You are not logged in.

1,401

Wednesday, November 4th 2020, 11:04am

cavusemre

merhaba TR den taşınma işlemi sırasında eski hesabım orda kaldı sizlere (r.almukhametov@corp.mail.ru hesabına asker dönüşüydü mail attım)
sonra işlerimle uğraştım ama herhangi bir dönüş olmadı bana tekrar başladım başka hesap açtım ama eski hesabımı geriye istiyorum okadar emeğim var.
vıento kullanıcı adım isterseniz mail ve şifreyide yazabilirim.

1,402

Wednesday, November 4th 2020, 12:17pm

O hesap kullanılmayı bırakalı (bkz. lososerg'e ait e-posta) çok oldu. Onun üstüne 2 kez admin değişti. Bu tür bir işlem için nereye başvurmanız gerektiğinden emin değilim, ancak mail.ru şirket hesapları sadece ısmarlama usulü işlemler için (bkz. şahsi avatar, şahsi animasyonlu avatar, şahsi emoticon) kullanılıyor. Bunun için muhafızlara danışıp (Clamatis adında kimsenin sevmediği, insan tarafındaki oyuncularca gaddarlığı ile bilinen, kötü mü kötü, sinsi mi sinsi bir muhafız var, kendisine gidip Hakan Baba'nın selamı olduğunu söyleyin, o size yardım eder) oyuncu desteğe yazmanız gerekebilir.

Oyuncu Destek Birimi bağlantısı: https://support.my.games/dwar_int
I am not those men! I am Salahaddin.

1,403

Tuesday, November 10th 2020, 7:51am

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 82. yıldönümünde sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz. Nurlar içinde yat ATAM.

1,404

Friday, November 13th 2020, 5:30pm

Saldırı Kuralına Eklenen Yeni Madde Hakkında Duyuru

Sevgili oyuncular,

Bugünden itibaren rakibi asılsız yere suçlayan oyuncular da ceza alacak. Mesela, 6. seviye bir oyuncu 20. seviye bir oyuncuya lanet atıyor ve sonrasında 20. seviye oyuncu, 6. seviye oyuncuyu kesiyor. 6. seviye oyuncu da bir şey yapmadığını iddia ederek muhafızlara şikayette bulunuyor. Bu durumda 20. seviye oyuncu provokasyona uğradığı için ceza almayacak fakat asılsız bir iddia ile muhafızlara şikayet ettiği için, cezayı alan 6. seviye oyuncu olacaktır.

Sorularınız olursa özelden ya da forum mesajı yolu ile iletebilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim!

1,405

Wednesday, November 18th 2020, 12:40pm

RE: Saldırı Kuralına Eklenen Yeni Madde Hakkında Duyuru

Sevgili oyuncular,

Bugünden itibaren rakibi asılsız yere suçlayan oyuncular da ceza alacak. Mesela, 6. seviye bir oyuncu 20. seviye bir oyuncuya lanet atıyor ve sonrasında 20. seviye oyuncu, 6. seviye oyuncuyu kesiyor. 6. seviye oyuncu da bir şey yapmadığını iddia ederek muhafızlara şikayette bulunuyor. Bu durumda 20. seviye oyuncu provokasyona uğradığı için ceza almayacak fakat asılsız bir iddia ile muhafızlara şikayet ettiği için, cezayı alan 6. seviye oyuncu olacaktır.

İyi oyunlar dilerim!
Bu durum 20 lvl (magmar) ve 6 lvl (insan) olması olarakta kabul ediliyor mu ?

1,406

Wednesday, November 18th 2020, 2:39pm

RE: RE: Saldırı Kuralına Eklenen Yeni Madde Hakkında Duyuru

Sevgili oyuncular,

İyi oyunlar dilerim!
Bu durum 20 lvl (magmar) ve 6 lvl (insan) olması olarakta kabul ediliyor mu ?
Merhaba,

Evet, kabul ediliyor.

1,407

Sunday, November 22nd 2020, 4:49pm

Shiass Hayran Malzemeleri

Arkadaşlar Rus serverinde Shiass hayran görevinin açıldığına dair haber paylaşıldı. Bizde açılması biraz vakit alabilir belki ama önceden hazırlık yapmak isteyenlere hayran için gerekli malzeme listesini paylaşıyorum. Kolay gelsin.

https://w2.dwar.ru/info/news/?id=6425