You are not logged in.

Search results

Search results 1-2 of 2.

Thursday, December 24th 2015, 7:45am

Author: WhyHiOneWhy

Turkish

Quoted from "_Hunterskull_" oyuna twitter ile giriş yaptıysan ordan gene devam edebilirsin giriş kısmının üzerinde twitterın t sembolu var oraya tıklayıp şifreni vs girdiğinde twitter ile giriş yapmaya devam edebilmen lazım Quoted from "_Hunterskull_" 2. hesap konusuna gelicne 2. hesap açmanda da sıkıntı yok ta ki şunlardan birini yapmadığın sürece : Quoted from "_Hunterskull_" 1-ikisi arasında dengeli dahi olsa alışveriş nesne aktarımı takası satılması(ihale exchane vs hepsi dahil) 2-hediye yo...

Wednesday, December 23rd 2015, 12:35pm

Author: WhyHiOneWhy

hesabıma giriş yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar ben _ALBAYRAK_ dün bilgisayarımda yanlışlıkla google geçmişini sildim ve oyuna girmek için otomatik ayarlamıştım ayarlar silindi hesabıma twitter aracılığıyla erişim sağlıyordum adminlerden yardım istiyorum eğer yapabiliyorlarsa hesabımın giriş bilgilerini değiştirip direk e posta yapabilirmisiniz? olmuyorsa rica ediyorum karakteri kapatın bu oyunu oynamak istiyorum ama 2. bir çarı hemen banlıyorsunuz bu yüzden bu mesele halledilene kadar hesap vs. birşey açmıycam yarddımcı o...