You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

521

Thursday, February 11th 2016, 1:20pm

çok saolun yardımınız için son bir soru sorsam benim agudar görevleri daha açılmadı arena yapıp küre teslim ediyorum bu küreler 200 küre görevi için sayılırmı teşekkürler

522

Thursday, February 11th 2016, 2:30pm

sağol onurum bütün emekler uğraşlar boşa gitti o zaman çok saçma şey yapıyorlar

523

Thursday, February 11th 2016, 2:59pm

geçen sene mart ayında demişlerdi geçirmeyenler için yapılacak bişey yok bütün veriler silinmiş

524

Thursday, February 11th 2016, 4:59pm

çok saolun yardımınız için son bir soru sorsam benim agudar görevleri daha açılmadı arena yapıp küre teslim ediyorum bu küreler 200 küre görevi için sayılırmı teşekkürler
hayır sayılmaz, görevi almış olman şart.

525

Thursday, February 11th 2016, 6:00pm

peki teşekkürler

526

Wednesday, February 17th 2016, 9:54am

star shower olayı

1 aksakaldan görevi alın ve wild forest bölgesine gidin

2 aksakalın size verdiği malzemeyi dakikada bir kez kullanıp 10 adet çiçek toplayın

3 aksakala geri dönüp istediğiniz stil item şemasını seçin

4 şemayı daylight squarede ostapa götürün ve konuşun , ostapta ayrıca çeşitli hediyeler yapmaya yarayan reçete veren bir görev daha var onu da alın , onu yapmak için isterseniz avlanarak bone engraver düşmesini bekleyebilirsiniz yada direk ışık meydnaından 10 altına alınan roulette alıp yanında 10 star fragment ile götürebilirsiniz , reçeteyi aldıktan sonra zanaatcilerde kuyumcu her 5 star fragmente bir hediye yapar

5 meydanda zanaatcilerde kuyumcu esmerile gidin ve star light efektini alın artık bu efektle 2 saat kesim yaparak star fragment düşürebilirsiniz

6 on adet fragment toplayınca ostapa dönün ve stil itemlerinizi alın

bilgilendirme: eğer 2 saatlik efekt ile 10 fragment düşürmeye zamanınız yetmezse efektin bitiminden 1 saat sonra gene kuyumcudan efekt alabilirsiniz sağdan tekrarlanan görevlerden zamanını takip edebilirsiniz

This post has been edited 2 times, last edit by "Forum Moderator" (Feb 18th 2016, 9:25am)

527

Wednesday, February 17th 2016, 10:35pm

Ben jeolog mesleğinde çıkan yapbozları yapamıyorum bütün yapbozların resmini paylaşabilecek varmı? Şimdiden teşekkürler beklemedeyim.

528

Thursday, February 18th 2016, 5:43pm

Ben jeolog mesleğinde çıkan yapbozları yapamıyorum bütün yapbozların resmini paylaşabilecek varmı? Şimdiden teşekkürler beklemedeyim.
http://warofdragons.com/forum/index.php?page=Thread&threadID=29944 bunda olması gerekiyor :thumbup:
You never get a second chance to make first impression :thumbup:

529

Thursday, February 18th 2016, 9:29pm

http://warofdragons.com/forum/index.php?page=Thread&threadID=29944 bunda olması gerekiyor :thumbup:
bunları biliyordum , sorun şu ki bunlardan farklı çıkıyor yapbozlar....

530

Saturday, February 20th 2016, 1:29am

muhafız olmak istiyorum bir günde 3 4 saat ayırabilirim +18 yaş üzereyim beni yönlendiricek bi arkadaş varmı

531

Tuesday, February 23rd 2016, 9:36pm

Power Drain nasil geciyor ?

532

Wednesday, February 24th 2016, 10:55pm

Hatırlatma

Oyuna girdiğiniz MAİL adresi ve ŞİFRENİZİ kimseyle paylaşmamanız gerekli.Burda kimsenin içine kardeşiniz/abiniz/ablanız/babanız/kuzeniniz ya da kalan tüm akrabalık çeşitleri de dahil.Aynı zamanda arkadaşınız vs de dahil.

Oyuna giriş bilgilerinin ya da hesap paylaşımı yapmak suçtur.Sonucu olarak ceza alırsınız.

Kural #12 Oyuna giriş bilgilerinin aktarımı ya da elde edilmeye çalışılması

a. Kendi karakterinize ait oyuna erişim bilgisi(mail ve şifresi) başka oyunculara verilmemelidir.Ücretsiz veya oyun parası veya oyunda eşya ya da gerçek para alınıp alınmaması ilgilendirmez.

b. Başka oyuncuları şifresini söyletmeye yönelik çabalar(kandırmacalar), giriş bilgillerini(mail adresi, şifresi, gizli sorsunun cevabı) öğrenmeye yönelik çabalar yasaktır.

c.Hesap çalmak ya da hesap çalmaya yardım etmek yasaktır.

d.Karakterinizi başka kişilere bırakmanız/devretmeniz yasaktır.

Okuyanlar okuyamanlara ulaştırırsa iyi olur.Böyle durumda olanlar varsa bu tutumlarından vaz geçsinler.

533

Thursday, February 25th 2016, 12:00am

oyunda o kadar tuhaf hesap varki 3 lvl adam 25 göz satıyor 3 gün sonra kuzey set diziyor :DDD

534

Thursday, February 25th 2016, 2:41pm

Power Drain nasil geciyor ?
Hiçbir şekilde geçiremezsin, meslek yaparken gelen yapbozları dikkatlice yapman lazım ayrıca ipucu için yukarda bir arkadaşımız birçok yapbozun tamamlanmış olarak paylaşıldığı bir link vermiş onuda kullanabilirsin.
oyunda o kadar tuhaf hesap varki 3 lvl adam 25 göz satıyor 3 gün sonra kuzey set diziyor :DDD
Böyle durumlarda şüphelendiğin kişiyi sebebiyle birlikte herhangi bir muhafıza bildirebilirsin, ilgileneceklerdir.

535

Thursday, February 25th 2016, 3:09pm

Telefondan oynayınca yapboz yapılmıyor reis

536

Monday, February 29th 2016, 3:47am

birşey sorcamda adamları ben şikayet ediyorum ben ban yiyorum bunu hala çözemedim...

537

Monday, February 29th 2016, 3:48am

ve bu hesaptan başka hesap oynamadım en azından insan

538

Monday, February 29th 2016, 12:58pm

ekrana gelen ve bir türlü kapanmayan flash player storage ayar penceresi hakkında çözüm

böyle bir problemle karşılaşınca bölge ekranında sağ tıklayın general setting basın bir ekran açılacak orda sol üstte depolama sekmesi altında siteye göre ayarlar kısmına basın orda warof dragons com yazan cümleye tıklayın seçin sonra alttan kaldır var ona tıklayın ok deyin onayla çıkın clienti kapatın açın açınca düzeldiğini göreceksiniz , iyi oyunlar

539

Monday, February 29th 2016, 4:53pm

Yaklaşık 3 yıl sonra geri geldiğim oyunda eski hanlığımı Türkçe isimle kurmamı engelleyen oyun kuralları olmaz olsun..

Oyunda başka insanların hak ve özgürlüğünü kısıtlayacak, kişilik haklarını rencide edecek bir teşebbüs içine girilmediği sürece kişinin kendine ait olacak olan hanlığa dil kısıtlaması (empoze etmesi) getirmek ancak bu oyuna mahsus bir kural olsa gerek...Yazık diyorum...

Türk serverından taşınan Türkçe isimli hanlıkların isminin zarar görmeden devam etmesinde bir sorun yok iken, sıfırdan Türkçe isimde hanlık ismi koymaya kısıtlama getirilmesi tam bir komedi..

Buna tepki göstermek "ırkçılığa bağlamak" oluyor...Bunun bize dayatılması "uymamız gereken kurallar" oluyor. Çok güzel vallahi :) Tabiki en son denecek şey; "beğenmiyorsan oynama kardeşim" olacak..Sizde haklısınız ne diyeyim :)

NoT: Altını özellikle çizmek isterimki tepkim oyunun bu dayatmacı kuralınadır..Bunu dile getiren muhafız ve mentor birliği üyelerine değildir..Anlayan anladı bunu..

Saygılar
> > > V a t a n S e v e R < < <

540

Friday, March 4th 2016, 1:04pm

Soygun

:money: Soyguncu :money: oyun yönetimi iş başında Sen harcıcaksın pazarda 50 altın alıcan ludiyali :money: yada vericen 1.50 altın alıcan ludiyali :money:

:clap: :clap: :clap: