You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

181

Tuesday, December 14th 2010, 12:43pm

Никога не е късно да се осъзнаеш. То е като любовта - за нея няма възраст и пол .....според древните Гърци, а те са измислили всичко нали знаеш :)))))))))))

182

Tuesday, December 14th 2010, 12:47pm

хихихии да и еднополовата люльов също ма сега май го нариачат анадолският експеримент ;)

иначе тая снимка с окрасна на лава ще и тичка :)

183

Tuesday, December 14th 2010, 2:49pm

Хаха :lol:
Toff, bahebak habibi ! :love:

184

Friday, December 17th 2010, 2:22pm

Хора искам да пожелаю на всички весело изкарване на празниците. Да сте живи здрави, да има много любов и каквото поискате да стане реалност.
Аз ви напускав тук

успех
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

185

Friday, December 17th 2010, 9:49pm

[cryocore] ехх...много сте силни магьосниците да нападате малките нива:)

186

Saturday, December 18th 2010, 11:38am

King Of Metal[7] Абе и на нас ни се случва да ни доскучее - питай КингПин що скача на 5ци :) (аз поне рани не слагам.)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

187

Saturday, December 18th 2010, 4:41pm

[cryocore]
аз сори че ти пиша така....ама не съм му свикнал на форума....може и да не успея:)
питай тофф защо бие всичко дето мърда тогава
куцо е 11-12 ниво да напада 3-8 ниво...ама неможеш ги спря:(

188

Monday, December 20th 2010, 8:59am

King Of Metal
Е на мен като ми правят лилави подаръци на острова не плача. Нали това е играта. Аз сега 3 дни почти седя с превръзка на главата от Adrenalinrush..... като ти казвах да си правим Барълчета на 6-то и бързаше за тоя Талаар.

189

Monday, December 20th 2010, 7:22pm

18:16 cryocore : Izu

Човек, мерси, че ме остави да си направя боя там... :smile:
Аз се мъчех да претрепя Customer-a, че ми е любимец... ама той пък взе че умря от гунгяла...
За късмет пък напипах мацката 9-то ниво... :devil:

Мерси пак... :drink:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

190

Monday, December 20th 2010, 7:25pm

Хубава битка- ако не беше влязла 10ката - нямаше и да вляза даже :) Успехи
From all the things I lost, I miss my mind the most.

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

191

Tuesday, December 21st 2010, 12:27am

lugeorgiev
то става банално вече човек....ама както и да е....
на теб и травма за 1 седмица да ти сложат едва ли ще ти пречи....а и между другото....брат ми със неговия герой няма ти кажа какво правеше...ходеше постоянно пребит със по няколко травми и късаше дропа като луд....пробвай го това :)
а за 7 ниво бързах за таларите....защото става хубав бой без големи нива и сумони....а навсякъде другаде ги има поне сумоните :)
надявм се до месец два и ти да качиш 7 ниво да си правим талари ще е готино

192

Tuesday, December 21st 2010, 8:32am

Аз само от вчера имам два зелени дропа :) а днес или утре ще имам зелена BoE значка. А раните нямаше да пречат, ако нямаше lootstealer-и , че като трябва да ходиш до вампирите ти идва да се пенсионираш
В талара моеж да няма съмонинги, но не ми е ясно теб какво те правят там, защото виждам какви роботи магмари има 7-8 ниво, а ти си и със 6 слота на колана:(

193

Tuesday, December 21st 2010, 2:47pm

1000 БоЕ :jump: :jump:

194

Tuesday, December 21st 2010, 9:00pm

lugeorgiev
Честито, доста добре си се развил за 6 ниво. Продължавай така и в бъдеще:)

195

Tuesday, December 21st 2010, 9:25pm

ДАААААААААААААААААААААААА!!!!

Димо може да пише във форумаааа!:jump::jump::jump:
Toff, bahebak habibi ! :love:

196

Thursday, December 23rd 2010, 6:31am

Jack Sparrow, ти играеш ли? нещо се отказваше, мютвахате за дълго. Хайде покрай теб дисксиите тука намаляха..... само Фае ни пуска по някоя снимка от дъжд на вятър и някое свежо клипче :)

197

Thursday, December 23rd 2010, 12:16pm

lugeorgievСега по празниците още по рядко влизам .Като имам време си бера цветенца поне за реп. При вас как е?

198

Thursday, December 23rd 2010, 1:42pm

Jack SparrowПри другите не знам как е, но аз си ловувам трупа репутациики и лекично ще почвам да ходя в аренат аили темъл :)

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

199

Friday, December 24th 2010, 8:52pm

lugeorgiev
ми човек....6 слота ама....незнам те какво ме правят....ама не питай аз какво ги правя....хубаво 8 слота имат сини дрешки това онова....верно бият....ама и аз не им се давам....а скоро ще трябва да събера 60 злато за колани и тогава пак ще говорим:)

200

Saturday, December 25th 2010, 4:08pm

Весела коледа на всички четящи това форумче :xmastree::xmasparty::snowball: