You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

721

Sunday, August 7th 2016, 7:03am

Arkadaşlar anahtarcı gungl yaratığını takımla kesersek 1 tanemi yoksa bütün takımamı anahtar gelir

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

722

Sunday, August 7th 2016, 9:29am

YERALTI ŞOVALYELERİYLE TANIŞMA FASLI
1. Görev: Yeşil Kristal Toplama (Vigor the Keeper @ Hell's Pass)

Görevde senden 30 adet yeşil kristal toplayıp bunları vagonlara boşaltmanı istiyor.

2. Görev: Kayıp Mühür (Vigor the Keeper @ Hell's Pass)

Yeraltı Şovalyelerine ait olan kayıp bir mührü bulmalısın.
(Not: Mührü Kristal Mağaralarındaki Kırmızı ve Yeşil mağaralar arasında kalan vagonlarda bulabilirsin.)

3. Görev: Kırmızı ve Mavi Kristalleri Toplama (Vigor the Keeper @ Hell's Pass)

Görevde 35 adet kırmızı ve 35 adet mavi toplayıp magmar merkezindeki vagonlara boşaltmanı istiyor.Mavi ve kırmızı mağaralara tek gidiş-gelişte veya bir mağarada bitirmene gerek yok.

4. Görev: Yeraltı Şovalyelerine Kabul Edilme (Vigor the Keeper @ Hell's Pass)

Art arda 3 adet Kristal Mağarası zaferi veya 70 adet kelle elde edip Vigor ile konuşmalısın.Görevi bitirdikten sonra tekrarlanabilir görevler ve Agudar'ın Kahramanlıkları açılacak.

Agudar'ın Kahramanlıkları

Agudar'ın Kahramanlıkları görevi: Bu görevi Vigor'dan aldıktan sonra Agudar'ın 5 kahramanlık görevi de açılacak.Tüm görevleri bitirdikten sonra bu görevi de bitirip hem gelişme,hem tecrübe puanı hem de onur ve Yeraltı Şovalyeleri onurunu alabilirsin.

Agudar'ın 1. Kahramanlığı: Art arda 6 Kristal Mağarası zaferi elde et. (Vigor the Keeper @ Hell's Pass)

Agudar'ın 2. Kahramanlığı: Bir Mağarada 113 yeşil kristal toplayıp boşalt. (Vigor the Keeper @ Hell's Pass)

Agudar'ın 3. Kahramanlığı: 24 saat içerisinde rakip ırkın merkezinde bulunan Sentry'leri öldürüp onlarınİmonyanlarını (10 adet) elde et. (Vigor the Keeper @ Hell's Pass)
Not: Öldürdüğün her Sentry Wraith,dövüş bittikten 30 dakika sonra canlanacak,dövüşü kazan veya kaybet,farketmiyor.Kaybedersen İmonyan elde edemezsin.

Agudar'ın 4. Kahramanlığı: 200 Enerji Küresi yap/teslim et. (Tapınak ve/veya Arena)

Agudar'ın 5. Kahramanlığı: 10 adet 5. arena zaferi jetonu elde et. (Arena)

Not: 4. ve 5. Kahramanlıkları Chion'da bulunan Blou ve Cabur'dan alabilirsin.

Not 2: Tüm Agudar görevleri 1500'er xp,50.000'er Onur ve 100'er Yeraltı Şovalyeleri Onuru veriyor ve bunların hepsini bitirdikten sonra bitireceğin "Legendary Feats of Agudar" göreviyse (aldığın ilk görev) 2 katı ödüller veriyor (3000 xp,100.000 Onur ve 200 Yeraltı Şovalyeleri Onuru).

Bunların dışında bir de tekrarlanabilir görevler var,bu görevler sana Yeraltı Şovalyesi Onuru veriyor.

Kirli Eller (Operation Dirty Hands)

Görevde senden Mavi Mağara'dan Kırmızı mağaraya gidiş yönündeki varilden (Western Passage) bir tür çamurelde etmeni ve bunu rakip takımın çatalında (Crossroads) bulunan tabelalara sürmeni istiyor.4 adet tabela var ve bunların hepsine sırayla çamur sürebilirsin. (Not: Bir tabelaya çamur sürdükten sonra geri dönüp tekrar çamur almalı ve gelip diğer tabelalardan istediğin birine sürmelisin)

3-15 Yeraltı Şovalyeleri onuru (ne kadar çok tabelaya çamur sürersen o kadar fazla YŞ onuru alırsın.)

Kan Akımı (Spawn of Spilt Blood)

Arenada bulunan yaratığı öldürmelisin. (Yaratığın sana saldırması için Arenanın ortasında,yerde bulunan kafes görünümlü yere tıklamalısın)

Ödül: 10 Yeraltı Şovalyesi Onuru

Tapınak Zincirleme Zaferleri (Temple of the Chosen Chain of Victory)

2-5 arası art arda tapınak zaferi kazanmalısın
Not: Kaybettiğin her tapınak veya aldığın beraberlik,art arda zafer sayını 1 düşürür.

Ödül: 10-40 arası Yeraltı Şovalyeleri Onuru

Mağara Zincirleme Zaferleri (Crystalline Caves Chain of Victory)

2-5 arası art arda Kristal Mağarası kazanmalısın
Not: Tapınak Zincirleme Zaferleri için geçerli olan kurallar geçerli

Ödül: 20-80 arası Yeraltı Şovalyeleri Onuru

Not: Tekrarlanabilir görevlerden alacağın YŞ onuru ne kadar fazla yaptığına bağlı (Kan akımı hariç)
Örneğin: 5 Mağara Zincirlemesi 80 YŞ onuru veriyor,aynı şekilde 5 Tapınak Zincirlemesi de 40 YŞ onuru veriyor,bunların asgari miktarlarıysa (2 zafer) Mağara için 20 ve Tapınak için 10 YŞ onuru.

Tek seferlik Yeraltı Şovalyeleri Onuru Görevleri

-Cleansing the Territory
-Awakening of the Ancient Guards

Dipnot: Eğer hatalı ve/veya eksik bir kısım varsa lütfen bildirin.Teşekkür ederim.

İyi Şanslar.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

723

Monday, August 8th 2016, 6:13pm

Pırlanta yatırırken hata

Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar,

Bankadaki pırlanta satın alma bölümündeki banka kartı seçeneğiyle alım yapmaya çalışıyorum.Sırasıyla

- Banka bölümüne gelip Mastercard ve visa sembolune tıklıyorum.

- Miktarı soran kısım karşıma çıkıyor. Miktarı yazıyorum CONTUNİE butonuna tıklıyorum.

- Ardından kart bilgilerini soran kısım gelmeden yani hiçbir bilgiyi girmeden

Session not found.

yazısı beliriyor ve işlemi yapamıyorum.

Yaklaşık 1 aydır bu böyle supportada yazdım ancak derdimi tam anlatamadım yardımcı olabilirmisiniz en azından supporta yazmamda :) Ben derdimi tam anlatamıyorum ingilizce olarak. Şimdiden teşekkür ederim :beer:

Occupation: Ankara

• Send private message

724

Tuesday, August 9th 2016, 12:46am

The Grimoire of Death ( 7 lwl Görevi)

Görevini biri açıklayabilir mi tamamını
Always better :beer:

725

Tuesday, August 9th 2016, 6:46pm

Naber türk kardeşlerim

Napıyosunuz bayadır oynamıyorum geldigimden beri 3-5 türk gördüm hepsini hapse sallamışlar zevk bırakmamışlar oyunda
I didn’t change, I just woke up.

• Send private message

726

Tuesday, August 9th 2016, 6:52pm

AĞUSTOS ETKİNLİĞİ

AĞUSTOS - DOĞA VAKTİ

Altın Balık

-Sly Cove'a gidip Maeli the Mermaid ile konuşun. (August Fishing Görevi'ni alacaksınız)

-Maeli sizi Vylis'e gönderecek (Mentaliya Foothills),Vylis ile konuştuktan sonra Vylis sizden 1 adet Swamp Toad isteyecek.

-Swamp Toad'u Bog Elf Bataklığı Instance'ında (8. seviye ve üzeri) bulabilirsiniz veya Ploughman Tadeuz ile konuşup ondan isteyebilirsiniz (veya diğer oyunculardan da satın alabilirsiniz).

-Swamp Toad'u Vylis'e verdiğinizde size bir adet Net (Ağ) verecek ve bununla Province of Dartrong (Settlement of Faytir'den başlayıp Manor of Budrimakh'a kadar giden bölge),Abode of Decay (Clan Burial Grounds'tan başlayıp Forgotten Graves'e kadar giden bölge),Underwater Temple (6. seviyeden itibaren gidilebiliyor) ve Mentaliya Foothills gibi bölgelerdeki sularda bulunan,av ekranında beyaz halka görünümünde olan,üzerine tıkladığınızda "Shoal of Fry" yazan kaynakları toplayacaksınız (Not: Fry'ı bulana kadar devam etmelisiniz).

Fry'ı Büyütüp Golden Fish Elde Etmek

-Fry 'ı bulduktan sonra Maeli ile tekrar konuşacaksınız,Maeli sizden Fry'ı besleyip Golden Fish olana kadar büyütmenizi isteyecek.Fry'ı beslemek için Midges toplamalısınız.Midges'ları Province of Dartrong,Abode of Decay ve Zviglod Brist gibi bölgelerden elde edebilirsiniz (Örneğin Clan Burial Grounds,Place of Sorrow,Tomb of Kings bölgeleri).

Not: Midges toplarken saldırıya uğrayabilirsiniz (1. seviye ve 38 canı var,kolayca öldürebilirsiniz),direkt olarak midges elde edebilirsiniz veya toplama işlemi başarısızlıkla sonuçlanabilir.

-Çantanızda Midges varsa Fry'a tıklayarak besleyebilirsiniz.Besleme işlemi her saat başı yapılabilir.

-Fry olarak başlayan balık Golden Fish olduğundaysa Şehir Meydanı'ndaki Guild of Artisans'ta (Zanaatçılar Birliği) bulunan Kuyumcu Korundum ile balık için Akvaryum yapma konusunu konuşmalısınız. Akvaryum için verebileceğiniz kaynaklar: 6 adet Diamond,10 adet Belladonna veya 5 adet Crimson Sterlet

(Not: Bu kaynakların hepsi 90. seviye Jeolog,Bitkici ve Balıkçı kaynaklarıdır,kaynak olan Diamond ile pırlanta olan Diamond'ı lütfen karıştırmayın.)

-Üç kaynağın birinden gerekli miktarda verip akvaryumu aldıktan sonra çantanızdaki Golden Fish'in üzerindeki "use" seçeneğine tıklayıp balığı akvaryumuna koyun ve tekrar Maeli ile konuşmaya gidin.Maeli ile konuştuktan sonra Altın Balık görevini bitirmiş bulunuyorsunuz.

Ödül: 300 Fishbones Token ve bu noktadan sonra Midges'ları direkt olarak Maeli'ye verme imkanı.

Altın Balık Yemi (Golden Fish Feed)

Buradan sonra artık topladığınız Midges'ları direkt olarak Maeli'ye verebilir ve Fishbones Token alabilirsiniz,üç seçeneğiniz var,bunlar;

Her 1 Midges için 1 Fishbone Token
Her 5 Midges için 7 Fishbone Token
Her 10 Midges için 15 Fishbone Token

şeklinde.

Etkinlik bitimindeyse birbirinden farklı ödüller City Fair'deki ilgili mağazada sizi bekliyor olacak.İlgili Kütüphane linkinden ne kadar Fishbones Token ile neleri alabileceğinizi buradan görebilirsiniz

İyi Şanslar,iyi eğlenceler. :music:
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

• Send private message

727

Tuesday, August 9th 2016, 9:07pm

Pırlanta yatırırken hata

Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar,

Bankadaki pırlanta satın alma bölümündeki banka kartı seçeneğiyle alım yapmaya çalışıyorum.Sırasıyla

- Banka bölümüne gelip Mastercard ve visa sembolune tıklıyorum.

- Miktarı soran kısım karşıma çıkıyor. Miktarı yazıyorum CONTUNİE butonuna tıklıyorum.

- Ardından kart bilgilerini soran kısım gelmeden yani hiçbir bilgiyi girmeden

Session not found.

yazısı beliriyor ve işlemi yapamıyorum.

Yaklaşık 1 aydır bu böyle supportada yazdım ancak derdimi tam anlatamadım yardımcı olabilirmisiniz en azından supporta yazmamda :) Ben derdimi tam anlatamıyorum ingilizce olarak. Şimdiden teşekkür ederim :beer:
Client'ın üst kısmında "Error!" yazısı var,ona tıklayıp "Delete Obsolete Files and Clear Cache" seçeneğiyle önbelleği temizlemeyi denemiş miydin?

728

Wednesday, August 10th 2016, 12:36am

11 lvl corvus görevini , altın tüylü corvusu ve 3 lvl biniciliği elde ettiğimizde mi alabiliyoruz ? hiçbiyerde türkçesini bulamadım görevin açıklayan olursa sevinirim ^^

• Send private message

729

Wednesday, August 10th 2016, 8:10am

11 lvl corvus görevini , altın tüylü corvusu ve 3 lvl biniciliği elde ettiğimizde mi alabiliyoruz ? hiçbiyerde türkçesini bulamadım görevin açıklayan olursa sevinirim ^^
Korvus bineklerini görevlerle aldığın için evet(bkz. her şey Big Little Loss ile başlıyor),öncelikle Altın Kanatlı Korvus'u ve gerekli binicilik seviyesini elde etmelisin,ardından Flying on a Corvus görevine başlayabilirsin (bitiminde tercihine göre kemikkıran,ağırsiklet veya manevracı özellikli korvus elde edeceksin.) :music:

Golden Feather görevini Chigrik'ten alabilirsin,kendisi Glade of Dreams'te yaşıyor.

Flying on a Corvus görevineyse Orfin ile konuşarak başlayabilirsin,o da Mentaliya Foothills'te yaşıyor.

Görselliği açısından muffin'in hazırlamış olduğu rehberdeki şupaylaşıma bakabilirsin.Hangi eşya ile hangi özelliketi eyeri hazırlayabileceğini anlatmış.

İyi şanslar. :horse:

730

Wednesday, August 10th 2016, 10:11pm

Lag

Selam arkadaşlar bende gece 10 - 11 den sonra lag oluyor çözümü nedir sağolun :)

731

Monday, August 15th 2016, 7:41am

Arkadaşlar bildiğiniz süper vuruş açma sitesi falan var mı 5 level olmak üzereyim 4 level süper vuruşunu açamadım. :(

732

Monday, August 15th 2016, 11:40am

http://www.paladiny.ru/smashes.dwar.php
Belki bu sana yardımcı olur.
Evet ablam işimi görür çok teşekkürlerr. İyi oyunlar... :kiss2:

733

Friday, August 19th 2016, 7:09pm

Server Değişimi

ARKADAŞLAR BEN TÜRK SERVERINDAKİ HESABI BURAYA TASIMADIM ACABA SUAN O HESABI BURAYA TASIMAM MÜMKÜNMÜ LÜTFEN CEVAPLAYIN :/( :/( :/(

734

Friday, August 19th 2016, 7:19pm

maalesef mümkün değil 2014 senesinin temuuz ayından sonra orda kalan tüm çarlar silindi

735

Friday, August 19th 2016, 7:30pm

11 lvl korvus görevini yapan varmı ? 3 lvl binicilik dışında ne kadar bi masrafı var görevin

736

Saturday, August 20th 2016, 7:22am

11 lvl korvus görevini yapan varmı ? 3 lvl binicilik dışında ne kadar bi masrafı var görevin
Çok büyük bir masrafı yok. Görevin başlarında white castledaki mağazadan 5 altına ışınlanmak için bir tomar alman gerekiyor, ilerki aşamalarda 5000 light silver, 2 şer adet deri ve metal birde 10 serpagon öldürmeni ister, sonlara doğruda yanlış hatırlamıyorsam setine göre 11 levellık iksirlerden 5 adet istiyordu.

737

Saturday, August 20th 2016, 9:53am

corvus vs elit beron

Arkadaşlar 11 lwl corvus mu daha güçlü yoksa zehirli elit beron mu arada kaldım fikrinizi yazarmısnz

738

Saturday, August 20th 2016, 10:29am

Kesinlikle corvus :D

zehirli zorbun canı : Health: 1343
11 lvl korvusun canı : Health : 1462

zehirli zorb sadece koruma ve 200 puanlık zehir atıyor ama korvusun 4 efekti var

http://warofdragons.com/bot_info.php?artikul_id=2200

739

Saturday, August 20th 2016, 11:31am

Corvus :yes:

740

Saturday, August 20th 2016, 4:09pm

Chosen by the Dragons Sentence

http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=304444240 bu ne işe yarıyor bilen varmı deli etti beni nerde kullanacaz bunu biirde Rebirth Liquor

bunu