You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

101

Saturday, October 8th 2011, 4:42pm

poate se posteaza mai des

102

Monday, October 10th 2011, 9:35am

......ce tacuti sunteti....

103

Sunday, October 16th 2011, 10:58am

.. nimic ... :| ...

care e pretul la un exe helm pe la voi ??

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

104

Monday, October 17th 2011, 7:55am

40 - 50g depinde de bulan si foamea de bani a vanzatorului... si sunt rare rau...
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

105

Monday, November 28th 2011, 7:38am

Sunt curios la voi in action sunt ret de jew de lv 105 in sus la skill ?

106

Thursday, December 1st 2011, 2:39pm

pompi, nu gaseshti deloc retete de jeweler de la 105+?
poate peste cateva lun or sa apara

107

Thursday, December 1st 2011, 7:30pm

dar eram curios daca la magmari sunt !!1

108

Monday, January 2nd 2012, 1:02pm

Happy New year , tuturor , sa aveti un an mai bun , sanatate , ...., etc . tot ce va doriti !

109

Monday, January 30th 2012, 5:49am

m-am intors !!!!

110

Wednesday, March 7th 2012, 3:45pm

Interesant thread.Pacat ca se posteaza foarte rar

111

Monday, May 28th 2012, 8:55pm

Asa tacuti suntem noi romanii :) ? Ceva iesit din comun, acu 2-3 ani eram mult mai vorbareti

112

Wednesday, May 30th 2012, 7:13pm

Buna ziua tuturor, sunt de aproape 3 ani in acest joc si nu am vazut un caracter mai stupid decat wolfskin. Rog pe cei care sunt in tabara magmara sa il calmeze pe acest player deoarece a inceput sa intreaca limita.

113

Sunday, September 30th 2012, 2:48pm

cam liniste pe aicia:D

114

Thursday, October 11th 2012, 4:49am

chiar ca e cam tacere pe aici :)))

115

Wednesday, October 17th 2012, 6:14pm

vlad , asa simt eu cand ma ataca georgiana , plus ca e si romanca :|

116

Saturday, November 3rd 2012, 7:11pm

de ce sunteti marlani? astazi am fost sa culeg prima data cuckoo flowers. am cules vreo 2. in acea locatie au veni romanii http://warofdragons.com/user_info.php?nick=Get+high# si http://warofdragons.com/user_info.php?nick=_Claudiu_ . unul dintre ei a trimis un kretch wraith sa ma atace. la randul meu le-am trimis si eu cate un elusive atshi bat. in acel moment l-ati chemat pe dracula sa ma execute. de ce suntei bulangii? tre sa ne respectam intre noi. va las sa culegeti flori dar lasati-ma si voi pe mine. mi-e rusine de rusinea voastra!

117

Tuesday, November 6th 2012, 2:34pm

Giovani

lasa'i frate , asa am patit si eu de multe ori , mai bine ma inteleg cu un englez(sau orice alta natie) decat cu romanii.. observa ca au lv mai mare si ataca dar nu se mai uita la altceva

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

118

Friday, November 23rd 2012, 5:02am

lol... e simplu.. uitati-va in propria ograda mai intai... bebito regele si inca unu de lvl 11 al carui nume nici nu vreau sa-l pronunt din moment ce s-a dovediv a fi o jigodie, au inceput totul. dar, cunoscandu-i pe amandoi, get high si claudiu, ma indoiesc ca l-au chemat ei pe dracula... poate doar s-a nimerit sa pice pe acolo in acel moment....
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

119

Saturday, November 24th 2012, 2:36pm

Georgel e roman? dupa nu me asa pare.
am observat ca in ultima vreme, cei de lvl mare din rasa voastra stau pe langa haunted place si ne ataca pe noi lvl 5-6. eu chiar nu inteleg ce obtineti atacandu-ne? daca am proceda si noi la fel? nu ar mai putea nimeni sa culeaga cukoos. ganditi-va bine,
georgel e cel mai mare noob pe care l-am vazut. sta acolo si ne ataca pe toti. ce tare se crede cand omoara un lvl 5 naked el fiind lvl 9. daca e asa smecher de ce nu merge in plateau sa se bata cu aia mari? e o panarama, am primit jail pentru ca s-a plans imediat la moderatori. :cursing:

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

120

Sunday, November 25th 2012, 11:26am

ca sa intelegeti despre ce e vorba.,.. magmarii au inceput, sau, mai exact, wolfskin a inceput toata nebunia... dati-i doua peste ochi, sa-si revina din betie... si poate lucrurile se vor schimba... nu pot orbi in numele tuturor romanilor care au caracter la humans, dar ii stiu destui de bine pe majoritatea... se poate ajunge la o intelegere... dar, atata timp cat wolfskin o sa dea iama in noi, oricand ne prinde pe insula, tot aici se va ajunge
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.