You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, September 22nd 2010, 2:32pm

Romanian

For all Romanian speaking players. :dragon:

2

Friday, September 24th 2010, 1:30pm

Salut si bine ati venit ! Va rog sa pastram sectiunea asta cat mai curata:beeee:

3

Wednesday, September 29th 2010, 5:52pm

este o singura regula: nu exista nicio regula :beeee:

4

Wednesday, September 29th 2010, 8:53pm

Arata cam ciudat acum. Sau doar mi se pare? :)

5

Wednesday, September 29th 2010, 9:16pm

Mie-mi place mai mult versiunea asta
Never argue with an IDIOT, he drags you down to his level and beat you with experience

6

Wednesday, September 29th 2010, 10:20pm

Ce inseamna "curata"? Adica nu mai pot sa ii spun lui Skn ca e dobitoc? Sau lui emma_motz ca e cap patrat? Chiar daca argumentez?

7

Wednesday, September 29th 2010, 10:25pm

cam ciudata noua versiune dar ne adaptam:))

8

Wednesday, September 29th 2010, 11:24pm

auzi bai bebica ... ? cu ce motiv ma faci pe mine dobitoc ca nu inteleg ?

9

Wednesday, September 29th 2010, 11:29pm

Ba ce de lume nesimtita paici ....veniti frate in tallar si nu mai dati din gura atat

10

Thursday, September 30th 2010, 1:32pm

"curata" inseamna fara insulte si limbaj obscen Bebe :)

11

Thursday, September 30th 2010, 5:38pm

imi place versiunea asta,poti pune imagini si era cam enervant fara avatar

12

Thursday, September 30th 2010, 11:47pm

@Skn - pentru ca m-ai vazut pe insula, ti-ai dat cu potiune de exe si m-ai atacat. Nu ai avut nimic de castigat, m-ai atacat fara sens. Te-a facut sa te simti mai bine?

DOBITÓC, -OÁCĂ, dobitoci, -oace, subst., adj. 1. S. n. Animal patruped (domestic). 2. S. m. și f., adj. (Peior.) (Om) care este lipsit de inteligență sau de bun-simț. – Din sl. dobytŭkŭ.

Copiat din DEX.

@Niccci - am spus ca argumentez, nu fac afirmatii gratuite :)

13

Thursday, September 30th 2010, 11:49pm

Oare se poate asa ceva intre romani ??????????? nu prea cred suntem o natie de toata .... stiti voi ce vreau sa zic

14

Friday, October 1st 2010, 12:13am

Mai pompi, e ca in bancul ala cu paznicii de la cazanele cu smoala. Romanii nu aveau nevoie de paznic pentru ca in cazanul lor, cum se apropia unul sa iasa, ailalti il trageau repede inapoi.

Amu', eu nu generalizez. Marea majoritate sunt ok, dar se mai gaseste cate unu dornic de afirmare.

15

Friday, October 1st 2010, 12:29am

Mai bebica nu imi amintesc facand asta ... dar in fine fie cum zici tu .. cred ca dak erai pe human side nu aveai tupeul sa zici asta :) de aku incolo cand ai sa ma vezi promit sa am exe activat :P bafta si totusi incearca sa nu insulti e totusi un joc ..

16

Friday, October 1st 2010, 1:05am

Bai bebe , pai bai tatae ....ce vrei sa iti faca ....sa te premieze ca stai in aceasi locatzie cu el ? nu inteleg ce vrei sa ne aratzi cu DEX si altea astea ....zi si u pe fatza :"tata esti prost " cum face tot romanu ....si nu te mai lua de fratele meu ca il pun pe gregory pe tn pai dao-ncolo de treaba !

17

Friday, October 1st 2010, 7:27am

Salutare...speram ca in forumul asta sa nu mai apara discutii de genul...dar asa am fost crescuti, in jurul tiganilor si a celor care se poarta ca tiganii.
Bebe - te-a batut asta este, ii dai hex cand ii lumea mai draga si te-ai razbunat daca asta te face sa te simti mai bine.
Eu va urez bafta in joc si in viata si mai puneti mana pe o carte nu mai stati tot in joc sa ne mai cultivam si noi putin ca poate ne mai desteptam sau poate scoatem o recolta buna...oricum tot noi avem de castigat :drink:

18

Friday, October 1st 2010, 8:22am

@Skn - de facut ai facut-o, ai dat o perversa ca pe Targu Ocna si ai fugit :smile:. Nu are rost sa o mai lungim. Nu mi-a placut, simteam nevoia sa o spun si asta e. Faceam la fel si daca eram la humani, nu mi-e frica de niste imagini care se deruleaza pe monitor. Am facut-o cu hero, cu tot clanu' alpha si o fac cu oricine si ori de cate ori e nevoie. Nu vad de ce trebuie sa te simti lezat de afirmatia mea, am putea sa iesim la bere si sa ne ardem in joc. Doar ca actiunea aia, la momentul ala nu mi-a placut si gata, nu o lua prea in serios. In fine, sper ca ai inteles idea.

@Jacob - Faza cu dexu e pentru argumentare, era pt niccci. Nu ma iau de fratele tau aiurea, am facut-o cu un scop, cum vrei sa ma apar? Uita-te si tu la diferenta de gabarit dintre noi si spune-mi tu cum ai fi reactionat?

@Zy el - nu prea ajuta hexu... si nici nu imi place sa o fac. Bataie am mai luat cam de la toti romanii, nu m-a deranjat, mai ales cand au avut ceva de castigat (valoare, puncte la exe). Adica inteleg treaba asta, si eu fac la fel. Numai ca mi se pare aiurea sa treci prin locatie, sa-l vezi si sa dai in el asa, fara un scop anume. Iti dai repede potiunea si l-ai rezolvat, o zi sta pe tusa.

Apropo, sunt doar eu sau la forumul asta mai trebuie lucrat? Adica, se actualizeaza cand si cum vrea el, functiile merg dupa ureche (preview, smile, nu gasesc butonul de edit etc). Imi place ca design si optiuni, mi-ar placea sa si mearga.

19

Friday, October 1st 2010, 8:59am

ba ce ne-a furat arbitrul asta...tu-i mama lui de Borski...oricum si Steaua la capitolul moral ii varza :( ... te aperi pe doua linii dar degeaba daca liniile nu se ajuta intre ele :)))
:devil: Why peoples are happy when they hurt someone? :devil:

20

Friday, October 1st 2010, 12:49pm

bebe - sunt de aceeasi parere .. ne putem arde in joc si ne putem vedea la o bere .. dar afirmatia cu dobitocul nu si'a avut rostul :) si cred ca stiu de ce tiam traso in ziua aia ... era unul lvl 5 naked care vroia sa culeaga flori si nu il lasai :) ... insultand pe forum pe cineva roman sau strain .. nu dai dovada decat de imaturitate , putem rezolva si discutand civilizat :P asa cum leam zis si la alti .. iti zic si tie - asta'i jocu nu lam creat eu daca nu iti place roagal pe nicci sa te bage in dungeon ... ce vrei din cand in cand mai dai de " dobitoci " ca mine ... poti juca solitare , table online , poker , etc.

Zy el ? care e faza cu tiganii ca nu m'am prins ? sunt mai greu de cap