You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,461

Sunday, July 18th 2021, 9:43am

Merhaba 8 yıllık oyuncuyum çok eskilerdenim ama hesabım banlanmıştı yıllar önce şuan kısıtlı olarak açılmış sanırım tamamen kaldırılırsa oyuna devam edeceğim saygılarımla

1,462

Sunday, July 18th 2021, 5:39pm

Merhaba 8 yıllık oyuncuyum çok eskilerdenim ama hesabım banlanmıştı yıllar önce şuan kısıtlı olarak açılmış sanırım tamamen kaldırılırsa oyuna devam edeceğim saygılarımla
Merhaba, lütfen bu durumla alakalı biz muhafızlar ile iletişime geçin. Açık muhafızları görmek için bu bağlantı ya tıklayabilirsiniz.
Terazinin eksilen kefesi.

1,463

Tuesday, July 27th 2021, 9:00am

gorev cozumu yardımı

Mysterious Panel.......
ıyı oyunlar bu gorevın cozumunu bılıyormusunuz bana yardım edermısınız :rose:

• "Cobra Commander" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,464

Tuesday, July 27th 2021, 4:59pm

Şu anki aşamada ne yazıyor?
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

Occupation: Ankara

• Send private message

1,465

Tuesday, July 27th 2021, 10:35pm

RE: gorev cozumu yardımı

Mysterious Panel.......
ıyı oyunlar bu gorevın cozumunu bılıyormusunuz bana yardım edermısınız :rose:

Baird'e (denizci, insanda virgiya magmarlarda vurdaliya bölgesindeki denizciye götürün burada paneli çözeceksiniz. Kodları sırasıyla;
44,3 - 49,3
40,7 - 42,8
43,9 - 45,7
47,2 - 45,4
44.6 - 46.1
bundan sonra
Globius ve Pandrik'in yanına gidin gorguya kanadı toplamanızı isteyecek. ardından kroff veya eldive kesmeniz gerekicek. Sonra örümcek keseceksiniz.
Always better :beer:

1,466

Thursday, July 29th 2021, 5:47pm

Makrolu (Çoklu işleve sahip) Fare Kullanımı Hakkında

Son zamanlarda bir tuş ile çoklu işlev yapabilen farelerin oyundaki avlanma etkinliğinde büyük yardımları dokunması sebebiyle, kullanımları hakkında birçok soru aldık. Bu sebepten dolayı, sıkça alınan sorulara cevaben aşağıdaki maddelerle konuyu açıklığa kavuşturmayı düşündük.

• Farenin bir tuşuna "Kafaya vuruş yap" gibi YALNIZCA BİR işlev atayabilirsiniz.
  • Farenin bir tuşuna birden fazla işlev atamamalısınız. Mesela, tuşa tıkladığınızda AYNI ANDA hem iksir içip hem de kafaya vuruş yapmamalı.

Lütfen Dikkat: Çoklu işlev örnekleri sadece yukarıdakilerle sınırlı değildir. Bir tuş başına birden fazla işlev eklenmesi makro kullanımı olarak adlandırılmaktadır. Oyun kurallarınca makroların kullanımı yasaktır ve 3. parti program yani bot olarak cezalandırılabilmektedir.

Lütfen halen sorularınız varsa İnsan ve Magmar Muhafız ekipleriyle görüşün. Orijinal metne ulaşmak için buraya tıklayın.

Saygılarımızla,

Oyun Yönetimi!

1,467

Monday, August 2nd 2021, 2:09pm

yeni karakter

merhaba;

daha önce uzun zamandır girmediğim karakterime girmeye çalışırken sistem bana yeni karakter açma linkine yönlendirdi. ne yaptıysam eski karakterimle giriş yapamadım. lütfen yardım edermisiniz.

http://warofdragons.com/forum/index.php?…er&userID=48596

karakterim linkte.

1,468

Monday, August 2nd 2021, 11:06pm

RE: yeni karakter

merhaba;

daha önce uzun zamandır girmediğim karakterime girmeye çalışırken sistem bana yeni karakter açma linkine yönlendirdi. ne yaptıysam eski karakterimle giriş yapamadım. lütfen yardım edermisiniz.

http://warofdragons.com/forum/index.php?…er&userID=48596

karakterim linkte.
Merhaba,

Bu yılın ocak ya da şubat ayında oyuna giriş yöntemi değişti. Yeni bir mygames hesabı açın ve supporta giriş bilgilerinizi değiştirmesi için istekte bulunun. Sorununuz ancak bu şekilde çözülebilir.

1,469

Thursday, August 12th 2021, 1:27pm

Görev : The Opening Gambit ( Aksakaldan level 4 için alınan kırmızı görev)

Görevi yapamıyorum tıkandım bir yerinde. Take to the Altar of Fire a sacrifice and wait until the Spirit of Fire pays attention to you. The altar can be found in the Gorge of Gondi. The sacrifice can be any living thing.

1,470

Thursday, August 12th 2021, 3:25pm

Görevi yapamıyorum tıkandım bir yerinde. Take to the Altar of Fire a sacrifice and wait until the Spirit of Fire pays attention to you. The altar can be found in the Gorge of Gondi. The sacrifice can be any living thing.

Merhaba,

Atşa yarasası yavrusu verebilirsin kurban olarak. Atşa yavrusunu Bat's Den bölgesinde mağaranın tavanına asılı yarasa topluluğuna tıklayarak elde edebilirsin. Yarasalara tıkladığında atşa yarasası dalabilir. Ayrıca yarasa yavrusunu krets ininden de elde ederek görevi bir sonraki aşamaya geçirebilirsin. Atşa yavrusu dışında yanılmıyorsam ateş böceği de verince görev bir sonraki aşamaya geçiyordu.

Bol şanslar.

1,471

Thursday, August 26th 2021, 7:36pm

Glaze görevleri ufak rehber

16. seviyeye ulaştığımzda görev white reefteki castledaki Barachmung the Chronicler isimli karakterde başlıyor.
16. seviye olmadan önce 2 adet "Spark of the Heavenly Fires" almanızda fayda var glaze açmak için.

Görev adı: Map of Unexplored Lands

Somebody has tried to destroy an ancient map showing the way to unexplored lands of Faeo, kept in the chambers of the sorcerer Unarius. You should find the culprit, so as to become the discoverer of mysterious lands.

Passed: Go to the Spectral Expanse and speak to Sheara about the map.
Current goal: Go to the Exiles' Fortress, and after killing Harvadus [15] and the Custodian of the Tablet obtain the Tablet of the Ancestor Dragon. Then bring it to Sheara in the Spectral Expanse.
Reward: Wind of Wandering 1 pc., Strong Essence of Experience 20 pcs., 300 Meridian Lands Capital Reputation.

Görevin ilk aşamasında Exile Fortress içindeki son bossu olan Harvadus kesmemizi istiyor ve Tablet of the Ancestor Dragonu Sheara isimli karaktere getirmemizi istiyor. Ben bu görevi yaparken 16 level bir arkadaşımdan yardım aldım ikimiz çok rahat bir şekilde kestik bossu, mümkünse glaze olan birisinden yardım alın işiniz çok kolay olur.
Dövüşlerde hep 1 dev, 1 spirit (ruh), 1 atşa, 2 mana kalan can iksiri olacak şekilde ilerledik, sadece son boss fight için Dragon Orb kullanmanız gerekebilir.( dragon orblara cave of war mage- shop- orbs kısmından satın alabilirsiniz )
Bosslar için taktik olarak rus mentor sitesinde detaylı rehberler mevcut, google "dwar ru mentor" olarak aratırsanız ulaşabilirsiniz.

Burada Harvadus'u kesiyoruz ve bize "Enchanted Key" veriyor, bununla Location kısmının sağ tarafında "Harvadus cache" gibi bir yazı olacak o yazıya tıklamamız gerekiyor.

3 adet Tablet Keeper [15] saldırıyor. Bunları tek başınıza rahatlıkla kesebilirsiniz dev,ruh,atşa,2 mana gerisi hayat iksiri ile çok rahat kesiliyor. Birisi kemik diğeri ekarte üçüncüsü ise ağırsiklet set bu yaratıkların, can iksiri içiyorlar fakat bir zorluğu yok

Dövüş bittiğinde, Player ffdp [16] received: Tablet of the Ancestor Dragon 1 pcs.

Then bring it to Sheara in the Spectral Expanse.

Görev eşyasını alıp tekrar Sheara isimli karaktere dönüyoruz.

Your goal: After killing Mordeels [15] and Tentaclers [15] in Tentacler Valley, collect 5 vessels of Blood and Slime. Find 2 Small Sparkling Crystals. Bring the ingredients to Sheara in the Spectral Expanse.

Görevi teslim ettikten sonra yeni aşamada Sheara bizden 5 mordeels 5 tentaclers ve 2 adet smal sparkling crystals istiyor. Yaratıkları "Tentacler Valley" bölgesinde bulabilirsiniz.

Your goal: Go into the past and find out what happened to the map. If you are unsuccessful, go to Sheara in the Spectral Expanse for help.

Daha sonra tekrar Shearaya dönüyoruz ve bize 16 level "unarius twin" saldırıyor. Kesmesi gayet basit sadece 5 defa can basıyor. Atşa iksiri ile çok rahat kesilir.

yaratığın linki: http://warofdragons.com/bot_info.php?artikul_id=1711

Your goal: Go to White Castle, and tell Barachmung about what happened in the past.

Sonra dövüşün bittiği bölgede sağda unarius twin e tıklayıp konuşuyoruz. Bizi white castle içine bırakıyor. Burada tekrar "Barachmunga" isimli karakter ile konuşuyoruz.

Your goal: Go to Sheara in the Spectral Expanse and tell her about saving the map.

Tekrar shearaya yönlendiriyor.

Burada görev bitiyor.

Reward: Wind of Wandering 1 pc., Strong Essence of Experience 20 pcs., 300 Meridian Lands Capital Reputation.

Fakat burada glaze açmış olmuyoruz bize ışınlanmamız için bir adet "Wind of Wandering" veriyor. (magmarlar için bizi " Silty Weir" isimli bölgeye ışınlıyor)

Daha sonra ışınlanma ile ışınlanıp Rumengild bölgesine geçeceğiz.(ışınladığımız yerden 2 bölge uzak). Rumengild bölgesinde Location-characters kısmında "Erding the Undaunted Residence"
isimli karakteri seçip "Erecting a magical portal" görevini alıyoruz. Bu görev bittiğinde cave of war mage ile Rumengild arasında köprü oluşuyor. Direkt olarak geçiş sağlanıyor.

Fakat bu görevi yapmamız için 500 Rumengild onuru istiyor. Bu yüzden 2 adet sparka ihtiyacımız var 300 onuru ilk görev vermişti, 2 adet sparkı Erding isimli karaktere vererek şehir onurunu 500 yapıyoruz, hem portal görevi bitmiş oluyor hem 500 onurla glaze satın alabiliyoruz.

Glaze almak için Cave of War Mage bölgesinde Shop - Volumes kısmından alabilirsiniz. Kitabı öğrendikten sonra aktif etmek için backpack-combat skills-combat aura kısmından "equip" ile aktif edebilirsiniz.

Glaze kısa yolları:
Glaze 1 T
Glaze 2 Y
Glaze 3 U
Glaze 4 I

1,472

Monday, August 30th 2021, 3:48pm

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!

Occupation: Ankara

• Send private message

1,473

Monday, August 30th 2021, 8:52pm

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!
Zafer Bayramımız kutlu olsun !
Always better :beer:

1,474

Friday, September 3rd 2021, 6:23pm

386 savası

savasın ortasında okcu kıyafetlerı geldı bu nu yapmayın barı savas bıtsın gelecek olan savassa okcu kıyafetlerı gelsın bugun oyundakı ıkı savastada sıkıldım bırınde az magmar var dıgerınde savasın tam ortası sayılacak bı zaman ıcınde okcu kıyafetlerı gelıyo cıdden bunu yapmayın eksık savascı varsa o savas baslamasın ...neyse herkese ıyı eglenceler :nono:

1,475

Sunday, October 3rd 2021, 4:30pm

nezaman ceza vereceksınız

kac gundur ates hanlıgındakı arkadaslar ve ben ıkı kısı yuzunden ne meslek kasabılıyoruz ne kesım yapabılıyoruz lutfen artık bu kısılere bır ceza verın ben bıktım kendı aralarındakı kufurlesmeden sonra bıze donduler ve hala kesılmedı yaptıkları sabah sekızden berı su saate kadar yaptıkları bıtmedı sucu olmayan ınsanların rahatsız edıldıgı bu durumun artık sona armesını ve kısılerın cza yemesını ısıtıyorum lutfen artık bır seyler yapın

1,476

Monday, October 4th 2021, 12:43am

kac gundur ates hanlıgındakı arkadaslar ve ben ıkı kısı yuzunden ne meslek kasabılıyoruz ne kesım yapabılıyoruz lutfen artık bu kısılere bır ceza verın ben bıktım kendı aralarındakı kufurlesmeden sonra bıze donduler ve hala kesılmedı yaptıkları sabah sekızden berı su saate kadar yaptıkları bıtmedı sucu olmayan ınsanların rahatsız edıldıgı bu durumun artık sona armesını ve kısılerın cza yemesını ısıtıyorum lutfen artık bır seyler yapın
Merhaba Turkuaz,

Durumu bana forum özel mesajı yolu ile daha ayrıntılı şekilde açıklayabilirseniz, sizi yönlendirebilirim.

1,477

Thursday, October 7th 2021, 5:27pm

clamatis abi bu mighty nasıl hala oynayabiliyor oyunu ya? adam nickini türk katili yaptı ve hala oynayabiliyor tamamen yasaklanması gerekmiyor mu? adminler neden tamamen silmiyor bu adamın hesabını?

• "Cobra Commander" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,478

Thursday, October 7th 2021, 9:43pm

Arkadaşlar inanmayın bu tür propaganda ve manikulasyonlara, mayti vorlord adlı kardeşimizin gerçek adı Muharrem Vahabi'dir ve kendisi Türkiye'yi ve Türkleri çok seven, dini bütün bir müslümandır. 1980 yılında yapılan suikast girişimi sonucu ağır yaralanmıştır ve şu an onun yerine Amerikan ajanı Yossi Kohen geçmiştir.

Her beğeni Muharrem kardeşimize bir helal olsun. :clap:
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,479

Thursday, October 7th 2021, 10:18pm

clamatis abi bu mighty nasıl hala oynayabiliyor oyunu ya? adam nickini türk katili yaptı ve hala oynayabiliyor tamamen yasaklanması gerekmiyor mu? adminler neden tamamen silmiyor bu adamın hesabını?
Merhaba,

Bu oyuncuyla alakalı gerekli işlemler yapılmış olup tekrarı durumunda da bahsi geçen işlemler ağırlaştırılarak uygulanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

1,480

Friday, October 8th 2021, 6:43pm

Arkadaşlar inanmayın bu tür propaganda ve manikulasyonlara, mayti vorlord adlı kardeşimizin gerçek adı Muharrem Vahabi'dir ve kendisi Türkiye'yi ve Türkleri çok seven, dini bütün bir müslümandır. 1980 yılında yapılan suikast girişimi sonucu ağır yaralanmıştır ve şu an onun yerine Amerikan ajanı Yossi Kohen geçmiştir.

Her beğeni Muharrem kardeşimize bir helal olsun. :clap:
Muharrem kardeşimizi beğenecek 999999999 müslüman aranıyor :yes: