You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

401

Sunday, November 15th 2015, 8:11pm

Ben bu hesabı tr ye son gün geçirebildim borcu ödeyemedim bankaya 11 pırlantaa borcum var ama burda benim pırlanta almam imkansız napablirim yeniden bi hesap açtım 3 lvl onu kasıom bunda bi kolaylık olsa bundan devam ederim napabilirim

402

Sunday, November 15th 2015, 9:12pm

ben şimdi trden kalma 30 pırlanta borca boşuna mı 150 tl verdim ulen

403

Sunday, November 15th 2015, 9:22pm

kumluk yeni server açıcaktı sanırsam oraya öyle bi duyum almıştım http://www.dwar.gen.tr/Yeni_Server.php adresinden gelişmeleri aktarıcaktı şimdi 404 not found veriyor

bir oyuncunun kendi çapında server açması zor.Oyunun telif hakları var.Ihlali halinde mahkemelerle uğraşırlar.Eğer olur da server açmak isteyen çıkarsa iletişime geçmesi gerek oyundaki yöneticilerle ve sağlam da parası olması gerek. öyle 50-100bin TL ile server açılamaz. + isim hakkını aldın diyelim bunun bakımı var masrafları var açık olacağı için her zaman bir sürü gideri vs var.
bahsi geçen sitede torr tabanlı ve tamamiyle kendi kodlarımız ile yapılan bir oyun diyor yani bu oyundan farklı olmasını kanıtlamazmı yani adam kandine ait bir oyun açmış olmazmı

birde bahsi geçen sitede belirtilen şeylerin gerçek olma olasılığı varmı kapatılma sebeplerinin türklerin azlığından mı yoksa o serverdeki mentorlarmı ??

404

Sunday, November 15th 2015, 9:46pm

benim başladıgım zamanlarda bu herifler 1 lvldi adamın dediklerinin cogu dogru bende 1 yeşil varken bunlar ful onur+ful mavi+binekli idiler

405

Monday, November 16th 2015, 1:17am

@efsane_eses

TR serverının kapanmasında oyuncuların etkisi öyle olarak yok.Firma zarar ediyordu o bölüm kapatıldı sonradan my.com oldu ve serverlar birleştirildi.Sadece TR serverı için değil bu Ispanyol , Italyan, Fransız serverları da bu servera geldi.

o tor tabanlıya bakmadım hiç uğraşmadım , eğer zaten bu oyundaki herhangi birşeyi kullandıysa çizimdir resimdir vs onlarla ilgili.. Zaten firmalar bunları kendileri oturup takip etmiyorlar firmalar var bunlarla anlaşmaları oluyor onlar takip ediyorlar ne oluyor ne bitiyor vs diye.Varsa öyle bişi elbet cezası da olacaktır.Ayrıca ordan senin bilgisayarına ekstra birşey yuklemeye çalışıp hesapları hacklemeye çalışan biri de çıkabilir dikkat edin.

@goodreams muhafızlara ingilizce olarak review my banker punishment de şansını dene miktar etkiliyor mu bilmiyorum
@ploutos fikrim yok sanırım daha bişi olmaz geçmiş o , ingilizcen varsa yaz muhafızlara bir

ayrıca şunu da unutmayın hatırlatayım.Şuan burda pırlanta size pahalı geliyorsa bizim serverda oynayan yabancılar için de ucuz geliyordu. Her yazılan da doğru olacak diye birşey yok her atılan taşın peşinden koşmayın :)

406

Monday, November 16th 2015, 6:06am

@_Hunterskull_

siteyi bir süredir takip ediyordum zaten kaçak yollarla uğraştıklarını biliyordum. tor tabanında açtıklarını da bilmiyordum. bilseydim dahi gitmezdim tor tabanına güvenmiyorum.

tr serveri dışında bir çok serverin kapandığınıda biliyordum sadece kapğatılmasının neden olduğunu merak etmiştim yanıtladığınız için teşekkür ederim

407

Monday, November 16th 2015, 9:32pm

Liche Infestation Event

Liche Infestation Event Bunu açıklayabilecek varmı :music:

408

Monday, November 16th 2015, 9:33pm

http://warofdragons.com/fight_info.php?fight_id=214186641

sonra da forumlarda yazın türkün türkten başka dostu yoktur diye dimi ?

409

Monday, November 23rd 2015, 10:00pm

@efsane eses yeniden bak dostum şu dwar.gen.tr sitesine mantıklı konuşmuş tekrardan arkadaş

410

Tuesday, November 24th 2015, 2:11pm

@efsane eses yeniden bak dostum şu dwar.gen.tr sitesine mantıklı konuşmuş tekrardan arkadaş
okudum da bunu bana niye söylüyrsun onu anlamadım. sitedekilerin gerçekli payı nedir onu bilmiyoruzki hem bilsek de ne değişecek artık tr sunucusu yok.

411

Tuesday, November 24th 2015, 10:26pm

tr server kodlarını paylaşmış ?

412

Wednesday, November 25th 2015, 12:41pm

server kodları değil onlar dwarturkiyenin paylaşım scripti ve sql bilgileri

413

Friday, November 27th 2015, 7:50pm

---Ottoman--- [16]

acıkca ınfomada yazdım kucuk bır efectıcın ayna kırılırmı dıye :P hedıyeye nıyeugrasayım alayım atayım ben burdan yazmayı sevıyorum .....sende yaz burdan ........bır ıkı dakka bekleseydın ınfomada yazdım aynanın karsılıgı olara bır ayna gonderrdım bende sıze .yoksa hıccc ısısm olmazsızlerle benım gorevlerı yapıorum aynann sızlerınde yaptıgı gıbı bırılerı atıyo bırılerı temızlıyo gunlerdır yapılan bırsey bunun ıcın ayna kırıldıgını sende gordum ......... :xmasparty:

414

Friday, November 27th 2015, 8:00pm

2 ottoman var

2 ottoman var dıgerı magmar onu gorunce bu senın carınmı dedım hayır dedı anlayacagın bır kardesın var magmar tarafında :P

415

Friday, November 27th 2015, 9:07pm

Bu arada hanlıgıma alım var :Dd

416

Saturday, November 28th 2015, 2:18pm

Exchange nasıl kullanılır?

Exchange nasıl kullanılırı anlatıcam size.Ilk olarak Exchange nedir? Exchange ihalenin tersi diye geçer.Oyunda anlaşmak istediğiniz oyunculara ilk exchange yazın anlamazsa inverse auction deyin.Neyse açıklamaya devam edeyim.Burası kısaca şu nesne yada nesneleri tanesi şu kadara alıyorum, satan varsa satsın diyebileceğiniz yerdir.

ihale kısmına tıklayın orası açılınca karşınıza şöyle bir pencere gelecek

burda kutulara 1-2-3 dedim açıklama rahat olsun diye.

1 numaralı kutu
Sizin exchange ile kullanıcağınız kısım.Burda "Exchange" kısmı başkalarının açtığı ilanları görmek için."My applications" kısmı kendi açtığınız ilanları takip etmek için. "New application" ise yeni ilan açmak için.

2 numaralı kutu
Suitable dediği size uygun olan, yani sizde olan eşyaları için ilan açanları gösterir eğer yanındaki kutuda tik varsa.Tiki kaldırdğınızda "ok" dediğinizde tüm ilanları görebilirsiniz.
Friends ise arkadaş listenizde ekli kişilerin ilanlarını göstermeye yarar.Yanında tik olduğunda aktif olur.

3 numaralı kutu
Bu kutuda sizin açtığınız ilanlara verdiğiniz toplam tutar görünür.İlanları açarken parasını peşin veriyorsunuz.Daha sonra satan olmazsa o para size geri dönüyor.Ya da kaç tane satıldıysa nesne+ kalan paranız size dönüyor.

4 numaralı kutu
Burada da daha önceden ilan açmış birine birşey satmanız için gerekli olan "sell" buttonu var ve tane başına verdiği fiyat yazıyor.Sell'e tıkladığınızda kaç tane satıcağınız ne kadar para kazancağınız ve ne kadar vergi tutacağı yazıyor

Yeni ilan açma kısmı.Burada sağ kısımda araştırma bölmesi var.Oraya aradığınız nesnenin ismini, en az 3 harfini ya da kategorisini seçip tek tek arayarak bulabilirsiniz.Bulduktan sonra üzerine tıklayın.Sonra sol kısımdan tanesine vereceğiniz fiyatı ayarlayın ve kaç parça alacağınızı yazın.Item seçerseniz eğer sağlamlık da belirleyebilirsiniz. 30/30 seçtiğinizde misal size 25/25 veya 10/30 gibi sağlamlığı olan itemları satamazlar.
Onları ayarladıktan sonra 3 tane kısım var orda.ilkinde silah ve zırhlar için rune ve bezels yani taş ve halkalar olmadan seçeneği.Buna tik koyarsanız size taş veya halka basılı item satamazlar.Bunun faydası nedir ? İlk olarak bir itemın taşlı fiyatı ile normal fiyatı aynı değildir.normal fiyatına taş basıp o taşı geliştirilmiş halde satarlarsa "karşılıksız veya dengesiz alışveriş olan powerleveling tehlikesi var".
"Display anonymously" seçeneği isminizin görünmesi enegeller "-" olarak gözükür açtığınız ilanlar.Bunun için Premium olmanız lazım.
Sonuncusu ise "selected bid" seçeneği bunun için pırlanta ödüyorsunuz.Teklifiniz en üstte kırmızı çerçeve içinde sabitleniyor.

my application kısmı.Burda da açtığınız teklifleri takip edebilirsiniz.1 ve 2 numaralı kutulardan görebilirsiniz. 0/200 olanda kimse daha bişi satmamış ama alttakinde 8/200 yani 8 tane bana satmışlar.Ilanın zamanı dolarsa ya da ben iptal edersem 2. numaralı kısımdakinde 8 tane hosta + 192 tane kalanın parası gelecek bana.

Avantajları:
+İhale takip etme, trade chat takip etme derdi yok
+Vergi olayında çok kârlıdır.Satan için her 1altına 1 gümüş vergi kesiyor.İlanı açan içinse sadece 1 gümüş ilan açma bedeli.
+İnstanceler dışında her yerden burası sayesinde alışveriş yabilirsiniz

Dezavantajları:
-Offline iken bir şeyde ilanınız bulunduğunda ve onla ilgili bir etkinlik olduğunda siz anında müdahele edemediğinizden pahalıya gelebilir.Örneğin göz için ilan açmıştınız çıkın olayı geldi. Gözlerin fiyatı düşer bu olayda ama siz ilanı iptal edemeyeceğiniz için pahalı fiyattan göz almış olursunuz
-ilanı açtığınızda oraya geçen parayı ilanı iptal etmeden kullanamıyorsunuz.Belki bu da dezavantaj sayılabilir.NOT:ilanı istediğinizde iptal edebiliyorsunuz.

417

Sunday, November 29th 2015, 8:01am

bakır şans nalı ve gümüş şans nalı varçantamda öylece duruyor ne işe yarar bilmiyorum bileniniz varsa açıklayabilirmi

418

Sunday, November 29th 2015, 9:11am

bakır şans nalı ve gümüş şans nalı varçantamda öylece duruyor ne işe yarar bilmiyorum bileniniz varsa açıklayabilirmi

Kutu/sandık olaylarında nadir eşya düşme ihtimalini artırıyor fakat 5-6 bakır, 2-3 gümüş nalına felan güvenipte gidip onlarca kutu alma:) en azından 2-3 altın nal olacak ki faydasını göresin

419

Tuesday, December 1st 2015, 8:13pm

meydandaki shoptan takvimlerinizi almayı unutmayın

420

Wednesday, December 2nd 2015, 6:31am

almasına aldıkta fiyat bayabi artmış :D