You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Thursday, August 15th 2019, 9:34am

Author: okatuna

Turkish

Quoted from "Hakan The Khan" Quoted from "okatuna" Quoted from "Hakan The Khan" Quoted from "BuKeT" neden magmarlarda türk görevli yok,oksuzmuyuz yetımmıyız Aşırı darlandım, o yüzden kendini beğenmiş arkadaşlara patlama gönderisi olacak, yaklaşmayın, tehlikelidir: Oyuncular şımarık olursa yetim kalırız tabii, benden önce mentor da oldu muhafız da, ben de vaktiyle hem mentorluk yaptım hem muhafızlık. Adam gelmiş sanki buranın ağasıymış gibi hizmet bekliyor, bir de vakti önemli beyefendinin bir m...

Wednesday, August 14th 2019, 4:38pm

Turkish

Quoted from "Hakan The Khan" Quoted from "BuKeT" neden magmarlarda türk görevli yok,oksuzmuyuz yetımmıyız Aşırı darlandım, o yüzden kendini beğenmiş arkadaşlara patlama gönderisi olacak, yaklaşmayın, tehlikelidir: Oyuncular şımarık olursa yetim kalırız tabii, benden önce mentor da oldu muhafız da, ben de vaktiyle hem mentorluk yaptım hem muhafızlık. Adam gelmiş sanki buranın ağasıymış gibi hizmet bekliyor, bir de vakti önemli beyefendinin bir mesaj yazdıktan 5 saniye sonra "??" diye mesaj atıyo...

Tuesday, June 4th 2019, 1:55pm

Turkish

Herkese iyi bayramlar. Sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dilerim.

Monday, August 7th 2017, 10:06am

Turkish

Düzeldi Quoted from "cnR" Quoted from "okatuna" Selamlar, chat kısmı çalışmıyor oyundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum büyük ihtimalle problem bende bu durumu nasıl çözebileceğim hakkında yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim. Sorun hala devam ediyor mu? Düzelmiş olması lazım. Quoted from "cnR" Quoted from "okatuna" Selamlar, chat kısmı çalışmıyor oyundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum büyük ihtimalle problem bende bu durumu nasıl çözebileceğim hakkında yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim. S...

Saturday, July 29th 2017, 5:14pm

Turkish

Selamlar, chat kısmı çalışmıyor oyundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum büyük ihtimalle problem bende bu durumu nasıl çözebileceğim hakkında yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Wednesday, January 25th 2017, 5:13pm

Official Turkish server?

bir şey sorucam olur da çoğunluk evet derse gitmek istemeyenler kalabiliyor mu

Wednesday, January 25th 2017, 5:08pm

Official Turkish server?

oğlum yapmayın hayır elbette bi ordan bi buraya sürükleniyoruz sürekli, sadece dil için evet diyorsanız.. türk communitysi çok berbat en azından burada karşındaki yabancı seni insan yerine koyuyor. HAYIR

Wednesday, January 25th 2017, 5:04pm

Official Turkish server?

ben sıcak bakmıyorum. #HAYIR

Sunday, November 27th 2016, 4:33pm

Turkish

Selamlar, birkaç seferdir konuya tam hakim olmadığım için aksaklıklar yaşadığım bir durum var. Borç alıp verme durumu. Özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar vs. vs. en ince ayrıntısına kadar oyun kuralları çerçevesinde borç alıp verme olayının nasıl yapılması gerektiğini anlatırsanız sevinirim. Hassas konular çünkü oyun içerisinde. Ayrıca yapılmaması gereken şeyleri de yazarsanız güzel olur.

Saturday, September 17th 2016, 3:55pm

Turkish

Selamlar herkese, Değerli Bodur Sikkesi elde etme yöntemlerini yazar mısınız görevler vb. elde edebileceğim tüm seçenekleri belirtirseniz güzel olur