You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

101

Wednesday, January 25th 2017, 9:48pm

Türk serverının açılmaması buradaki düzenin bozulmaması gerektiğini düşünüyorum.

102

geçti borun pazarıııı

burddayken bile bizim seviyemizde ne talaar ne arena ne mabet olmuyorken türk serverinde bunların olacağına kim inanır , oyundaki bütün gayretler iki ırkın çarşıpması değilde nedir?itemler efectler ne için hazırlanıp biriktiriliyor savaş için değil mi, biz bu serverde bile bunu bulamıyoruz ,Bırakın bu işleri yok sizin kendi serveriniz olsun bilmem ne ,baktınız burasının yarısından fazlası türk sizi postalayalım derdindesiniz yok öyle yağma , hiç kapatmayacaktınız arkadaş, ben geçiş istemiyorum hatta yapabiliyorsanız polonya ve alman serveri ve bu serveri birleştirin cümbüş olsun :lol: iyi çalışmalar

103

geçti borun pazarıııı

burddayken bile bizim seviyemizde ne talaar ne arena ne mabet olmuyorken türk serverinde bunların olacağına kim inanır , oyundaki bütün gayretler iki ırkın çarşıpması değilde nedir?itemler efectler ne için hazırlanıp biriktiriliyor savaş için değil mi, biz bu serverde bile bunu bulamıyoruz ,Bırakın bu işleri yok sizin kendi serveriniz olsun bilmem ne ,baktınız burasının yarısından fazlası türk sizi postalayalım derdindesiniz yok öyle yağma , hiç kapatmayacaktınız arkadaş, ben geçiş istemiyorum hatta yapabiliyorsanız polonya ve alman serveri ve bu serveri birleştirin cümbüş olsun :lol: iyi çalışmalar

104

Wednesday, January 25th 2017, 10:07pm

Geçiş yapmak yerine dil ve pırlanta sorununu çözün arkadaşların dediği gibi oyuncu sayısı ve dövüş alanları az olacaktır.

105

Wednesday, January 25th 2017, 10:07pm

Yeni bir server ile oyuncu sayısını bölüp maliyeti artırmaktansa yalnızca dil desteği getirilmesi daha mantıklı. Bu sadece Türkler için değil, birleşen diğer serverler için de geçerli olmalı.

Diğer konu ise pırlanta fiyatları. Türk lirası euro karşısında evet değersiz, hiç değilse 4 lira = 1 pırlanta değil de, 2 lira = 1 pırlanta gibi daha makul bir miktara çekilse Türk oyuncuların da oyuna kazandıracağı parada artış olacaktır.

106

Wednesday, January 25th 2017, 10:26pm

TR SERVERİ TEKRARDAN AÇILMALI.. HİÇ YOKTAN PARA TR PARASINA DÖNERSE HESAPLARI AÇTIRIR OYUNA DEVAM EDERİZ. İNGİLİZ SERVERİ BİZİM İÇİN ZORLUKTUR. DOLAR 4 TL YE GELDİ BİZE AÇTIRTMAYI BEKLEMESİNLER..

her konudaki endişenizi sorunuzu buraya yazabilirsiniz arkadaşlar toplu bir rapor yazıp admine vericez türkçe olarak da yazabilirsiniz , dövüş alanları serverın doluluk durumu serverler arası dövüşler pır fiyatları her konuda görüşünüzü sorunuz yazın buraya adminlere genel bir değerlendirme imkanı verelim

hacı zaten konuları sen belirtmişsin :D dövüş alanları pır meselesi ve dl konusu. bunlar burada hallolursa ki halledilemez bence burda kalalım ama halledilemezse elin yabancısı basar parayı biz de ciğerci kedisi gibi izleriz
ha tabi bizim süper zekalı çok aşırı zengin arkadaşlarımız ve oyunun zaten 18 levelleri yani buranın zaten sözüm ona kralları gelmeyecektir ki onlar haklılar zaten gelip orda kimi kesecekler. ben kesinlikle açılmasından yanayım

107

Wednesday, January 25th 2017, 10:59pm

şimdi yazıları okudum kimi gitmek kimi kalmak istiyo her düşünceye saygımız var burdaki çarım banlıyken çakma tr serverinde bi kaç ay takıldım gerçekten oynanıcak gibi değil iyi hoş türkçe ama burdaki imkanlar yok evet pırlanta çok pahalı evet dil yüznden çoğu şeyi anlamıyoruz ve baya zorlanıyoruz fakat sunduğu kolaylıklarda çok bunuda inkar etmemek lazım artı diyelim tr serveri açıldı burda bile zar zor dövüş alanları v.s gibi yerlerde adam bulamıyoz kusurabakmayın tr açılırsa hiç bulamayız evet buraya ilk geldiğimde çok isyan ettim fakat tr son zamanlarını hatırlayın bırakın dövüş alnlarını felan meydanlarda kimse yoktu birbirmzi hiç kandırmıyalım tr açılırsa tek güzel yanı oyunun türkçe olması olur onun dışında hiç birşey güzel olmaz ama buaraya türkçe dil seçneyi gelirse ve en azından kendi para birmimize göre pırlanta almamız sağlanırsa GİDEN OYUNU BIRAKAN OYUNCULAR BİLE GERİ DÖNER kısaca tr açılması yüzlerce multinin açılması demek tr nin açılması KOMPLEKSLİ YÖNETİCİLERİN kendi adamlarını kayırması demek tr nin açılması ŞUAN OYNADAĞIN OYUNCU SAYISNIN YARISINI BİLE GÖREMEMEK DEMEK :D SAYGILARIMLA.......

108

Wednesday, January 25th 2017, 11:02pm

please do it

109

Wednesday, January 25th 2017, 11:04pm

İyi günler Sevgili Türk oyuncularmız!

Biz, resmi Türk serverını tekrar açmayı düşünüyor ve bu konuda değerlendirme yapıyoruz. Ancak bu serverı açmadan önce buradan ne kadar oyuncunun bunu istediğini ve oraya geçip orada oynamak için istekli olduğunu görmek istiyoruz.Lütfen bu konudaki görüşlerinizi bu konunun altına yazın bu forum linkini arkadaşlarınızla paylaşın onlar da yazsınlar.

Teşekkürler!
=========================
Good day, Turkish players!

We are considering to re open the official turkish WoD server. But before we do so, we need to know how many of you guys would want to be transferred and play there. Can you please leave a comment in this thread telling whether you like the idea or not, and share the link to this post with your friends.

Thank you!

Dear admin(s) and dear players!
I think , no need to create new Turkish server. Just, you should create Turkish Language backup and add Turkish Liras to payment methodes. Because Turkish players are too much at this server and they're so active in game. They got used to play at this server. if you create new Turkish server , ı am sure , you will lose lots of player. We had come across this matter while Old Turkish server was moving to COM server. After Turkish Server closed in our country, lots of unofficial server opened and as they were not official , they are banned in 5-10 days. Now, there is already Turkish server ( i think, it's unofficial) in Turkey and the server has LAG. if we move or you create new server, we will come across that problem. if we move or you create new server, our quantity will reduce. I don't wanna come across those problems again. I have been playin' this game since 2011. I am comfortable here. I know English enough so i am able to talk other players easily but some players who don't know English are not able to talk. As foreign currencies ( Euro and Dollar) are expensive in Turkey we cannot pay enough. Anyway, high level players created their systems here. Quite likely , they couldn't move. I am sure many problems will show up there. New Turkish server is gonna contain low level players and battlefields queue won't come. Some Clans will closed. Consequently, as i don't wanna come across those problems that i think no need to create new Turkish server. I think you should create Turkish Language backup and add Turkish Liras to payment methodes. NO NEED TO CREATE NEW TURKISH SERVER!
Terazinin eksilen kefesi.

110

Wednesday, January 25th 2017, 11:11pm

serverin açılmasını isterim açıldıktan sonra kullanıcı sayısı az ise geri bu servere dönebilme şansımız olacak mı ?dil ve pırlanta sorunu çözülürse daha iyi olur :stupid:

111

Wednesday, January 25th 2017, 11:11pm

Kesinlikle türk serverı açılmalı.

Bu arada tr serverında dövüş alanlarında sıra bulamayız diyen arkadaşlara hatırlatayım.Şuan çakma türk serverında 7 lvl bir karakterim var ve toplam 7 lvl karakter sayısı 40ı geçmez suan ama her gün 10-15 talaar döndürüyoruz.Ve o serverda oynayan tüm arkadaşlar official bir tr serverı açsa direk yeni sv ye geçer,emin olur.

112

Wednesday, January 25th 2017, 11:13pm

Ve eklemek istiyorum,yeni server açın ama kesinlikle bu svden o svye karakter taşımanın yapılmaması gerekiyor.Sıfırdan bir server ve tl destekli pırlanta seçeneğiyle yeni sv gayet tutulacaktır emin olunuz

113

Wednesday, January 25th 2017, 11:35pm

merhaba arkadaşlar ,
Ben şuan Köşede duran sahte serverda oynuyorum. Bende 7. seviye iyi bir karaktere sahibim. oyunda şuan birbirimize yetecek kadar oyuncuya sahibiz tek sorunumuz lag... Eğer my com açarsa çoğumuz gözümüz kapalı geçeriz. server 1. miz Godfather dahil ki sağlam yatırım yaptı.

Sizden de bizim kadar gelen olursa bu oyunu çok güzel hale getirir...

18. seviye oyuncuları taşımak biraz doğru olmaz aslında isteyen burada oynamalı ama hem genel chatte kendi dilini konuşmak hemde kendi dilinde oynamak çok farklı bir tat.

Eskisi gibi olamayız hiçbir zaaman belki ama eskisinden daha iyi olmak bizim elimizde.
Yeni Türk serveri açılmasını 200 kişi dört gözle bekliyoruz.

114

Wednesday, January 25th 2017, 11:50pm

about turc secrveur

no for me i wan't to stay on ENG server thk :shuffle: :shuffle: :peace:

115

Wednesday, January 25th 2017, 11:58pm

ben geçerim 0 dan başlanırsa çok daha iyi olur bi çok eski oyuncu geri döner oyuna

116

Thursday, January 26th 2017, 12:13am

if ur gonna add turk payment ull have to decrease mine too

117

Thursday, January 26th 2017, 12:21am

arkadaşım forumdan engelli olduğu için onun yerine ben yazıyorum sözler 'buket'e aittir http://warofdragons.com/user_info.php?nick=BuKeT

yeni server kurulsa ne olurki şah dık şahbaz oluruz bu akılla,
yıkılıp yeniden yapılacak degiliz,bir bırımıze düşman oldukca ki gecen gün hedıye atıldı bır arkadasa '' gercek hayatta o söz cinayet sebebidir'' bizden hir bir halt olmaz kırk kapıdan kovuluruz.birlik olsaydık buraya türkce dil secenegide gelir pır indirimide,yeterki dost ve birlik olalım bize her yer Türk serveri sıkışan gitsin.
oyunun delaletine kapılıp ınsanlıktan cıkmayalım...

118

Thursday, January 26th 2017, 4:03am

I'm not a turkish player but there is already not enough players here. Some levels are completely dead. So if you take the turkish players out, you might as well close this server. This game needs more players together, not the opposite and removing a group to another server. Makes no sense.

119

Thursday, January 26th 2017, 4:09am

I'm not a turkish player but there is already not enough players here. Some levels are completely dead. So if you take the turkish players out, you might as well close this server. This game needs more players together, not the opposite and removing a group to another server. Makes no sense.
Exactly :yes:

120

Thursday, January 26th 2017, 4:55am

A translate feature built into the client or maybe a channel people could speak whatever language they want

too few in the game as it is