yaptığında Theokoles karakterine mi girdi yoksa başka bir karaktere mi? 3- Theokoles'e giriş yaptı ise daha öncesinde (her ne kadar bu tür siteler kalmasa dahi) "şu siteye e-posta ve şifrenle giriş yaparsan 100 pırlanta hesabına yükleniyor" tarzı sitelere giriş yapmaya çalıştın mı? 4- Hesabının e-postasını ve/veya şifresini herhangi biriyle paylaş...

Saturday, February 13th 2021, 3:52pm

News from Administration

Merhaba; Yeni entegrasyon duyurusundan önce oyuna giriş için kullandığım mail adresine ait şifreyi hatırlamadığım için, aktif kullandığım şahsi mailim ile mygames account'umu oluşturdum. Oyuna giriş yapılan alandaki mygames logosu üzerinden giriş yaptım ve gördüğüm manzara İNANILMAZDI..!!! İki adet setimin, kırmızı meslek aletim ve ekipmanlarımın, meslek çantam ve içindekilerin , efektlerimin , ceplerimdeki iksirlerin, hattâ çantalarımın yerlerinde yeller esiyordu. Ayrıca, dün yukarıda belirttiğ...

Thursday, June 14th 2018, 4:44pm

Matchday 14-06-2018

http://warofdragons.com/user_info.php?nick=-TheokoleS- RUSSIA 3 : 0 SAUDI-ARABIA