You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,161

Wednesday, May 23rd 2018, 5:52pm

Monster Hunter Challenge
Kendi seviyenizden 1 leveldan fazla düşük olmayan 5000 tane normal yaratık öldürmeniz gerekiyor. Ghostly Vision'un İksiri'nden gelen yaratıklar ve görevlerde kestiğiniz yaratıklar sayılmıyor. Eğer grup ile öldürülürse bir yaratık, en çok hasarı veren kişi için sayılır.

Road of Valour Challenge
Yeterli sayıda Glory kazanarak totalde 3 kez ödül sandığını almanız gerekiyor.

Behind Enemy Lines Challenge
Düşman topraklarında belirli bir yerde iken Sihirli Değnek veya Gelişmiş Sihirli Değnek kullanmanız lazım. (İnsanlar için Place of Sorrow, magmarlar için Sleepy Valley)

Victory at Any Cost Challenge
Kristal Mağaralarında 500 puanlık kristal teslimatı yapmanız gerekiyor, tek bir mağarada tabi ki mümkün değil bir den çok mağara hakkınız var. Ayrıca Equal mağarasıda sayılıyor.

Always Ready Challenge
Take part in different battlefields and gain a total of 100 points. Caves: +5 points. Tallaar’s Halls: +3 points. Temple, Meridian Vaults: +2 points. Arena: +1 point. Points are given both for victory and defeat. If you abandon the Battlefield, points will be subtracted (the same amount). Battlefields of Equals are also counted. Farklı dövüş alanlarında yer alarak toplamda 100 puan kazanmanız gerekiyor. Yenmeniz veya yenilmeniz önemli değil sadece yer almanız yeterli. Mağara: +5 puan. Tallaar: +3 puan. Temple: +2 puan Meridian Vaults: +2 puan. Arena: +1 puan.

Direct Hit Challenge
50 kere Chaotic dövüşü kazanmanız gerekiyor.

Firm Grip Challenge
Bir tane Mithril Chest açmanız gerekiyor.

Splinter Hunter Challenge
Improved First Aid Kit'ini kullanarak diğer savaşçılardan Kıymık çıkarmanız gerekiyor. (Bu kit 5 level ve yukarısında olan oyuncuların görevle alabileceği bir kit.)

Deft Hands Challenge
Transformation Gem'i kullanarak normal bir eşyayı stil eşyasına çevirmeniz gerekiyor. Transformation Gemleri kutulardan çıkabiliyor veya pırlanta ile harikalar çarşısından satın alabilirsiniz.

Good Luck Catcher Challenge
Değerli sandıkları açarak veya Luck Glow veya Magic Mirror etkinliklerine katılarak nadir bir ödül kazanmanız gerekiyor. Nadir ödül bulursanız oyun chat'i içerisinde anons

This post has been edited 2 times, last edit by "cnR" (May 23rd 2018, 6:00pm)

1,162

Wednesday, May 23rd 2018, 5:54pm

Herhangi bir hata görürseniz mesaj olarak yazın düzelteyim arkadaşlar.

1,163

Friday, June 15th 2018, 5:39am

Hepinizin bayramı mübarek olsun arkadaşlar, iyi bayramlar :) :hug: :dance: :thumbsup:
Terazinin eksilen kefesi.

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,164

Friday, June 15th 2018, 6:52am

Teşekkürler Clamatis Bey, size de iyi bayramlar. :P

Herkese iyi bayramlar arkadaşlar.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,165

Friday, June 15th 2018, 10:07am

Sana da iyi bayramlar Kahal :D

• Send private message

1,166

Saturday, June 16th 2018, 9:30pm

Bilmukabele cnR :D
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,168

Friday, June 29th 2018, 2:13pm

Hafta sonu sınava girecek olan tüm adaylarımıza başarılar, her şey gönlünüzce olsun! :) :sneakers:

1,169

Friday, June 29th 2018, 3:22pm

dünya kupası etkinliğindeki puanlarınızı kendiniz bizzat kontrol edin. jesterlara bırakmayın. benim de 81 puanım var ancak listede adım yok.

kendi işinizi kendiniz yapın mutlaka. jester tanıyan varsa türk insan tarafında direk notlarımı atabilirim. magmar tarafında da jester arıyorum şuan ben.

• Send private message

1,170

Friday, June 29th 2018, 8:56pm

dünya kupası etkinliğindeki puanlarınızı kendiniz bizzat kontrol edin. jesterlara bırakmayın. benim de 81 puanım var ancak listede adım yok.

kendi işinizi kendiniz yapın mutlaka. jester tanıyan varsa türk insan tarafında direk notlarımı atabilirim. magmar tarafında da jester arıyorum şuan ben.
blood-slayer ile konuşabilirsin, kendisi jester ve genellikle nokta atışı hesaplamalar yapıyor.

1,171

Saturday, June 30th 2018, 12:27am

asdrubal ulaştı bana sağolsun dediğim gibi 81 puanım varmış onlardaki verileri düzeltmişler.

teşekkürler :rose:

1,172

Wednesday, July 18th 2018, 3:57pm

Mentorumuz cnR tarafından hazırlanan Temmuz ayı etkinliğinin Türkçe anlatımına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz!

1,173

Monday, July 30th 2018, 4:14pm

4 7 11 13
16 23 29 31
41 52 63 65
71 77 82 93

1,174

Tuesday, July 31st 2018, 12:35pm

4 7 11 13
16 23 29 31
41 52 63 65
71 77 82 93

Loto tahminlerinizi bu başlığa yazmalısınız. Türkçe foruma yazılan tahminler geçersizdir.

1,175

Sunday, August 5th 2018, 9:45am

Herkese kolay gelsin, bu Bringers of Evil üyeliğinden kurtulmanın yolu yok mu yaa, Brotherhood Of Virtue'ye devam etmek istiyorum da ben ?(

• Send private message

1,176

Sunday, August 5th 2018, 1:54pm

Herkese kolay gelsin, bu Bringers of Evil üyeliğinden kurtulmanın yolu yok mu yaa, Brotherhood Of Virtue'ye devam etmek istiyorum da ben ?(
Bildiğim kadarıyla norak ile konuşup efril vererek kötülük onurunu sildirebiliyorsun, kötülük onurun 0'ı gördüğünde norak ile konuşup iyiliğe başlayabilirsin.

1,177

Sunday, August 19th 2018, 11:24am

Bildiğim kadarıyla norak ile konuşup efril vererek kötülük onurunu sildirebiliyorsun, kötülük onurun 0'ı gördüğünde norak ile konuşup iyiliğe başlayabilirsin.
bilgilendirme için teşekkür ederim, iyi oyunlar dilerim ^^ ^^

1,178

Monday, August 20th 2018, 8:42am

3 seviye de Counter-Intelligence yani Casuslukla Mücadele görevini kim veriyor hatırlayan var mı?

• Send private message

1,179

Monday, August 20th 2018, 8:49am

3 seviye de Counter-Intelligence yani Casuslukla Mücadele görevini kim veriyor hatırlayan var mı?
Bildiğim kadarıyla o görev otomatik olarak geliyor. Yanılmıyorsam da şu meydandaki kağıtları toplarken bir adet casus notu geliyor, o geldiği an başlıyor.

1,180

Monday, August 20th 2018, 2:51pm

Bildiğim kadarıyla o görev otomatik olarak geliyor. Yanılmıyorsam da şu meydandaki kağıtları toplarken bir adet casus notu geliyor, o geldiği an başlıyor.
Peki teşekkür ederim