You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

401

Monday, June 6th 2011, 8:19am

Quoted from "Jack Sparrow;91501"

Събирай си гъбки, с тях много лесно се качва екзето, а пък и 2 часа е благото . На 7 ниво ще къртиш из таларса:)

Хайде да ме просветлиш КАК и защо ми трябват точно гъбите? За рецепти за различните БоЕ блесове ли са гъбите и те не падат ли от 9-то ниво в блатото. т.е. ще ми трябва Шанкар да ги бия, Зорба сигурно е слабичък за тях. Аз още не съм влизал в блатото :(

402

Monday, June 6th 2011, 11:20am

Купуваш си тази рецепта, гъбки от блатото в 3 локаций ги има (трябва ти книга за тях), 9 ниво е дървото което пуска гъбите но може да купуваш от твой познати или от аука.
http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=1901
Цялата идея е, че повишаваш това (Injury Probability +20 ) +един лилав елексир екзе ставаш +40 и си машина за травми, а и за +1 :)

403

Monday, June 6th 2011, 11:49am

Това с гъбите не е лоша идея - ама тука рядко някой ги продава - а като гледам рядко и някой ги събира :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

404

Monday, June 6th 2011, 1:23pm

Jack Sparrow, cryocore
Това дърво 9-то ниво, като имам книгат и го тресна винаги ли ще ми пуска гъба?
Че една направа на рецептат ми иска 10 гъби, а това не е малко, ако все трябва гол да хояд и да бия със Зорб и Големи:(
В един момент като сметна доста ще ми стъпва Шарлатан ликюр или Дракона след време :)

405

Monday, June 6th 2011, 2:39pm

при нас се продават 30-40 ср. /бр. само екзетата ги ползват, така че другите си ги продават/подаряват . в трите ъгъла на картата са дърветата пускат 3 вида гъби, само 1 от тях се ползва, другите се хвърлят.определено с шарлатана е по лесно да се качва +1, дракона няма бонус за травми което е доста тъпо. преди време тези дървета бяха свободно из локацийте , аз даже съм правил дъга с това благо :d

406

Tuesday, June 7th 2011, 12:14pm

http://warofdragons.com/user_info.php?nick=TMK - е на тоя киек можете да му пратите поздрави от мен ще го чакам да стане нормално ниво да го накажа
Което е най интересно ми написа че бил от моя клан като се пробвах да го атакувам?!

407

Tuesday, June 7th 2011, 12:17pm

Нека да си лоотва ма поне да гледа кого напада аз и на острова а и на платото се съобразявам и не атакувам БГ :) - изключае перник които си го е предизвикал сам

408

Tuesday, June 7th 2011, 3:09pm

Докладвай го за мулти, 100 % ще има още акаунти... нека изгаря такива :)

409

Tuesday, June 7th 2011, 3:50pm

А незнам дали е Мулти ако граби само магмари ок това е нормално - ненормалното е че никои не ги спира при нас докато ако магмарите нахлуват все някои ги чака :(
Междудругото в испанския са направили добра работа с лотерите - вземаш убийства дори и от 2 нива по-ниски приемерно 4 ако убие 2 или 3то ниво един първо - няма да ти казвам какво става в час пик на мен са ми скачали по 7-8 розовички

410

Wednesday, June 8th 2011, 9:17am

han възможно е да е бил влязъл в битка на някой с зорб, да е излязъл и да се е върнал тогава той не може да влезе -а не знам дали ти можеш да го нападнеш...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

411

Wednesday, June 8th 2011, 11:56am

Quoted from "cryocore;92010"



нубяра ты) в след раз памперсы одевай))))

412

Wednesday, June 8th 2011, 12:00pm

shrek
Не ми ходят памперси на мене, като си в тоя форум ще говориш на български. Ползвай преводачка руско копче.
И 'кво като умра... и 'кво като ми направиш рана... да не избивам комплекси като теб с играта. аз съм тук за забавление. Айде лека и беги при мама.
From all the things I lost, I miss my mind the most.

413

Wednesday, June 8th 2011, 12:08pm

shrek
Комплексарче.
аз съм си нууб - нищо не съм казал - великите са в двар - а ти какво правиш тука като си "печен"?

П.С. разбира се ще последвам съвета ти.
From all the things I lost, I miss my mind the most.

414

Wednesday, June 8th 2011, 1:16pm

Quoted from "shrek;92028"

нубяра ты) в след раз памперсы одевай))))


http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=112927862
за другия път, а ти си ме плаши, че ще ме размажеш смахуранчо :)

415

Thursday, June 9th 2011, 10:33am

:lol: Mагмарчета какво се палите? Нещо интересно има ли при вас... нещо голяма скука.

416

Thursday, June 9th 2011, 1:18pm

Ама зеления рисуван герой всеки път като го хексна и реве все едно съм взел играчката на дете, даже моите деца ревят по-малко. Даже последни път заплашваше яко , а посл еизведнъж се лепва тука и пише за разни пампери.... сега те ако само си се карта в техния форум тука сега пазим добрия тон :)

417

Monday, June 13th 2011, 12:38pm

От Червените елексири кой ще е най-полезен за Демо Евент? Invulnerability or Destruction, а също така тоя червен елексир може ли да се комбинира с DE от коланчето и Аmulet of Destruction?
МАй имаше нещо, че не мога да се назобя съ свсички елексири наведнъж, но нямам идея каква е точно ситуацията.

418

Monday, June 13th 2011, 6:02pm

мисля че червените анулира destruction и тн. Като бях танк и пийна Invulnerability не можех да взема rock skin ама сега нз как е
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

419

Monday, June 13th 2011, 6:03pm

а ДЕ само то замъка бъфа и black dragon go anulirat
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

420

Monday, June 20th 2011, 2:03pm

Ама повечето бг-та сте бая високи нива :)