You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

761

Friday, August 23rd 2013, 8:03pm

Ей Димо, не се впрягай :) На платото рядко има 1/1 освен ако не е стийлблейд / левел 3

Иначе пари нема... инстанции нема.... кризааааааааааааааааааааа
From all the things I lost, I miss my mind the most.

762

Friday, August 23rd 2013, 9:43pm

Кво да не се впрягам, изипахте се незнам колко човека, поне ме знаеш че невикам помощ никога :)Той даже си почна супре равностойно боя махна ми скролове ама кво се наплаши ...
Влизай на неслома , поне няма кво да губишверно пари е ама пък на 13 се вадят много :)Примен пари има, няма инстанти, колкото бързам по бавно става ...

763

Wednesday, December 25th 2013, 9:05pm

Весела Коледа!
Нека щастие озарява лицата ви, трапезата ви все да е пълна и от здраве да не се отървете! :xmastree: :xmasparty:
:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2:

764

Sunday, December 29th 2013, 8:11pm

Весела Коледа и от мен!
Мъфин и на теб да ти се сбъдват пожеланията, които пожелаваш на всички! :drink:


абе де са тиа емотиконки тук? нещо не ги виждам ? или на куик реплей няма такива екстри? :glance:
нищо де, май го измислих :P
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

765

Wednesday, January 1st 2014, 11:08am

Ииииииииииии Честита Нова 2014 Година!
Здраве и много успехи на всички!

:thumbsup: :drink:
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

766

Thursday, January 2nd 2014, 5:20am

Честита Нова 2014 година! :xmasparty: :jump: :kiss2:
:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2:

767

Wednesday, January 8th 2014, 3:23pm

Много здраве и щастие на всички през 2014

768

Monday, April 7th 2014, 10:48am

Много замрял форума, всички ли сте спрели да играете или вече не ви се пиши. Гледам нови юнаци са дошли от другите сървъри , дали няма българи сред тях?

769

Tuesday, April 15th 2014, 7:42pm

Честно казано, форума замря съвсем - и то защото лаговете в играта даже не ти оставят време да отвориш форум - съвсем и не влизам в форума - само простотии в главния ...

А иначе от сливането - само лошо - лагове - непознати хора - няма къде да се лови - инстанциите пак са си на нула...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

770

Thursday, April 17th 2014, 3:07pm

А при мен няма лагове, а и новите пекани ми се струват . Да арени не съм хващал но пък на 13 има таларси. Другия месец и турския сървър щели да местят при нас, така че се очертава весело. :)

771

Saturday, April 19th 2014, 6:58pm

Само да се изходя
http://warofdragons.com/forum/index.php?…=28223&pageNo=1
още не са дошли и вече почнаха да ме нервят турчелята. Не кажат - здравейте носим кадайф и баклава - ами направо с рязаната бургия напред...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

772

Saturday, April 19th 2014, 8:26pm

Хехе аз като казах весело, при теб са пристигнали с дайретата и зурли да ти играят направо :D

773

Wednesday, July 16th 2014, 4:34pm

Хей! Много скучно било....,а тук във форума от кога не е писано....

774

Friday, July 18th 2014, 1:10pm

Ми да пишем - ама с това сливане... вече не знам кой кой е :) не мога да следя темите в форума. Половината на турски, другата на "английски" - ужасТ и безумие...

Иначе лято е, релакс, почивка и риболов :) 1000 риби съм наловил тази седмица :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

775

Monday, July 28th 2014, 9:02am

Наистина не се знае кой, кой е ...но поне тук става ясно :D.

776

Wednesday, December 10th 2014, 9:18am

:) минахме на втора страница бе хорааааа
From all the things I lost, I miss my mind the most.

777

Thursday, December 11th 2014, 1:19pm

А бяха времена когато не слизахме от топ 3 :D

778

Friday, December 12th 2014, 11:19pm

:sleep: To e takava skuka. Daje i vyv foruma ne mi se vliza. I niamam kirilizator, izvinete! Utre shte si go instaliram :kiss2:
:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2:

779

Saturday, December 13th 2014, 11:40am

Нещо интересно няма ли да пуснат покрай празниците, я някой инстант, я някой панаир за червени дрехи. Абе тоз админ нормален ли е защо спря инстантите с червени дрехи, мярнах малко голям рев за тях.

780

Sunday, December 14th 2014, 7:02am

Честно казано тия админи са големи льохмани. Ебаха мамата на осраното вече положение до такава степен че 70% от новодошлите спряха да играят. И пак сме си стария сървър с малко от новите. Останаха само стабилните кланове, а повечето аутсайдери и малки кланчета почти не се логват. Ако продължава така много малко хора ще останат и или ще ни закрият или ще ни пратят при германците ахахахахха
А за червените брони - не ме топли много. Имам 2 сета стоят в банката. Чакам да можем да ги обърнем на аури за да ги ползвам. Но определено на моя левел инстантите живнаха откакто ги спряха.

:wink:
:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2: