You are not logged in.

Search results

Search results 1-11 of 11.

Thursday, June 14th 2018, 12:42pm

Author: mor ve otesi

Matchday 14-06-2018

http://warofdragons.com/user_info.php?nick=mor ve otesi Russia 1 - 1 Saudi Arabia

Thursday, June 14th 2018, 12:38pm

.

http://warofdragons.com/user_info.php?nick=mor ve otesi TOP 3 Belgium Spain France Teams in final Belgium vs. Spain Winner team of the tournament Belgium

Monday, June 4th 2018, 3:05pm

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - June Draw

8 - 12 - 33 - 41 4 - 17 - 31 - 38 1 - 13 - 21 - 42 3 - 11 - 24 - 36

Thursday, May 17th 2018, 11:46am

Turkish

Quoted from "-ShaRPNeSS-" ekarteciyim. yüzükleri intituon ağırlıklı cellat yüzükleri almıştım. talentleri de intituon seçtim. arada bir kritik vurma şansım artsın diye. pek etkisi olmadı. aksine intiuton'ı azalttıkça daha çok kritik vuruyorum. bunun mantığını açıklayabilecek olan var mı ) Quoted from "-ShaRPNeSS-" ekarteciyim diye full agility yüklenirsem de ekarte sayım azalıyor galiba... bunun mantığını kavrayabilen var mı? Quoted from "-ShaRPNeSS-" en çok ekarte ve azami kritik vurma şansımı...

Friday, September 1st 2017, 12:07pm

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - September Draw

12 - 42 - 56 - 78 23 - 35 - 52 - 93 3 - 32 - 66 - 80 26 - 44 - 74 - 94

Saturday, February 18th 2017, 8:55pm

Turkish

Quoted from "Nusret" Quoted from "- Kwelia -" Quoted from "Nusret" Merhabalar daha yeniyim meslek balıkçılık aldım mamut set diziyorum balıkçılık en iyi nasıl kasılır bilen varmı sorcerer ( büyücü sanırım ) mesleğide var ama nasıl kasılıyor bi öneri verseniz ? Merhabalar dostum, öncelikle balıkçılık mesleğini yapabilmen için bir oltaya ihtiyacın var, bunu mesleği aldığın kişiden görev ile alabilirsin veya guild of artisansdaki mağazadan 70 gümüş gibi bir ücret karşılığı satın da alabilirsin. Ol...

Wednesday, January 25th 2017, 5:12pm

Official Turkish server?

Quoted from "lososerg" Quoted from "DeviaSend" oyuna yeniden 0 dan mı başlayacağız yoksa karakterlerimizi de geçirebilecek miyiz ? You will be able to transfer your existing character. i think, good idea

Tuesday, November 1st 2016, 12:57pm

Turkish

tesekkürler

Monday, October 31st 2016, 7:42pm

Turkish

herkese iyi akşamlar arkadaşlar 7+ olanlar ve mentorlar için üç soru soracağım 3 tane hediye verebildiğimiz tanrı tanrıça var ejderha aledaya ve god of curse death ( isimler hatalıysa pardon) bu 3 tanrı ya da tanrıçaya hediye verip hayran alıyoruz 1)mesela ilk ejderhayı bitirdim sonra aledaya yaptım ejderha sıfırlanıyor mu ve tekrar ona hediye verince 2 saatlik efektini alabiliyor muyum yoksa alamıyor muyum ?rastgele gelen efekti hayran madalyasındaki efekt olarak mı geliyor ya da gelmiyor mu 2)...

Sunday, October 2nd 2016, 1:55pm

Turkish

arkadaşlar merhaba 7 altın veren bir görev vardı pırlanta çekmemiz gerekiyor o görev için hatta o görevi tam bilen varsa anlatabilir mi