You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

561

Monday, February 13th 2012, 9:15pm

Forum Troll Assistance Representative :dragon:

562

Tuesday, February 14th 2012, 9:50am

Жельо,

Тъй като явно ще си останеш ямболско леке завинаги ще ти отговоря така:

Аз работя и сама си изкарвам хляба. Това че съм тук с него не значи че тябва да злобееш и да си стискаш топките от завист докато посинеят. И само за да ти разясня положението - той иска да ми вкарва пари в играта , а аз не искам... Питай там гардовете дето ви казват всичко на вашия клан и ще ти кажат че всичките ми пари са от бой или дроп. А относно браковете - ня са няколко :) Тоз който ти ги е говорил тия глупост му кажи да спре да вярва на бившата му и го помоли да и припомни че я предупредих какво ще се случи ако продълвава да разправя лъжи :)
А относто " живеенето при хората" може да ги питаш като нямаха пари кой им даваше. Така че затвори си голямата уста че да не отворя аз мойта.
А относно до това лайно скайслеър дето ника му не е написан правилно ще кажа за поседно - на Жельо и теб не говоря тъй като за мен сте аграрни примитиви с нисша форма на интелигентност и първите 7 ви липсват.

П.С. Повече няма даже да го гледам тоя форум и без това нищо интересно :)
Toff, bahebak habibi ! :love:

563

Tuesday, February 14th 2012, 9:53am

@Лю,

Книжката днес ще мина да си я купя от чужда литература, ако я няма - на английски ще я взема.. Знам че е била забранена. Отностно нея съм чела една друга книга. Нещо като разработка и беше.

@Димо,

Измамата Обама 2 пъти го гледах за да го схвана :)
Toff, bahebak habibi ! :love:

564

Tuesday, February 14th 2012, 9:59am

Честит Свети Валентин!!! На всички желая много любов!!!

:kiss:

565

Tuesday, February 14th 2012, 10:02am

Faelivrin [12] А на теб лично ще ти пожелая,докато все още гледаш тук :P най - най много любов!

:kiss: :rose:

566

Tuesday, February 14th 2012, 12:02pm

Честит празник на всички (св. валентин или трифон зарезан кой каквото празнува). Мистери виждам че все още има КК и на 7мо ниво как е там?

567

Tuesday, February 14th 2012, 1:28pm

han asd [6] Зависи кое имаш в предвид ? :Ppp

P.S. празнувай и двата празника - няма да сгрешиш а и ще е по забавно хихихи

568

Tuesday, February 14th 2012, 1:35pm

Mysteri [7]
Е как кое опонентите хората от другите сървари и т.н.

569

Tuesday, February 14th 2012, 1:44pm

@ Faelivrin, на БГ е аз художествена литература не мога да чета на друг език :) Много е яка книгат авъпреки, че не ми е на любима тематика, но като свърши мигах на парцали :)

ПП щом младите се обичат нека се вземат :) деца трябват на тая страна, а те са голяма радост

570

Tuesday, February 14th 2012, 2:26pm

Най-добрия пост. Еми като някой ми е взел ника ще го напиша грешно , а в твоя пост се вижда на кой му липсват първите 7 години . Най-близо до примитивността си ти , първо защото като не можа да се аргументираш , почна да обиждаш , а и на Тоф сигурно му плащаш в натура. Добре , че си затваряш устата , защото форума замириса на....
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

571

Tuesday, February 14th 2012, 6:43pm

Лю,

Днес през 3 книжарници минах и не я намерих. Утре ще ида до книжарницата в Дубай мол - надявам се там да я намеря. Разработката беше за едно момече което е било във Франция с техните и там се запознава с двойка французи които и я подаряват, от там се връща в България от там тя я прочита и дава на приятелка чийто баща е милиционер и от там става мазало но през цялото време имаще цитати от 1984. Обезателно ще я потърся.


Скай,

Дори и ника да е зает - бъди креативен а не плагиатствай с правописни грешки. А колкото до "заетият ник" - всички знаем че това беше първият ти герой и беше налепил 100 мултита на него. А относно съпруга ми - ако обичаш не говори така - ти започна първи да обиждаш. Тоф има собствен бизнес, а аз работя на съвсем различно място. Аз се чудя защо ли ти отговорих въобще първият път:lol: Той Димо е прав че нещо не ти е наред в контролният пулт:lol::bee:
Toff, bahebak habibi ! :love:

572

Wednesday, February 15th 2012, 1:17pm

Faelivrin, ами ние тука си имаме chitanka.info и ако искаш мог ад ати я пратя в няккаъв формат безплатно или влез и си я изтегли, ако можеш от там :) Аз откакто си взех Kindle яко чета. Горещо препоръчвам четците за книги на хората дето обичат да четат.... не е нужно да е Киндел на пазара има доста :)

573

Wednesday, February 15th 2012, 4:04pm

За по-просто:
http://chitanka.info/search?q=1984

има и филм

574

Thursday, February 16th 2012, 12:41am

Хаха :Д аз на градове не се обиждам изобщо, а камоли от теб :)
много си ми забавна, защото много рядко се срещат толкова глупави същества ,като теб.
Знам те що за стока си и за това ми е такова мнението за теб :) пък и ако не си се поглеждала в огледалото скоро... лесно заменима си за някакъв богаташ ,пък и не само :Д
Нали знаеш приказката за падането от високо :) ,а аз моето момиче няма за какво да ти завиждам. Аз съм си добре и този които стиска топки си ти :Д
То май само тва можеш да правиш де :) иначе да се върнем към висшето ти образование, какво е то ,че забравих? И какво учих сега, като второ? Пък и на кой си давала пари ,като е нямал, пък и какво знаеш ти за мен ,че да си отваряш устата (която верно е голяма ,като всичко по теб :Д )

575

Thursday, February 16th 2012, 7:14am

Аз се чудя комплексите ли си избивате или к'во? Всеки път неще като стане Тоф ви в устата. Или нещо от МОЯТ личен живот, което на вас не ви влиза в работата. Хайде, кажи нещо ново - то да повтаряш старата песен на нов глас - няма да ти изкара бакшиш. Да се върнем 20-тина страници назад и направо да постваме коментарите от там. Ама говори си - то освен злоба в твоите думи друго няма. Относно образованитео ми - завърших Национална Музикална Академия "Проф. Панчо Владигеров" - гр. София взимайки 2 години за 1, поради отличен успех - ходи провери. И какво ми е голямото? Да, висока съм 1,87м и тежа 76кг - тялото ми е напълно съразмерно, но това че ти си хилав фастък и ти се появяват комплекси като стоиш до мен - не е мой проблем.:lol:
Toff, bahebak habibi ! :love:

576

Thursday, February 16th 2012, 12:10pm

е хубава работа сега , пък и злоба :д аз искрено се забавлявам. не ме интересува нищо свързано с теб, просто ми е забавно как доста хора говорят за теб и и се смеят и на пупертетските ви подаръци в играта :д ,но това си е ваш избор де. за музикалното ти образование ясно, кога успя да запишеш второ? питам просто защото се опита да парадираш с това, не за друго.. пък и то музикалното не те прави по умна за жалост.. :\. иначе за килограмите да.... минала си ме с няколко, но не се имам за хилав ,въпреки че 80% от населението изглежда хилаво пред теб :d

577

Thursday, February 16th 2012, 7:28pm

Нещо си противоречиш - уж не те интересува нищо за мен, после ме питаш кога съм записала второ. Ами помисли малко - тази глава не ти е за украса. А за подаръците - явно сме с късен пубертет :smile: Наслаждаваме му се...
Toff, bahebak habibi ! :love:

578

Wednesday, February 22nd 2012, 7:02pm

@Jack Sparrow - Димо - честито за левела - не знам кога си взел ранга - ама и за него честито :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

579

Wednesday, February 22nd 2012, 9:00pm

Мерси ,преди 10 дена качих ранг и ниво . Беше ми писнало на туй 12 без да бия мобове . Ти няма ли да дигаш скоро?

580

Friday, February 24th 2012, 7:48pm

Има време - още поне 2-3 седмици - ако не и повече - и се опитвам малко реп. рейтинг да направя преди това :( зор си е
From all the things I lost, I miss my mind the most.