You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,221

Sunday, April 14th 2019, 7:07am

oyun yıne bugun sorunlu

oyunu acar acmaz bugu sorunlar yumagıyla karsılastım yazdıklarım gorulmuyor aldıklarım gorulmuyor kımseyle konusamıorsun avlanmaya gecılmıyor golge ve ulrıch tekı soruları acamıyorsun bı yerden baska bıyere gecıs sayfa yenılenınce oluyor ...oyunu gerı yukledm sayfa yenıledım hala olmadı ne zamn duzelır :teacher:

Occupation: Emperor

• Send private message

1,222

Sunday, April 14th 2019, 9:23am

Evet, dün akşamdan beri var bu sıkıntı. Adminler güya çözmeye çalışıyor ama işte dıj güjler oynamamıza izin vermiyor.
I am not those men! I am Salahaddin.

1,223

Sunday, April 14th 2019, 10:07am

Hocam herhangi bir açıklama yapıldı mı ya da serveri bakıma sokacaklar mı? Açıklama yapıldıysa nerden bulabiliriz ?

1,224

Sunday, April 14th 2019, 4:09pm

Sorunların bugün, gün içerisinde, çözülmesi planlanıyor. Oyun yönetimi dün akşamdan beri sorunları halletmeye çalışıyor. DE ve PL sunucularında da benzer problemler var. Sadece biraz daha sabır :) . Dövüşte sıkışan oyuncularımızın, dövüşlerin bağlantı adreslerini aşağıda kırmızı ile yazılmış olan başlığa tıklayarak yayınlamaları da, ayrıca, önemle rica olunur.
Dövüşlerde Sıkışan Oyuncuların Sıkıştıkları Dövüşlerin Bağlantı Adreslerini Yayınlamaları Gereken Başlık

1,225

Thursday, April 25th 2019, 1:53pm

Görünmezlik Efektli İle Yapılan Saldırılar Hakkında

Bilindiği üzere, bugüne kadar, görünmezlik efekti altında yapılan saldırılar için herhangi bir yaptırım uygulanmıyordu.

Ama bugünden itibaren saldırma kuralı, görünmezlik efekti altında yapılan saldırılar için de geçerli olacaktır.

Quoted

7. Executioners DO have the right to take orders for players of ANY level. Further the use of executioner/attack scrolls on OWN race by ANY PLAYER OR EXECUTIONER in general only is allowed if there has been a valid order or direct provocation or during declared clan wars. The attacker should make a screenshot of the chat window, showing the provocation/the use of a curse/spell or any other negative effect against himself or the order of executing in order to prove the legitimacy of the retaliatory attack.

Cellatların seviye farketmeksizin sipariş alma hakları vardır. Dahası, cellat ve saldırma tomarlarının herhangi bir cellat ya da herhangi bir oyuncu tarafından kendi ırkları üzerinde kullanımı yalnızca geçerli bir sipariş, doğrudan provokasyon veya daha önceden ilan edilmiş bir hanlık savaşı varsa serbesttir. Saldırgan misillemenin geçerliliğini kanıtlamak için provokasyonu/lanet kullanımını/ müşterisine ya da kendisine karşı uygulanmış olan büyü ya da kötü efekti gösteren bir ekran görüntüsü almalıdır.

The following conditions must be taken into account:
The victim must be of the same race than the Executioner.
The Contractor may not order the execution of the same player for an extended period of times within a short time frame.
Members of the same clan/alliance may act as "The Contractor". However, in this case the clan/alliance leader will be considered to be "The Contractor" and will have to take full responsibility for the actions of their clan/alliance members.

Aşağıdaki koşullar hesaba katılmalıdır:
Saldırılan kişi ve cellat aynı ırktan olmak zorundadır.
Siparişi veren kişi cellattan aynı oyuncuyu uzun zaman içinde kısa zaman aralıklarıyla kesmesini isteyemez.
Aynı hanlığın/ittifağın üyeleri "siparişi veren kişi" olma rolünü üstlenebilir. Ama bu durumda, hanlık/ittifak liderleri "siparişi veren kişi" olaran düşünülecek ve hanlığın/ittifak üyelerinin davranışlarından tümünden liderler sorumlu tutulacaktır.

Ayrıca, muhafızlar tarafından istenildiği takdirde, siparişi veren kişi sipariş için geçerli bir sebep sunmak zorundadır.
Buna ek olarak, kural aynı ırk içindeki tüm seviyeler arasında yapılan saldırılar için geçerlidir. Farklı ırklar arasındaki "5 seviye daha düşük olma" şartı halen geçerlidir.

• Send private message

1,226

Thursday, April 25th 2019, 4:20pm

Peki görünmez olan kişilerin kim olduklarını nasıl bilecekler? Amdin hanım onun için de sihirli bir değnek mi ekledi?

1,227

Friday, April 26th 2019, 12:34am

Peki görünmez olan kişilerin kim olduklarını nasıl bilecekler? Amdin hanım onun için de sihirli bir değnek mi ekledi?

Üzüm-bağ ilişkisi diyelim :)

• Send private message

1,228

Friday, April 26th 2019, 8:09am

O açıdan bakacak olursak tüm tarlayı talan ettiler, sonra da gelip "bağı sende kalsın, üzümü biz yiyeceğaz" diyip gittiler. Neyse ya 44 tane saldırı tomarı var, olmadı gelip senle Onur reise saldırırım, ne dersin? :D

1,229

Friday, April 26th 2019, 1:46pm

Neden olmasın? Uzun zamandır görüşmüyorduk, bu sayede düşman ırk olarak olsa da görüşmüş oluruz :D bu arada tomarların sürüsüne bereket :D

1,230

Thursday, May 2nd 2019, 2:48pm

Mentorumuz cnRtarafından hazırlanan Mayıs Ayı Olayı anlatımına aşağıdaki bağlantı adreslerinden ulaşabilirsiniz!

Mayıs Ayı Olayı'nın ilk anlatımı

Korvus İstilası

This post has been edited 1 times, last edit by "- Clamatis -" (May 2nd 2019, 2:54pm)

1,231

Sunday, May 12th 2019, 8:13am

sabah sabah

http://warofdragons.com/fight_info.php?f…t=0&server_id=0
sabah sabah butun hevesımı yok ettı
yaratıkları keselım dedık yaratık yok gorunmuyor ortalıkta zarar verıo
bı duzeltıverın sunu :(
:wall:

• Send private message

1,232

Sunday, May 12th 2019, 11:56am

Rus heçkırlar yapıyor bunu, önce amarıgada seçimleri mahvettiler şimdi oyunu mahvediyorlar hüüüüüü

1,233

Sunday, May 12th 2019, 12:33pm

Merhabalar
Yaklaşık 7-8 senedir kısa aralar vererek bu oyunu oynuyorum tr serveri taşınırken ki durum hariç ilk defa bu sıklıkla oyunda bu denli sıkıntılar yaşanıyor en azından ben 2 aydır bu hesapı açtım en az 3 kere bu durumla karşılaştık
Ben hesabımı twittterla eşleştirip açmıştım fakat bu sıkıntılardan dolayı herkes oyuna girebilirken ben twitterla eşleştirdiğim için herhangi bir şekilde oyuna giriş yapamıyorum buda birçok dezavantajı birlikte getiriyor örneğin geçen sıkıntıda 2 gün boyunca oyuna giremedim diğer oyuncular insan tarafına geçip rahatlıkla trade for journey için kaynak toplayabilmişken ben toplayamadım alınan achievementlardan eksik kaldım .He diyeceksiniz ki senin neyine achıevement kişisel olarak bahsetmiyorum sadece böyle sıkıntılar yaşandığı bilindiği halde adminlerin herhangi bir çözüm girişiminde olmayışından müzdaripiz.
Bu durumu magmar muhafızlarıyla paylaşmama rağmen elimizden herhangi bir şey gelmeyeceğini söyleyerek kestirip atıyorlar
Umarım en kısa zamanda bu durumu hallederler
:cool: :cool: :drink:

1,234

Tuesday, May 28th 2019, 11:02pm

Saldırma Kuralı 2.0

Saldırma kuralı yeni bir güncelleme daha aldı, işte detaylar:

Şu andan itibaren, sizin seviyenizden 5 seviye daha düşük olan hem magmar hem de insan oyunculara saldırmanız durumunda peşinen yasaklama alacaksınız. Bu kural 10. Seviye ve daha düşük seviyelerdeki oyuncularımız için, herhangi bir ırka ait olan bölgelerde geçerlidir.

Saldırma kuralı artık 11. seviye ve üstü oyuncular için geçerli değildir!

Aşağıdaki bölgeler herhangi bir ırka ait olmadığından, kural bu bölgede olan saldırılar için de geçerli değildir:

• Insanity Moor

• Plateau of Silence (Sessizlik Platosu)

• Isles of Fay-Go (Fey-Go Adaları)

• Underwater World and all its locations (Su altının tüm bölgeleri)

• Isles of Swirling Mist (Sisli Ada)

• Frozen islands (Buzlu Ada)

• Rainbow Lands (Gökkuşağı Adaları - Hanlık savaşları boyunca)

• Boats between Virigiya and Vurdaliya (Vurdalya ve Virigya arasındaki gemiler)

Konu İle İlgili Ayrıntılı Açıklamalar:

1. "Caravan", "Trade Journey" gibi büyük savaşların olduğu olaylar sırasında ve kale savaşları sırasında (Haldebor, Wind Rose, Eridan, Kiyrite kale savaşları da dahil olmak üzere), bu savaşlar esnasında ilgili savaşa ait dövüşlerde bu kural geçerli OLMAYACAKTIR.

2. Herhangi bir magmar veya insan oyuncu karşıt ırka ait bölgelerde yakalanırsa, karşıt ırka ait oyuncular tarafından SEVİYESİNE BAKMAKSIZIN saldırıya uğrayabilir veya zede/yıkım/ruh kaybı/gülle vb. negatif efektler yiyebilir, bu saldırılar kurala dahil değildir.

Dikkat: Karşı ırk topraklarında yapılan bu tür davranışlar provokatif davranışlar olarak nitelendirilir. Mağdur, kendine yapılan negatif hareketin (zede, gülle, ayna, zara vs.) ekran görüntüsünü elinde kanıt olarak tuttuğu sürece, karşı saldırı yapma hakkına sahiptir.

Açıklama:

Daha düşük seviyeli bir oyuncu misilleme saldırısı için sizi kışkırtırsa yani provoke ederse, haklılığınızı ispat etmek adına provokasyonu, lanet kullanımını, size karşı uygulanan herhangi bir negatif efekti gösteren sohbet ekranının, ekran resmini almanız gerekmektedir. Ayrıca lütfen 6. maddeyi de gözden geçiriniz.

Bazı Kışkırtmalara (Provokasyonlara) Örnekler:

• Hakaretler: Örneğin, saldırı ya da benzeri olmadan belli bölgeler üzerinde kaba kelimelerle hakaret içeren mesajlar göndermek
    Küfür içerikli hediyeler yollamak

• Negatif efekt kullanmak (Zede atmak, gülle takmak vs. gibi)

• Saldırma moroklarını birisine karşı kullanmak (ayı, atşa vs. gibi)

• Oyunculara doğrudan saldırılması

• Lot Hırsızlığı

3. Oyuncular eşlerinden arkadaşlarından hanlık ve ittifak arkadaşlarından yardım alma hakkına sahiptirler. Bir oyuncu kendi ırkının topraklarında saldırıya uğrarsa, herhangi bir oyuncudan yardım alma hakkına sahiptir. Ama karşı ırkın topraklarında saldırıya uğrarsa ya da saldırgan kendisi ise, yardıma gelecek kişinin " kendi seviyesinden 5 seviye ya da daha düşük olan oyunculara saldırmama" kuralına uymak zorundadır. (Yani karşı ırkın topraklarında gerçekleşen bir savaşta sizin seviyenizin 5 olduğunu ve size 7. seviye birinin saldırdığını farz edelim. Bu durumda size yardıma gelecek olan oyuncu en fazla 12. seviye bir oyuncu olmalıdır.)

4. Bir oyuncu yanlışlıkla kendinden 5 seviye daha düşük bir oyuncuya saldırmışsa vurmayıp , oto vuruşu engellemek için dövüş ekranındaki kum saatini kullanmalıdır ve ceza almasını engellemek için bir an önce bu durumu muhafızlara bildirmelidir.

5. 10. seviye ya da daha düşük seviyede olan oyuncular, kendi seviyelerinden 5 ya da daha yüksek seviye olan oyunculardan saldırı alırlarsa, saldırıyı muhafız ekibine 3 gün içinde bildirmek zorundadır. Belirlenen sürenin dışında muhafız ekibine iletilen şikayetler işleme konulmayacak ve saldırgan için bir cezai yaptırıma gidilmeyecektir.

6. Düşük seviyeli bir oyuncu, yüksek seviyedeki herhangi bir oyuncuyu kışkırtırsa (Lütfen kışkırtıcı davranışlar listesine bakınız), kışkırtılan yüksek seviye oyuncu, elinde kanıt bulundurduğu sürece, gelecekte herhangi bir zaman içinde, Davranış Kuralları Madde 9'u aşmayacak ve her kışkırtmaya bir karşılık vermek üzere, kışkırtmaya misilleme yapabilecektir.

7. Cellatlar herhangi bir seviye oyuncu için sipariş alma hakkına sahiptirler.

Ama, Aşağıdaki Durumlar Hesaba Katılmalıdır:

• Kurban ve Cellat aynı ırktan olmak zorunadır.

• Celladı tutan kişi 10. seviye ve daha altı bir oyuncu için cellat tutuyorsa ve bu oyuncunun seviyesi celladın seviyesinden 5 seviye daha düşükse elinde kışkırtmayı yani provokatif davranışı gösteren bir kanıt bulundurmak zorundadır.

• Celladı tutan kişi, cellattan aynı oyuncuyu uzun zaman içinde kısa zaman aralıklarıyla kesmesini isteyemez.

• Aynı hanlığın/ittifakın üyeleri "celladı tutan kişi" olma rolünü üstlenebilir. Ama bu durumda, hanlık/ittifak liderleri "celladı tutan kişi" olarak düşünülecek ve hanlığın/ittifak üyelerinin davranışlarından tümünden liderler sorumlu tutulacaktır.

8. Bu kural, "Görünmezlik Efekti" altında yapılan saldırıları da kapsar. Bundan Davranış Kuralları Madde 9'da da bahsedilmiştir.

Bu kuralları Oyun Kuralları'nın Cezalar başlığı altında 8. maddede bulabilirsiniz: Yıkıcı Davranışlar - Madde 8

İki Hanlık/İttifak Arasında Yapılan Savaşlar:

Bu savaşlarda saldırma kuralı GEÇERLİ OLMAYACAKTIR. Ama, hanlık savaşları iki haftadan daha uzun sürebilir, bu durumda saldırılar arasında en az birer haftalık süre olmalıdır.

Kurallar şu andan itibaren geçerlidir. Bahsi geçen kuralların ihlalinde cezalar peşinen verilecektir!

Çevirinin Yapıldığı Orijinal Metin (İngilizce) - The Original Text of the Attack Rule. (In English)

• Send private message

1,235

Tuesday, May 28th 2019, 11:50pm

Yani neden böyle bir zahmete girdin ki, direkt diyeydin "11. seviye ve üstü artık garanti altında değil, 10. seviye ve altına 5 seviye kuralı geçerli, görünmezler de buna dahil, hadi dağılın". Bu kadar uzatmanın manası yoktu, benim karakterin de manası kalmamış dur mana iksiri alıp geleyim.

1,236

Wednesday, May 29th 2019, 12:13am

Yani neden böyle bir zahmete girdin ki, direkt diyeydin "11. seviye ve üstü artık garanti altında değil, 10. seviye ve altına 5 seviye kuralı geçerli, görünmezler de buna dahil, hadi dağılın". Bu kadar uzatmanın manası yoktu, benim karakterin de manası kalmamış dur mana iksiri alıp geleyim.

Sen hangi roman serisinin kısa yazıldığını gördün? :D yalan yok, senden bu cevabi bekliyordum. :)

• Send private message

1,237

Thursday, May 30th 2019, 1:15am

Cennet Mahallesi, bundan iyi roman serisi mi var, yapıştır gitsin.

1,238

Monday, June 3rd 2019, 3:09am

29-51-64-88
16-42-55-69
21-23-37-44
19-25-39-61

1,239

Monday, June 3rd 2019, 8:21am

Merhaa
29-51-64-88
16-42-55-69
21-23-37-44
19-25-39-61

Merhaba, loto için sayıları bu başlığın altına girmelisiniz. Türkçe kısmına yazılan sayılar loto için geçerli değildir.

1,240

Tuesday, June 4th 2019, 10:11am

Hayırlı Bayramlar

Herkesin bayramı mübarek olsun arkadaşlar :angel:
I didn’t change, I just woke up.