You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

921

Saturday, January 14th 2017, 5:16pm

rainbow sphere i alabilmek için kalan süreyi öğrenebilme imkanı var mı? chate bir komut yazıyorduk yanlış hatırlamıyorsam.kalan süreyi gösteriyordu.yardımcı olabilir misiniz?
Ekranın en sağ tarafındaki "Quests" butonuna basın daha sonra "Recurring Quests" sekmesine geçin orada "The Gifts of Nature" adlı bir görev ismi olacak onun sağ tarafında küre almana kalan süreyi görebilirsin, eğer süre dolmuşsa da accessible olarak gözükür.
sağolasın :hug:

922

Sunday, January 15th 2017, 4:35pm

client ten oynuyorum oyunu. auto-eating diışında eating i bir tuşa kısa yol olarak atayabilme imkanımız var mı?

924

Monday, January 16th 2017, 5:39pm

Katılıyorum... ya da direkt olarak manuel değilde otomatik olarak seçtiğimiz miktarda yiyemiyor mu?

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

925

Monday, January 16th 2017, 7:35pm

Katılıyorum... ya da direkt olarak manuel değilde otomatik olarak seçtiğimiz miktarda yiyemiyor mu?
Otomatik olarak yeme seçeneği var,sağ üstteki çatal-bıçak simgesine tıkladıktan sonra "Settings..." seçeneğine basıp "Enabled" kısmını seçerek "Life Level Below" kısmından canın ne kadarın altında kaldığında yemek istediğini seçip (büyücüyken mana için yiyecek de tüketeceksen onun hemen sağında kalan "Mana Level Below" seçeneğini de seçip) altındaki kısımdan hangi yiyeceği yiyeceğini seçebilir,ardından tercihine göre "Always use this set" kutusuna tik atıp "OK" seçeneğine tıklayabilirsin,ardından dövüşten çıktığında otomatik olarak yiyeceği tüketeceksin.

Umarım yardımcı olmuştur.

Bol şans.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

• Send private message

926

Monday, January 16th 2017, 8:26pm

Ayrıca şunu da ekleyeyim: yine çatal-bıçak simgesine tıklayıp "add set" seçeneğine tıkladığında bir yiyecek seçip ortada bulunan üç simgeden en üsttekine (add element) o yiyecekten yemek istediğiniz miktarı sağ tarafta gösterene dek tıklayabilir,ardından "Eat" seçeneğiyle manuel olarak birden fazla yiyeceği yiyebilirsiniz.

İyi şanslar.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

927

Tuesday, January 17th 2017, 4:04pm

Uzun uzun yazmışsınız teşekkür ederim küre kırarken işime yarayacaktır :) :rose:
İyi oyunlar.

928

Wednesday, January 18th 2017, 12:23am

dediklerinizi yapmama rağmen otomatik yemiyor..

929

Wednesday, January 18th 2017, 1:12am

January görevinde galash rünler verdi bunları nerede aktif edecem acep

930

Wednesday, January 18th 2017, 8:30am

çünkü dövüş bitince victory ekranındaki "exit" e basmanız gerekiyor. direk bölgeye geçerseniz yemez

931

Wednesday, January 18th 2017, 8:33am

Ya zahmet olmassa biri anlatabilirmi january görevini ?

• Send private message

932

Wednesday, January 18th 2017, 10:47am

January görevinde galash rünler verdi bunları nerede aktif edecem acep
1. Rün Zigredların olduğu bir bölge,oraya en yakın Barrow of Death bölgesi var,orada aktif hâle getirebilirsin.
2. Rün ise Village of Maettro.
3. Rün Ancestral Mountains.

Ardından Galash'a geri döneceksin.

İyi şanslar.

933

Wednesday, January 18th 2017, 11:08am

çünkü dövüş bitince victory ekranındaki "exit" e basmanız gerekiyor. direk bölgeye geçerseniz yemez
çok teşekkür ettim. :woot:

934

Wednesday, January 18th 2017, 1:01pm

ne demek :drink:

935

Tuesday, January 24th 2017, 9:26pm

RUZGAR-AZRA adlı oyuncuya iki çift lafım olacak!!!

insan biraz utanır değil mi? Yaralı bi halde sadece etkinliğe geldim feygoda gelip bana saldırıyorsun? Levelinden UTAN UTAN!! AYNA KIR, ÖLDÜR ÇOK GÜZEL. 18 Level olmuşsun tebrikler her şeyin tam oyunda ama eksik olan başka şeyler var demek ki. ben başka bişey demiyorum. 3-5 kaos parçası toplamak için bu kadar alçalmayın.

• Send private message

936

Tuesday, January 24th 2017, 9:45pm

RUZGAR-AZRA adlı oyuncuya iki çift lafım olacak!!!

insan biraz utanır değil mi? Yaralı bi halde sadece etkinliğe geldim feygoda gelip bana saldırıyorsun? Levelinden UTAN UTAN!! AYNA KIR, ÖLDÜR ÇOK GÜZEL. 18 Level olmuşsun tebrikler her şeyin tam oyunda ama eksik olan başka şeyler var demek ki. ben başka bişey demiyorum. 3-5 kaos parçası toplamak için bu kadar alçalmayın.
Üzgünüm ancak bu bir savaş oyunu,kimsenin adını vermek istemiyorum,dövüş alanlarına gidip herkese destructor atıp kaçan insanlar da var,orada burada yüksek seviyeli oyunculara bir şey yapamadığı için kendinden düşük seviyede olan ve Isles of Swirling Mist bölgesinde kaynak toplayan oyunculara saldıran insanlar da var,cuckoo toplayanlara sırf kelle toplamak için saldıran insanlar da var,kısaca var.

Tartışmaya değer bir konu değil.

937

Tuesday, January 24th 2017, 9:49pm

Bu zaman kadar feygoda saldırı almadıgım sürece veya arkadaşlarım saldırı almadıgı sürece savaşmadım, çıplak dahi olsa cuckoo toplayan olsun eventlere gelen olsun karışmadım ama tamam, ben de ona göre davranırım artık feygoda iyi oyunlar herkese.

938

Saturday, January 28th 2017, 2:03pm

Oyunun sahibi borca girdi galiba elmas ile item satmalar kırmızı itemleri satmak filan inadına bir daha para yatırmam oyuna sizde yatırmayın bu gidişle oyunu satılığa çıkaracak zaten 1000 2000 elmas almayın o parayla oyunu alırsınız yakında zaten.

939

Thursday, February 2nd 2017, 3:50am

Captive Changeling [12]

940

Thursday, February 2nd 2017, 3:50am

Captive Changeling [12]