You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,221

Friday, April 26th 2019, 1:46pm

Neden olmasın? Uzun zamandır görüşmüyorduk, bu sayede düşman ırk olarak olsa da görüşmüş oluruz :D bu arada tomarların sürüsüne bereket :D
Terazinin eksilen kefesi.

1,222

Thursday, May 2nd 2019, 2:48pm

Mentorumuz cnRtarafından hazırlanan Mayıs Ayı Olayı anlatımına aşağıdaki bağlantı adreslerinden ulaşabilirsiniz!

Mayıs Ayı Olayı'nın ilk anlatımı

Korvus İstilası

This post has been edited 1 times, last edit by "- Clamatis -" (May 2nd 2019, 2:54pm)

1,223

Sunday, May 12th 2019, 8:13am

sabah sabah

http://warofdragons.com/fight_info.php?f…t=0&server_id=0
sabah sabah butun hevesımı yok ettı
yaratıkları keselım dedık yaratık yok gorunmuyor ortalıkta zarar verıo
bı duzeltıverın sunu :(
:wall:

• "Hakan The Khan" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,224

Sunday, May 12th 2019, 11:56am

Rus heçkırlar yapıyor bunu, önce amarıgada seçimleri mahvettiler şimdi oyunu mahvediyorlar hüüüüüü
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,225

Sunday, May 12th 2019, 12:33pm

Merhabalar
Yaklaşık 7-8 senedir kısa aralar vererek bu oyunu oynuyorum tr serveri taşınırken ki durum hariç ilk defa bu sıklıkla oyunda bu denli sıkıntılar yaşanıyor en azından ben 2 aydır bu hesapı açtım en az 3 kere bu durumla karşılaştık
Ben hesabımı twittterla eşleştirip açmıştım fakat bu sıkıntılardan dolayı herkes oyuna girebilirken ben twitterla eşleştirdiğim için herhangi bir şekilde oyuna giriş yapamıyorum buda birçok dezavantajı birlikte getiriyor örneğin geçen sıkıntıda 2 gün boyunca oyuna giremedim diğer oyuncular insan tarafına geçip rahatlıkla trade for journey için kaynak toplayabilmişken ben toplayamadım alınan achievementlardan eksik kaldım .He diyeceksiniz ki senin neyine achıevement kişisel olarak bahsetmiyorum sadece böyle sıkıntılar yaşandığı bilindiği halde adminlerin herhangi bir çözüm girişiminde olmayışından müzdaripiz.
Bu durumu magmar muhafızlarıyla paylaşmama rağmen elimizden herhangi bir şey gelmeyeceğini söyleyerek kestirip atıyorlar
Umarım en kısa zamanda bu durumu hallederler
:cool: :cool: :drink:

1,226

Tuesday, May 28th 2019, 11:02pm

Saldırma Kuralı 2.0

Saldırma kuralı yeni bir güncelleme daha aldı, işte detaylar:

Şu andan itibaren, sizin seviyenizden 5 seviye daha düşük olan hem magmar hem de insan oyunculara saldırmanız durumunda peşinen yasaklama alacaksınız. Bu kural 10. Seviye ve daha düşük seviyelerdeki oyuncularımız için, herhangi bir ırka ait olan bölgelerde geçerlidir.

Saldırma kuralı artık 11. seviye ve üstü oyuncular için geçerli değildir!

Aşağıdaki bölgeler herhangi bir ırka ait olmadığından, kural bu bölgede olan saldırılar için de geçerli değildir:

• Insanity Moor

• Plateau of Silence (Sessizlik Platosu)

• Isles of Fay-Go (Fey-Go Adaları)

• Underwater World and all its locations (Su altının tüm bölgeleri)

• Isles of Swirling Mist (Sisli Ada)

• Frozen islands (Buzlu Ada)

• Rainbow Lands (Gökkuşağı Adaları - Hanlık savaşları boyunca)

• Boats between Virigiya and Vurdaliya (Vurdalya ve Virigya arasındaki gemiler)

Konu İle İlgili Ayrıntılı Açıklamalar:

1. "Caravan", "Trade Journey" gibi büyük savaşların olduğu olaylar sırasında ve kale savaşları sırasında (Haldebor, Wind Rose, Eridan, Kiyrite kale savaşları da dahil olmak üzere), bu savaşlar esnasında ilgili savaşa ait dövüşlerde bu kural geçerli OLMAYACAKTIR.

2. Herhangi bir magmar veya insan oyuncu karşıt ırka ait bölgelerde yakalanırsa, karşıt ırka ait oyuncular tarafından SEVİYESİNE BAKMAKSIZIN saldırıya uğrayabilir veya zede/yıkım/ruh kaybı/gülle vb. negatif efektler yiyebilir, bu saldırılar kurala dahil değildir.

Dikkat: Karşı ırk topraklarında yapılan bu tür davranışlar provokatif davranışlar olarak nitelendirilir. Mağdur, kendine yapılan negatif hareketin (zede, gülle, ayna, zara vs.) ekran görüntüsünü elinde kanıt olarak tuttuğu sürece, karşı saldırı yapma hakkına sahiptir.

Açıklama:

Daha düşük seviyeli bir oyuncu misilleme saldırısı için sizi kışkırtırsa yani provoke ederse, haklılığınızı ispat etmek adına provokasyonu, lanet kullanımını, size karşı uygulanan herhangi bir negatif efekti gösteren sohbet ekranının, ekran resmini almanız gerekmektedir. Ayrıca lütfen 6. maddeyi de gözden geçiriniz.

Bazı Kışkırtmalara (Provokasyonlara) Örnekler:

• Hakaretler: Örneğin, saldırı ya da benzeri olmadan belli bölgeler üzerinde kaba kelimelerle hakaret içeren mesajlar göndermek
    Küfür içerikli hediyeler yollamak

• Negatif efekt kullanmak (Zede atmak, gülle takmak vs. gibi)

• Saldırma moroklarını birisine karşı kullanmak (ayı, atşa vs. gibi)

• Oyunculara doğrudan saldırılması

• Lot Hırsızlığı

3. Oyuncular eşlerinden arkadaşlarından hanlık ve ittifak arkadaşlarından yardım alma hakkına sahiptirler. Bir oyuncu kendi ırkının topraklarında saldırıya uğrarsa, herhangi bir oyuncudan yardım alma hakkına sahiptir. Ama karşı ırkın topraklarında saldırıya uğrarsa ya da saldırgan kendisi ise, yardıma gelecek kişinin " kendi seviyesinden 5 seviye ya da daha düşük olan oyunculara saldırmama" kuralına uymak zorundadır. (Yani karşı ırkın topraklarında gerçekleşen bir savaşta sizin seviyenizin 5 olduğunu ve size 7. seviye birinin saldırdığını farz edelim. Bu durumda size yardıma gelecek olan oyuncu en fazla 12. seviye bir oyuncu olmalıdır.)

4. Bir oyuncu yanlışlıkla kendinden 5 seviye daha düşük bir oyuncuya saldırmışsa vurmayıp , oto vuruşu engellemek için dövüş ekranındaki kum saatini kullanmalıdır ve ceza almasını engellemek için bir an önce bu durumu muhafızlara bildirmelidir.

5. 10. seviye ya da daha düşük seviyede olan oyuncular, kendi seviyelerinden 5 ya da daha yüksek seviye olan oyunculardan saldırı alırlarsa, saldırıyı muhafız ekibine 3 gün içinde bildirmek zorundadır. Belirlenen sürenin dışında muhafız ekibine iletilen şikayetler işleme konulmayacak ve saldırgan için bir cezai yaptırıma gidilmeyecektir.

6. Düşük seviyeli bir oyuncu, yüksek seviyedeki herhangi bir oyuncuyu kışkırtırsa (Lütfen kışkırtıcı davranışlar listesine bakınız), kışkırtılan yüksek seviye oyuncu, elinde kanıt bulundurduğu sürece, gelecekte herhangi bir zaman içinde, Davranış Kuralları Madde 9'u aşmayacak ve her kışkırtmaya bir karşılık vermek üzere, kışkırtmaya misilleme yapabilecektir.

7. Cellatlar herhangi bir seviye oyuncu için sipariş alma hakkına sahiptirler.

Ama, Aşağıdaki Durumlar Hesaba Katılmalıdır:

• Kurban ve Cellat aynı ırktan olmak zorunadır.

• Celladı tutan kişi 10. seviye ve daha altı bir oyuncu için cellat tutuyorsa ve bu oyuncunun seviyesi celladın seviyesinden 5 seviye daha düşükse elinde kışkırtmayı yani provokatif davranışı gösteren bir kanıt bulundurmak zorundadır.

• Celladı tutan kişi, cellattan aynı oyuncuyu uzun zaman içinde kısa zaman aralıklarıyla kesmesini isteyemez.

• Aynı hanlığın/ittifakın üyeleri "celladı tutan kişi" olma rolünü üstlenebilir. Ama bu durumda, hanlık/ittifak liderleri "celladı tutan kişi" olarak düşünülecek ve hanlığın/ittifak üyelerinin davranışlarından tümünden liderler sorumlu tutulacaktır.

8. Bu kural, "Görünmezlik Efekti" altında yapılan saldırıları da kapsar. Bundan Davranış Kuralları Madde 9'da da bahsedilmiştir.

Bu kuralları Oyun Kuralları'nın Cezalar başlığı altında 8. maddede bulabilirsiniz: Yıkıcı Davranışlar - Madde 8

İki Hanlık/İttifak Arasında Yapılan Savaşlar:

Bu savaşlarda saldırma kuralı GEÇERLİ OLMAYACAKTIR. Ama, hanlık savaşları iki haftadan daha uzun sürebilir, bu durumda saldırılar arasında en az birer haftalık süre olmalıdır.

Kurallar şu andan itibaren geçerlidir. Bahsi geçen kuralların ihlalinde cezalar peşinen verilecektir!

Çevirinin Yapıldığı Orijinal Metin (İngilizce) - The Original Text of the Attack Rule. (In English)

• Send private message

1,227

Tuesday, May 28th 2019, 11:50pm

Yani neden böyle bir zahmete girdin ki, direkt diyeydin "11. seviye ve üstü artık garanti altında değil, 10. seviye ve altına 5 seviye kuralı geçerli, görünmezler de buna dahil, hadi dağılın". Bu kadar uzatmanın manası yoktu, benim karakterin de manası kalmamış dur mana iksiri alıp geleyim.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,228

Wednesday, May 29th 2019, 12:13am

Yani neden böyle bir zahmete girdin ki, direkt diyeydin "11. seviye ve üstü artık garanti altında değil, 10. seviye ve altına 5 seviye kuralı geçerli, görünmezler de buna dahil, hadi dağılın". Bu kadar uzatmanın manası yoktu, benim karakterin de manası kalmamış dur mana iksiri alıp geleyim.

Sen hangi roman serisinin kısa yazıldığını gördün? :D yalan yok, senden bu cevabi bekliyordum. :)

• Send private message

1,229

Thursday, May 30th 2019, 1:15am

Cennet Mahallesi, bundan iyi roman serisi mi var, yapıştır gitsin.

1,230

Monday, June 3rd 2019, 3:09am

29-51-64-88
16-42-55-69
21-23-37-44
19-25-39-61

1,231

Monday, June 3rd 2019, 8:21am

Merhaa
29-51-64-88
16-42-55-69
21-23-37-44
19-25-39-61

Merhaba, loto için sayıları bu başlığın altına girmelisiniz. Türkçe kısmına yazılan sayılar loto için geçerli değildir.

1,232

Tuesday, June 4th 2019, 10:11am

Hayırlı Bayramlar

Herkesin bayramı mübarek olsun arkadaşlar :angel:
I didn’t change, I just woke up.

1,233

Tuesday, June 4th 2019, 1:55pm

Herkese iyi bayramlar. Sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dilerim.

1,234

Tuesday, June 4th 2019, 6:06pm

İyi bayramlar :) Her şey gönlünüzce olsun. :sneakers:

• Send private message

1,235

Tuesday, June 4th 2019, 7:47pm

Cümleten bayramınız kutlu olsun.

1,236

Monday, July 15th 2019, 11:49pm

Şu oyundaki ban sistemi acaip çalışıyor ben hala kimin yüzünden nasıl ban yediğimi çözemedim

• Send private message

1,237

Tuesday, July 16th 2019, 12:55am

Şu oyundaki ban sistemi acaip çalışıyor ben hala kimin yüzünden nasıl ban yediğimi çözemedim
İnternet kafeden girdiysen doğaldır. Adamın biri internet kafeden girip oynamıştır, sonra bir şekilde karakteri ban yemiştir, sen de onun bağlanmış olduğu bilgisayarı kullanınca eni vici vokke oldun. G.o

Bir başka senaryo: Arkadaşınla bilgisayarı ortak kullanıyorsunuz, arkadaşınla aranızda hiçbir şey yok ama o arkadaşın bir şekilde kendini banlattı, peki sana ne oldu? Doğru cevap: Eni vici vokke.

1,238

Tuesday, July 16th 2019, 8:05am

Merhaba, oyundan özel mesaj ya da forumdan özel mesaj yolu ile herhangi bir insan muhafıza ulaşırsanız, dosyanız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

• Send private message

1,239

Thursday, August 1st 2019, 1:33am

Şefim bize iki porsiyon dil DESTEĞİ

Vaktiyle lososerg topluluk yöneticisiyken "Türkiye sunucusunu tekrar açalım mı?" diye sorduğunda "bize dil DESTEĞİ verin mamdin, biz sunucu istemezük" diyenler vardı. Noldu aslan parçaları, geldi mi destek? Daha da ister misiniz? Güzel mi? Beğendiniz mi? :lol:

1,240

Wednesday, August 7th 2019, 11:51pm

neden magmarlarda türk görevli yok,oksuzmuyuz yetımmıyız :sarcastic:
'' Karanlıga küfür edeceğine bir mumda sen yak. ''