You are not logged in.

Search results

Search results 1-11 of 11.

Wednesday, October 12th 2011, 7:46am

Author: Kalosz

Polish

magmarzy witaja Ciebie

Saturday, September 3rd 2011, 7:51am

Author: Kalosz

Polish

Magmarze, ktory to czytasz i jestes zainteresowany chaosem a ja nie znam Cie, znajdz mnie a napewno cos zakombinujemy

Wednesday, August 31st 2011, 10:53am

Author: Kalosz

Polish

Moznaby pomyslec o wspolnym wypadzie ale nie wiem czy z mojej strony znajdzie sie 5 ludzi z szarym medalem

Sunday, August 28th 2011, 6:23pm

Author: Kalosz

Polish

kosztowne to za duzo powiedziane, przynajmniej w moim wypadku, kosztowalo mnie to ok 4g, dostalem 400pkt repki(zielony medal) i 29 czastek

Monday, July 25th 2011, 9:33am

Author: Kalosz

Polish

bo nasz patriotyczny serwer jest do bani, walki sie nie wczytuja, polowa rzeczy nie dziala a admini twierdzą ze jest SUPER a my powinnismy wymienic kompy, rzygac sie chce

Friday, July 22nd 2011, 2:34pm

Author: Kalosz

Polish

"w męstwo to za mocno powiedziane" ale tak jak powiedziałeś moim priorytetem jest wbicie EW(chociaż mam już 7 kieszonek :smile do 11lv chce się wyrobić z championem a co będzie potem to się okaże ale "valorowcem" to chyba nie będę za dużo kasy i nerwów to kosztuje, poza tym nie mam repki podziemnych. Do moich celów champion wystarczy

Friday, July 8th 2011, 11:40am

Author: Kalosz

Polish

za 2 -3 tygodnie ja będę czasami odwiedzał ten przybytek rozkoszy

Friday, July 8th 2011, 7:14am

Author: Kalosz

Polish

Rage -bo my mamy wściekłość – na 8lv zrobiłem 2 razy (aby odreagować)bo cały czas kosze zielsko i się zbroje wiec nie wałczę z mobami z mojej inicjatywy ale one mnie tak kochają ze mam już 96% i za chwile będzie zmiana lv, exe i valor chwilowo w miejscu stoją bo w czasie gdy jestem online tallaars praktycznie nie startują, wbije 9 i powinno cos się zmienić w tej kwestii. Poza tym chyba zacznę organizować wycieczki do pięknego zabytkowego pałacu ale słyszałem że obsługa tam nie teges to wezmę kum...

Monday, June 27th 2011, 8:02am

Author: Kalosz

Polish

a tak tu było pięknie, cicho i spokojnie

Monday, May 30th 2011, 8:55am

Author: Kalosz

Polish

dawno tu nie zagladalem i widze ze tu zaczyna cos ie dziac no to jeszcze raz witam wszystkich

Wednesday, September 29th 2010, 6:04pm

Author: Kalosz

Polish

hi, hi jestem pierwszy