You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

721

Sunday, November 11th 2012, 2:51pm

Защо, нещо проблемни ли са? Още не съм ги тествал.....

722

Wednesday, November 14th 2012, 6:20am

Димо - ами - Скачаме срещу немския еквивалент на РВ - 18 магьосника с ранг около маршала... ние сме 4 мага и 4 левел 8.
Пребиват ни, изкарват ни с рани, а навън - изненадкаааа - раните си останаха - към 10 злато съм дал за свитъци - да си излекувам съкланниците.
Изненадка 2 - кой каквито блесове е имал - били са за войната само - като се върнахме на нашия сървър - никой нямаше нищо - имал си Алалайла - браво - ама вече няма...

Чудя се - дават ти готов тестван продукт - и ти успяваш да му добавиш грешки и бъгове - как се нарича този вид работа - щото нашите админи там са си наели специалист явно ...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

723

Sunday, November 25th 2012, 5:46pm

http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=24919

Започнах малка ... блог диярия срещу грешките в сървъра - знам че едва ли ще стане нещо - но бих се радвал ако я подкрепите - дадете оценка - ако разбира се ви харесва и изкажете мнение - не очаквам админ да се обади - но вече имам предупреждение за бан на форума :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

724

Thursday, December 13th 2012, 4:26am

Видях я аз... добре си я направил наистина. Трябва да има едно такова местенце, където да се помести такава информация. То ако започнем за всичко да пишем билетчета на съпорта.....
Те и без това сега не ни бръснат много много... А грешки си има колкото искаш. Аз даже започнах вече да не им обръщам внимание... :))

А някой да има информация за тия кланови войни какво стана...?

Уж събираха отряди опитни мишки за тестове, явно всичко е минало окей там... Пуснаха ги веднъж за всички... и до там....
Малко странно ми идва...
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

725

Thursday, December 13th 2012, 7:46pm

Клановите войни бяха отменени - защото админите както винаги недогледоха и имаше бъгове - примерно клан с 50 мага от немския сървър се изправи с/у клан без магове - и то в 3 ден :))))

А за билетчетата до съпорта - знаеш ли колко много имам написани - и какви неща ми отговориха....
"Няма го боса в крепостта - не можем да се бием с него"
"Вие не трябва да имате тези фигури в раницата си" (на немски)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

726

Thursday, December 27th 2012, 4:26am

Мен наскоро играта ме изхвърли като влизах в Темпъл... бях в група с един младеж от клана. Той влезе, аз не - даде ми нещо от сорта на грешна парола или нещо такова и останах на началната страница на полския съръвр.

Пиша на съпорта така и така, изрита ме играта, сложи ми наказание от едно злато, платих го...

Съпорта ми връща "Ти плати ли си 1 злато наказание? И ако си го платил, после случи ли се това пак?"

Пиша им пак... "Да, платих... и не, не се случи повече."
След 2-3 дни получавам решението на моя проблем: "Ето ти едното злато и sorry for the inconvenience!"
Case closed... :D :thumbup:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

727

Tuesday, January 1st 2013, 1:04pm

А честита ви нова година - да сте живи, здрави и щастливи. И всичко най най най
From all the things I lost, I miss my mind the most.

728

Monday, January 14th 2013, 10:01am

Честита Нова Година на всички ! Живи и здрави , много щастие и много късмет през новата 2013 година ! :)


Нещо спряхте да пишете тука аааааа неможе така :P

729

Monday, January 14th 2013, 10:02am

Станало е много скучно в тази игра... никой не пише ,ама въпреки всичко аз продължавам сама ,тъпа и упорита съм хихихи

730

Friday, January 18th 2013, 11:36pm

Mysteri

То всичко със упоритост се постигало казват... :)

Честита Нова Година на малкото хора, които още помним пътя към Българската част на форума! Дано тая година ви се получи всичко, което искате... било то в играта или реалния живот.

Аз все още съм наоколо... ама комуникационната част от играта леко я пропускам, че ми е малко досадна. В клана като си включа чата и гледам как се сипят приказки по-бързо, отколкото мога да ги чета, и просто се отказвам...

cryocore

Аз мисля скоро да се присъединявам към групата на магьосниците... айде да не ме набиваш много може ли...? :D
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

731

Saturday, January 19th 2013, 6:01pm

MindFreak
Няма ме на платото - освновно бера и бия заради ендагара - в редките моменти когато бягам да помагам съм съпорт - и е по добре аз да те набия - отколкото фиър или тофф да ти пляснат рана 3 дневна :))))
From all the things I lost, I miss my mind the most.

732

Saturday, January 19th 2013, 7:04pm

хаххахах за това последното съм съгласен... :yes:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

733

Tuesday, January 22nd 2013, 2:18pm

MindFreak

Има няма десетина българи сме...остана и да се забравим :P

cryocore

Хехехе и аз предпочитам ти да ме биеш отколкото фиер и тофф ,даже ще ти дам два пъти да ме набиеш :lol: :bllll:

734

Thursday, January 24th 2013, 2:36pm

Според мен почнете да му плащате на Крио да ви бие :) Той има нужда от кинти много

735

Thursday, January 24th 2013, 7:53pm

Хахахахаха, това ми хареса.

Днес поредните простотии на админите...
и следващите и следващите... вече се чудя дали тия хора преди да започнат тази работа са виждали компютър, или са учили нещо - или с камиона са ги натоварили от някое селце в Замбия...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

736

Friday, January 25th 2013, 8:24am

Какво е станало днес? Аз нали съм тъп хънтър и само си цъкам лекично и праволинейно.

737

Friday, January 25th 2013, 6:48pm

Е то за хънтърите де - на 11 ниво нова репутация има - и 13ките - са с 17 000 живот - досега даваха почти 3 злато - трудно се бият - 8-9 мин - ама си струва.
сега ги направили да дават по 1 злато - точно колкото ти е затратката - т.е. я печелиш я не ...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

738

Saturday, January 26th 2013, 11:01am

Хах, да... и аз го видях това, в клана хората се оплакват...

Сега този Cloister of Visions са го затворили за ремонт... да видим какво ще излезе... :D

Пък и аз сега както бия 10 ниво крофдори... ами те дават не повече от 16-17 сребро на бой, смешна работа... гаргите 9 ниво ми даваха повече... :drop:
Нямам думи просто...
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

739

Wednesday, January 30th 2013, 11:57am

Те скоро както са тръгнали ще спрат и парички да пускат тея животинки ... аз до колкото чувам май само този сървър е така прецакан , то бива бива да се чешат навътре тея админи ама чак толкова

740

Thursday, January 31st 2013, 2:45pm

до края на януари все е ЧНГ, поне така съм чувала, та да се включа и аз преди да е изтекъл срока за поздравленията :Р
чат пат зачитам като си хортувате тук ама не ми се пише.. сега ми се дописа щот ми стана тъпо :( не стига че едвам намирам време да набия малко гадинки да изкарам парички поне, че това с дропа явно не съм в списъка и такова не съм виждала откак започнах да мятам мълнии, ами сега и кранчето на паричките от мобовете позатегнаха.. едвам се процеждат половината на това, което бяха..
да се надяваме, че ще го оправят, че иначе съвсем няма да ми е забавно..
хайде аз отивам да бера тревички, дано те стават за нещо поне :lol:
разбрах и по другите сървъри било така, там някой отговорил че било бъг, де да видим..
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes: