You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

241

Thursday, May 7th 2015, 8:33pm

Corvus Invasion

Yazının ilk başında belirttiğim Corvus Invasion aşamasında Pasifist Hills ve çevre bölgelerinde gözüken Wild Corvus 'lardan 5 adet öldürdüğümüzde otomatik 10x Carved Flame Token elde ediyoruz.
*5'den fazla öldürürsenizde token gelmiyor bir sonraki aşamayı beklememiz gerekiyor.

The Art of Origami (Light's Edge bölgesindeki Pandrik)

Aşağıda anlatacağım yazıda bazı görev malzemeleri lazım olacak bunları Light's Edge ve civarı bölgelerdeki Scrap of Map'leri toplayarak elde edebiliyoruz veya kendimizden en fazla 1 seviye düşük yaratıkları öldürerekte elde edebiliyoruz. Gelelim göreve, Pandrike gidiyoruz ve bizden ilk olarak 4 adet Turn Cornergetirmemizi istiyor, elde edip geri dönüyoruz ve bize 3 seçenek sunuyor. Ben size direkt Fascinating Origaminasıl oluşturabiliriz onu anlatacağım. Fascinating Origami yapmanın görevi açılması için Pandrik'in istediği 3. seçeneği 1 kereliğine tamamlamamız gerekiyor. (3. şıkta istenilen 4x Turn Corner, 8x Fragment of Edge, 1xTopaz Central Fragment, 1x Aquamirine Central Fragment, 1x Emerald Central Fragment ve 1x Ruby Central Fragment ) Tamamladıktan sonra Pandrik'te Fascinating Origami yapımı için "An Ideal Creation" adlı bir görev açılıyor, bu görevde Pandrik bizden Magic Shine ve Rainbow Sphere istiyor. Magic Shine için Grand Fort Suburbs bölgesindeki Demonologist'e gidiyoruz oda bizden Magic Shine karşılık 4 er adet Topaz, Aquamarine, Emerald ve Ruby fragmentlerinden istiyor. Bunları verip magic shrine'yi alıyoruz ve eğer çantamızda küre yoksa kayadan küremizide alıp Pandrik'e gidiyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Ödül olarak 1x Fascinating Origami ve 25x Carved Flame Token elde ediyoruz.
*Tekrarlanabilir görevdir. Zaman sınırlaması yok.

Olayda Alınabilecek Gelişmeler:

Paws off the Oilberries! > Chaos Invasion aşaması sırasında 5 adet Wild Corvus öldürerek elde ediyoruz.
Rare bouquets for experts > Herbologist, Mariette ve Leolinadaki bulunan görevleri en az 1 er kere tamamladığımızda elde ediyoruz.
Bug in the backpack! > Herhangi bir oyuncunun çantasına Krimkhrum adlı böceği attığımızde elde ediyoruz.
Oilberry, I found you! > Oilberry 'i topladığımızda elde ediyoruz.
A whole basket of Oilberries > Pireney'e en az 400 Oilberry teslim ettiğimizde elde ediyoruz.
May - Make Origami > Fascinating Origamı oluşturduğumuzda elde ediyoruz. (Yukardaki tekrarlanabilir görevler kısmından "The Art of Origami" görevine bakarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.)
Juicy shashlik - a tasty treat! > Olay sonunda açılan mağazada gelecek olan bu gıdayı yedikçe gelişme geliyor/artıyor.

-Peki bu Carved Flame Token'leri ne yapacağız?
Olay sonunda bir mağaza açılacak orada çeşitli nesnelerle takas edebileceğiz.

-Mağaza ne zaman açılacak ve takas edebileceğimiz nesneler neler olacak?
Mağaza ayın 13'nde açılacak, takas edebileceğiniz nesnelere Burdaki linkin en aşağı kısmından bakabilirsiniz.

*Son söz, olay baya karmaşık yüksek ihtimalle gözden kaçırdığım/atladığım noktalar olmuştur veya anlamadığınız yerler olabilir bunları bu konu üzerinden veya oyundan özel yoluyla yazabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olurum.

Hepinize Bol Eğlenceler :)

242

Friday, May 8th 2015, 1:53am

Great

Mükemmel bilgilendirmişsin bizleri teşekkürler :) :worship: :cool: :rose:

243

Friday, May 8th 2015, 1:53am

Great

Mükemmel bilgilendirmişsin bizleri teşekkürler :) :worship: :cool: :rose:

244

Friday, May 8th 2015, 1:35pm

Abi çok güzel olmuş eline sağlık da benim bir sorum var . Bu oilberryi toplayınca bana gelişme vermedi sence neden olabilir ? Yardımcı olursan sevinirim :rose: :kiss2:

245

Friday, May 8th 2015, 3:41pm

Abi çok güzel olmuş eline sağlık da benim bir sorum var . Bu oilberryi toplayınca bana gelişme vermedi sence neden olabilir ? Yardımcı olursan sevinirim :rose: :kiss2:

Kontrol ettik herhangi bir bug söz konusu değil sadece ufak birşeyi gözden kaçırmış arkadaşımız :)
15:25 Reine » - Kwelia -: Yazısı gelmeyince gelisme almadım sandım

246

Saturday, May 9th 2015, 10:46am

sa Kwelia şu born of chaos bölümünü de anlatsan iyi olur görev rusça ne yapıcağımı anlayamadım

247

Saturday, May 9th 2015, 11:21am

piyasa

eskiden , turk serverındayken ihalede 3-4 ler için olan yeşil itemlerin ( gömlek , dizlik ) fiyatı 3-5 altın arası değişirdi . diğer levellerdeki yeşil mavi mor itemler bu fiyatlara göre şekillenirdi. Ve turk serverinde oynarken oyunda ilk 30 da olan bazı abilerimiz ingiliz , rus serverlerındaki fiyatların çok daha ucuz olduğunu nerdeyse bir cellat dizliğini 2-3 altına alınabildiğini söylediler. Kader bu ya şimdi turk serveri kapandı , ingiliz serverinde oynuyoruz ama fiyatlar türk serverinin 1.5 katı ( nerdeyse tüm leveller , yeşil mavi mor item fark etmeksizin ) .
bu piyasayı neye bağlıyorsunuz . İnşallah bu söylediklerim çok kişi tarafından düşünülür , konuşulur :)

248

Saturday, May 9th 2015, 5:19pm

Özür dilerim gözden kaçırmışım , tekrar yardım ettiğin için teşekkür ederim abi :kiss2:

249

Saturday, May 9th 2015, 8:20pm

sa Kwelia şu born of chaos bölümünü de anlatsan iyi olur görev rusça ne yapıcağımı anlayamadım
Öncelikle Born of Chaos görevini damirustan alıyoruz (magmarlarda gidver) ve bize şöyle bir bitki veriyor, bu bitki üzerimizdeyken chaos yaratığının saldırması için kendimizden en fazla 1 seviye düşük herhangi bir yaratığı öldürmeye başlıyoruz (burdaki önemli nokta çiçeğin üzerimizde olması şart eğer süresi dolup kaybolduysa damirustan/gidverden tekrar alabilirsiniz.) chaos yaratığı biraz geç saldırabiliyor bu konuda biraz sabırlı olmamız lazım, yaratık saldırınca onu öldürüyoruz ve Chaos beast essence düşüyor bunuda damirusa/gidvera teslim edip görevi tamamlıyoruz ve ödül olarak 2 sertifika elde ediyoruz.

Şimdi gelelim nasıl kaos parçacığı alacağımıza, yukarda yazdığım görevi bitirdikten sonra Sheara'da yeni bir görev açılıyor ondada 3 adet Chaos beast essence'a 30 adet kaos parçacığı veriyor, dilerseniz bu görevide yapabilirsiniz.

250

Sunday, May 10th 2015, 9:30pm

Türkçe konuda orlufya görevlerinin eksikliğini gördüm kolay erişebilirlik açısından burdan bunuda paylaşalım.

Göreve Başlamak İçin seviye 2 de Aksakaldan Kumandanın sorunu görevini alıyoruz.
Kumandanın sorunu:
Aksakal Bagorun'un sözlerine göre O'delvays şehri büyük belada, Kumandan Damirus'ta büyük ve mutsuz bir olay oldu. Kumandanı bulup konuşmalısınız, mümkün olduğınca yardım etmelisiniz.

2.SEVİYE GÖREVLERİ

1-) Kumandan Damirus'a Arenaya gidiniz ve onun derdi hakkında konuşunuz.

2-) Vahşi orman ve Parlayan orman kenarı tüm sakinleri(Büyücü Gredeya - Orman Devi Frog - Bilgin Paneonik - Ormancı Vaslav) ile Orlufya hakkında konuşunuz.

3-) Arenada bulabileceğiniz kumandan Damirus'a tüm elde edeceğiniz bilgileri anlatınız. Kumandan sizden Sporuks, Sorena, Blodiyara ile görüşmenizi isteyecek.

4-) Şifacı Sporuks'u(Lumirya Şelalesinde), deniz kızı Sorena'yı(Lumirya Şelalesinde), Görücü Blodiyara'yı (Yabani otlar topraklarında) görüşün. Üçüde sizden bişeyler isteyecek.

5-) Sporuks 2 tane sandeviç ekmeği isteyecek, karşılığında iksir verecek. Sorena tarağı teslim etmeniz için görev verecek. Karşılığında orlufya hakında bilgi verecek. Görücü Blodiyara sizden, Orlufyaya ait şahsi bir eşya, diri Yaguzzi skolopendrası ve azgın köpeğin kanını isteyecek.

6-) Orlufyanın şahsi eşyası Vahşi ormanda ağaç kovuğunda gizli olan şal'dır. Yaguzzi skolopendrasını parlayan orman kenarındaki yerdeki iki taşın altında bulabilirsiniz.Azgın köpeğin kanını da de pusula yardımıyla bulup avlan butonuna basıp döğüşüp kazanmanız gerekiyor.

7-)İstenen 3 nesneyide elde ettikten sonra (unutmamak gerekiyor bu nesnelerin belirli bir süreleri var, süre dolmadan üçünüde bulmak gerekiyor) Görücü Blodiyara gidiyoruz.

8-)Konuşurken uygun cevapları vermelisiniz. Gerekli şekilde cevaplar verince, herşeyi anlatacak ve Kumandanla görüşün diye yeni bir göreviniz olacak.

9-)Kumandan Damirus la konuşmaya gidin.

3.SEVİYE GÖREVLERİ

1-)3.seviye gelindiğinde arenada Kumandanın yanına geliyoruz ve o bizden Görücü Blodiyara'yı (Yabani otlar topraklarında) görüşmemizi isteyecek. Bizde Görücüye görüşmeye gidiyoruz.

2-)Görücü Blodiyara, Kayar dağlıklarındaki Havari Oden'e gitmemizi ve Kaos güçleri Orlufya'yı nerede sakladıklarını anlamaya çalışmamızı istiyor.

3-)Oden'de bizi Rüzgar değirmenleri bölgesindeki Çiftçi İhvana yolluyor.

4-)Çiftçi İhvan bizi Ölü körfeze Boğulan kız ile konuşmaya yolluyo. Boğulan kız gölün içinde.

5-)Kızın dediklerindne bişey anlaşılmıyo ve rüzgar değirmenindeki Havari Odene gidiyoruz.

6-)Oden bizi Vahşi ormanadaki Büyücü Gredeya'ya yolluoyor. Büyücüden Solungaç Yosunu istiyoruz.

7-)Büyücü Gredeya bizden Kocaman Zigredlerin 8 kanadı ve Ökse otu istiyor. Bunları elde edip büyüceye veriyoruz oda bize Solungaç Yosununu veriyor.

8-)Ölü körfeze gidiyoruz. Solungaç yosununu kullanıyoruz. (1 saat süresi var). Bataklıktaki Boğulan kız ile konuşuyoruz.

9-)Boğulan kız bizden 30 tane Azgın Köpek başı istiyor, bunları elde edip tekrar ölü körfezdeki bataklıta yaşayan Boğulan Kızın yanına gidiyoruz.

10-)O bize Orlufyanın henüz ölmediğini söylüyor ve bizde bu bilgiyi Kayar dağlıklarındaki Havari Oden'e anlatıyoruz.

11-)Havari Oden bizim yamaç dibindeki bilgi kapılarından geçmemizi istiyor. Oraya gidiyoruz.

12-)Bilgi kapılarının çalışması için kapı öndeki heykellere selam vermemiz gerekiyor. Bunun sırasıda şöyle; 3 kez birinci heykeli, 1 kez ikinci heykeli sonra tekrar 2 kez birici heykeli ve son olarak üçüncü heykeli selamlıyoruz. 3.heykel bize Göz Madolyonu verecek. Kapıdan geçiyoruz ve orlufya hakkında bilgiler ediniyoruz.

13-)Orlufyanın nerede esir tutulduğuna dair bilgileri edindikten sonra Havari Odene gidip anlatıyoruz (Kayar Dağlıkları).

14-)Odende bizi Kumandan Damirus yönlendiriyor. Kumanda gidip öğrendiklerimizi anlatınca, 3.seviyedeki Orlufya Görevi tamamlanmış oluyor.

4.SEVİYE GÖREVLERİ

1-)Denizci Berd'e Virigiya bölgesine gidiniz ve kayıp olan kurtarma ekibi hakkında soruşturunuz.

2-)Denizci Berd bir şişe verecek ve onda kurtarma ekibi hakkında bilgiler elde edeceksniz. Bunu gidip Kumandan Damirus'a (arenaya) bildiriniz.

3-)Kumandan başka bir şişe olabileceğini söylüyor ve Deniz kızı Sorena'ya (Lumirya şelalesine) gidiyoruz. Deniz kızı şişeyi vermeden önce bizden Delirmiş İguaronu [5] i öldürmemizi istiyor.

4-) Delirmiş İguaronu [5] öldürdükten sonra deniz kızına gidip durumu bildiriyoruz. Deniz kızıda bize şişeyi veriyor.

5-) Şişeden çıkan kağıttaki bilgileri Kumandan Damirus'a (Arena) anlatıyoruz. Kumandan bizi Bilgin Paneonik'e (Parlayan orman kenarına) gönderiyor.

6-)Bilgine gidip görüşüyoruz ve Unarius tomarı hakkında konuşmak üzere Kara Büyücüye(Köleler türbesi) gönderiyor.

7-) Kara Büyücü bizden Astral İkizi yapmak için, sihirli siyah mürekkep, safir tozunu, biberiye otunu ve küçük diriltme tomarı istiyor. Bunları temin ediyoruz ihaleden ya da başka yollarla ve kara büyücüye veriyoruz.

8-) Kara Büyücü bize astral ikizi büyüsünü uyguluyor. Ayrıca bir küre veriyo. Astral ikizinin süresi boyunca yaşlı cinleri kestiğimizde küreye enerjileri doluyo. Sonra gidip Kara büyücüye küreyi teslim ediyoruz. Unutmadan söyleyeyim, astral ikizi etkisi süresince hayat seviyemiz biraz azalıyo.

9-) Bizden birkaç defa yaşlı cin köpeğin enerjisiyle küreyi doldurmamızı istiyor. Bu sırada astral ikizinin süresi biterse, onu elde etmek için istediği nesneleri tekrar tamamlıyoruz ve Kara büyücü bize yeniden astral ikizini uyguluyo.

10-) Kara büyücü yeterli kadar (sayısı şans bağlı biraz) enerji küresi aldıktan sonra Allayas çölüne gitmemizi ve transfer noktasından geçmemizi istiyor. Geçtikten sonra yer altı yerine giridğimizde Unarius tomarını bulmamızı istiyor. Bulduğumuz tomarıda ve Bilgin Paneonik'e (Parlayan orman kenarı) na getirmemiz istiyor.

11-)Allayas çölüne gidip geçide tıklıyoruz içeri giriyoruz. Çıkışa tıkaldığımızda gizli bi yere giriyor. Orda dolap var. Dolaptaki kutuya tıklayınca mavi dönüş tomarını alıyoruz. Aksi takdirde ordan çıkamıyoruz. Ya da ölmek gerekiyor. Sonra geri geliyoruz sandığın olduğu bölgeye üsten Avlan butonuna basıp muhafızı öldürüyoruz. Dikkat edilmesi gereken 3.seviye muhafızları değil. 4.Seviyede olan (ismi maviyle yazılmış) onu öldürüyoruz. Onunla dövüşürken diğer muhafızlarda katılıyor dövüşe, o yüzden buraya girerken biraz tedbirli olmak gerekiyor, pek kolay değil. Muhafızı öldürünce anahtarı alıyoruz ve sandığı açıyoruz. Sandıktan Unarius tomarı ve bir ki şey daha çıkıyo.

"Bana Şearanın sandığı ile kafatası madalyonu ve evrak yığını çıkmıştı. Şearanın sandığından çıkan yaratıktan (biraz şansa bağlı) Basarda kitabının 5.sayfası düşüyor. Bununla onur ya da altın elde edilebiliyor. evrak yığınını ile gizli bilgileri yükseltebilirsiniz. Kafatası madalyonuda, ölümsüz iskelet görevinin yapılmasını sağlıyarak sırt çantası elde etmemize olanak sağlıyor."

12-) Unarius tomarı alıp Bilgin Paneonik'e getiriyoruz. Oda bize tomarı kullanarak geçmişe gitmemizi ve Son Gidiş Pelerinini bulmamızı istiyor. Bu sayede orlufyanın hiç kaçırlmamış olmasını sağlamaya çalışıyoruz

13-) Çantamızdaki tomarı kullanıyoruz ve yeraltındaki sessizlik platosunun 500 yıl önceki haline geçiş yapıyoruz. Şimdiki “harabe” isimli yere tıkladığımızda Pelerini buluyoruz. Karşıdaki mağarada(şimdiki iblis bilmicisinn mağrası) gizedorun çocukluk haline rastlıyoruz ve bize görev vermeye çalışıyr. Alınca 10.seviyedeki yaşlı cin köpeklein atasıyla dövüşüyorsunuz. Kazanınca ne olduğunu bilmiyorum çünkü ben yenildim Ordan çıkmak için mavi dönüş madalyonu-tomarı vs. kullanabilriz ya da ölebiliriz.

14-) Pelerini alıp Bilgin Paneonik'e getiriyoruz. Bilgin bizden kumandanın yanına gidip orlufyanın durumuna bakmamızı sitiyor. Yani kaçırılmış olmasını engeleyip engelleyemediğimize. Bizde gidiyoruz ve bir ton fırça yiyoruz kumandandan. Gidip orlufyayı kurtarın diyo vs.

15-) Bilgin Paneonik'e geri dönüyoruz ve bilgin bize görevin başrısız olduğunu Orlufyanın kaçırılmasını engelleyemediğimizi ve onun büyük bir ihtimalle artık öldüğünü gidip bunu Kumandan Damirus'a anlatmamızı söylüyor.

16-)Kumandanın yanına gidiyoruz ve başarısz olduğunmuzu söylüyoruz. Kumandanda henüz her şey bitmediğini bizim görevimizi iyi yaptığımızı ve yalnız kalmak istediğini söylüyor ve 4. Seviyedeki Orlufya görevi de bitiyor.

*Alıntıdır.

251

Wednesday, May 13th 2015, 12:16pm

tesekurler oyun yonetıcılerı

hıc bır zaman bır turke kufredılmesını kaldıramam bu ınsan tafrafıda olsun magmar tarafıda olsa baktımkı kufur eden susturulmus:rose:

252

Wednesday, May 13th 2015, 8:27pm

Fire flower konusunda sıkıntı çekiyorum görev için gerekli 100 onuru topladım ve görevi yaptım. Sonrasında katiputun ev görevi geldi ve yaklaşık 1600 canlı yaratığı kesemedim. Onun haricinde kolluğun bu göreve bağlı olup olmadığını merak ediyorum. Eğer öyleyse 1600 lük bu yaratığı morokla kesmekten başka bir çare var mı?

253

Wednesday, May 13th 2015, 8:57pm

Fire flower konusunda sıkıntı çekiyorum görev için gerekli 100 onuru topladım ve görevi yaptım. Sonrasında katiputun ev görevi geldi ve yaklaşık 1600 canlı yaratığı kesemedim. Onun haricinde kolluğun bu göreve bağlı olup olmadığını merak ediyorum. Eğer öyleyse 1600 lük bu yaratığı morokla kesmekten başka bir çare var mı?
Evet dediğiniz görev (dire hunger) unarius kollukları görevidir. Bahsettiğiniz yaratığıda 5-6 sivri kaplan moroğu ile öldürebilirsiniz.

254

Saturday, May 23rd 2015, 7:26pm

Beyler benim tr serveri kapandığı zaman 4yada 5 seviye kadın karakterim vardı insan onda full alaca set vardı 2 3 senelik emek yani bir yardım edin onu geri nasıl alacağım my.com dan aynı e postayla kayıt oldum ama yeni karakter oluşturdu bana yardım edin

255

Sunday, May 24th 2015, 6:56am

Beyler benim tr serveri kapandığı zaman 4yada 5 seviye kadın karakterim vardı insan onda full alaca set vardı 2 3 senelik emek yani bir yardım edin onu geri nasıl alacağım my.com dan aynı e postayla kayıt oldum ama yeni karakter oluşturdu bana yardım edin
Türkiye sunucusundaki veri tabanı tamamen silindi artık hiçbir şekilde geri alamazsın.

256

Sunday, May 24th 2015, 9:17am

Ban

Çarlarıma bir bilgisayardan 2 çara girdiğim için ban geldi çarımı geri almanın bi yoluvarmı yada yeni hesap açmak istiyorum nasıl olacak teşekkür ederim .

257

Sunday, May 24th 2015, 12:46pm

hadi ya bilseydim böyle olacağını of ya en baştan başlıcam 1 2 senede anca alaca olurum artık Birde tamamen türklerden oluşan han klan lonca varmı oraya gireyimde türklerle konuşayım en azından çarı kasarken sıkılmam oyundaki adım Koraman

258

Sunday, May 24th 2015, 8:31pm

Oyunda borç verebilecek varmı altın olması gerekmıyor fazladan alaca sılahı zırhı veya cellat zırhı baltasıda olur en yakın zamanda ödeyeceğim borç veren arkadaşa

259

Monday, May 25th 2015, 12:48pm

savasta atın

KESIMDEYIZ ARKADASLAR ATMAYIN SUNLARI SAVASTA DEGILIZ SAVASTA OLSAK GULER GECERIM ............http://warofdragons.com/artifact_info.ph…........SANIRIM COK EGLENDINIZ 16 LVIL OLMUSSUNUZ AMA YAZIK........ANLADIN SEN DEDIGIMI......... -N-E-O- [16] ........

260

Monday, May 25th 2015, 1:25pm

neo ya

http://warofdragons.com/artifact_info.ph…............hem terbıyeszı hem de cok terbıyesızmıssın