You are not logged in.

Search results

Search results 1-3 of 3.

Wednesday, January 20th 2016, 1:15pm

Author: ImaltaI

Turkish

fark etmez aynı şey , şimdi evde 2 pc var ben ikisinden de girdiğim kardeşim de ikisinden de girip ban yediği için bu duruma düştüm bunun tek açıklaması oyun kurallarına göre kimsenin kendini suçsuz olarak kanıtlayamaması. sonuçta bir çar hiçbir şekilde usulsüzlük yapmadıysa o suçsuz olmalı, warofdragons yöneticilerine göre pc yi kullanan herkes suçlu

Tuesday, January 19th 2016, 11:18pm

Turkish

saçmalığın daniskası kardeşim hesabındaki banı kaldırana kadar bende banlı olacakmışım . siz böyle devam edin mümkünse zten oynayacak Türk oyuncu kalmaz. Tr server ının kapatmaktaki amaca ulaşırsınız güzelce. bir ıp den bir hespa ban yedi diye tüm hesapları banlayarak tüm dünya üzerindeki oyunlara yeni bir kural göstermek isteyen bu saçma kuralları yazan kişileri tebrik ediyorum

Tuesday, January 19th 2016, 9:53pm

Turkish

Quoted from "onurum tr" Aynı pcden oyuna giren oyuncuların karşılaştığı riskler konusunda bilgilendirme Arkadaşlar bildiğiniz gibi oyunda temel olarak her çarın oyuna bağlandığı ayrı bir pc olması gerekiyor , pc kimlik numaranızı oyun içindeki en özel güvenlik bilginiz olarak görüp başka oyuncuların kullandığı pclerden oyuna girmemenizi veya başka oyunculara da kendi pc lerinizi kullandırmamanızı tavsiye ediyoruz , bunun dışında olan durumlarda kendiniz risk almış oluyorsunuz, bu konuda maddele...