You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

581

Tuesday, April 19th 2016, 11:00pm

Merhaba arkadaşlar;
http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=367401509

Bu kitabı aldım Gurraldiy Kor Slime toplamak için kitabı kullanmaya çalıştığımda;

You wanted to read this guidebook, but realized that you do not understand the language in it. You will not manage without the help of the wise man.

diye bir hata alıyorum büyücüye gittim bunun ile ilgili herhangi birşey yok bilen birisi varmı acaba?

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

582

Wednesday, April 20th 2016, 6:35am

Merhaba arkadaşlar;
http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=367401509

Bu kitabı aldım Gurraldiy Kor Slime toplamak için kitabı kullanmaya çalıştığımda;

You wanted to read this guidebook, but realized that you do not understand the language in it. You will not manage without the help of the wise man.

diye bir hata alıyorum büyücüye gittim bunun ile ilgili herhangi birşey yok bilen birisi varmı acaba?
Her şeye sahip olduğundan emin ol

6 Secret Knowledge (Faytir'deki Bilge Flavviy'e kağıtları okutarak alıyorsun,her zaman SK gelecek diye bir kaide yok,bazen gelmeye debilir)

Bilge Flavviy'e gitmelisin,büyücüye (büyük ihtimalle Khorsungum'dan bahsediyorsun) değil

Faytir=Dartrong Meydanındayken "City Gates" diğer yerlerde "Settlement of Faytir"
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

• Send private message

583

Wednesday, April 20th 2016, 6:43am

Tabi "büyücü"den kastın Brugilda ise onun farkını da şöyle açıklayayım

5. seviyeden düşük olanlar yine de bu kitapları almak istiyorsa (ve kesenin ağzını açmaya razılarsa) Brugilda'ya gidebilirler,Brugilda bu kitapları 3 katı fiyatına satıyor,okuma işini sadece Flavviy yapıyor.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

584

Wednesday, April 20th 2016, 8:05am

5. seviyeden düşük olanlar yine de bu kitapları almak istiyorsa (ve kesenin ağzını açmaya razılarsa) Brugilda'ya gidebilirler,Brugilda bu kitapları 3 katı fiyatına satıyor,okuma işini sadece Flavviy yapıyor.
09:05 Achievement accomplished "Gurraldiy Slime Guidebook" teşekkürler :)

• Send private message

585

Wednesday, April 20th 2016, 8:28am

Rica ederim,vazifemiz :)

Bu arada tebrikler

586

Thursday, April 21st 2016, 8:50pm

İnsanlarda ihale durgunluğu çok fazla para yatırmıyorum oyuna meslekten kasayım dedim +400 mistle +400 rosemarry elimde kaldı en ucuz fiyata koymama rağmen magmarlarda durum nasıl

• Send private message

587

Thursday, April 21st 2016, 9:52pm

İnsanlarda ihale durgunluğu çok fazla para yatırmıyorum oyuna meslekten kasayım dedim +400 mistle +400 rosemarry elimde kaldı en ucuz fiyata koymama rağmen magmarlarda durum nasıl
Pek bir şey bekleme derim,her şeyin bir fiyatı var,herkes istiyor ki hızlı ve kolay bir şekilde para kazanalım ancak gel gör ki oyunun kuralları var ve bu kurallar çerçevesinde oynamak gerekli.

588

Thursday, April 21st 2016, 11:11pm

Benim demek istediğim fiyatlarımmı çok yüksek yoksa oyuncu sayısımı az

• Send private message

589

Friday, April 22nd 2016, 6:22am

Oyuncu sayısıyla alakası yok,gün geçtikçe oyuncuların seviyesi ve madalya sayısı artıyor ve bu da onların gri bitkilere olan ihtiyacını azaltıyor.

Ayrıca piyasa fiyatına da dikkat etmelisin,o fiyatın üstünde veya altında satmaya kalkmamalısın.

590

Sunday, April 24th 2016, 11:31am

İnsanlarda turquoise dust yapabilecek seri oyuncu arıyorum 1500 tanesini 60 G'ye alıcam toplam 45 k.

591

Tuesday, April 26th 2016, 8:34am

Bana dua atilmasini engellemenin herhangi bir yolu varmi ?Adamlara atmayin diyorum grlmisler Oberyn a sekil yapiyorlar

• Send private message

592

Tuesday, April 26th 2016, 9:26am

Bana dua atilmasini engellemenin herhangi bir yolu varmi ?Adamlara atmayin diyorum grlmisler Oberyn a sekil yapiyorlar
Malesef yok :cry: En fazla "hayırduası atmayın lütfen" diyebilirsin,karşıdakinin insiyatifine kalmış bir şey

593

Tuesday, April 26th 2016, 7:55pm

Bu Essence görevlerinde kolay ve zor arasındaki farkı bilen birisi varmı?

• Send private message

594

Tuesday, April 26th 2016, 8:21pm

Bahsettiğin şey günlük görevlerse (Khorsungum'un verdiği görev gibi) kolay olanlarda daha güçsüz yaratıkları öldürmeni ve onlardan öz almanı isterken zor olanda daha güçlüleri öldürmeni istiyor (sayıları da zorluğa göre değişebilir)

595

Tuesday, April 26th 2016, 10:38pm

Bahsettiğin şey günlük görevlerse (Khorsungum'un verdiği görev gibi) kolay olanlarda daha güçsüz yaratıkları öldürmeni ve onlardan öz almanı isterken zor olanda daha güçlüleri öldürmeni istiyor (sayıları da zorluğa göre değişebilir)
Yaratıkların güçlü geldiğini biliyorum, kim kolayı varken zor olanı kesmek ister ki ödül olarak bir farkı felan varmı onu merak ediyorum :)

596

Wednesday, April 27th 2016, 2:57pm

Birde Gorbakh's Mace görevini ayrıntılı anlatacak arkadaş varsa sevinirim :D

• Send private message

597

Wednesday, April 27th 2016, 3:59pm

Birde Gorbakh's Mace görevini ayrıntılı anlatacak arkadaş varsa sevinirim :D
Star,Lunar ve Mirrow gift adında 3 adet hediye var,Jordan bu hediyelerin sana hediye edilmiş olmasını istiyor,onları aldıktan sonra Jordan ile konuşarak Gorbakh'ın Gürzü'nü alabilirsin.

Bundan başka ayrıntısı yok,sadece dikkat etmen gereken bir iki nokta var

1-Bu hediyelerin yapımı kolay değil,şöyle özetleyeyim: Birisi bu hediyelerden birini yapmak için öncelikle Avelius'un An Unusual Invention görevini tamamlamalı,tamamladıktan sonra mica mallet almalı (3 altın ve en az 500 antikacı onuru) ve bununla Faulty Efril Crystalları parçalamaya başlamalı,bu kristallerden farklı farklı parçalar düştüğü için hemen tüm parçalar bulunmuyor.
2-Yapımı kolay olmadığı için belirli bir fiyatı da oluyor,o açıdan parasını ödemeye hazır olmanı öneririm.
3-Bu hediyeleri yapanları bulmak da kolay değil,alış-veriş kanalında bunları aldığını belirten bir flood yayınlamalısın ve/veya insanların infolarına bakıp satıyorlar mı,satıyorlarsa ne kadara satıyorlar vb. sorularına cevap bulmaya çalışmalısın.

598

Wednesday, April 27th 2016, 6:48pm

selamlar ^^

• Send private message

599

Wednesday, April 27th 2016, 9:40pm

selamlar ^^
:snowball: merhaba

600

Tuesday, May 3rd 2016, 9:18pm

Hepinizin kandili mübarek olsun