You are not logged in.

Search results

Search results 1-15 of 15.

Thursday, March 31st 2022, 12:03pm

Author: efsane eses

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - April draw

04-08-15-23 01-03-09-42 02-05-10-13 25-32-35-49

Saturday, December 12th 2015, 7:00am

Turkish

benim şuan elimde 3 günlük premium hediyesi var onu güncellemeden sonra kullanamıyacakmıyım

Wednesday, December 2nd 2015, 3:33pm

Turkish

Quoted from "_Eowyn_" multilere karşı iyi önlem bu açıdan düşünmemiştim

Wednesday, December 2nd 2015, 6:31am

Turkish

almasına aldıkta fiyat bayabi artmış

Sunday, November 29th 2015, 8:01am

Turkish

bakır şans nalı ve gümüş şans nalı varçantamda öylece duruyor ne işe yarar bilmiyorum bileniniz varsa açıklayabilirmi

Tuesday, November 24th 2015, 2:11pm

Turkish

Quoted from "- Zippo -" @efsane eses yeniden bak dostum şu dwar.gen.tr sitesine mantıklı konuşmuş tekrardan arkadaş okudum da bunu bana niye söylüyrsun onu anlamadım. sitedekilerin gerçekli payı nedir onu bilmiyoruzki hem bilsek de ne değişecek artık tr sunucusu yok.

Monday, November 16th 2015, 6:06am

Turkish

@_Hunterskull_ siteyi bir süredir takip ediyordum zaten kaçak yollarla uğraştıklarını biliyordum. tor tabanında açtıklarını da bilmiyordum. bilseydim dahi gitmezdim tor tabanına güvenmiyorum. tr serveri dışında bir çok serverin kapandığınıda biliyordum sadece kapğatılmasının neden olduğunu merak etmiştim yanıtladığınız için teşekkür ederim

Sunday, November 15th 2015, 9:22pm

Turkish

Quoted from "_Hunterskull_" Quoted from "- Zippo -" kumluk yeni server açıcaktı sanırsam oraya öyle bi duyum almıştım http://www.dwar.gen.tr/Yeni_Server.php adresinden gelişmeleri aktarıcaktı şimdi 404 not found veriyor bir oyuncunun kendi çapında server açması zor.Oyunun telif hakları var.Ihlali halinde mahkemelerle uğraşırlar.Eğer olur da server açmak isteyen çıkarsa iletişime geçmesi gerek oyundaki yöneticilerle ve sağlam da parası olması gerek. öyle 50-100bin TL ile server açılamaz. + isim ...

Saturday, November 14th 2015, 1:10pm

Turkish

Quoted from "_Eowyn_" benim bildigim burası tr nin resmi sitesi deilmi hayır değil Türkiye ve onun dışında bir çok sunucunun ingiliz sunucusuna taşınması üzerine herkesin kendi dilini konuşarak bilgi paylaşmak adına açılmış bir forumdur. sadece Türkiye'ye ait forumlar bulunmamakta oyunda oynayan kişilerin kendi konuştukları dillerininde ait oldu forumlar bulunmakta

Wednesday, November 4th 2015, 2:53pm

Turkish

Quoted from "HanDogukan" beyler eskiden türkçe client vardı onu kullanarak buraya giriş yapma şansı yada oyunu tr ye çevirme şansı varmı haritalarda nereye gidecegimi şaşıyorum bildiğim kadarıyla türkiye sunucusu açılmadığı sürece oyunu bu şekilde oynamak zorundasn alışman lazım sadece

Friday, October 16th 2015, 9:39pm

Turkish

arkadaşlar muhafız alımları tekrar başlamış. süre sıkıntısı ve ingilizceyi çok az bildiğim için başvurmayacağım. http://warofdragons.com/forum/index.php?…=30224&pageNo=1 bilgilerinizi anlatılan şekilde yazıp başvurabilirsiniz. (insan ırkı muhafızları için bu link. magmarların alımı varmı bilmiyorum. varsa magmar arkadaşlarda linkini paylaşıp herkesin görmesini sağlayalım) oyunda birde türk muhafız olursa iyi olur

Wednesday, October 14th 2015, 7:13pm

Game Client Errors Report Thread

very bad video recording

Monday, October 12th 2015, 7:47pm

Turkish

çok çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler çok işime yarayacak. size iyi oyunlar dilerim

Sunday, October 11th 2015, 9:02pm

Turkish

ilk öncelikle yazdığın her bilgi için teşekkürler. herşeyin yerli yerinde ve anlatımı süper olmuş. yeteri kadar bilgi var içinde ancak benim aklıma biraz kafama soru takıldı 3. haftaya kadar istediğim miktarda sertifika topladıysam eğer diğer aşamaları yapmama gerek varmı yada en azından ödül haftasında takas işlemini yapabiliyormuyuz

Thursday, October 8th 2015, 9:26pm

Turkish

belki biraz erken ama şimdiden öğrenmek istedim bu vargah madalyonunu almak için olayın çıkmasını bekleyeceğiz tamam kabulüm ama 50 adet kağıt istiyor sizden ricam olayın nasıl başladığı en kısa sürede nasıl evrakları toplayabilirim yada evraklar nasıl toplanır yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim