You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,482

Monday, November 1st 2021, 5:30am

ergam

Brave New World
The Demonologist is convinced that he's made a great discovery. He seems to have found a way to create a portal allowing him to enter the World of Chaos and strike a blow to Poisedopus. Such a risky operation can, of course, be entrusted only to a valiant and experienced warrior. However, first you need to help the Demonologist with the construction of this amazing gateway between worlds.

Current goal: Bring Berrush the Demonologist in Faytvor Suburbs 8000 mercury, 3874 pieces of marvelous glass, 100 chaos particles, 40 pieces of crystalline coal and 100 faulty efril crystals.
Reward: Treasured Secrets of the Ocean Amulet 2 pcs, access to Ergam.

ıyı oyunllar bu gorevı yapmıssınız ama harıka camları kumarda kaybettık sımdı bız o tarafa gıdemıyecegız yanı az kısıye oduller verılecek o gorevı yapamayanlar token alamıyacak supersınız sızleır kutluyorum

:xmasparty:

1,483

Monday, November 1st 2021, 3:51pm

Merhaba Turkuaz,

Harika camları scroll of dilution adlı tomarı gri güç iksirlerinin üzerinde kullanarak da elde edebilirsin. İyi oyunlar dilerim.
Terazinin eksilen kefesi.

Occupation: trainee

• Send private message

1,484

Monday, November 8th 2021, 11:46pm

görev

feygo adasına geçme görevi ve orfulya görevleri için yardıma ihtiyacım var link veya annlatım

1,485

Wednesday, November 10th 2021, 7:13pm

salam yalnislikla 5000 Clover bitgisi arkadasima yolamak yerine CLOVER adli admine yoladim geri donmesine yardim edermisiniz lutfen?

1,486

Wednesday, November 17th 2021, 9:17am

Premium Shop`a gırmedekı sorun

ıyı oyunlar bendemı sadece yoksa herkestemı var sormak ısıtedı bank bolumunden Premium Shop bolumune bakmak ıcın tıklıyorum ve hemen bana pırlanta yatırma bolumu acılıyor tabı bırde sonra sorgu sayfası acılıyor ıste hangı kart falan dıye ben pırlanta yatırmayacagın herseferınde bu bolum cıkıp benım oyunum yavaslıyor saayfaları kapamak zorunda kalıyorum bu duzeltılebılıyormu yanı pırlanta yatıracak kısı o bolumu tıkladıgında gelsın Premium Shop da bırseylere bakmak ısıteyende o bolumu atlasın eskıden olmuyordu bu 14 yıl etkınlık zamanı basladı bunu soylemek ısıtedım herkese kolay gelsın

1,487

Wednesday, November 17th 2021, 9:19am

cam cogaltma

evet cam yapmayı bılıyorum ama gorev magazasının gelmesı gerektı bende bır haftadan fazla oyunda olamadım saglık olsun yapabılırsem sonraya kaldı gorev

1,488

Saturday, November 20th 2021, 10:06am

kucuk onerıler

Baslıgı bole atmak ısıtedım cunku gorev magazası gecıp gıttıkten epey sonra gorevler gelıyor ve elımızde olmayan malzemelerden dolayı gorevlerı ya yapamıyoruz yada gec yapıoruz .Benım onerım gorevlerle bırlıkte magaza acılırsa malzeme almak ve gorevlerı tamamlama olasılıgımız artar .Herkese ıyı oyunlar
Sanırım yıne cok konustum :) :shuffle:

1,489

Saturday, November 20th 2021, 11:30am

malzeme mağazasındaki eşyalar ve diğer mağazadaki eşyalar çok pırlantaya yönelik

Ö D E Y E M İ Y O R U Z

lüütfennn bir şey yapınnnnnnnnnnnnnnn :cry:

1,490

Saturday, November 20th 2021, 9:16pm

Ö D E M E Y İ N :)
malzeme mağazasındaki eşyalar ve diğer mağazadaki eşyalar çok pırlantaya yönelik

Ö D E Y E M İ Y O R U Z

lüütfennn bir şey yapınnnnnnnnnnnnnnn :cry:

• "The Great Khan" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,491

Saturday, November 20th 2021, 9:45pm

Yazıklar olsun gençliğin geldiği hâle bakın!

Alexa, Despacito'yu çal
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,492

Saturday, November 20th 2021, 11:12pm

Yazıklar olsun gençliğin geldiği hâle bakın!

Alexa, Despacito'yu çal
Belki bir Alexa değilim ama çalabilirim çok istersen.

¡Ay!
Fonsi, DY
Oh, oh no, oh no (oh)
Hey yeah
Diridiri, dirididi Daddy
Go!
Sí, sabes que ya llevo un rato mirándote
Tengo que bailar contigo hoy (DY)
Vi que tu mirada ya estaba llamándome
Muéstrame el camino que yo voy
Oh, tú, tú eres el imán y yo soy el metal
Me voy acercando y voy armando el plan
Solo con pensarlo se acelera el pulso (oh yeah)
Ya, ya me estás gustando más de lo normal
Todos mis sentidos van pidiendo más
Esto hay que tomarlo sin ningún apuro
Despacito
Quiero respirar tu cuello despacito
Deja que te diga cosas al oído
Para que te acuerdes si no estás conmigo
Despacito
Quiero desnudarte a besos despacito
Firmar las paredes de tu laberinto
Y hacer de tu cuerpo todo un manuscrito (sube, sube, sube)
(Sube, sube) Oh
Quiero ver bailar tu pelo
Quiero ser tu ritmo (uh oh, uh oh)
Que le enseñes a mi boca (uh oh, uh oh)
Tus lugares favoritos (favoritos, favoritos baby)
Déjame sobrepasar tus zonas de peligro (uh oh, uh oh)
Hasta provocar tus gritos (uh oh, uh oh)
Y que olvides tu apellido (dirididi Daddy)
Yo sé que estás pensándolo (eh)
Llevo tiempo intentándolo (eh)
Mami, esto es dando y dándolo
Sabes que tu corazón conmigo te hace bam bam
Sabe que esa beba 'tá buscando de mi bam bam
Ven prueba de mi boca para ver cómo te sabe
Quiero, quiero, quiero ver cuánto amor a ti te cabe
Yo no tengo prisa, yo me quiero dar el viaje
Empezamo' lento, después salvaje
Pasito a pasito, suave suavecito
Nos vamos pegando poquito a poquito
Cuando tú me besas con esa destreza
Veo que eres malicia con delicadeza
Nos vamos pegando, poquito a poquito (oh oh)
Y es que esa belleza es un rompecabezas (oh no)
Pero pa' montarlo aquí tengo la pieza (slow, oh yeah)
Despacito (yeh, yo)
Quiero respirar tu cuello despacito (yo)
Deja que te diga cosas al oído (yo)
Para que te acuerdes si no estás conmigo
Despacito
Quiero desnudarte a besos despacito (yeh)
Firmar las paredes de tu laberinto
Y hacer de tu cuerpo todo un manuscrito (sube, sube, sube)
(Sube, sube) Oh
Quiero ver bailar tu pelo
Quiero ser tu ritmo (uh oh, uh oh)
Déjame sobrepasar tus zonas de peligro (uh oh, uh oh)
Hasta provocar tus gritos (uh oh, uh oh)
Y que olvides tu apellido
Despacito
Vamo' a hacerlo en una playa en Puerto Rico
Hasta que las olas griten "Ay, bendito"
Para que mi sello se quede contigo (báilalo)
Pasito a pasito, suave suavecito (hey yeah, yeah)
Nos vamos pegando, poquito a poquito (oh no)
Nos vamos pegando, poquito a poquito
Hasta provocar tus gritos (eh-oh) (Fonsi)
Y que olvides tu apellido (DY)
Despacito

• Send private message

1,493

Sunday, November 21st 2021, 12:42am

It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,494

Monday, November 22nd 2021, 7:52pm

Saldırı Kuralındaki Değişimler Hakkında

Herkese Merhaba,

Saldırı Kuralında bugün itibariyle değişikliğe gidildi. Yapılan değişiklikler aşağıdaki gibidir:

• Artık kural sadece 6. seviye ve altındaki oyuncular için geçerlidir. 7. seviye ve üzeri oyuncular herhangi bir seviyedeki oyuncu tarafından seviye gözetmeksizin saldırılabilir.

• Saldırıdaki seviye limiti 3 seviyeye indirildi. Özetle, 6. seviye bir oyuncuya en fazla 9. seviye bir oyuncu tarafından herhangi bir sebep olmaksızın saldırılabilir.

• Ruins of Khor-Abselon bölgesinde herhangi bir şekilde savaş çıkarmak yani birisine saldırmak, negatif efekt kullanmak ya da bir oyuncunun dövüşüne girip süre yapmak yasaklandı. Bu kurala uyulmadığı takdirde saldırı kuralının ceza süresine eş değer olarak ceza verilecek ve devam ederse, oyuncunun eylemi "yıkıcı davranış" olarak ele alınacak ve buna göre cezalandırılacaktır.

Kurallar şuandan itibaren geçerlidir. Herhangi bir kural ihlali bugünden (22 Kasım 2021) itibaren ele alınacaktır.

Saldırı kurallarıyla alakalı esas metne ulaşmak için buraya tıklayın.

This post has been edited 1 times, last edit by "- Clamatis -" (Nov 22nd 2021, 8:14pm)

1,495

Monday, November 22nd 2021, 8:27pm

kurallara bak türkiye ekonomisinden kötü

• Send private message

1,496

Monday, November 22nd 2021, 9:43pm

RE: Saldırı Kuralındaki Değişimler Hakkında

Herkese Merhaba,

Saldırı Kuralında bugün itibariyle değişikliğe gidildi. Yapılan değişiklikler aşağıdaki gibidir:

• Artık kural sadece 6. seviye ve altındaki oyuncular için geçerlidir. 7. seviye ve üzeri oyuncular herhangi bir seviyedeki oyuncu tarafından seviye gözetmeksizin saldırılabilir.

• Saldırıdaki seviye limiti 3 seviyeye indirildi. Özetle, 6. seviye bir oyuncuya en fazla 9. seviye bir oyuncu tarafından herhangi bir sebep olmaksızın saldırılabilir.

• Ruins of Khor-Abselon bölgesinde herhangi bir şekilde savaş çıkarmak yani birisine saldırmak, negatif efekt kullanmak ya da bir oyuncunun dövüşüne girip süre yapmak yasaklandı. Bu kurala uyulmadığı takdirde saldırı kuralının ceza süresine eş değer olarak ceza verilecek ve devam ederse, oyuncunun eylemi "yıkıcı davranış" olarak ele alınacak ve buna göre cezalandırılacaktır.

Kurallar şuandan itibaren geçerlidir. Herhangi bir kural ihlali bugünden (22 Kasım 2021) itibaren ele alınacaktır.

Saldırı kurallarıyla alakalı esas metne ulaşmak için buraya tıklayın.
Sen bana desene bunu kendi yandaşlarımı korumak için yapıyorum diye bidoncu klamatis, püü pü gençliğe bak gençlik bitmiş!

1,497

Wednesday, November 24th 2021, 9:50pm

Saldırı Kuralında Önemli Değişiklik Hakkında

Merhaba,

Bugün itibariyle saldırı kuralı tekrar güncellendi ve aşağıdaki madde kurala dahil edildi:

"During periods of wars (declared via clan gift to a clan of the same race), the attack rules will not apply to those involved in the war. Retaliatory measures cannot be taken in the Ruins of Khor-Abselon, unless a war declaration has been made.

The war can last up to two weeks at a time, after which a one week cooldown period is initiated. During the cooldown period, no further attacks can occur between the clans at war, in the location Ruins of Khor-Abselon"

Türkçesi şu:

Hanlık başı tarafından hediye atmak suretiyle açılan hanlık savaşları boyunca, saldırı kuralı Ruins of Khor-Abselon bölgesinde geçerli olmayacaktır. Bir önceki cümlede bahsi geçen şekilde hanlık savaşı açılmadıysa, alınan saldırılara ya da negatif efektlere bu bölgede misilleme yapılamaz.

Hanlık savaşları en fazla 2 hafta sürebilir ve bu 2 haftalık süreçten sonra bir hafta ara verilmesi gerekir. Verilen ara boyunca, savaştaki hanlık üyeleri tarafından Ruins of Khor-Abselon bölgesinde herhangi bir saldırı ya da negatif efekt kullanma işlemi yapılamaz.

Kurala burayatıklayarak ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dileriz!

1,499

Tuesday, December 14th 2021, 4:29pm

faırdekı gorev

slm yıl bası ruhu neredeydı tek o kaldı gorevın cozumunde yardım edermısınız :kiss2:

Occupation: Ankara

• Send private message

1,500

Wednesday, December 15th 2021, 2:29pm

Always better :beer: