You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

121

Monday, November 26th 2012, 2:41pm

trebuie sa gasim unde locuieste wolfskin si taiat cablul de la net asa nu o sa mai deranjeze pe nimeni never .....

122

Monday, November 26th 2012, 7:53pm

si din cauza lui wolfskin trb sa ne batem intre noi ?? sunt destui romani lv 11+ care v-ar putea ajuta in aceasta problema nu doar sa va plangeti si sa ii atacati pe cei mai mici

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

123

Thursday, January 3rd 2013, 7:59pm

La multi ani ! in primul rand, tuturor romanilor. si, in al doilea rand, avem parte de o veste trista astazi cand, eroul copilariei mele, si, cu siguranta, a multora dintre voi, s-a stins din viata... Sergiu Nicolaescu, omul, cu toate defectele dar mai ales, cu toate virtutiile si toate mostenirea ce o lasa romanilor, merita a fi pomenit chiar si intr-o lume virtuala. Sunt multe lucruri pe care mi le-a oferit prin productiile sale... sunt multe idei nobile pe care le-a intruchipat de-a lungul timpului si mi-l voi aminti intotdeauna ca fiind Capitanul Andrei din Nemuritorii.... voi incheia aici... sunt multe altele ce ar merita a fi pomenite dar poate, si altii vor dori sa exprime un gand despre ce a insemnat Sergiu Nicolaescu pentru ei.
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

124

Wednesday, January 9th 2013, 10:47pm

E un joc, tratati-l ca atare. E normal sa ataci si sa fii atacat. Nu va mai plangeti atat.

Cat despre Sergiu Nicolaescu...Dumnezeu sa-l ierte. In rest, nu ma doare nici cat negru sub unghie ca s-a dus. Nu a fost vreun erou.

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

125

Monday, January 14th 2013, 11:09pm

Exista o confuzie perpetua printre oameni... am spus ca a fost eroul copilariei mele si vorbeam de felul in care a intruchipat personaje si modul in care le-a introdus in constientul poporului. El, ca om, cu bunele si cu relele sale, intr-adevar, pare sa nu fi fost un model de urmat, dar cat de multe stim noi despre viata lui privata? stam sa judecam dupa exagerarile sale din ultimii ani cand vorbea despre "revolutie", despre comportamentul sau din parlament sau despre grandomania de care suferea, pe buna dreptate as spune eu... omul a fost un nationalist... si a promovat o imagine de barbat drept, ambitios si inteligent... imaginea unui erou. Dar, intre noi fie vorba, stau si ma intreb... Florine, tu ti-ai exprimat o parere sau doar ma tachinezi? :snowball: La multi ani.. apropo. cand va revad si eu?
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

126

Tuesday, January 15th 2013, 10:11am

09:09 You have been attacked by _Claudiu_ [6] .
ce mai e de zis? romani prosti

127

Wednesday, January 16th 2013, 9:04pm

Te tachinez man. Dar oricum nu mi-a placut de nici un fel de el :)). Ne vedem peste vreo 3 luni, zic eu.

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

128

Wednesday, January 16th 2013, 11:49pm

good.
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

129

Saturday, April 6th 2013, 12:07pm

vreau o favoare din partea unui executioner lvl 100+ magmar....
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

130

Saturday, April 20th 2013, 12:44pm

ce-i cu atata galagie pe aici oameni buni... mai luati o pauza... ca nu-mi aud gandurile...
The ghost of cristmass past!

131

Thursday, May 9th 2013, 6:48am

Nu mai zice nimeni nimic ? Ca online va vad totusi pe multi :))

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

132

Saturday, July 6th 2013, 11:05pm

sa-l traga cineva de urechie pe blitz si spuneti-i sa intre aici :) vreau sa-l intreb ceva
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

133

Tuesday, September 17th 2013, 5:54pm

salut, de-abia acum am vazut mesajul tau

134

Wednesday, October 2nd 2013, 6:39am

salut, aveti idee de ce a renuntat Dzaack?

Posts: 323

Location: Romania, Bucharest

Occupation: Law School Graduate, looking to further studies and become a judge.

  • Send private message

135

Wednesday, October 2nd 2013, 4:19pm

Mai conteaza de ce ? Conteaza ca a renuntat...jocul asta convinge tot mai multa lume sa renunte zi dupa zi, ma intreb de ce...

136

Wednesday, October 2nd 2013, 6:45pm

:lol: eu numai acum vad ca avem si noi un post pe forum :)))
Bafta tuturor !

Posts: 323

Location: Romania, Bucharest

Occupation: Law School Graduate, looking to further studies and become a judge.

  • Send private message

137

Wednesday, October 2nd 2013, 8:02pm

Aoleu Luna esti romanca ? Se explica de ce esti asa frumusica :P Da-mi add fatuca pe forum :P Promit ca nu stau de prostii gen cerut in prietenie in RL si alea alea :))

Posts: 323

Location: Romania, Bucharest

Occupation: Law School Graduate, looking to further studies and become a judge.

  • Send private message

138

Wednesday, October 2nd 2013, 8:04pm

Nvm sunt bou acum am vazut k ai acceptat :))

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

139

Thursday, October 31st 2013, 9:59am

@ Blitz ... dezamagire constanta venita de pretutindeni... o sa incep cu oamenii care inca joaca acest joc... era intr-o marti sau joi (nu mai stiu sigur, ideea e ca asteptam infernal) si un human de lvl 10 s-a dus in platou si a atacat un mag de lvl 9, Ephy a intervenit in lupta si ala a cerut ajutor in clan moment in care am intervenit si le-am zis sa nu se duca nimeni pt ca nu vreau ca magmarii sa ia rana si sa nu vina la infernal... steelblade s-a dus... rana de lvl 10 unui magmar si lost soul pe ephy... moment in care am realizat ca oricat as incerca sa schimb ceva din mentalitatea idioata a unora n-o sa reusesc niciodata... dezamagit de atitudinea adminilor, nu mai trebuie sa exemplific aici ce si cum si, de ce nu, plictisit pana la absurd de repetitivitatea acestui joc :) nu mai aveam ce demonstra aici... si nu eram exuberant nici la ideea de a deveni mag cu dzaack (avand deja un alt caracter de lvl 13). Cel putin, am putut ajuta o parte din oamenii pe care mi i-am apropiat intr-un fel sau altul din joc prin plecarea mea :)
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

140

Thursday, October 31st 2013, 8:22pm

imi pare rau c-ai renuntat, o sa-ti simt lipsa