You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Occupation: Emperor

• Send private message

1,281

Monday, September 9th 2019, 1:19pm

Yine herkes olabildiğince boş yapmış. Allah ıslah etsin ne diyeyim, biz o kadar konuştuk, yazdık çizdik konu yine başladığı noktaya dönmüş.
I am not those men! I am Salahaddin.

1,282

Tuesday, September 10th 2019, 12:54pm

muhafız baskıdan yılmaz forumda baskı kurmaya calısmak yerıneki (eski alıskanlıklar burda sökmez) takıldıgınız konularda veya alınan cezalardan nasıl kurtulurum diye konuşmayı deneyin işe yarıyor,türkçe bilen sadece siz degilsiniz burda admınde var onun için takılmayın oyununuzu oynayın,herkese keyifli oyunlar diler ben magmar türk görevli isterim (duydun degilmi :kiss2: )sizin yüzünüzden adamlar görevli olmaktan korkuyor seytan taşlar gibi mentör muhafız taşlıyorsunuz bence kıymetlerını bilin...
'' Karanlıga küfür edeceğine bir mumda sen yak. ''

1,283

Tuesday, September 10th 2019, 1:41pm

-Clamatis-

Zafer abinin (Clamatis) anlattığı konuya göre herşey kurallarına göre yapılmış, her ne kadar ExcaLibuR'un bandının açılma taraftarı olmasam da, oyunun kuralları belli, Eren ve zafer abiye iyi oyunlar dilerim

1,284

Tuesday, September 10th 2019, 2:04pm

bana hediye atan arkadaş senin konuya sen hediye atınca vakıf oldum üzüldüm, sen yinede şükret sen birşeyler yazdında böyle oldu ben tek kelime yazmadan 3 yıl forum yasagı geldiki ben forumu kesınlıkle kullanmam msj sayımdanda bellidir,benim anlatmak istedigim magmar tarafı,bazı arkadaşlar görevden ayrılan muhafızlara muhafız olunca g... kalktı gibi tabırlerde bulunmuslardı şimdi görevli olan kımse yok...
yanlış anlaşıldımsa özür diler keyifli oyunlar dilerim... :sneakers:

• Send private message

1,285

Friday, September 13th 2019, 7:51pm

Frank niye siliyorsun adamın yazısını? Sapık mısın yavrucum çık git buradan.

1,286

Saturday, September 14th 2019, 8:52am

:D

This post by "I-Lord-I" (Yesterday, 5:44pm) has been deleted by user "Forum Moderator" (Yesterday, 7:35pm) with the following reason: Baseless critisism, wrong place to discuss curses

This post by "Hakan The Khan" (Yesterday, 7:50pm) has been deleted by user "Forum Moderator" (Today, 8:12am) with the following reason: Discussion of curses
:xmasparty:

• Send private message

1,287

Saturday, September 14th 2019, 11:42am

Frank seni sokakta görseydim dinlene dinlene döverdim. Cidden sinirlerimi bozuyorsun. Sapık herif.

1,288

Saturday, September 14th 2019, 2:41pm

Son 2 sayfa da cezaların tartışıldığı bi muhabbet dönüyor ama onlara ilişen yok :D çünkü sonu hakkaniyetli arkadaşa dokunmuyor onların :DD pısırığın tekisin olum
I didn’t change, I just woke up.

1,289

Tuesday, September 17th 2019, 10:02am

11 lvlde kaotidke token vermesi icin gorev nerden alinir?

11 lvlde kaotidke token vermesi icin gorev nerden alinir? Bilgisi olan varmi bende kaotikden token vermiyor kazaninca.. Bi gorev varmis o alinmaliymis nerden aliniyor bilgisi olan oyun ici postama ata bilirmi ? onceden tesekkurler

• Send private message

1,290

Tuesday, September 17th 2019, 12:55pm

11 lvlde kaotidke token vermesi icin gorev nerden alinir? Bilgisi olan varmi bende kaotikden token vermiyor kazaninca.. Bi gorev varmis o alinmaliymis nerden aliniyor bilgisi olan oyun ici postama ata bilirmi ? onceden tesekkurler
2 görev var. Birisi Recommendation Letter, bu görevi Frontier bölgesindeki Doran'dan alıyorsun, öbürü ise Bloody Plot, onu da yine Frontier bölgesinde bulunan Lady Guinevere'den alıyorsun.

1,291

Friday, September 20th 2019, 11:29am

Merhaba çocuklar, bu konu oyun cezalarını tartışmak için açılmadı. Herhangi bir gardiyanın sizin için haksız ve yanlış bir karar verdiğini düşünüyorsanız, bu konu hakkında şikayette bulunacak olan konu bu olmalıdır. Ayrıca, oyunda baş bekçi ile de konuşabilirsiniz. Anlayışın için teşekkürler.

@Hakan The Khan Merhaba, geri bildirim için teşekkürler. Mesajı değiştir ve Türkçe olarak yazdım. Çeviri kullandığımda Türkçe yazıda bazı yanlışlıklar olursa özür dilerim.

Saygılarımla,
Frank

This post has been edited 1 times, last edit by "Forum Moderator" (Sep 20th 2019, 5:02pm)

• Send private message

1,292

Friday, September 20th 2019, 2:40pm

Hello guys, this thread was not opened for discussing about game punishments. If you think any of guards has taken an unfair and wrong decision for you, then this thread should be the one to complain about it. Also, you can talk to the head guard in the game to figure it out as well. Thanks for your understanding.

Best regards,
Frank
Rapor ediyorum seni, burası Türkçe bölümü, buraya yazacaksan Türkçe yazmak zorundasın.

1,293

Friday, September 20th 2019, 8:04pm

birgün herkes Türkçeyi ogrenecek :sarcastic: :lol:

1,294

Thursday, September 26th 2019, 6:59pm

Kaotik savas kazaninca token vermiyor

Arkadaslar yardimci ola bilecek olan varmi ?? Kaotik savasda savas kazaninca bana token gelmiyor. Gorev varmis o yaplmaliymis ilk once o gorevin ismini ve hangi bolgedeki adamdan alindigi tam olarak bilgisi olan varmi ? yardimici olacak olursa sevnirim onceden tesekkurler..

1,295

Thursday, September 26th 2019, 7:02pm

Eyvallah aga tesekkurler

2 görev var. Birisi Recommendation Letter, bu görevi Frontier bölgesindeki Doran'dan alıyorsun, öbürü ise Bloody Plot, onu da yine Frontier bölgesinde bulunan Lady Guinevere'den alıyorsun.

1,296

Tuesday, October 1st 2019, 7:28am

12 cı yıl sorusu

gunaydın ........
dun baslayan 12 cı yıl sorularında bırtanesı varkı hepımızı cıleden cıkardı 6 tane yaratık ayna parcasını verıyor ve gıt yakala ruhlarını dıyor kestık kestık kestık ama ne ruhlar var nede bıttıı gıdın organızatore dıyen bı sonuc gıdıp ıptal ettım yarın gel dedı:)
sabah yıne organızatorun kapısını caldım aynı soru busefer degısıtır dedım soruyu bana kavanoz verdı gorevı yaptım gıttım yıne organızator kapıyı kapattı tokenlerı verıp .
bu 6 parca ayna yaratık avlama sorusu yanlısmı yapılmıs yada cozup yapan varsa bızlerı aydınlatırmısınız herkese ıyı oyunlar :shuffle:

1,297

Tuesday, October 1st 2019, 11:10pm

gunaydın ........
dun baslayan 12 cı yıl sorularında bırtanesı varkı hepımızı cıleden cıkardı 6 tane yaratık ayna parcasını verıyor ve gıt yakala ruhlarını dıyor kestık kestık kestık ama ne ruhlar var nede bıttıı gıdın organızatore dıyen bı sonuc gıdıp ıptal ettım yarın gel dedı:)
sabah yıne organızatorun kapısını caldım aynı soru busefer degısıtır dedım soruyu bana kavanoz verdı gorevı yaptım gıttım yıne organızator kapıyı kapattı tokenlerı verıp .
bu 6 parca ayna yaratık avlama sorusu yanlısmı yapılmıs yada cozup yapan varsa bızlerı aydınlatırmısınız herkese ıyı oyunlar :shuffle:
heybetinden ruhları korkutmuşun sen :jump: :lol: :lol:

1,298

Tuesday, October 8th 2019, 11:51am

token carsısı

hersey surelı o kadar cabalama bunlar ıcınmıydı :( :clap:

1,299

Tuesday, October 8th 2019, 2:36pm

aksakal

artıkaksakal bende acık degıl almıyor 12 recete ve benlen konusmuyor :) sızlerde nasıl :smoke:

1,300

Wednesday, October 9th 2019, 11:37am

bıtkı bulmacalarının cozumunde yardım

http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=17218
gunaydın herkese ben yenı gectım bıtkı toplamay atp almaya onceden tascıydım ve cozumlerını yapabılıyordum bulmacaların ama bıtkı bulmacalarını cozemıyorum bana yardım edebılırmısınız 1 gunluk ceza aldım usutune usutluk bundan kurtlmanın caresı varmı :cry: