You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

601

Saturday, March 3rd 2012, 10:25pm

това горното беше за госпожа Тофф
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

602

Saturday, March 3rd 2012, 10:30pm

На мен ми беше екстра :) Ама кой от 5-те начина използва да се измъкнеш от това безизходно положение?

П.С. И не, не претендирам че съм от Софя, г-жа "Софиянка" . От Бургас съм. но това няма никакво значение.

Стойте, ревете, блъскайите си главите - аз съм такава каквато съм. И щом винаги съм ви в устата значи ви е яд на нещо... Следващият път напълнете чантите - и като вляза против вас ме победете, а дотогава - хлипйте си във форума колкото искате :)
Toff, bahebak habibi ! :love:

603

Saturday, March 3rd 2012, 10:36pm

Въобще нямам намерение да си губя времето с теб, и това беше много даже, аре у лево -->
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

604

Saturday, March 3rd 2012, 10:36pm

Типичния комплексарски начин на успокоение "щом съм им в устата значи ги е яд" :Д ем убу,щом си казала :),ама има една друга приказка -> Мен не ме е яд за твоя свински занаят :). Капиш? Ти си просто смешна... дори дразнещо смешна :\, но пък и забавно :Д
Абе.. гоуема си!

605

Sunday, March 4th 2012, 11:28am

Е ,заклевам се, егати сте смотаняците. Точно на 3-и март трябваше така да се държите.

Fae : като използваш % в изречението си , не изглаждаш по-умна XD
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

606

Sunday, March 4th 2012, 1:21pm

да Скай, съжалявам, че точно на празника, важното е, че г-жа Тофф се забавлява, както тя си знае, дреме и на нея за празници, важното е да извърти някоя гадорийка, простотийка.
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

607

Monday, March 5th 2012, 9:49am

И да не се псуваме на Софиянци :)

608

Tuesday, March 6th 2012, 10:53am

Като изключим, че простотията ходи по хората, нещо интересно някой да се похвали :)

609

Tuesday, March 6th 2012, 10:56am

На 98% валор съм аз... скоро ще ставам шампион :smile:

Не че ще ставам много лош де... ама и аз да видя нещо синьо по себе си... :lol:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

610

Tuesday, March 6th 2012, 12:23pm

А аз скоро със шанкар :Р след това ранк. За ниво има време

611

Thursday, March 8th 2012, 7:27pm

:rose:Честит празник на всички дами от Фео. Бъдете живи здрави и се радвайте на живота и нека той ви носи само положителни емоции.:wizard:
From all the things I lost, I miss my mind the most.

612

Friday, March 9th 2012, 10:34am

мерси cryo :kiss:
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

613

Monday, April 2nd 2012, 9:52pm

@cryocore

К'во стана, нещо се бъгна битката. Линка не работи , валор и скалп недаде, а гледам травмата ти стои :(

614

Tuesday, April 3rd 2012, 9:08am

Да се похваля с първия си червен медал след много много лов :) сега още 200 злато и яхам 10 ниво животно

615

Tuesday, April 3rd 2012, 11:27am

@ lugeorgiev
честито, айде сега взимай шанкара:)

616

Tuesday, April 3rd 2012, 1:31pm

@Jack Sparrow
E малко пари трябват за ездата и го взимам :) останаха малко карти да им направя една тотална разпродажба и ще се доближа :)... абе големия зор мина, че сега при нас от аукциона трудно се докопваш до око за по-малко от 2 злато :(

617

Monday, April 9th 2012, 8:01am

lugeorgiev
С тези куестове за сити чартъри не могат ли да се взимат по-тънко очи...? Аз пробвах няколко пъти и с малко късмет си изкарах 4-5 очи за някакви стотинки... :)
И честито за медалчето... :drink: Радвам се да видя, че има сериозни играчи още... :))
Айде сега ела на платото да ти ударя една суровакничка... :lol:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

618

Monday, April 9th 2012, 1:09pm

MindFreaK
Абе ще почна и на платото да идвам, но все още бягам от experienc-a като дявол от тамян :)... и ми е яка гърбината със сурувакане няма да ме стреснеш :)

619

Monday, April 9th 2012, 9:51pm

MindFreaK
Хихихи ела аз да ти ударя една суровакничка на арена както си с красива светеща травма :P

620

Tuesday, April 10th 2012, 7:30am

Хаааа... булка...

Недей ме гледа, че съм инвалид... ше те разнасям като пръскачка из лозе... :beeee:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!