You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

461

Sunday, September 4th 2011, 7:22pm

Мамка му , написах ги името с малка буква , прощавай
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

462

Sunday, September 4th 2011, 7:26pm

Билет патронажа се сваля по изгодно за палача време, аз ли да те уча как се играе с тази професия?

463

Sunday, September 4th 2011, 7:26pm

Cryocore

Честито за брадвата , наслуаждаваш ли се на шоуто XD
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

464

Sunday, September 4th 2011, 7:30pm

Като ме гледаш с брадвата ли съм :) ?
From all the things I lost, I miss my mind the most.

465

Sunday, September 4th 2011, 7:34pm

И мерси щеше да свърши работа....
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

466

Sunday, September 4th 2011, 7:49pm

Исках да кажа - мерси за честитото - но брадвата засега пази раницата :) .
From all the things I lost, I miss my mind the most.

467

Friday, September 16th 2011, 5:43pm

Quoted from "cryocore;109056"



какой же ты трус нападаешь и тянешь как девочка позор!

468

Saturday, September 17th 2011, 10:39am

@ shrek
это нет рускии форум......
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

469

Saturday, September 17th 2011, 11:32am

Quoted from "Skysleyar;110768"

@ shrek
это нет рускии форум......


и че теперь? ты видишь где то оскорбления или ты рассист?

470

Saturday, September 17th 2011, 12:13pm

I am not rasist. In fact i went to your country this summer. People are great , i liked them , and hopefully they liked me

translate this!
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

471

Saturday, September 17th 2011, 2:45pm

@Shrek - не съм пъзльо - извикаха ме да те бавя - това и направих - не съм те нападал да те убия - знам че няма смисъл :) иначе свърших си работата - само дето нашите се сдъниха в файтир. зор или позор реши си сам.
From all the things I lost, I miss my mind the most.

472

Saturday, September 17th 2011, 7:02pm

Quoted from "Skysleyar;110778"

I am not rasist. In fact i went to your country this summer. People are great , i liked them , and hopefully they liked me

translate this!


я русский но живу пока на украине 22 я уезжаю обратно жить в россию, но я понимаю и ваш язык, хоть и писать на нем не могу!

473

Saturday, September 17th 2011, 7:04pm

Крюкоре на счет тебя, ты всегда тянешь бои, не нужно оправданий, если сам не можешь меня вынести ты всегда зовешь помощь, я знаю ты слабый игрок и так делаешь, а трус или нет тебе думать! что тебе нужно изменить!

474

Saturday, September 17th 2011, 8:48pm

@shrek Но естествено, че ще викам помощ - не искам рана (или както беше написал Бриан Бару - не искам да си чупя коланите - затова когато нападна някой и той взема да ме убива викам помощ). Слаб или силен - няма значение. Не се правя на какъвто не съм, не си избивам комплексите в играта. Открих за какво служи валора на 11 ниво - не като теб на 3. И се постарах много да стигна до това което съм. може да е слабо - но пък съм се забавлявал. Ако си мислиш че виртуалните постижения на когото и да е по някакъв начин биха ме изумили и зашеметили, явно не се разбираме хич.
Аз си играя за удоволствие - колкото и когато мога.Пиша ти бавно, защото знам че четеш бавно, и все пак - когато аз идвам и пиша в руския форум се старая да пиша на руски - когато ти пишеш тук - също се старай да пишеш на български - има преводачки (http://translate.google.com) например. Ще е културно да се обърнеш към мен така както аз се обръщам към вас в руския форум.
P.S. Бавенето на боя ми е останало от танка :) може би затова - но никога не се ядосвам когато другите бавят :) Ако се засечем в таларите на 13 ниво - ще видиш че не бавя нито за миг. Успехи и надявам се да приемеш написаното като голям възрастен човек, а не като пуберитет.
From all the things I lost, I miss my mind the most.

475

Saturday, September 17th 2011, 9:06pm

Мне пофиг на картинки, просто будь не трусом напал бей сам и не зови ни кого, больше уважения будет!

476

Saturday, September 17th 2011, 9:17pm

Хайде махни си 200 екзето и да видим дали ще бавя.
From all the things I lost, I miss my mind the most.

477

Saturday, September 17th 2011, 10:54pm

Аз мисля да обявя Шрек за почетен Българин. Толкова Бг играчи а само 3 ма си пишим срамота.

478

Sunday, September 18th 2011, 8:52am

+1 shrek за Bg
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

479

Monday, September 19th 2011, 1:20pm

А в БГ си имаме достатъчно боклуци не ни го набутвайте сега и тоя. Да си плямпа и да реве като го хекса колко то ще.

480

Monday, September 19th 2011, 1:22pm

Любо , защо с всеки пост изтъкваш , че имаш БОЕ реп?
Forum Troll Assistance Representative :dragon: