You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Posts: 561

Location: Square of Fire, Khair

Occupation: Looking busy

  • Send private message

301

Monday, April 19th 2021, 9:29am

Zielone Talary

Jesteśmy świadomi, że tak zwane "Zielone Talary" - uzgadnianie efektów - były częstym zjawiskiem na serwerze PL.
Jednakże, na COM nie będziemy tolerować żadnego łamania zasad gry i zajmiemy się każdym ich naruszeniem.

Uzgadnianie blessów jest pogwałceniem regulaminu gry Art. 4b i będzie karane grzywną w wysokości 50g na początek, podwajającą się za każdym razem, gdy się powtórzy:
§4. Fights and Battles

Udział w walkach z wcześniej uzgodnionym wynikiem nie jest dozwolony.
Uzgadnianie przebiegu lub wyniku walki na polach bitew (np. krystaliczne jaskinie, arena, świątynia, tallaary) jest zabronione. Dotyczy to również porozumień o zwycięstwie i porażce pomiędzy przeciwnymi drużynami, ale nie porozumień taktycznych w obrębie jednej drużyny. Przebieg walki obejmuje wszystko, co ma wpływ jej wynik. Zabrania się porozumień ze stroną przeciwną, dotyczących:
a. Używania pasów (slotów).
b. Używania błogosławieństw i innych buffów.
c. Używania moroków i wierzchowców.
d. Wykonywanie zadań i zbieranie surowców.

Nagie walki w wydarzeniach PvP, włączając w to wydarzenia PvP na Płaskowyżu Ciszy i Starożytnym Płaskowyżu nie są dozwolone.
Gracze muszą być wyposażeni na polach bitew zgodnie z wymaganiami pola bitwy.
Zabrania się wchodzenia na pola bitew bez udziału w ich przebiegu.
Ataki poza polami bitew muszą być zgodne z zasadami ataków. Więcej szczegółów na temat zasad ataków możecie znaleźć tutaj.

Ponadto, aby było jasne: w Salach Tallaara każdy jest stroną przeciwną, czy to magmar czy człowiek.

Proszę, aby każdy upewnił się, że zapoznał się z zasadami gry:
https://www.warofdragons.com/info/info/i…?obj=cat&id=168

Jeśli są jakieś pytania lub konieczne jest wyjaśnienie, prosimy pytać strażników celem lepszego zrozumienia.
:!: Guards open their doors for new members. Interested? Please apply here! :!:

302

Monday, April 19th 2021, 10:19am

RE: Zielone Talary

Czy dla Administracji zielone talarki to takie ze ktos ma wszystkie sloty i kilka blesow ? , na moje zielone talarki sa takie ze wchodzisz na sucho bez pasow , dla mnie taki wontek to strata czasu , wychodzi na to ze aby wejsc sie bic na talarki lub inne insty to na full blesach najlepiej i jeszcze na takich buffach ze stat sie nie zalicza , bo ktos Cie na hita ciapnie , pamietam ze zielone talarki to takie na sucho wiec nie wiem czy ktos tak jeszcze robi ze wchodzi i bije bez blesow i pasow , hmmm Ciekawe aprawde , Chyba naprawde insty nie beda sie ruszac , bo bedziemy sie bac ze dostaniemy kare .. :snowball: :thumbsup:


303

Monday, April 19th 2021, 8:11pm

Cos sie chyba komus poprzewracalo tam i ówdzie, na PL byla niepisana zasada ze bijemy bez blessow i w zadnym stopniu nie ustawialo to walk ani wyniku tallarów. Co Wam na com moze sie wydac dziwne to poskutkkowalo to tym ze tallary odzyly. Jak zauwazylem tuz poprzenosinach z PL na COM podczas burzy na tallarach nie ruszyly u Was zadne sale wiec brawo genialnej dercyzji, usmierciliscie kolejne PB.

304

Monday, April 19th 2021, 8:29pm

Dla nas sprawa jest jasna. Nikt się nie ustawia na walki na Salach Tallara , zasady i regulamin znamy od dawna , nie róbcie z Nas Polaków idiotów.
Takie mieliśmy i będziemy mieć zasady - na instacje idziemy bez blesów po to żeby w ogóle ruszyła - od lat staramy się ich przestrzegać i wszyscy ją znamy wiec nie ma mowy o porozumieniach łamiących regulamin. Ciągle Wam coś nie pasuje i ciągle próbujecie ustawić Nas pod Wasze zasady ale nie rozumiecie że niepisana i nieuzgadniana zasada w przypadku Sal Tallara ma swoje uzasadnienie w grze. Nikt nie chce byc mięsem dla blesowanego gracza, mającego przewagę we wszystkich aspektach. Może już nadszedł czas żebyscie Wy przejęli nasze zasady po to żeby każdy mógł skorzystać z eventu.
I jeszcze jedno przestańcie Nas straszyć banami bo i tak będziemy chodzić na naszych - NIEUZGADNIANYCH ZASADACH.

305

Monday, April 19th 2021, 8:45pm

Proszę o pokazanie linków tych ustawek co na PL były na Salach tallara.
Jeśli ktoś ustawia z innymi graczami wynik walki to jasne, że za to ban jest.

Sale Tallara to jedyna insta była, gdzie bez blesów można było zobaczyć jak na raz na PL na 20lvlu działały 3-4 pola. To znaczy, że wszyscy gracze co tam byli byli na ustawionych warunkach ??? Chyba warto to przemyśleć aby dawać ogólne podsumowanie co działo się na PL bez dowodów. Jakie to proste rzucać oskarżenia, tak każdy potrawi...

306

Monday, April 19th 2021, 8:50pm

Jeszcze jedno : chcecie dać bana osobie, która pisze do 5 osób z PL pytanie : "Sale ?" po czym wszyscy stają na instacje bez blesów. i co zrobicie ? dopiszecie logi o ustawieniach instacji ??? czy od razu chcecie wyłączyć tą instacje z PB?
Puknijcie się w głowę i zacznijcie stosować nasze zasady - każdy na tym skorzysta.

307

Monday, April 19th 2021, 11:06pm

Dzien Dobry

Nie uczestniczyłem w żadnych ustawianych walkach , chyba że wieczny wpierdziel to ustawka przez 10 lat. Proszę nie pisać że na Pl severze talary są równoznaczne z brakiem efektu.

Niszczenie w tej grze społeczności poprzez tworzenie narcyzów jest tym samy ze nie będzie Epickich bitew juz nigdy . Gra już dawno powinna zmienić nazwę z "Wojna smoków " na Partyzantka Smoków na bolesach . (każda walka to lista wzmacniaczy i wielkie ego Gracza ) :lol:

Dobry kierunek bo jeszcze możemy scalać com z de a potem koniec :))

308

Tuesday, April 20th 2021, 8:30pm

Witam - rozumiem, że jak zwykle jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o .... brylanty. Zielone tallary jak to nazywacie czyli podobno bez blesów niestety mogą wam zabierać tzw. dochód ze sprzedaży blesów za bryle. Gra już od dawien dawna stała się nie rozrywką i zabawą ale po prostu maszynką do robienia kasy. Wasze ograniczenia sprawią już za niedługo, że to co chcieliście osiągnąć czyli połączenie serwera brylantowego (com) z PL żeby jeszcze więcej mieć kasy - spełżną na niczym bo ludzie odchodzą z gry masowo. Nie oferujecie praktycznie nic (nowości to o d... rozbić) a chcecie by ludzie dawali i dawali. Tutaj za chwilę sami będziecie rozdawać brylanty bo ktoś wogóle grał i klikał w te wasze piksele jak będziecie się zachowywać jak nie Administracja tylko jak Dyktatura.
Pozdrawiam.

309

Tuesday, April 20th 2021, 11:20pm

Nie ma sensu tego komentować, tutaj chodzi tylko o to aby ukarac gracza. Gracz ma zaplacić kare (goldy lub bryle) zeby gra byla dalej,
straznicy intepretuja regulami zeby karac jak najwiecej osob i tyle:P

pisalem ze stranikami o przygotowaniu do PB, sprawdziłem regulamim wiele razy i nigdzi nie ma wzmianki o tym ze trzeba miec blesy na PB, kazdy sie przygotowuje jak chce do walki
jedynie trzeba miec zbroje i byc aktywny na PB - jak sie tego nie spelni przysluguje zasłuzona kara w innych przypadkach nie
natomiast za brak blesów nie ma podstawa do ukarania gracza, moja wina ze jak pojde na PB spotkam sie z innymi osobami bez blesów? skad mam wiedzic ze inny gracz tez planuje walczyc bez?

Pozdrawiam

310

Tuesday, April 20th 2021, 11:32pm

A ile i jakie mają to być blesy , zeby nie zostać oskarzonym o brak? Nonses.

311

Tuesday, April 20th 2021, 11:37pm

Przynajmniej nikt mi nie będzie płakał, że wbiłem na talary na pełnych blesach:)

312

Tuesday, April 20th 2021, 11:37pm

A ile i jakie mają to być blesy , zeby nie zostać oskarzonym o brak? Nonses.
i to jest dobre pytanie :P ,


Tylko nikt Tobie nie odpowie ponieważ jesli ktoś dostałą bys taka odpwidz podlega to po paragf


>>> ustalanie blesów z przcinikiem a za tu jest kara :lol:


Cala ta sytuacja to farsa i nabijanie sie z gracza, bo idac na PB nie wie gracz czy dostanie bana majac nawet blesy na sobie:) :lol: :lol: :lol:

313

Tuesday, April 20th 2021, 11:41pm

Przynajmniej nikt mi nie będzie płakał, że wbiłem na talary na pełnych blesach:)
Tylko jak beda gracze z taki samymi blesami jak ty to tez moze podlegac pod dogadanie sie co do przebeigu PB

wszystko zalezy od straznika i czy miał dobry humor spawdzajac to :lol:

314

Tuesday, April 20th 2021, 11:52pm

http://warofdragons.com/fight_info.php?f…er_id=10&stat=1
widzicie, my tu nie pasujemy wolą posiedzieć w walce 1,41 min ( a i tak to była szybka walka:P) niz zrobic szybka instę
NO dobrze pisze , straszą nas i moźna uznać że będzie polowanie na bryle z bana, z tym, że czy błogo woja to też bles? :P

315

Wednesday, April 21st 2021, 10:18am

Ja po swoim banie dowiedziałam się, że aureola np to nie jest żaden bless :P

I mam tak się blessować żeby wygrać a i tak nie zawsze będę pewna, że bana nie będzie bo przecież jeśli 6 osób się odpali na full to "uzgodniliśmy"....

316

Wednesday, April 21st 2021, 10:57am

Nigdy na sale bym się nie ustawił choćby mi płacili. Jaki to ma sens?!
Inna sprawa, że nigdy nie myślałem o tym jakich blessów użyć na nich. Po prostu wchodziłem i biłem. Tak jak stoję. Bo tylko wtedy ruszało to PB.

Nie chcę byc ZMUSZONY do używania blessów. To moja decyzja jakie i ile ich użyję i czy użyję. Zgodna zresztą z regulaminem.

317

Wednesday, April 21st 2021, 11:30am

Chcesz PB bez blesów to idź na 386 lub 286. Chcesz szybkich walk to idziesz na moby. A Wy mestwo, chwałę i skalpy chcecie zdobywać szybko i bez kosztów własnych.
Dali Wam niezłomkę, zmniejszyli ilość graczy potrzebnych by talary ruszyły, dali Wam burzę, a Wy nadal kombinujecie.

I wielkie oburzenie, bo na COM tego nie praktykują i nie tolerują. Wychodzi typowe polskie cwaniactwo.

A jak Wam się dłuży w walce to zawsze możecie łyknąć ten specjalny eliksir, który Was automotycznie zabija.

318

Wednesday, April 21st 2021, 1:19pm

Chcesz PB bez blesów to idź na 386 lub 286. Chcesz szybkich walk to idziesz na moby. A Wy mestwo, chwałę i skalpy chcecie zdobywać szybko i bez kosztów własnych.
Dali Wam niezłomkę, zmniejszyli ilość graczy potrzebnych by talary ruszyły, dali Wam burzę, a Wy nadal kombinujecie.

I wielkie oburzenie, bo na COM tego nie praktykują i nie tolerują. Wychodzi typowe polskie cwaniactwo.

A jak Wam się dłuży w walce to zawsze możecie łyknąć ten specjalny eliksir, który Was automotycznie zabija.
Życzę Ci drogi Natanielu, abyś poszedł na sale z jakimiś tam blessami, spotkał 5 graczy z 20stoma i padł tak z 20 razy po chwili walki. Zobaczymy jak będziesz "śpiewał" potem.

Jak już do Ciebie pisałem w prezencie. Cwaniakiem największym jest ten, który zarzuca innym "cwaniakowanie".

Ustawkom zdecydowane NIE. Ale, też nie przesadzajmy. Nie walczmy ze zdrowym rozsądkiem.

319

Wednesday, April 21st 2021, 1:36pm

Życzę Ci drogi Natanielu, abyś poszedł na sale z jakimiś tam blessami, spotkał 5 graczy z 20stoma i padł tak z 20 razy po chwili walki. Zobaczymy jak będziesz "śpiewał" potem.
Załozyłbym 21 blesów - proste.

320

Wednesday, April 21st 2021, 2:01pm

Fakt ty jesteś tym co zakłada 20 blesów, a potem płacze straży, że zgarnął tylko 20 skalpów, bo ktoś nie chciał robić za mięso armatnie i schował się w bazie. Albo jak on śmiał użyć potki i zabrać ci TWÓJ skalp, sama bym to zrobiła, bo po prostu nie mam na takich jak ty ochoty się patrzeć, tracić czasu, a ta radość z waszej porażki i płaczu jest tego warta. Poza tym mam swojego skalpa więc dla mnie wygranko.
Przepraszam, nie wiem jak to powiedzieć delikatnie:
Ma pani farbę na ryju.