You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

481

Tuesday, September 20th 2011, 12:17pm

Quoted from "Skysleyar;111169"

Любо , защо с всеки пост изтъкваш , че имаш БОЕ реп?

Истината е че съм комплексар а БоЕ-то много ме радва. Да не говорим разни е такива като тоя как заплашват... един даже ми прати някакъв пробит злобен подарък :)

482

Tuesday, September 20th 2011, 2:14pm

хех щом те радва , хвали се :d
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

483

Wednesday, September 28th 2011, 7:33am

Лю, нещо ми писа на личен... Кажи какво има? :rose:
Toff, bahebak habibi ! :love:

484

Thursday, September 29th 2011, 9:57am

Написах: Баууууу :)
Отивам аз ад си бер ацвета и изведнъж като кацам там, нали съм камикадзе, и виждам теб и Кони Фокс :) Т асамо ти казах Баууу и си се телепортирах н апо-сигурно място. Отказах се от брането на цветя.

485

Thursday, September 29th 2011, 6:16pm

Аз на отрова не нападам... Ама и на мен ми остават малко цветя още да набера и няма да ми видите очите там:lol:
Toff, bahebak habibi ! :love:

486

Friday, September 30th 2011, 8:43am

A az имам да понабера само около 300 :)

487

Friday, September 30th 2011, 8:25pm

:jump: Взех медалаааааааааа!
Toff, bahebak habibi ! :love:

488

Friday, October 7th 2011, 12:36pm

lugeorgiev И аз не съм олимпиец само да участвам, искам да съм победител :)) А пък на 6 ниво да направиш син медал си е наистина трудно без да имаш спонсори.

489

Monday, October 10th 2011, 8:36am

Quoted from "Jack Sparrow;113962"

lugeorgiev И аз не съм олимпиец само да участвам, искам да съм победител :)) А пък на 6 ниво да направиш син медал си е наистина трудно без да имаш спонсори.

120-150 очи и вече и лилав ще имам :) но много нерви и скука ми коства :((((

490

Wednesday, October 12th 2011, 8:38pm

19:35 You have taken a trophy from cryocore [12]
Много мило от Ваша страна, г-н Стражар, да си дадете скалпа...

491

Wednesday, October 12th 2011, 11:43pm

Браво на вас за убийството! :beeee:
Toff, bahebak habibi ! :love:

492

Thursday, October 27th 2011, 3:22pm

какво правите тук , нашият форум още малко отива на втора страница.........
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

493

Thursday, October 27th 2011, 5:40pm

само ми вижте ранга
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

495

Friday, October 28th 2011, 10:32pm

Cryocore....

Даже на мен не ми е интересно да влизам в ГБ... Влизам когато умрат мобовете... Това е баси и тъпото. С Тофи си говорехме и му казах да спре да ходи щото никой магмар не иска да помага като види 5-6 животни лвл13 + на мунчо кокошката лвл16... Това е баси и тъпото... Нормално е да губите... Ако наистина искате да спечелите и искаш да видиш как никой хюман няма да стъпи на платото - накарайте Seawolf, fier i hero да седят 1 ден на платото със животни лвл 16 ... Най тъпото е че муньо никога няма да се усети защо магмари не идват... Преди 2-3 дни хюманите бяха ЖАЛКИ напускаха съмони и чакаха да влезе 10ти магмар.... Ми много ясно че никой няма да влезе... Играят си на Нека покажем че наще топки са по-големи от ваще, ама умирам от кеф като ни преебете някой красив бой... :smile: И като покажете че без съмони сте по-силни!

Гледам ви как гардовете все скачате на бой, ама само вие не можете да изнесете цялата битка и да представяте расата....
Toff, bahebak habibi ! :love:

496

Tuesday, November 1st 2011, 2:11pm

cryocore & Faelivrin

Да ващи силните с животни появят ли се невиждам кой от хюманите ще стъпи на платото. Яд мее че всяква нусдиска сган, мултаци и платени се помислиха, че могат да играят . Помня едно време как Ахл и годфром хел бродиха из нащи земи и всички се криеха като мишки, нямаше кой да ги спре, помня колко човека ходехме и на платото, а сега псевдо геройчета с протекций се мислят за богопомазани.

497

Tuesday, November 1st 2011, 8:44pm

-TeHb VoRoNa- [13] 0 / 103503 / 8250
велика битка - влиза ми и ми ресва 12ка - хеалва я и умира... да му се ненарадваш на тоя
From all the things I lost, I miss my mind the most.

498

Thursday, November 3rd 2011, 6:25pm

Seawolf и fier се появиха :)) Да се ненадяваш... Интересно е кога ще оправят Шеара магазина че -Hero- и Wanderer84 да си купят и те книжки за животните?? Мунчо нема му видим очите:lol:

Нещо чат лога не ми запазва исках да ви покажа какво стана...
Преди 2 дни викам на Мунчо и Билета да влизат в талар и Мунчо ми вика "Ти два месеца ме псуваше и война водихме сега защо да ти помагам" <---- Да това каза само че го няма в лога
А билета, малкото педерастче вика "Ти противная"
Аз бях на градус и им казах "Помагате? 2 месецов колцо из дракуну обещали. Идете на .... все двоих"
Най- якото беше че няма инсулт и неможе да ме замълчат.... Ама тъпото е че на Mунчо му трябва ранк повече че ще потроши чуждия щит по тия велики битки :lol: Ама като се замисля, той не може да губи... Затова не ходи в талар:lol: И Ендагара не може да съмонва там че да му спасява гъза:lol: Само каква помощ щяха да ми дадат в талар ако бяха влезли, щяха да ми отпорят дупарата без вазелин:lol:
Toff, bahebak habibi ! :love:

499

Friday, November 4th 2011, 11:45am

:lol:

And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

500

Friday, November 4th 2011, 11:55am

Quoted from "Faelivrin;118267"

....., щяха да ми отпорят дупарата без вазелин:lol:

надушвам ЛЮБОФФФФ ехххх