You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

81

Saturday, June 14th 2014, 1:50pm

ulen sığır Q ,bana ne soracakmış,o soruyu sen sor da bende bileyim,ssleri kimin verdiğini ben bilirim he,sen bloke yi kaldır da az gelmiş sana kesilmek demek,insan da az şeref olur ,oyun için 1000 takla atıoyrsun hala..........

82

Saturday, June 14th 2014, 3:05pm

Quoted

deleted

This post has been edited 1 times, last edit by "TraceyG21920" (Jun 14th 2014, 11:38pm)

83

Saturday, June 14th 2014, 4:05pm

http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=215399437
http://warofdragons.com/user_info.php?nick=-+AmbassadoR+-

Colombia=2
Greece=1

Uruguay=3
Costa
Rica=0

England=1
Italy=1

Ivory Coast=2
Japan=2

84

Saturday, June 14th 2014, 5:28pm

len dana sen anca sığır çobanı olursun ,o attığın neyi kanıtladı şimdi ... dilek benim multimmi ?yadapower ,varmı kanıtın 1 kuruş yada nesne transferi yapıldığına dair,it sen ve senin avenen olur anca.... köpekliklerine devam yenilerini beklerim....... senin pro verdiğin kişileri de eklesene o linklere kullanman hariç tabii......... çok şey bilirmiş pehhhh kim ceva aldı şuen ?evet burası türk serveri, değil ve hakeden buluyor belesını şekilde görüldüğü üzre.

85

Sunday, June 15th 2014, 1:42am

TraceyG21920 anlamadıgın ve sizin hıc bır zaman beceremıyecegınız ss ler ekledım dıye yazıları neye dayanarak sildin merak ettim. kaynak bende.hic tasalanma yazdıgım yazıların ss lerı bende gerekırse onuda ayrı gorusuruz

hhol ben asla saklamadım davar cobanı ve sıgır cobanı oldugumu bu yüzden tecrubelıyım dıye muhafız yaptılar benı ,neyse tansıyonun cıkar hastalanırsın vijdan azabı cekerım,hatırlatayım tırstınmı kımın ıhbar ettıgını soylemeye ıstersen onunda ss ekleyım ama siliyorlar ss leri türkce bilmeyipde bir anda türk olan muhafız:))))
bot demısın benı inceleyen rus admınlere sorun nasılsa aranız ıyı cevabını onlara bırakıyorum...
bensana o ss de multı demedım kıme yalakalık yaptıgını gösterttım,o ss lerın dahasıda var zamanı gelınce acıklanır
NOT:__Q__ karekterıne hıcbır zaman benım karekter demedım ve bloke edilecegını zaten yazdım, uzerımdekı madlyon ve zırlar ıcın bloke edıldım,benım karekterı gorunce admın dahı obovvvv dedi işin içinden cıkamadı alamanlar bakacak:)))

86

Sunday, June 15th 2014, 12:45pm

http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=215399437
http://warofdragons.com/user_info.php?nick=-+AmbassadoR+-

Swiss=1
Ecuador=2

France=4
Honduras=0

Argentina=2
Bosnia and Herzegovina=1

87

Monday, June 16th 2014, 1:37pm

Log servisten ekran görüntülerini yayınlamak yasaktır. Log servisi kullanan herhangi bir muhafız o ss lerin log servisten alındığındığını anlayabilir Türkçe bilmesine gerek yok, ayrıca artık dil konusunda yardımcı olan Türk mentor ve muhafızlarımız da var. Bildiğimiz şeyleri konumumuz değişince bir anda unutabiliyoruz demek ki.

@- AmbassadoR -
Tahminleri buraya değil Off Topic konusundaki matchday başlıkları altına yazmanız gerekiyor : )

88

Monday, June 16th 2014, 7:27pm

teşekkür ederim

89

Wednesday, June 18th 2014, 11:02am

scarlet acaba türk serverinin tekrar açılması mümkünmü? öyle bir şansımız varmı?

90

Thursday, June 19th 2014, 11:59am

Log servisten ekran görüntülerini yayınlamak yasaktır. Log servisi kullanan herhangi bir muhafız o ss lerin log servisten alındığındığını anlayabilir Türkçe bilmesine gerek yok, ayrıca artık dil konusunda yardımcı olan Türk mentor ve muhafızlarımız da var. Bildiğimiz şeyleri konumumuz değişince bir anda unutabiliyoruz demek ki.

muhafız hanım bende bılıyorum kuralları emın ol benım konumumda degısse kuralları unutmam keşke sizde unutmasaydınız,kımse sutten cıkmış ak kasıklık yapmasın yaparlarsa log ss lerını bende korum moraltırım ,bana yapılan okadar hakaretı gormeden log ss lerıne takılman enteresan sanırım azcıkda manıdar öyle degılmı muhafız hanım yoksa beymi demem gerekırdı dogruya ss koyamıyoruz bunuda banlarlar :bllll: ...yazacak cok sey vardı ama benım davar gutmem lazım,malum burda baytarlık bıttı eskı meslegıme dönmem lazım..

bu şarkıyı kendını adam sananlar ıcın eklıyorum isteyen herkes ustune alınabılır herhangı ucret odemeden :)

http://www.youtube.com/watch?v=pBx3C2bATMA

neden bloke edildim kendınızden seneryo yazmayın,o karekter benım degıldı hıcbır zamanda olmadı cok defa forumdada yazdım bloke edılecegımı, tr de olsa sonuc degısmıyecektı...

Türk bölümünü Türk muhafızlar incelesın işinizi dogru yapın gevurlar inceliyor..

91

Friday, June 20th 2014, 3:02pm

@metmayki3162, maalesef öyle bir durum söz konusu değil.
@senay , Size yapılanlara bol bol ceza verdiniz zaten. Yetmemiş ki hala buralara gelip milleti karalama peşindesin. İnsanlar kural ihlallerinin cezalarını aldı, alıyor. Bu iş sana kalmadı. 2 yıl öncesinin görüntülerini oraya buraya yollayarak bir şey elde edemezsin. Böyle küçük hesapları geç artık. Madem öyle o zamanlar verseydin cezaları. Buraya logları koymakla kimseyi morartmıyorsun. Bu sadece hırsını gösteriyor. Önce kendi çarına bakmalısın. İşimi yaparken de sana sormayacağım. beni tanıyor insanlar, seni de merak etme. Çirkefliklerine cevap vermeyeceğim... Haydi herkes kendi yoluna, işler artık senin yollarında yürümüyor. Zaten yediremediğin kısım da bu, ama artık böyle..

92

Tuesday, June 24th 2014, 10:36am

Sanırım muhafız bey derken haklıydı yoksa bir bayanın bu denli çirkefliğe karşı sakin kalması olanaksız. :D

Bu sakinlikle Cumhur başkanı adayım scarlet 20 milltevekili bulup aday göstertirim :D

93

Friday, June 27th 2014, 10:46pm

Türk arkadaşlardan yardım

Arkadaşlar bir yarışma katıldım, maç yorumlar gibi ring dövüşü yorumladık ve 1. ödülünü kazanmam için oylamayı kazanmam lazım.

Rica etsem 1 dakika beni oylar mısınız :
http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=28792

94

Tuesday, July 1st 2014, 3:15am

:woody: :D Aslında ben dediydim başına iş gelenlere önceden '' dikkat edin keser dönerse sap girer '' diye dinlemediler hatta yanlarında başkalarınada oldu olan muhafız BAŞının yanında yaşta yandı noldu sımdı sakınce buraya tasınaydıkta oyunumuza devam edeydık nolurdu yanı ..kaba etlerimiz çok kaşınınca böyle oluyor işte Q karakteri ona ait değilmiş hiç bi zaman öyle dimemiş zaten kımse hergun bu benım karakterim diye flood geçmiyor ki ...çantamızdaki değerli ne varsa cok görülen silindi açıklaması yok nerden aldın demeden önce sildiler sonra sordular barıştık yönetimle ama geç oldu ha noldu onları densizleri kesmekte kullanacaktık densizlerde silindi harcayacaklarımızda silindi denkleşti kafamız rahat oldu gerçi geri isteyeceğiz tek tek nesnelerimizi her neyse ...ben dediydim size bı haltlar ceviriyonuz diye ama adalet için bişey deniyoruz dediydiniz . Valla ne yalan söyleyim İYİ DENEMEYDİ 8o =)))
:woody: Bad guys has always tried to be good before... :!:

95

Sunday, July 6th 2014, 1:23am

yeni üyelik

ben yeni üyelik almak istiyorum ingiliz serverında nasıl alacam denedim my.com üyelik bilgilerini istiyor my.com nickname nde ne bilmiyorum yardım plss

96

Thursday, July 10th 2014, 1:58am

Dövüşle antrenman görevi Tr serverinden geldiğimden beri yok. Bunun sebebini bilen var mı ? ( Tr de kretsleri kesmiştim ama sihiri almamıştım )

97

Thursday, July 10th 2014, 8:14am

@IDRIAppLe

Kasabadaki karakterden verdiği görevi kast ediyorsunuz..Savaşçı duası veren tekrarlanan görev...Buradaki adı Battle training quest tekrarlananlardan kontrol edin ilk .. ve kasabadaki karakteri kontorl edin ..görünmüyorsa üsttekileri kontrol ettikten sonra...Alttaki linke görünmediğini yazınız...

http://warofdragons.com/forum/index.php?…=28612&pageNo=7

98

Sunday, July 20th 2014, 3:45pm

@IDRIAppLe

Kasabadaki karakterden verdiği görevi kast ediyorsunuz..Savaşçı duası veren tekrarlanan görev...Buradaki adı Battle training quest tekrarlananlardan kontrol edin ilk .. ve kasabadaki karakteri kontorl edin ..görünmüyorsa üsttekileri kontrol ettikten sonra...Alttaki linke görünmediğini yazınız...

http://warofdragons.com/forum/index.php?…=28612&pageNo=7
Tamam teşekkür ederim :beer: Peki şu hanlık bugunu düzeltebileceğimiz bi adres vs var mı ? ( hanlıktan çıkan oyuncu hala han chata yazabiliyor vs )

99

Monday, July 28th 2014, 1:32am

Evinizin neşeli, sağlığınız yerinde, sevdiklerinizin yanında olduğu mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

100

Monday, July 28th 2014, 2:46am

Herkese iyi bayramlar :beer: