You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

962

Monday, March 6th 2017, 7:40pm

maleseff :(

Selam k.g yeraltı sovalyelerinin gri madalyası war tropy hunters 15k ancak equallarda yağmerhemi alamıyorum
:cry:
İçeri girmeden önce Arsenal'dan alabilirsin,önceden stoklayıp içeride kullanabilir veya çarşı vakti onu içeren büyüyü alıp eşyalarından birine uygulayabilirsin.
equala bi kuru don hariç hiçbir şeyin olmadan katılıyorsun :D muhtemelen merhemde götüremiyorsundur ama tşkler

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

963

Tuesday, March 7th 2017, 8:09am

Evet kurallara bakınca da anlaşılıyor.

Görünen o ki satın alınabilen eşyalar sadece oradaki sandıklar ve kutular. (zırh,elixir,tomar vb. içeriyorlar)
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

964

Thursday, March 9th 2017, 8:54am

Quoted

Merhaba arkadaşlar, uzun uzun araştırdım cevabımıda aldım ama bide buraya yazayım dedim. Oyunu herhangi bi yöntemle telefondan oynayabilen var mı? Telefonlar java desteklemediginden beri bu iş problem olmaya başladı. Hani en kötü bitki toplasam o da olmazsa ihaleye girsemde yeter. Bir taktiği varsa burdan yada özelden yazarsanız sevinirim

• Send private message

965

Thursday, March 9th 2017, 9:10am

Quoted

Merhaba arkadaşlar, uzun uzun araştırdım cevabımıda aldım ama bide buraya yazayım dedim. Oyunu herhangi bi yöntemle telefondan oynayabilen var mı? Telefonlar java desteklemediginden beri bu iş problem olmaya başladı. Hani en kötü bitki toplasam o da olmazsa ihaleye girsemde yeter. Bir taktiği varsa burdan yada özelden yazarsanız sevinirim
Var,Puffin veya Dolphin Browser indirerek oynayabiliyorsun.

Özetlemek gerekirse: Bu tür uygulamalar telefonunu bilgisayar gibi kullanmanı sağlıyor,böylece adobe flash player gibi eklentileri kullanabiliyorsun.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

966

Thursday, March 9th 2017, 9:26pm

Ev

Quoted

Var,Puffin veya Dolphin Browser indirerek oynayabiliyorsun.

Özetlemek gerekirse: Bu tür uygulamalar telefonunu bilgisayar gibi kullanmanı sağlıyor,böylece adobe flash player gibi eklentileri kullanabiliyorsun.
Mesajı yazdıktan sonra kendim buldum puffini ama genede teşekkür ederim :) Telefondan bayağı oynanıyor ya iyi oldu ama profile hemen yazdım başka cihazdan da giriyorum diye. Acemiyiz daha bide ban falan yemeyelim :D

Occupation: Closer

• Send private message

967

Monday, March 13th 2017, 1:29pm

lANET HAKKINDA

Merhaba bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var eğer yeri burası değilse ilgililerden özür dilerim.

Şöyle bir problemim var. Daha önce giriş yaptıgım IP adresini kullanan birkaç hesap lanet yemiş sanıyorum karşılıksız alışverişten . Bu olayla benim herhangi bir alakam olmamasına rağmen bende lanet aldım. Olaydaki tek durumum lanet alan hesaplarla aynı ıpden giriş yapmak. şuan karakter uzerinde 2 lanet var biri bu konuyla ilgili diğeri ise sanıyorum farklı ıp ler kullanmayla ilgili.

Sorum şu ben lanetleri kaldırmak istiyorum farklı ıp kullanma lanetini ödemeye hazırım ama şu diğer lanet olan hem miktar yazmıyor hemde diğer hesaplarla aynı ıpden giriş yapmak dısında herhangi bir alakam yok.

Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz?
Winners don't make excuses when the other side plays the game. - Harvey Specter

968

Monday, March 13th 2017, 5:59pm

- Hawk -

Öncelikle cezaların türleri farklı yani biri kırmızı kuru kafa öteki ise siyah kuru kafa senden para isteyen kısmı ödediğinde (o IP den bağlanmış tüm cezalı çarları ödemen gerekir) öteki ceza kalkacaktır. Oyuna gelen güncelleme ile artık aynı IP den bir kez olsun bile bağlanmış çar varsa biri ceza yediğinde öteki hesaplarda Curse of Captivity yer (sınırsız gibi görünen bu olmalı) eğer IP deki tüm çarların cezasını ödersen o kendilliğinden açılıcaktır :xmasparty: :xmasparty: istersen muhafızlara da sorabilirsin aynı sorunu magmar tarafında bende yaşadım :xmasparty:

• Send private message

969

Tuesday, March 14th 2017, 7:44am

Merhaba bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var eğer yeri burası değilse ilgililerden özür dilerim.

Şöyle bir problemim var. Daha önce giriş yaptıgım IP adresini kullanan birkaç hesap lanet yemiş sanıyorum karşılıksız alışverişten . Bu olayla benim herhangi bir alakam olmamasına rağmen bende lanet aldım. Olaydaki tek durumum lanet alan hesaplarla aynı ıpden giriş yapmak. şuan karakter uzerinde 2 lanet var biri bu konuyla ilgili diğeri ise sanıyorum farklı ıp ler kullanmayla ilgili.

Sorum şu ben lanetleri kaldırmak istiyorum farklı ıp kullanma lanetini ödemeye hazırım ama şu diğer lanet olan hem miktar yazmıyor hemde diğer hesaplarla aynı ıpden giriş yapmak dısında herhangi bir alakam yok.

Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz?
İki lanetin var,birisi hesabını paylaştığın için,diğeriyse önceden cezalı olan biriyle aynı bilgisayardan bağlanmış olduğun için,özet geçmek gerekirse yapacağın bir şey yok,eğer zindandan çıkmak istiyorsan muhafızlarla konuş,cezalı karakterleri ve cezalarının miktarını (kendi karakterinin ödemesi gereken hesap paylaşımı cezasıyla birlikte) öğren,hesabını yap ve hepsinin ödendiğinden emin olmaya bak.Çıktıktan sonra da bu karakterle ilişkin kesilmeyeceği için onlarla alışveriş yapamayacaksın,aynı dövüşe giremeyeceksin,o kişilere hediye atamayacaksın...kısaca onlarla hiçbir etkileşimde bulunamayacaksın.

Buraya bakarak nasıl bir şey olduğunu öğrenebilirsin.

Geçmiş olsun.

Occupation: Closer

• Send private message

970

Tuesday, March 14th 2017, 10:04am

Benim diğer hesaplarla bir alakam yok aynı ipden bağlanmak dışında . Ben sadece aynı ip yi kullandım diye neden milletin cezasını odeyeyim ? Bunlar cezalarını ödemezse ben bu oyunu oynayamayacak miyim?
Winners don't make excuses when the other side plays the game. - Harvey Specter

971

Tuesday, March 14th 2017, 1:48pm

Sanırım evet

Eğer IP deki tüm çarlar ödenmezse açılmaz. 1 kez bile bağlanmışsa kaydediliyor . Eğer oyuna yeniden başlamak gibi bir düşüncen bile varsa yeni IP geçmelisin çünkü yeni hesap açıldıktan birkaç gün sonra ona da lanet atıyorlar. Muhafızlarlar konuşup ötekilerini blok ettirebilirsin ödeme yapmak istemediklerini bi dene :rose:

• Send private message

972

Tuesday, March 14th 2017, 4:11pm

Benim diğer hesaplarla bir alakam yok aynı ipden bağlanmak dışında . Ben sadece aynı ip yi kullandım diye neden milletin cezasını odeyeyim ? Bunlar cezalarını ödemezse ben bu oyunu oynayamayacak miyim?
Çünkü o kişilerin oyuna girmiş olduğu bilgisayar(lar)dan oyuna girdin ve onlarla multi sayılıyorsun.
Ödeyip ödememek sana kalmış bir şey ancak oyunun kuralları böyle.

Tabi duyacağın cevabın resmi olmasını istiyorsan muhafızlarla konuşabilirsin,sana çok da farklı şeyler söyleyeceklerini sanmıyorum.

973

Wednesday, March 15th 2017, 5:39pm

bu durum çok riskli. gerçi ben bir tek ev bilgisayarından oyuna giriyorum benim öyle bir sorunum olmadı ama mesela bilgisayarda ip değişim programları bazen açık kalıyor. mesela cyberghost, hotspot gibi. lazım oluyor malum :)) neyse bugün cyberghost programı romanyadan bir ip vermiş bana. bu IP ile internette dolaşıyorum, bi baktım oyun açık. direk kapattım oyunu. yani dünya üzerinde bu programı kullanan başka birine de aynı ip denk gelirse ve o da dwar oyuncusuysa nolacak bilmiyorum

975

Sunday, April 9th 2017, 6:42pm

Ban

Şu ban yiyen hep Türkler oluyor nedense

976

Tuesday, April 11th 2017, 4:50pm

Nisan Güncellemesi

Beklenen nisan ayı güncellemesi bugün tamamlandı, mart ayında gelecek olan yenilikler konusunda şu linkte ön bir bilgi verilmişti. Aşağıya güncellemeyle gelmiş olan yenilikleri yazmaya çalışacağım ayrıca sizinde gördüğünüz ve burda olmayanlar varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Premium Hesabı

Bu güncellemeyle birlikte artık premium seviyelerine göre dövüşlerden ekstra onur kazanabileceğiz, kaçıncı seviye premium'a ne kadar ekstra onur geldiğini yukarda verdiğim ilk linkten bakabilirsiniz orada bununla ilgili bir tablo olacak. Özellikle Crossed Swords ve Clan Wars olaylarına katılan oyuncular açısından yarar sağlayacaktır.

Karavanları Soyma Zamanı

Güncellemeyle birlikte events kısmına yeni bir olayın geleceğininde sinyali verildi, olay hakkında fazla bir bilgi yok okuyup anladığım kadarıyla iki ırkında karavan ve yandaşları olacak 40 dakika içerisinde rıhtımdan meydana doğru hareket edecek bu süre zarfında da biz karşı ırkın yandaşlarını keserek altın, yakut, çarşı itemleri veya değerli sandıklar vs elde edebileceğiz aynı şekilde kendi ırkımızın karavanınıda korursak yine değerli şeyler elde edebileceğiz bu ödülleri elbetteki herkes almayacak dövüşte/dövüşlerde en çok hasarı veren kişi veya veren grup alacak. Ayrıca Trophy Hunters onurunuda artırabileceğiz. Olay hakkında şimdilik bildiklerimi bunlar, geldiğinde gerekirse daha detaylı bir açıklama yaparım.

Aksesuarların Yeni Özellikleri

Hepimizin bildiği gibi Feo sihirlerle dolu bir dünya.. sadece zafer için silahlar ve zırhlar değil aynı zamanda aksesuarların büyülü gücü de gerek. Bu güncellemeyle bir çok yüzük ve madalyona yeni özellikler geldi. (Sadece güncellemeden sonra elde edilmiş veya satın alınmışlar için geçerli) İşte bu yeni özellikler:

• Mor bodur yüzükler ve madalyonlar kırılmaz hale gelecek.
• Geçici bodur yüzük ve madalyonları da eskisinden farklı olarak hasarlı değil kırılmaz ve 30 gün ömürlü olacak.
• Shiass maddeleri için satın alınan yüzük ve madalyonlar da kırılmaz olacak.
• Olağanüstü yaratıklardan veya normal yaratıklardan elde edilen bütün yeşil, mavi veya mor yüzükler kırılmaz olacak ayrıca düştüğünde devredilebilir şeklinde olanlar bir kere giyildikten sonra devredilemez hale gelecek.
-Aksesuarları etkileyen bu değişiklikler aynı şekilde kemerleride etkileyecek:
• Geçici bodur kemeri hasarsız ve 30 gün ömürlü olarak satılacak.
• Mağazadan alınan yeşil veya mavi kemerler kırılmaz olarak çantamıza gelecek.

Gelişmiş Muhafızlar

Sheara her iki ırkında askerlerini ve korumalarını güçlendirmeye karar verdi, Eskisiden farklı olarak daha güçlü ve daha sağlam büyüleri olacak. Bir nevi karşı ırka düzenlenen saldırıları zorlaştırmak amaçlandı.

Otherworld Rünlerinin Yeni Özellikleri

Dövüşlerde gelen onuru bir miktar artıran Otherworld Gviur Rune artık bundan böyle sadece onur artırmakla kalmayıp diğer negatif efektlerdende koruyacak, Otherworld Argur Rune'de durability'i artırdığı gibi üzerimizde ayna kırılmasınıda engelleyecek.

Ama unutulmaması gereken bir nokta var, bu rünler sadece Sky, Abyss ve Faults dövüşlerinde koruyacak. Diğer bölgelerde bu özelliklerini kullanamayacak.

Yapılan Diğer Değişiklikler:

• Maksimum karakter seviyesi 19'a yükseltildi.
  • Tecrübe esansları artık 19 level olmak için kullanılabilir hale getirildi.
  • Sky ve Meridian artık 19 level savaşçılar için de açık.
  • Arsenal'dan 19 level savaşçılar için item veya bezel alınabilecek.
  • Chaotic dövüşlerde bazı seviye grupları 16-17 ve 18-20 olarak değiştirildi.
  • Meridian topraklarında 18 ve 19 level yaratıklar eklendi, canavarların dağıtımıyla bağlantılı olarak konumları değiştirildi.
  • Canavarlara saldırma süreci optimize edildi. Bu değişim özellikle yüksek seviyeli oyuncular üzerinde daha fazla etkiye sahip çünkü büyük parametrelerden dolayı bazen dövüşleri yüklemek çok daha uzun sürüyordu.
  • Kennels'larda öldürülen yaratıklar artık klan görevlerindede sayılacak.
  • 17. seviye Maurins ve Zarlog'lar için ödüller değiştirildi. Daha önce ana ve çağrılmış canavarlardan gelen tüm ödüller %50 olasılıkla veriliyordu artık ana yaratık %100 ödül verecek.
  • Artık Treasure Hunter için bir harita aktif ettiğinizde direkt olarak gitmeniz gereken bölgeyi chatte görebileceksiniz. Chatte bu bölgenin üstüne tıklarsanızda otomatik olarak pusula tıklamanız gereken yerleri gösterecek.
  • Mağazalardaki bazı eşyaların fiyatlarında değişiklikler ve indirimler yapıldı.
  • Artık sırt çantanızı açtığınızda diğer oyunculara atabileceğiniz hediyeleri düzenli bir şekilde yan yana göreceksiniz.
  • Ekranın en sağ tarafındaki "Quests" kısmına girdiğinizde artık onları çeşitli kategorilere göre sıralayabileceksiniz. Örneğin sezonluk görev, günlük görev veya seviyesine göre vs.

Değişiklikler bununla sınırlı değil devamını birazdan ekleyeceğim.

977

Tuesday, April 11th 2017, 6:00pm

teşekkürler acıklama için

978

Tuesday, April 11th 2017, 6:03pm

Güncelleme Notları - Değişiklikler:

Bu bilgilerin kaynağı rus sunucusu arkadaşlar o yüzden aşağıda yazılanların hepsinin kesin olarak bizim sunucumza geldiğinin garantisini veremem. Yinede bir göz atın hemen hemen hepsi geldi.

• Seal of Anti-Magic büyüsü artık sadece sıra sizde olduğu süre zarfında kullanılabilinir.
  • Sırt çantamızdaki sancak veya totemlerin üstündeki süreden tekrar ne zaman kullanıma hazır olacağını görebileceğiz.
  • Avlanma modunda kaynakların renklerine göre filtreler eklendi, dilediğiniz şekilde ayarlayıp sadece aradığınız kaynağa odaklanabilirsiniz.
  • Pet yemlerinin kullanımı değişti, öncelikle transfer edilemez pet yemleri kullanılacak.
  • Exchange tent mağazasından artık 10 tane random essays and stories alınabilecek.
  • Sancak/Totemleri dövüşte kullanmak için bir kısa-yol tuşu eklendi. (P)
  • Abyss dövüşlerinde artık eşyalar kırılacak, buna dikkat ederek girin.
  • Artık mübadeleye lot açarken itemin eskiciye satılma fiyatından daha düşüğe açamayacağız. Örnekle açıklamak gerekirse gözü eskiciye sattığımızda 5 gümüş veriyor gidipte mübadelede 4.50 gümüşe göz lotu açmaya sistem izin vermeyecek.
  • Artık malikanenizde bir bina inşa ederken imleci yalnızca sizde mevcut olan enerji ve riolite miktarı kadar hareket ettirebilirsiniz. (Önceden sadece sizdeki enerji miktarı dikkate alınırdı riolite alınmazdı)
  • Karşın ırkın bankaları sunucu saati ile 17:00'da yenilenecektir, tamamen soyulup soyulmadığı dikkate alınmadan.
  • Mağaza arayüzlerinde değişiklikler oldu, kart kısmına daha fazla özellikler eklendi. Ayrıca bankaya girdiğimizdeki "Premium Shop" yazısının rengi değiştirildi.
  • Kennelsdaki butondaki ufak çaplı kayma sorunu düzeltildi, yanlışıkla pırlanta ile avlanmaya tıklayanlar oluyordu.
  • Elt Küpünün yardımıyla gümüş veren hatıra tokenlerinin birleştirerek geliştirebilirsiniz.
  • Medium Shiass fragmentleri tek bir bölümde toplanacak.
  • Sky veya Abyss dövüşlerine katılım yazısı chate düştüğüne "fight" yazısına bastığınızda yeni bir pencerede dövüş bilgilerini görebileceksiniz.
  • Dövüş alanlarında dirilmek için kullandığımız sunağa basınca onay istemesi artık kaldırıldı yani direkt olarak dirilebileceğiz.
  • Avlan modunda saldırılmış bir yaratığın üzerinde çıkan "i" butonu artık gözükmeyecek.
  • Magmar oyuncuların pusulalarındaki Gryphon Crossing hatası giderildi.
  • Sky ve Abyssden elde edilen parçacıklar artık eskisi gibi bir bir olarak değil toplu olarak çantamızda duracak.
  • Artık sadece oyundayken bir oyuncu üzerindeki efektlerin listesini görebileceksiniz.
  • Senet olayındaki bazı ödüllerin özelliklerinde değişiklikler yapıldı.
  • Dawn Luck madalyonunun süresi 1 saat olarak değiştirildi. (Eskiden 2 saatti) Ama önceden almış olanların madalyonlarına dokunulmadan aynen bırakılacak isimlerinin yanına "Antique" ibaresi eklenecek. Ayrıca dilerseniz eski madalyonları elt küpün yardımıyla yenilerine çevirebilirsiniz.

979

Tuesday, April 11th 2017, 7:10pm

Güncelleme Notları - Düzeltilen Buglar:

Eğer sizin gördüğünüz herhangi bir başka bug varsa bu konu üzerinden belirtmeyi unutmayın.

• Kennelslarda öldürdüğümüz yaratıklar eskiden klan görevinde sayılmıyordu bu düzeltildi.
  • Dövüşteyken büyülü ve fiziksel duruşlar arasındaki geçişte yaşanan bazı sorunlar giderildi.
  • Ticaret sırasında alıcının çantasında yer olmasına rağmen eşyanın aktarılmasında yaşanan sıkıntı çözüldü.
  • Klan haberlerine link eklerken yaşanan sorunlar düzeltildi. Önceden klan haberleri penceresi klan profilinde sorunlara yol açabiliyordu.
  • Meridianlardaki tamamlanan dövüşlerde nickname ile kişi arama sorunu düzeltildi.
  • Artık yaylardaki "Glaze Break" özelliği buna benzer bir yay efekti altında olan oyuncunun üzerinde tekrar kullanılamıyor.
  • Chaotic dövüş bildiriminin chatte bazen çıkmaması sorunu halledildi.
  • Meridian bittikten sonra istatistiklerde otomatik nick değiştirmeme sorunu düzeltildi.
  • Çantadaki ayarlar kısmı düzeltildi.
  • Savaşta canlı ve ölü oyuncuların listesini ve savaştaki katılımcıların listesiyle birlikte pencerenin düzen değişikliklerini doğru bir şekilde görüntülemek için bir takım geliştirmeler yapıldı.
  • Dövüşlerde süper vuruşu gösteren kutucuklardaki bazı buglar düzeltildi.
  • Klan savaşlarında bazı ekstra ruhların çıkması sorunu giderildi.
  • Klan savaşları sistemi revize edildi, bazen altın ligindeki bir klanın bronz ligindeki bir klanla eşleşmesi gibi sorunlar düzeltildi.
  • Bineğinin üzerindeyken savaşa katılmış birisinin bazen dövüşe bineğini yardım olarak çağıramama sorunu halledildi.
  • Ekranın sol üst kısmında onur ve tecrübe barlarındaki yaşanan bazı hatalar düzeltildi.
  • Chrome tabanlı tarayıcılarda chatte mesaj gönderildikten sonra kaybolma sorunu düzeltildi.
  • Gölge bölümünde olan skill sekmesindeki bazı hatalar giderildi.

980

Thursday, April 20th 2017, 8:49pm

BAN yedim oyuna sil baştan başlamak istiyorum bir yolu varmıdır ?