You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• Send private message

81

Wednesday, January 25th 2017, 6:41pm

Sayın -DunhiLL- . Nitorusunu takmak istediğiniz oyuncular için hizmet vermeye cani gönülden hazır olduğumu bildirmek ve ayrıca İspanyolca-İtalyanca-Fransızca- dil desteklerini de unutmayıp tüm serveri kapsayacak şekilde bir istekte bulunmanızı kutlar ayrıca bu isteğinize katıldığımı beyan etmek isterim.

Main Chat kuralları yeniden düzenlenebilir ve buraya taşınan diğer server oyuncuları için dil desteği ile ilgili bir alt yapı oluşturulup sistemli bir şekilde bu destek hayata geçirilebilir.

:woody: :woody: :D

82

Wednesday, January 25th 2017, 6:46pm

evet bende acılmasını ıstıyorum

• Send private message

83

Wednesday, January 25th 2017, 6:47pm

ürkçe dil desteği en mantıklısı.Oyunda amaç rekabet burda oyuncu sayısı yine idare edilicek şekilde,onur alanlarına 30-45dk bekleyerek girip onurumzu kasabiliyoruz.Türk servere geçersen oyuncu azlığından bu süre 2-3 katına çıkar,önceden türk serverinde oynayan bilir zaten 1 mağra için tüm gün sıra beklediğimiz günleri...açıkcası geçme taraftarı değilim ya açın istiyen geçsin istemeyen kalsın yada dil desteği getirin oyunumuza bakalım.pırlanta fiyatları yine euro üzerinden olur 1 euro 4tl olduğu için alan olmaz,seneti de bulamazsınız.İnsan tarafının ezici üstünlüğü de hesaba katılırsa 16+ arkadaşlar için tam bir eziyet olur geçilmesi.Açılan çakma türk serverine geçişleri engellemek için böyle bişey çıkaran yönetim az değilsiniz :D :D
:woody: :woody: DeviaSend :xmasparty: :xmasparty:

84

Wednesday, January 25th 2017, 6:52pm

Gercekten bız dusunuluyorsak dıl desteği verılsın hatta baska arkadasın yazdığı gıbı dığer dıllerede destek verılmelı oyuncu sayısı dusurulerek oyun cazıp hale gelmez bız gıttıkten sonra bu servırda fakırlesır bızde gıttımız yerde az oyuncudan dolayı zevk alamayız
burda amac oyunu ve servırı hareketlendırmekse acıl tum dıllere destek verılsın hatta alman servırı dahıl edılsın tr acılmasın

85

Wednesday, January 25th 2017, 6:52pm

I remember a lot of Threads after server Merge that turkish ppl want back there own Server .

Here is your Chance ;)

86

Wednesday, January 25th 2017, 7:02pm

Evet TR serverının tekrar acılmasını talep edıyorum

87

Wednesday, January 25th 2017, 7:03pm

Fakat adminlerin cevaplaması gereken önemli bi soru var.

olur da geçilirse pırlanta alımında para birimi euro mu olacak tl mi, yani burdaki gibi kur farkı uygulanacak mı? zaten bu yüzden pırlanta çekemiyoruz.

88

Wednesday, January 25th 2017, 7:03pm

Evet yenıden acılsın.

89

Wednesday, January 25th 2017, 7:07pm

Oyuna dil desteğinin gelmesi türk oyuncuların dönmesini sağlamayacaktır. Sadece burdaki oyunculara kolaylık olucaktır. Yeni server açılırsa herkes sıfırdan kasılıcağı için dönecektir diye düşünüyorum. Dil desteği yaparsanız oyunda yüksek karakteri olmayan insanlar oyuna geri kalıcakları için başlamıcaktır. Yeni server açıp sıfırdan başlatmak en mantıklısı. Bu serverdeki oyuncu sayısından bile fazla oyuncu olacağından eminim. İyi oyunlar. :beer:

90

Wednesday, January 25th 2017, 7:16pm

Neden Türk Server açmaya karar verdiniz. Türk Sunucusu zaten vardı . Ama sonra kapandı ve şimdi tekrar açmaya karar verdiniz.Nereden geldi bu fikir aklınıza. Sadece Türkçe dil desteği yeterli olur.

91

Wednesday, January 25th 2017, 7:35pm

Evet gerçekten türkçe dil desteğinin gelmesi veya tekrar türkçe serverin açılması ve burdaki hesapların aktarılması çok güzel olur türk oyuncular için. Şahsen ben ve benim gibi birçok kişi türkçe dil desteği olmadığından ve ingilizce olmasından dolayı zevk vermediğinden oyunu bırakmıştır. Eğer türkçe dil desteği veya türkçe serverı açılırsa ben tekrardan başlamayı düşünüyorum ve arz ediyorum.

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

92

Wednesday, January 25th 2017, 8:08pm

Güzel fikir,her ne kadar kendim geçmeyi pek düşünmesem de Türkiye sunucusunun tekrar açılması konusunun gündeme gelmesi iyi bir şey. Görüyorum ki birçok kişi (düşünmeden ve/veya düşünmeye gerek duymadan) hayır cevabını yapıştırmış,ben evet,açılmalı diyorum,zira burada sadece siz yoksunuz,sunucular birleştiğinde geçmeyi başaramayan,geçse bile bir süre sonra oyunu herhangi bir sebeple bırakan oyuncular da var,ki bu oyuncuların sayısının şu an oynayan Türk oyuncu kitlesinden daha da fazla olduğu gerçeğini de ele alırsak,hem onlar için hem de diğer oyuncular için yararlı bir şey olacağını düşünüyorum. :)

Sonuç ne olursa olsun,teşekkürler lososerg,böyle bir konuyu gündeme getirdiğin ve herkesin fikrini almak istediğin için.

Herkese iyi oyunlar. :)
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

93

Wednesday, January 25th 2017, 8:18pm

türk serverinin açılmasının hiç bir mantığı yok bence
AÇILMAMALI

94

Wednesday, January 25th 2017, 8:24pm

ödeme koşulları Türkiyeye göre düzenlenecekse açılsın 1 pırlanta 1 euro çok saçma

95

Wednesday, January 25th 2017, 8:32pm

bencede açılmalı böylelikle giden arkadaşlarımız geri gelir yeniden eskisi gibi oyunu anlıyaraktan oynayıp kendimizi geliştirebiliriz birçok görevleri anlamıyoruz

96

Wednesday, January 25th 2017, 8:33pm

Oyunun genelini 3-4. seviyede olan arkadaşların olduğunu farz eder isek,türk serverinde ben daha 3. seviye iken bile sabah 8de girdiğim mağaraya akşam saatlerinde bile sıra gelmediğini biliyorum.

Öyle veya böyle bir şekilde zar zor bizi bu sunucuya aktardınız,şimdi de açılan tr serverlerine karşılık böyle bir fikirle karşımıza geldiniz,eyvallah o da güzel.

Fakat biz bu sunucuya taşındık taşınalı,türkler olarak chat'de elin gavuru aym çatır çatır engiliş diye bağırırken biz eski kemik alınır dediğimiz an özelimizde mentor bitti hemen.

Öncelikle yeni bir sunucu açmak yerine,ne siz zahmet edin ne de bizi uğraştırın. Direk burdaki dosyaları türkçeye çevirin zor değil arkadaşım çevirin /tr/ alan adı altında biz de oyunumuzu oynayalım.

Bakın rus serverine 1-2-3-4 diye sunucu seçerek giriyorsunuz oyuna,biz de dilimizi seçerek oyuna gireriz oyun aynı db de olur fakat dili biz seçeriz. Bunu yapamayacak bir ekip ve şirket değilsiniz. Lütfen dediklerimi göz önünde bulundurun.

Şu kur işine de değinmek gerekirse kusura bakmayın da 1 pırlantaya 4 tl yazarsanız milet de kaçar tr servere,milletin alnında enayi yazmıyor. Kuru zamanında biz 1tl den kullanırken diğer serverler şimdiki fiyattan kullanıyordu. Pvp alanlarına bu yüzden bizi almadınız şimdi de eğer taşınırsak ve pırlanta 1 tl olup da aynı mevzu dönecekse hiç taşımayın daha iyi.

Herkese iyi oyunlar dilerim... Saygılarımla

97

Wednesday, January 25th 2017, 8:41pm

Uzun lafın kısası ; I do not accept

98

Wednesday, January 25th 2017, 8:51pm

Servere gerek yok da Turkce dil desteği gelsin yeter. Gorevleri anlamiyorum ya daha 4 level gorevlerim var hiç yapmadim neredeyse zaten oyun bilgim fazla yok ustune bir de İngilizce oynuyoruz.

Yani Türk serveride açabilirsiniz ama sadece dil desteğide yeterli olur.

Saygılar İyi oyunlar.

99

Wednesday, January 25th 2017, 9:27pm

pırlanta servisi ve diğer tüm olanakları kullanabilmek için katılıyorum

dear moderator;
when we came here we never get diamond. because diamond very expensive with turkish money. second one my people loves this game but when we cant speak turkish in chat and we cant use diamond they chosed other illegal servers actually some gamer hwo they play here even gone other illegals servers
i think we have to turn back turkish server.

sayın admin;

biz bu servere geldiğimizden beri pırlanta yükleyemiyoruz çünkü bizim paramız euro karşısında oldukça değersiz. dolayısıyla tüm işlerimizi oyunda uzunca saatler harcayıp altın kazanarak yapmaya çalışıyoruz. bu kadar fazla çaba sarfetmemize rağmen hala diğer oyucularla aynı seviyede değiliz. halbu ki pırlanta servisini kullanabilseydik hem oyun açısından kar olacaktı hem de daha fazla hareketlilik ve daha fazla oyuncu gelecekti. oysa şu anki durumda eski türk oyuncuların çoğu başka illegal serverlere yöneldiler.

bu oyun türkler tarafından seviliyor bunun kanıtı da illegal türk ve diğer serverlerdeki oyuncu çokluğundan rahatça anlaşılabilir.
türk serverinin açılması ile oyuna canlılık gelecek ve yeni oyuncular da aramıza katılabilecektir. ancak ilk geçiş aşamasında piyasa fiyatları ve nadir item vb eşyaların az bulunma ihtimaline karşılık önlem almanızı rica ederek yapmayı düşündüğünüz bu hareketi şiddetle destekliyorum.

en çok da genel chatte kendi dilimle konuşabilmeyi, sormak istediğim bir konu olduğu zaman türk yetkililerle türkçe konuşabilmeyi istiyorum.
saygılarımla

100

Wednesday, January 25th 2017, 9:38pm

RE: pırlanta servisi ve diğer tüm olanakları kullanabilmek için katılıyorum

dear moderator;
when we came here we never get diamond. because diamond very expensive with turkish money. second one my people loves this game but when we cant speak turkish in chat and we cant use diamond they chosed other illegal servers actually some gamer hwo they play here even gone other illegals servers
i think we have to turn back turkish server.

sayın admin;

biz bu servere geldiğimizden beri pırlanta yükleyemiyoruz çünkü bizim paramız euro karşısında oldukça değersiz. dolayısıyla tüm işlerimizi oyunda uzunca saatler harcayıp altın kazanarak yapmaya çalışıyoruz. bu kadar fazla çaba sarfetmemize rağmen hala diğer oyucularla aynı seviyede değiliz. halbu ki pırlanta servisini kullanabilseydik hem oyun açısından kar olacaktı hem de daha fazla hareketlilik ve daha fazla oyuncu gelecekti. oysa şu anki durumda eski türk oyuncuların çoğu başka illegal serverlere yöneldiler.

bu oyun türkler tarafından seviliyor bunun kanıtı da illegal türk ve diğer serverlerdeki oyuncu çokluğundan rahatça anlaşılabilir.
türk serverinin açılması ile oyuna canlılık gelecek ve yeni oyuncular da aramıza katılabilecektir. ancak ilk geçiş aşamasında piyasa fiyatları ve nadir item vb eşyaların az bulunma ihtimaline karşılık önlem almanızı rica ederek yapmayı düşündüğünüz bu hareketi şiddetle destekliyorum.

en çok da genel chatte kendi dilimle konuşabilmeyi, sormak istediğim bir konu olduğu zaman türk yetkililerle türkçe konuşabilmeyi istiyorum.
saygılarımla

ayrıca ortak dövüş alanlarının da devam ettirilmesi gerekmektedir