You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

261

Tuesday, June 2nd 2015, 11:37am

June - Fern is Everywhere! (Haziran - Eğreltiotu Her Yerde!)

Olayda bir ana görev ve bir tekrarlanabilir görev bulunmaktadır. Bunları aşağıda anlatılan şekilde yapabilirsiniz.

Ana Görev:
*Görevin yerini daha rahat bulabilmeniz için görev isminin yanına alacağınız karakterin ismini ve bölgesini yazacağım.

Avarice is No Vice! (Thistle Brushwood bölgesindeki Bludiara)

Öncelikle şunu belirteyim eğer Bludiara'da bu isimde bir görev gözükmüyorsa alınmış görevler kısmınızı kontrol edin orada göreceksiniz. Geçelim göreve, Bludiara bize her haziran ayında gelen gizemli bir ruhtan bahsediyor ve bu ruhu bulanları çok güzel hediyeler beklediğini söylüyor. İlk olarak ruhu bulmamız gerekiyor, ruh feo'nun çeşitli bölgelerindeki evlerde veya gizli yerlerde (kısacası altta belirttiğim bölgelerde tıklanabilir her yere tıklayın) Ruhun olabileceği bölgeler şunlar:

-Baurvill Hamlet
-Settlement of Klesva
-Settlement of Buimar
-Outskirts of Klesva
-Luan Coast
-Domain of Winds

Ruhu bulana kadar bölgeleri tek tek geziyoruz, ruhu bulup konuşmaya başladığımızda hediyeleri verebileceğini fakat bunun için karşılık olarak Wondrous Fern Flower getirmemizi istiyor. Bu çiçeği nasıl elde edeceğimizi öğrenmemiz içinde Bludiara'ya yönlendiriyor. Bludiara bizden çiçek için Ghostly Fungus, Weak Elixir of Life ve Mistletoe getirmemizi istiyor. Ghostly Fungus'u krets ininde bulabilirsiniz. (Kasapa son geçişteki bölgede bulunan mantarlara tıklayarak) Diğerlerini yazmaya gerek duymuyorum hepimiz biliyoruz :)

Bu 3 öğeyide elde ettikten sonra Bludiara'ya geri dönüyoruz. Bu sefer Bludiara bir iksir veriyor, bu iksiri Wirgold Estate, Lights Edge, Wild Forest gibi ve civarı bölgelerde kullanıp Wondrous Fern Flower bulana kadar Fern Food toplamaya başlıyoruz. (Eğer iksiri basmazsanız ne kadar toplasanızda Wondrous Fern Flower çıkmayacaktır.) Wondrous Fern Flower'ı bulduktan sonra tekrar ruhu aramaya koyuluyoruz. Ruhu bulduğumuzda çiçeği veriyoruz ve ruh bize 3 adet sandık seçeneği sunuyor. Bundanlardan istediğimizi seçiyoruz daha sonra aldığımız sandığı kullandığımızda bir hata yazısı çıkacak işte o yazıda sandığın nerede açıldığına dair bilgiler saklı, örneğin bende King Magish'den bahsediyordu tabi ki direk aklıma Royal Tomb bölgesi geldi. Sizde bu tarz ipucularla sandığınızın açılacağı yeri bulabilirsiniz. Eğer bulamazsanızda bu konu üzerinden mesaj atarak veya oyundan özel yoluyla ulaşın, yardımcı olurum. Ayrıca sandık seçtiğimiz kısımda boş sandığı seçme ihtimalimiz var eğer böyle bir durum olursa ruhu tekrar bulup ondan sandığınızı değiştirebilirsiniz.

Ödüllere gelince birden fazla sandık olduğundan ödüllerin farklı olabileceğini düşünüyorum ayrıca seviyenize göre ödüllerin büyüklüğüde artıcaktır. Bana çıkanlar şunlar:

25x Fern Leaf Token, 146x Marvelous Glass, 5x Farklı Farklı Hediye, Gökkuşağı Taşları ve 10x Efril

Tekrarlanabilir Görev:
*Görevin yerini daha rahat bulabilmeniz için görev isminin yanına alacağınız karakterin ismini ve bölgesini yazacağım.

Fern Leaves Exchange (Wirgold Estate bölgesindeki Arnica)

Görevin içeriği oldukça basit, Arnica'ya 50 adet Fern Food verdiğimizde bize ödül olarak 3 adet Fern Leaf Token veriyor.

*Görevde herhangi bir zaman sınırlaması yok, istediğiniz zaman tekrar alıp yapabilirsiniz.

-Peki bu Fern Leaf Token'leri ne yapacağız?
Ayın 8'nde açılacak olan mağazadan çeşitli nesnelerle takas edebileceğiz.

-Nelerle takas edebileceğiz?
http://warofdragons.com/info/library/ind…?obj=cat&id=208 buradaki linkin en alt tarafında görebilirsiniz.

Hepinize Bol Eğlenceler! :kiss2:

262

Tuesday, June 2nd 2015, 9:59pm

helal ıyı acıklamıssın yıne sağ olasın

263

Tuesday, June 2nd 2015, 10:51pm

Again

Arakadaslar merhaba oyunu eskiden oynardim sonra ara verdim ve tekrar baslamaya karar vermistimki turkiye sunucsunun kapatildigini duydum cok detaylida olmadan bilgi verebilicek varmi turk arkadaslar varmi anlasabilicegimiz gorevleri yapabilirmiyiz ve birde elmas cekmekte bi skinti oluyomu bu 3 u hakkinda biseyler soyleyebilicek olan varsa sevinirim sehir disindayim oyuzden simdilik telefondan uyelik actim yarin baslamayi dusunuyorum

264

Wednesday, June 3rd 2015, 8:10am

Arakadaslar merhaba oyunu eskiden oynardim sonra ara verdim ve tekrar baslamaya karar vermistimki turkiye sunucsunun kapatildigini duydum cok detaylida olmadan bilgi verebilicek varmi turk arkadaslar varmi anlasabilicegimiz gorevleri yapabilirmiyiz ve birde elmas cekmekte bi skinti oluyomu bu 3 u hakkinda biseyler soyleyebilicek olan varsa sevinirim sehir disindayim oyuzden simdilik telefondan uyelik actim yarin baslamayi dusunuyorum
İnsan tarafında hemen hemen oyunun %40'ı Türk diyebilirim, görevleri yaparken İngilizce seviyen iyi değilse biraz sıkıntı çekebilirsin böyle durumlarda bana veya onurum tr ulaşırsın yardımcı oluruz. Pırlanta çekmeye gelince tr sunucusundaki gibi seçenekler çok değil sadece kredi kartı veya paypal hesabınla pırlanta alabilirsin.

265

Thursday, June 4th 2015, 11:47am

Arkadaşlar kredi kartı kullanmayan ve paypal hesabından da çeşitli sorunlar sebebiyle oyuna ödeme yapamayıp pırlanta çekemeyen arkadaşlar için oyunda Paysafecard ile ödeme imkanı var, bu sistem türkiyeden de bildiğiniz gibi E Pin mantığı ile çalışıyor , paysafecard türkiye linki bu linkten üye olduktan sonra orada belirtilen banka hesaplarına ödemenizi yapıp sonra ödeme bildiriminde bulunup E Pin kodunuzu alıp oyunda bankadan paysafecard seçeneğine tıklayıp kaç euroluk E Pin kodu aldıysanız orda onu seçip ileri deyip E Pin kodunuzu girerek pırlanta alımınızı tamamlıyorsunuz, paysafecard ödemelerinizi TÜRK LİRASI bazında yapıp o şekilde E Pin kodu alabilirsiniz,yani bankaya o günkü kura göre euro karşılığı tl olarak ödeme yapacaksınız, oyunda şu an geçerli pırlanta fiyatı 1 Euro=1 Pırlanta dır, biliyorum çoğunuza türkiye şartlarında çok yüksekte gelse , en azından kredi kartı kullanmadan pırlanta almak isteyenlere yönelik bir imkan olarak aklınızda kalsın, iyi oyunlar

This post has been edited 2 times, last edit by "Forum Moderator" (Jul 14th 2016, 11:43am)

266

Friday, June 12th 2015, 1:51pm

onurum bi sorum olucaktı ben şimdi payscafe üyeliği aldım yalnız burda TL bazında işlem yapıyolar nası euro ya çeviricez bunu direk 30euro yatırsam nası bildiricem ?

267

Saturday, June 13th 2015, 1:13pm

onurum bi sorum olucaktı ben şimdi payscafe üyeliği aldım yalnız burda TL bazında işlem yapıyolar nası euro ya çeviricez bunu direk 30euro yatırsam nası bildiricem ?
Bildiğim kadarıyla 30 euro yatırdığında o fiyatın kaç TL ye denk geliyorsa o kadar alıyorlar sizden de
Yani 30 euro suan sanırsam 93 lira civarı bir şey yapıyor pek bilmiyorum fiyatları, kartınızda en az 93 lira olması gerekiyor

268

Tuesday, June 16th 2015, 12:28am

Arkadaşlar detaylı bi kütüphane olan bir site yokmu yav

Occupation: Geomatics

• Send private message

269

Tuesday, June 16th 2015, 11:32am

Bald Stake!

It seems there is trouble at the cemetery again. One of the local villagers has risen, turning not into a wandering corpse, but an evil and dangerous vampire. The wife of the restless liche has almost lost her mind from terror, the farmers are grabbing their torches and pitchforks in panic... Who will return the liche to eternal peace? Of course, a fearless defender of Faeo!

Passed: Return with a report to the Necromancer.
Current goal: Obtain GunglDOjaws 5, and an Arboris branch in Wild Forest. Ask for a Garlic Charm. Bring the trophies to the Necromancer.
Reward: Talisman of Harmony 0 - 2 pcs., Zombie Keeper Metamorphosis Elixir 0 - 1 pc.
3000 experience, 64. 3

İstedikleri hazır ama necro almıyor
http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=288766333
http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=288771285
http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=288776923

270

Wednesday, June 17th 2015, 12:11am

Bald Stake!

It seems there is trouble at the cemetery again. One of the local villagers has risen, turning not into a wandering corpse, but an evil and dangerous vampire. The wife of the restless liche has almost lost her mind from terror, the farmers are grabbing their torches and pitchforks in panic... Who will return the liche to eternal peace? Of course, a fearless defender of Faeo!

Passed: Return with a report to the Necromancer.
Current goal: Obtain GunglDOjaws 5, and an Arboris branch in Wild Forest. Ask for a Garlic Charm. Bring the trophies to the Necromancer.
Reward: Talisman of Harmony 0 - 2 pcs., Zombie Keeper Metamorphosis Elixir 0 - 1 pc.
3000 experience, 64. 3

İstedikleri hazır ama necro almıyor
http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=288766333
http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=288771285
http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=288776923
Garlic charm çantanda değil infonda hediye olarak olması lazım.

271

Monday, July 6th 2015, 12:58pm

Slm. Mavi yada pembe item leri nasıl eldiyoruz, bunun için için görev vesair varmı? Ben 4 lv oldum yeşil itemimi bile yoken bazılarnda pembe mavi itemler görüyoruz onlar nasıl alıyorlar

272

Tuesday, July 7th 2015, 7:32pm

Arkadaşlar detaylı bi kütüphane olan bir site yokmu yav
Yakında neredeyse her soruna cevap alacagın bir site olucak :)
Banlanan kimseler yeni hesap açamıyor özeti budur.
^ ^
Bıraktım bu kendim icin degil yani yanlıs anlamayın

Biz nekadar düz olursak olalım onlar yamultmak istedikten sonra , yaptıklarımızın veya yapacaklarımızın bir önemi yok.

Kendinize iyi bakın

- InFeRNaL -

273

Tuesday, July 14th 2015, 8:34pm

July - Summer Pleasures! (Temmuz - Yaz Zevkleri)

Olayda 1 ana görev ve 6 tekrarlanabilir görev bulunmaktadır. Tekrarlanabilir görevlerin açılmasını için ana görevi yapmak şarttır. Bunları aşağıda anlatılan şekilde yapabilirsiniz.

Ana Görev:
*Görevin yerini daha rahat bulmanız için görev isminin yanına alacağınız karakterin ismini ve bölgesini yazacağım.

Cherry Blast (Communal Grave bölgesindeki Leolina)

Görevin içeriği oldukça basit, Leolina bize bir Polen veriyor ve bunu Büyücü Gredeya teslim etmemizi istiyor. Gredeya'nın yanına gidip poleni teslim ediyoruz ve bizi tekrar Leolina'ya yönlendiriyor. Leolina'ya dönüp görevi tamamlıyoruz. Bu görevi tamamladığımız anda tekrarlanabilir görevlerimiz açılmış oluyor.

Ödül olarak 5x Carved Dragonfly Token , 5x Magic Cherry ve 1x Top Class!

Tekrarlanabilir Görevler:
*Görevlerin yerini daha rahat bulmanız için görev isminin yanına alacağınız karakterin ismini ve bölgesini yazacağım.

A Good Deed (Daylight Square bölgesindeki Ostap)

Ostap bize içinde elbise tamiri için iğne iplik olan bir Çanta veriyor ve bunu Veyko'ya teslim etmemizi istiyor. Veyko'da bu güzel davranışa karşılık bize Tatlı Bir İçecek verip, Ostap'a teslim etmemizi istiyor. Ostap'a geri dönüp içeceği teslim ediyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Ödül olarak 1x Carved Dragonfly Token ve 1x Magic Cherry elde ediyoruz.
*Tekrarlanabilir görevdir, 12 saat sonra tekrar alıp yapabilirsiniz.

Witch's Missing Gems (Wild Forest bölgesindeki Gredeya)

Büyücü Gredeya değerli taşının çalındığından dolayı bizden yeni bir Taş getirmemizi istiyor ve bunu kendimizden en fazla 1 seviye düşük yaratıkları öldürerek elde edebileceğimizi söylüyor. Taşı elde ettikten sonra Gredeya geri dönüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Ödül olarak 1x Carved Dragonfly Token, 1x Magic Cherry ve 1x Shiz Beer elde ediyoruz.

Aledeya's Request (Berona Rangers bölgesindeki Altar of Life)

Aledeya bizden arena veya mabetten bir Enerji Küresi elde edip getirmemizi istiyor. Küreyi elde ettikten sonra Aledeya geri dönüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Ödül olarak 3x Carved Dragonfly Token ve 3x Magic Cherry elde ediyoruz.

Healing Energy (Wirgold Estate bölgesindeki Samuel)

Samuel bizden Aura İksiri getirmemizi istiyor ve bunu kristal mağarasındaki Güç Sunağı veya Hız Sunağını kullanarak elde edebileceğimizi söylüyor. Aura'yı elde ettikten sonra Samuel'e geri dönüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Ödül olarak 3x Carved Dragonfly Token ve 3x Magic Cherry elde ediyoruz.
*Tekrarlanabilir görevdir, 24 saat sonra tekrar alıp yapabilirsiniz.

Smoke Screen (Pasifist Hills bölgesindeki Globius)

Görevin içeriği oldukça basit, Globius'a gidin sizden çeşitli meslek kaynakları istiyor. Bunlardan kendinize uygun olan herhangi birini vererek görevi tamamlayabilirsiniz.

Ödül olarak 2x Carved Dragonfly Token ve 2x Magic Cherry elde ediyoruz.

On the Edge of Light and Darkness (Lumirya Waterfal bölgesindeki Lady Dawn)

Lady Dawn bizden 10 adet Işık Parçacığı getirmemizi istiyor ve bunu kendimizden en fazla 1 seviye yaratıkları öldürerek elde edebileceğimizi söylüyor. Gerekli parçacık düşene kadar yaratıkları öldürdükten sonra Lady Dawn'a geri dönüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Ödül olarak 2x Carved Dragonfly Token ve 2x Magic Cherry elde ediyoruz.

-Peki bu Carved Dragonfly Tokenlerini ne yapacağız?
City Fair'deki mağazada çeşitli nesnelerle takas edebiliyoruz.

-Nelerle takas edebileceğiz?
http://warofdragons.com/info/library/index.php?obj=cat&id=209 burdaki linkin en alt tarafında görebilirsiniz.

Hepinize Bol Eğlenceler :kiss2:

274

Tuesday, July 21st 2015, 9:08am

İnsan ırkında sorularınızı onurum tr ve - kweliac - sora bileceğiniz gibi magmar ırkında da online olduğum sürece sorularınıza elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum .Fakat bazen afk kaldıgım zamanlar oluyor o zaman soru sordugunuz da hemen cevap veremesem bile sonradan geri dönüş yapmaya çalışıyorum . Herkeze iyi oyunlar bol eğlenceler dilerim. İnfomda her konuyu içeren 4-5 site linki var ordaki linklere cromeden girip sayfayı çevir diyerek türkçeye çevirip inceleme yapa bilirsiniz. Bir diğer tavsiye görevleri bulamıyorsanız google ye görevin istedikleri veya görevin adını yazıp taratarak veya görev nesnesinin adını taratarak gerekli bilgilere ulaşa bilirsiniz. Bu güne kadar bu 2 yolla bulamadığım olmadı. İyi oyunlar iyi eğlenceler dileğiyle. :woody:

275

Tuesday, July 21st 2015, 11:29pm

ben jackpot olayını anlamadım 1 altınla çok para kazanabilirmiyim jackpotta ve nasıl yaparım anlatır mısınız resimli olursa daha iyi olur.

276

Wednesday, July 22nd 2015, 1:52pm

Bakın

Beyler bu oyun tarzı oyun biliyor musun ? Biliyorsanız yorum atın lütfen .

277

Thursday, July 23rd 2015, 6:51am

yıne yıne yenıden

oyun donuyor bende bıde savasta sag taraftakı ekran gıttı ...bazen bır bakıyorum feonun gokyuzunu seyredıyorum sagdece ekranda .barı bır ıkı yıldız koyunda yıldızları seyredelım zaman gecsın saka bı yana ne olacak bu oyunun halı yıne .... :wall:

278

Saturday, July 25th 2015, 9:30pm

Benim Sucummu

NASILSEY BU YA TALLARA GIRDIM INTERNET GITTI CIKTIGIMDA 1 GUNLUK YARA ALMISIM OYLE OYUN BENI BIRAKMIS :stupid: BANA BU CEZAMI SIMDI :thumbdown:

279

Thursday, July 30th 2015, 1:51pm

Arkadaşlar son günlerde çok fazla soru gelmeye başladı türk serverı açılacak mı diye sürekli soruyorlar, bu konuda baş admin de bir açıklama yaptı, kesinlikle türkiye serverının açılmayacağını söyledi , sadece bazı kişiler eski oyun serverının ismi ile host adresi satın almışlar orda bazı oyun bilgileri falan var , tekrar türkçe bir serverın açılması söz konusu değil bu konuda söylenenlere inanmayın , baş admin zaten rusyadan , o sitede rusya ile görüşüyoruz oyunu satın alıp çeviricez gibi yazan tüm bilgiler gerçek dışıdır, baş admin eğer o adres üzerinden oyunun korsan bi kopyası gibi birşey açılırsa hemen yasal yoldan gereğini yapıp kapattıracaklarını konuyu takip ettiklerini söyledi , kısacası oyun tüm hakları bu server üzerinde devam edecek, iyi oyunlar...

This post has been edited 1 times, last edit by "Forum Moderator" (Jul 30th 2015, 2:04pm)

280

Thursday, July 30th 2015, 3:14pm

Korsana hayır :)