You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Friday, October 8th 2010, 2:29pm

Jack Sparrow

Куеста който беше за бирения фест, оттам са. Аз на 4 дни от кръчмата по 1 биричка взимам - за левел 11 баунсъра
From all the things I lost, I miss my mind the most.

42

Friday, October 8th 2010, 2:30pm

на страницата на Варварите от В1 на руския сървър има доста добро подреждане на рецептите - мисля да го взема и да го преправя на английски. дано се получи - ще пратя линкче като съм готов - за елементите - няма да бързам - не си струват :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

43

Friday, October 8th 2010, 2:56pm

cryocore интересно, вчера ващи направиха 2 таларса с такива гиганти днес пак видях да ползват, а казаха че и предните дни в таларс са билис така. мисля че има някъв бъг при вас :)
за фил. камъка при нас не става без диамант

44

Friday, October 8th 2010, 4:10pm

Jack Sparrow

За филосовския камък съм съгласен - а ако е имало бъг, то вече го няма, защото куеста който беше за феста го спряха мисля
From all the things I lost, I miss my mind the most.

45

Friday, October 8th 2010, 4:23pm

7 злато няма да ми оправят играта, ама последно време си мисля ,че умишлено си траят за бъговет. Вчера с тези бири ме вбесиха и ако пак ги набарам пак ще почна с ЧД да влизам да ревът :))

46

Friday, October 8th 2010, 4:34pm

Абе гледам и на мен някакви със сиви бронии в Темпъла ми ползват бири пак горят разбира се :) Бъг ли има да си взимам биричка?

47

Saturday, October 9th 2010, 12:42am

няма се плашиш всички ще умрът :d колкото по-късно по-болезнено :d

48

Saturday, October 9th 2010, 6:31pm

epyk basi gadnoto za kamyka aide i na nas da ni go pusnat free :) shto samo mangalia da e oblsagodetelstvena daide da ripnem v city pub neshto...

49

Saturday, October 9th 2010, 7:04pm

В камъка нямаше бъг - идеята беше че май куеста с бирата беше бъгав. И аз искам 2 камък ама няма и не е имало - но май някой взеха не по 5 бири а по повече
From all the things I lost, I miss my mind the most.

50

Saturday, October 9th 2010, 8:05pm

18:05 Sum of received Gryphon Claymore 1 pcs

Otkrih sezona sled godina i polovina

51

Monday, October 11th 2010, 8:02am

cryocore Ще дава ли нещо началството за вчерашната битка? А за бирити да ти кажа ако бяха 5 нямаше и да го спомена и 15 да бяха пак нямаше, ама някой некадърник като Лулу да ми играе 1 седмица в таларси, плато с бири ако туй не е помощ здраве му кажи. Да са живи и здрави админите, някой играчи за нищо не стават :)

52

Monday, October 11th 2010, 7:15pm

cryocore

Ako ne se laja i vie trqbva da dokladvate na adminite nqkoi kato polzva bug i ako go razberete. Ili ne? Shtoto vashte malko se olivat s teq biri ,.... nal se seshtash :]

53

Monday, October 11th 2010, 7:19pm

I az sled kato vidqh da pie bira v tallaar si kazah "basi tapacite, kak habqt birite za da umrat" . Samo, 4e nqma da preuveli4a 4e go pravqt nqkolko stotin pati ve4e...

54

Monday, October 11th 2010, 9:00pm

Vedbal
Questa be sprqn wednaga sled kato se widq 4e imalo byg w nego - dokladwano be na support-a i na administraciqta. Oswen az da im wzema birite ne znam kakwo drugo da naprawq - samo da znae6 4e powe4eto ot nas ne naprawiha tozi quest - nqkolko 4oweka sa go ponaprawili powe4e otkolkoto trqbwa - Biramaniaci
From all the things I lost, I miss my mind the most.

55

Tuesday, October 12th 2010, 2:11am

Пиша на Български не на latinski :D Дразнещо е , ама в тази игра видях какви ли не админски помощи, игране на няколко човека от един герой и обратно май ще трябва като търпелив човек да изтрая това. Жалкото, че с тези леки шмекери се надяват да станат велики......... едно време великия ликвидатор ме умоляваше да му помагам за лесни победи в арената а сега всички 1 в 1 са мишки и се крият в замъци и къде ли не ...

56

Tuesday, October 12th 2010, 4:23am

23:50 Sum of received Gryphon Cuisses 1 pcs

57

Tuesday, October 12th 2010, 10:16am

Някой са късметлии. Аз дроп така и не виждам - стана около година мисля - карах единия от гардовете да ми каже кога е последния ми дроп - хем знам че са ръкавички ретри. не успя да ги намери а се мъчи - много отдавна ще да е било.
From all the things I lost, I miss my mind the most.

58

Tuesday, October 12th 2010, 12:10pm

cryocore

А честито ти за червения медал на неживите...! :dance:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

59

Tuesday, October 12th 2010, 3:32pm

cryocore
А защо малле пита мен кой са злоупотребили?Не трябва ли да пита вас? Явно никой не е докладвал за тези бирени маняци.

60

Tuesday, October 12th 2010, 7:54pm

Dneska Jedi pak beshe s biri