You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

181

Saturday, January 17th 2015, 3:59pm

arkadaşlar maalesef türkiye serverına ait tüm bilgiler silinmiş ve server el değiştirmiş bu yüzden artık dwar tr forumuna ve kütüphaneye ulaşamayacağız burda ingilizce linklerden ve buraya yazarak size yardımcı olmaya çalışacağız

182

Monday, January 19th 2015, 3:18am

benım ıkı sorum var
cok teşekkürler guzel anlatmısınız görevlerı ama magmar mentör yok oyunda magmar bölgesinde nerelere denk gelıyor bılen bılıyordur ama acıklama bılmeyenlere yapılır :(((

ıkıncı sorum ıse ben bulmacayı hıc cozemıyorum sureklı yorgunluk alıyorum choramanın cevırısıne gore bot işlemlerı ona gore yapılacakmıs korkudan meslek kasamıyorum bu konuda acıklamanız veya kesın bılgı varmı belkıde cok kısı benım durumumda tşkler bılgılerınız ıcın :sneakers:

183

Monday, January 19th 2015, 6:32pm

Teşekm
Soldiers Supplies (Askerlerin Malzemeleri) Olayı

Soldiers Provisions (Ana görev)

Arkadaşlar olay bu görevle başlıyor, gözükmesi için en az 3. seviye olmalıyız. Gelelim göreve, görevi Free meadows bölgesinde bulunan Centurion Mekden'den alıyoruz. Mekden bizden Voluptuous Mary ile konuşup doğru reçeteleri bulmamızı istiyor. Mary'i Baurvill hamlet bölgesindeki Mary's Tavern'da bulabilirsiniz. Mary bizi Ikvan the Peasant'a yönlendirir. Ikvan'ı Windmills bölgesinde bulabilirsiniz. Ikvanla biraz konuştuktan sonra ondan 2 adet reçete alıyoruz ve aldığımız reçeteleri Mekden'e teslim ediyoruz arkadaşlar. Daha sonra Mekden bu kadar reçetenin yeterli olmadığını söylüyor bu seferde Voldemar ile konuşmamızı istiyor. Voldemar'ı Paradise corner bölgesinde bulabilirsiniz. Voldemar bize 3 adet taş veriyor ve bunları doğru bölgelerde test etmemizi istiyor;
Ancient Rune I > Bunu "Outskirts of the Silent Steppe" bölgesinde kullanıyoruz.
Ancient Rune II > Bunu "Ridge of Kayar" bölgesinde kullanıyoruz.
Ancient Rune III > Bunu "Luan Coast" bölgesinde kullanıyoruz.

3 taşıda kullandıktan sonra Voldemar'a geri dönüyoruz ve bize ödül olarak reçete veriyor aldığımız bu reçeteyide Mekden'e teslim edip ana görevi tamamlıyoruz arkadaşlar.

Ödül olarak 50x Steel Shield ve Recipe Gatherer adlı gelişmeyi elde ediyoruz.

*Arkadaşlar ana görevi tamamladıktan sonra 3 yeni tekrarlanabilir görev açılır. Bunlarda şöyledir:

Replenishing Honey Stocks

Görevi Mekden'den alıyoruz. Bizden Veyko the Herdsman'dan bal getirmemiz isteniyor. Veyko'nun yanına gittiğimizde balı Bead Pattern karşılığı verebileceğini söylüyor. Bead Pattern'ı instance bosslarını öldürerek düşürebilirsiniz.(Ben baltazar ve terkedilmiş evde düşürdüm.) Elde ettikten sonra Veyko'ya geri dönüyoruz bu sefer bize balı veriyor, aldığımız balı Mekden'e teslim ediyoruz ve görev tamamlanıyor.

Ödül olarak 10x Steel Shield ve Honey Gatherer gelişmesini elde ediyoruz.

*Tekrarlanabilir görevdir. 24 saat sonra tekrar alıp yapabilirsiniz.

Replenishing Cheese Stocks

Görevi Mekden'den alıyoruz. Bizden Ruler Priney'den peynir getirmemiz isteniyor. Priney'in yanına gittiğimizde peyniri Copper Ring karşılığı verebileceğini söylüyor. Copper Ring'i kendi seviyenizden en az 1 level düşük herhangi bir yaratığı öldürerek düşürebilirsiniz. Elde ettikten sonra Priney'e geri dönüyoruz bu sefer bize peyniri veriyor, aldığımız peyniri Mekden'e teslim ediyoruz ve görev tamamlanıyor.

Ödül olarak 10x Steel Shield ve Cheese Gatherer gelişmesini elde ediyoruz.

Replenishing Meat Stocks

Görevi Mekden'den alıyoruz. Bizden Vaslav the Ranger'dan et getirmemiz isteniyor Vaslav'ın yanına gittiğimizde eti çeşitli kaynaklar karşılığı verebileceğini söylüyor.(Ben 100 adet moon carp karşılığı aldım.) Kendinize uygun kaynağı vererek alabilirsiniz. Aldığımız eti Mekden'e teslim ediyoruz ve görev tamamlanıyor.

Ödül olarak 10x Steel Shield ve Meat Gatherer gelişmesini elde ediyoruz.

**Ayrıca bu 3 görevi tamamladığımızda There can never be too much food adlı gelişmeyide elde ederiz.

-Başka nerelerden Steel Shield kazanabilirim?

Kristal mağarası, mabet ve arenada gibi dövüş alanlarında zafer durumunda bir ihtimal Steel Shield elde edebiliyoruz.

-Peki bu Steel Shield'leri ne yapacağız?

Ocağın 22'sinde City Fair'de bunları takas edebileceğimiz bir mağaza açılacak oradan çeşitli nesnelerle takas edebileceğiz.

-Nelerle takas edebileceğiz ve kaç tane Steel Shield gerekecek?

Bu sorunun cevabını alttaki linkin en aşağısında (Rewards bölümünde) bulabilirsiniz
http://warofdragons.com/info/library/ind…?obj=cat&id=188

Bol Eğlenceler! :)

Teşekkürler ama linkte hiçbirşey gözükmüyor?

184

Monday, January 19th 2015, 10:19pm

türkçe konuşabilen mentor ya da muhafız

Onurumtr , yardımcı olmaya çalışmanız çok güzel size teşekkürler ama bizim için buradan bazı konulara cevap vermeniz yeterli olamaz cünkü oyun içindeyken örneğin bir gorevi yaparken anlık bir sorunda ya da soruda sizi bulmamız veya buraya durumu yazmamız zor hatta imkansız olur. yazsak bile anlık cevap olamayacagından yararlı olmaz. Oyunda yani sadece hanlıklarda ya da türk arkadaşlarla konuşmak değil sorun. oyunu anlamak adına türkçe dilinin serbest bırakılması lazım. diğer diller de aynı şekilde. artık nasıl yapabilirlerse oyun kurucusu olmadıgımızdan bilemiyorum. ama oyunu buraya satmayı bilenler bunu da düsünmeliydiler bu kadar oyuncunun emeğine yazık. bırakanlara da yazık. Ayrıca oyun şu anda hangi ülkenin elinde onu da bilmiyoruz. İngiliz mi rus mu veya hangi ülke.
Mesela oyunda gorev takiplerinde karşımıza rusca mı hangi dilden bilmiyorum (harfleri rus yazısı gibi) yazılar cıkıyor gorevlerde ve tercume edilemiyor google ile falan. bırakmak zorunda kalıyorum o anda. sorumlulara adminlere bu konuları iletirseniz sevinirim. oyunu rahat oynayamadıktan sonra anlamı yok. resmen sinir harbi bu :) kendi türk serverimizin geri alınması icin bir çaba var mı bilmiyorum biliyorsanız bizlerle burada paylaşırsanız seviniriz. eğer yoksa türkçeleştirilmesi lazım ve çok gerekli bu konuda gereken yere iletmenizi umut eder sevgi ve saygılar sunarım. iyi oyunlar herkese...

185

Tuesday, January 20th 2015, 9:21am

Şuan oyunda bulunan görev , bölge , yaratık vsnin en az %70 inin Türkçesi var.İtalyancası vs de vardır aynı şekilde.Bazı oyunlar 7-8 dilde oynama imkanı sunarken neden bize 4-5 dilde oynama imkanı sunulmuyor ? ( Oynama imkanı derken kastettiğim chatta Türkçe konuşmak değil, görevlerin vs Türkçe olması. )

186

Tuesday, January 20th 2015, 1:26pm

Merhaba arkadaşlar bildiğniz üzere yen irusça görevler geldi . Ben birini açıklayacağım.
Görev Köleler Türbesindeki bayandan alınıyor.
Bizden yıldız parçası istiyor . 6 tane. Şimdi önce steppe vistada Fanatik agoniy e gidiyoruz.
O bizden 3 adet adam yenmemizi isityor ard arda saldırıcaklar zor değil ama kolayda değil iksir depolayın.
Sonra Kaygan şu bizden 50 gmş istiyor
Sanırım Blodiyara ücretsiz veriyordu ama tam emi,n değilim aynı görev olmayabilir.
neyse sonra Muhtar Chooray Bizden Dev, Kanemici, Erguvani zigred parçası istiyor tek kesişte düşer kesin o zigredleri. Geri verince Muhtarın bıçağını dev zigred çalmış onu da kesin tek kesişte düşer.
Devamını bulamadım bilen varsa yazablr

188

Saturday, January 24th 2015, 8:12am

benım ıkı sorum var
cok teşekkürler guzel anlatmısınız görevlerı ama magmar mentör yok oyunda magmar bölgesinde nerelere denk gelıyor bılen bılıyordur ama acıklama bılmeyenlere yapılır ((

ıkıncı sorum ıse ben bulmacayı hıc cozemıyorum sureklı yorgunluk alıyorum choramanın cevırısıne gore bot işlemlerı ona gore yapılacakmıs korkudan meslek kasamıyorum bu konuda acıklamanız veya kesın bılgı varmı belkıde cok kısı benım durumumda tşkler bılgılerınız ıcın
Hiç kimse kural dışı birşey yapmadığı sürece sebepsiz yere ceza almaz, içiniz rahat olsun. Diğer sorunuza gelince şuan magmar bölgelerini yazmaya gerek duymuyorum çünkü olayın görevlerden steel shield topladığımız aşaması bitti bu yüzden yazsamda çok işinize yaramayacaktır.

Teşekm

Quoted from "- Kwelia -"

Soldiers Supplies (Askerlerin Malzemeleri) Olayı

Soldiers Provisions (Ana görev)

Arkadaşlar olay bu görevle başlıyor, gözükmesi için en az 3. seviye olmalıyız. Gelelim göreve, görevi Free meadows bölgesinde bulunan Centurion Mekden'den alıyoruz. Mekden bizden Voluptuous Mary ile konuşup doğru reçeteleri bulmamızı istiyor. Mary'i Baurvill hamlet bölgesindeki Mary's Tavern'da bulabilirsiniz. Mary bizi Ikvan the Peasant'a yönlendirir. Ikvan'ı Windmills bölgesinde bulabilirsiniz. Ikvanla biraz konuştuktan sonra ondan 2 adet reçete alıyoruz ve aldığımız reçeteleri Mekden'e teslim ediyoruz arkadaşlar. Daha sonra Mekden bu kadar reçetenin yeterli olmadığını söylüyor bu seferde Voldemar ile konuşmamızı istiyor. Voldemar'ı Paradise corner bölgesinde bulabilirsiniz. Voldemar bize 3 adet taş veriyor ve bunları doğru bölgelerde test etmemizi istiyor;
Ancient Rune I > Bunu "Outskirts of the Silent Steppe" bölgesinde kullanıyoruz.
Ancient Rune II > Bunu "Ridge of Kayar" bölgesinde kullanıyoruz.
Ancient Rune III > Bunu "Luan Coast" bölgesinde kullanıyoruz.

3 taşıda kullandıktan sonra Voldemar'a geri dönüyoruz ve bize ödül olarak reçete veriyor aldığımız bu reçeteyide Mekden'e teslim edip ana görevi tamamlıyoruz arkadaşlar.

Ödül olarak 50x Steel Shield ve Recipe Gatherer adlı gelişmeyi elde ediyoruz.

*Arkadaşlar ana görevi tamamladıktan sonra 3 yeni tekrarlanabilir görev açılır. Bunlarda şöyledir:

Replenishing Honey Stocks

Görevi Mekden'den alıyoruz. Bizden Veyko the Herdsman'dan bal getirmemiz isteniyor. Veyko'nun yanına gittiğimizde balı Bead Pattern karşılığı verebileceğini söylüyor. Bead Pattern'ı instance bosslarını öldürerek düşürebilirsiniz.(Ben baltazar ve terkedilmiş evde düşürdüm.) Elde ettikten sonra Veyko'ya geri dönüyoruz bu sefer bize balı veriyor, aldığımız balı Mekden'e teslim ediyoruz ve görev tamamlanıyor.

Ödül olarak 10x Steel Shield ve Honey Gatherer gelişmesini elde ediyoruz.

Replenishing Cheese Stocks

Görevi Mekden'den alıyoruz. Bizden Ruler Priney'den peynir getirmemiz isteniyor. Priney'in yanına gittiğimizde peyniri Copper Ring karşılığı verebileceğini söylüyor. Copper Ring'i kendi seviyenizden en az 1 level düşük herhangi bir yaratığı öldürerek düşürebilirsiniz. Elde ettikten sonra Priney'e geri dönüyoruz bu sefer bize peyniri veriyor, aldığımız peyniri Mekden'e teslim ediyoruz ve görev tamamlanıyor.

Ödül olarak 10x Steel Shield ve Cheese Gatherer gelişmesini elde ediyoruz.

Replenishing Meat Stocks

Görevi Mekden'den alıyoruz. Bizden Vaslav the Ranger'dan et getirmemiz isteniyor Vaslav'ın yanına gittiğimizde eti çeşitli kaynaklar karşılığı verebileceğini söylüyor.(Ben 100 adet moon carp karşılığı aldım.) Kendinize uygun kaynağı vererek alabilirsiniz. Aldığımız eti Mekden'e teslim ediyoruz ve görev tamamlanıyor.

Ödül olarak 10x Steel Shield ve Meat Gatherer gelişmesini elde ediyoruz.

**Ayrıca bu 3 görevi tamamladığımızda There can never be too much food adlı gelişmeyide elde ederiz.

-Başka nerelerden Steel Shield kazanabilirim?

Kristal mağarası, mabet ve arenada gibi dövüş alanlarında zafer durumunda bir ihtimal Steel Shield elde edebiliyoruz.

-Peki bu Steel Shield'leri ne yapacağız?

Ocağın 22'sinde City Fair'de bunları takas edebileceğimiz bir mağaza açılacak oradan çeşitli nesnelerle takas edebileceğiz.

-Nelerle takas edebileceğiz ve kaç tane Steel Shield gerekecek?

Bu sorunun cevabını alttaki linkin en aşağısında (Rewards bölümünde) bulabilirsiniz
http://warofdragons.com/info/library/ind…?obj=cat&id=188

Bol Eğlenceler!

Teşekkürler ama linkte hiçbirşey gözükmüyor?
Olayın açıklamasının olduğu linkin yeri daha doğru bir konuma taşındığından böyle bir sorun olmuş. Burdaki linkten bakabilirsiniz. http://warofdragons.com/info/library/ind…?obj=cat&id=189

Onurumtr , yardımcı olmaya çalışmanız çok güzel size teşekkürler ama bizim için buradan bazı konulara cevap vermeniz yeterli olamaz cünkü oyun içindeyken örneğin bir gorevi yaparken anlık bir sorunda ya da soruda sizi bulmamız veya buraya durumu yazmamız zor hatta imkansız olur. yazsak bile anlık cevap olamayacagından yararlı olmaz. Oyunda yani sadece hanlıklarda ya da türk arkadaşlarla konuşmak değil sorun. oyunu anlamak adına türkçe dilinin serbest bırakılması lazım. diğer diller de aynı şekilde. artık nasıl yapabilirlerse oyun kurucusu olmadıgımızdan bilemiyorum. ama oyunu buraya satmayı bilenler bunu da düsünmeliydiler bu kadar oyuncunun emeğine yazık. bırakanlara da yazık. Ayrıca oyun şu anda hangi ülkenin elinde onu da bilmiyoruz. İngiliz mi rus mu veya hangi ülke.
Mesela oyunda gorev takiplerinde karşımıza rusca mı hangi dilden bilmiyorum (harfleri rus yazısı gibi) yazılar cıkıyor gorevlerde ve tercume edilemiyor google ile falan. bırakmak zorunda kalıyorum o anda. sorumlulara adminlere bu konuları iletirseniz sevinirim. oyunu rahat oynayamadıktan sonra anlamı yok. resmen sinir harbi bu kendi türk serverimizin geri alınması icin bir çaba var mı bilmiyorum biliyorsanız bizlerle burada paylaşırsanız seviniriz. eğer yoksa türkçeleştirilmesi lazım ve çok gerekli bu konuda gereken yere iletmenizi umut eder sevgi ve saygılar sunarım. iyi oyunlar herkese...
Buraya ilk geçtiğimizde Türkçe'nin serbest olması için bir çok konular açıldı, tartışmalar vs yapıldı bir sonuç çıkmadı. Şimdi konuyu ben tekrar admine dile getirirsem hem uygunsuz olur hemde çıkacak sonucuda biliyorum/biliyoruz. Diğer sorunuza gelince Türk sunucusuna geri dönüş gibi bir durum olamaz zaten ordaki veriler tamamen silindi, kütüphanemiz ve forumumuz kapandı. Bu yüzden imkansız gibi görünüyor. Son olarak bu rusça karakter konusunda adminlerimiz bizden biraz zaman ve sabır bekliyor. Oyun güncellemesi rusya'dan geldiği için böyle bir durum ortaya çıktı. Şuan oyundaki bütün rusça yazı sorunlarını düzeltmeye çalışıyorlar, onlara biraz yardımcı olmak için görevleri alırken isminin yazdığı yerin sağ tarafındaki butondan bildirebilirsiniz ayrıca oyun chatinin kanal seçme yerinin sağ tarafında "Incorrect translation" butonuda diğer rusça yazı hatalarını bildirmeniz için yapıldı.

Şuan oyunda bulunan görev , bölge , yaratık vsnin en az %70 inin Türkçesi var.İtalyancası vs de vardır aynı şekilde.Bazı oyunlar 7-8 dilde oynama imkanı sunarken neden bize 4-5 dilde oynama imkanı sunulmuyor ? ( Oynama imkanı derken kastettiğim chatta Türkçe konuşmak değil, görevlerin vs Türkçe olması. )
Türkçe seçeneğide zamanında dile getirildi ondanda bir sonuç çıkmadı.(chatte türkçe konuşma değil bahsettiğiniz durum) Belki ilerde eklenir ama şahsen ben pek ihtimal vermiyorum.

Arkadaşlar bu iksir ne işe yarıyor: http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=1789
Kaos savaşçıları hayran görevinde lazım oluyor ayrıca dövüş cebimize koyup iksir olarakda kullanabiliyoruz.

189

Saturday, January 24th 2015, 8:41am

.

This post has been edited 1 times, last edit by "cnR" (Jun 26th 2018, 4:52pm)

190

Saturday, January 24th 2015, 1:29pm

orfulya görevinde rusça yazdığı için anlayamadım ama lumiryadaki delirmiş iguaranı kes die bi bölüm var nerde bulurum bu delirmişi ? :wall:

191

Saturday, January 24th 2015, 2:45pm

orfulya görevinde rusça yazdığı için anlayamadım ama lumiryadaki delirmiş iguaranı kes die bi bölüm var nerde bulurum bu delirmişi ? :wall:
kendinizde yazmışsınız bölgeyi aslında :) ingilizce ismiyle "Lumirya Waterfall" bölgesinde bulabilirsiniz bölgedeki ismi ise "Mad Iguaron" olması lazım, kesmek için en az 9-10 tane phadd madalyonu alın yanınıza :) kolay gelsin..

192

Saturday, January 24th 2015, 3:38pm

Nesne Çeviri Uygulaması

Arkadaşlar Merhaba,

Bildiğiniz gibi, Efsane: Ejderhalar Mirası oyununun Türk sunucusu belli bir süre önce kapatılarak tüm oyuncular COM sunucusuna taşınmıştı. Her ne kadar, bu sunucunun resmi dili İngilizce olsa da Türk sunucusunun resmi internet sitesi hala yayında olduğu için, oyuncular nesneler ve oyun terimleri konusunda herhangi bir sorun yaşamıyordu.
Fakat Türk sunucusunun resmi internet sitesi www.dwar.gen.tr artık kapandı ve içeriğindeki tüm verilere ulaşamaz olduk. Artık bir nesnenin Türkçe'sini gözlemlemek için başındaki warofdragons.com adresini dwar.gen.tr ile değiştirmek yeterli olmuyor.
Bizde, 14967 adet nesneyi, 3807 adet evcil hayvanı ve 2767 adet gelişme artifaktını Türkçe'ye çevirerek veri tabanımıza import ettik. Çeviri programına buradan ulaşabilirsiniz.
Site içeriği yavaş yavaş dolduruluyor, öncelikli hedef görevleri tamamlamak. Çeviri konusunda yardım etmek isteyen arkadaşlar site üzerinden ya da buradan bana mesaj atabilir.
Makale eklemek isteyen arkadaşlar da Makale Göndermek İstiyorum bölümünden makalelerini hazırlayıp gönderebilirler.
Herkese iyi oyunlar. :hi:

193

Saturday, January 24th 2015, 3:42pm

kwelia o bölgede tıklamadığım yer kalmadı hiç bi yerden çıkmıyor rusça yazdığı içinde anlamadım nereye bakmam lazım tam olarak ?

194

Saturday, January 24th 2015, 4:16pm

tmmdır sorun çözüldü ilgin için sağol

195

Monday, January 26th 2015, 4:05am

http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=24207 bu nesne hakkında bi görev büyücülerle olan ilk bölümü bitdim 2. bölümde necromencer rusça bişeyler istiyor

Курган Плача:: 0 from 1
Подножье Кургана:: 0 from 1
Волчья Пустошь:: 0 from 1
Поляна Забытья:: 0 from 1
Пустырь Аллаяс:: 0 from 1

ne istiyor tam olarak ? ve görevin devamı varsa tamamını yazarsanızda çok hoş olur.

196

Wednesday, January 28th 2015, 8:12pm

Arkadaşlar şu Korlak Dobroslav'ı nasıl yenebilirim?

197

Sunday, February 1st 2015, 6:58am

DwarTR

Selamlar,

Makaleler'de Son Durum:
Yaratıklar / Droplar
Hayran Görevleri
Sihirli Değnek
Tanrıça Aladeya
Kaos İle Savaşanlar

Translate Bölümünde Son Durum:
Dwar Çeviri Merkezi
Nesneler dışında; Gelişme ve Evcil hayvanlardan kalanları da Türkçe'ye çevrildi, sorgu kutuları eklendi. Botlar, NPC'lerin çevirisi devam ediyor.

Kütüphane:
DwarTR Kütüphane
Resmi siteden aldığımız verilerde eksiklikler vardı, bunların bir kısmı tamamlandı, kalanlarda yakın zamanda eklenecek.

Meslek makalelerinin çevirisinde (Özellikle kuyumcu mesleği) bazı sıkıntılar yaşıyorum, yardımcı olabilecek arkadaşlar bilgi verebilirlerse sevinirim.

İyi Oyunlar...

198

Sunday, February 1st 2015, 5:25pm

Siteniz hayı
Selamlar,

Makaleler'de Son Durum:
Yaratıklar / Droplar
Hayran Görevleri
Sihirli Değnek
Tanrıça Aladeya
Kaos İle Savaşanlar

Dwar Çeviri Merkezi
Nesneler dışında; Gelişme ve Evcil hayvanlardan kalanları da Türkçe'ye çevrildi, sorgu kutuları eklendi. Botlar, NPC'lerin çevirisi devam ediyor.

Kütüphane:
DwarTR Kütüphane
Resmi siteden aldığımız verilerde eksiklikler vardı, bunların bir kısmı tamamlandı, kalanlarda yakın zamanda eklenecek.

Meslek makalelerinin çevirisinde (Özellikle kuyumcu mesleği) bazı sıkıntılar yaşıyorum, yardımcı olabilecek arkadaşlar bilgi verebilirlerse sevinirim.

İyi Oyunlar...

Siteniz hayırlı olsun ama eski dwarturkiye.com sitesinde daha çok içerik vardı o site neden silindi?

199

Saturday, February 7th 2015, 8:56pm

violenTR

arkadasım baskasına saygın yoksa kendıne saygın olsun neyın pesındesın sen o bolgede saldırı yapılmıyacak dıye kac defa yazıldı cızıldı ayıp be herkes orda gorev nesnesı topluyor...anlıyana bukadar söz yeter sanırım. :glance:

200

Sunday, February 8th 2015, 8:11am

Siteniz hayı
Selamlar,

Makaleler'de Son Durum:
Yaratıklar / Droplar
Hayran Görevleri
Sihirli Değnek
Tanrıça Aladeya
Kaos İle Savaşanlar

Dwar Çeviri Merkezi

Kütüphane:
DwarTR Kütüphane

İyi Oyunlar...

Siteniz hayırlı olsun ama eski dwarturkiye.com sitesinde daha çok içerik vardı o site neden silindi?
Sağolasın, dwarturkiye geri dönüşü olmayacak şekilde silindi. DwarTR ile yeniden inşa etmeye çalışıyorum birşeyleri zaman buldukça, hayırlısı :)
İyi oyunlar.