You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Tuesday, October 12th 2010, 10:43pm

taman 3 tallaara beshe samo na biri ;)

62

Wednesday, October 13th 2010, 5:17am

Basi alkoholika :D

63

Thursday, October 14th 2010, 7:50pm

Vedbal

Как беше дъгата с това новото :Р падна ли поне 1 око...?
From all the things I lost, I miss my mind the most.

64

Thursday, October 14th 2010, 10:00pm

Хайде наливайте се и вие с бира дее :)
Преди два дена ми се роди третото дете :) да знаех бъга да ви почерпя с по една бира, но аз нито една не съм забърсал :)

65

Thursday, October 14th 2010, 10:26pm

lugeorgiev Да ти е живо и здраво :)

cryocore Пак осраха работата тез админи :D Третата репутация навярно за нова година ще ни я пуснат .

66

Friday, October 15th 2010, 12:02am

lugeorgiev Честито!

cryocore Паднаха няколко, но не повече от нормалното.

67

Friday, October 15th 2010, 7:40pm

lugeorgiev
Ха честито и от мен - да ти е живо и здраво наследничето - още едно магмарче. :smile:
From all the things I lost, I miss my mind the most.

68

Friday, October 15th 2010, 7:40pm

p.s. 14.10.2010 14:46 Your party received Berserker Cuisses 1 pcs 16.09%

чак не вярвам на очите си - дроп...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

69

Friday, October 15th 2010, 11:57pm

Честито за малкото магмарче! Да расте живо и здраво!

Cryocore, мисля че админите нещо са направили с дропа, в клана реват малките от дроп немогат да се отърват, а на мен ми паднаха 2 предмета за 3 дни, а цял 11 лвл броях стиШките :о) Annyshka за 2 седмици 10тина предмета и паднаха... Има нещо странно, дано да са го пооправили малко че да почнат paypal-ърите да кихат че да пълнят нашите джобчета :о)

70

Saturday, October 16th 2010, 9:04pm

Мдам. вчета northon удари uni bracers , а greycardinal uni helmet, оппеделено има нещо с дропа :о)

71

Monday, October 18th 2010, 1:39pm

мда - ама май май намалиха дропа- и той беше увеличен само на големите гадини - не чух малък левел да се похвали с дроп... не знам...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

72

Monday, October 18th 2010, 1:57pm

има има, малките често удрят . това си е нормалното ниво на дроп(в руския е така) макар че мисля че трябва да се намали. малко играчи сме и ще се обезценят итемите. то и сега dm са на смешни цени 20-30 зл за ръкавици и нараменици ... пълен цирк :d сега и ако админите спрът очивадно да подпомагат определени играчи играта ще стане супер :))

73

Tuesday, October 19th 2010, 9:46am

Ми незнам - ама центродо и инкарнума нещо секнаха - преди на час поне по 1 изкарвах - сега 2-3 часа и няма... а да не казвам, че досега само 1 фламиан и 1 луксите съм изкарал... :(

1 поглед на едноръкия - ако прекараш 1 час там - с минимални залози си около злато назад - за час и половина - може и да си на нулата - ако си играеш с високи залози - просто губиш - идеята е - 1с залог и чакаш 5 котенца :) и супер игра
From all the things I lost, I miss my mind the most.

74

Tuesday, October 19th 2010, 1:20pm

при вас на какви цени вървят ресурсите за новите реп. ?
аз мобове не бия ама беше ми паднал един фламан ... а едноръкия си е мазало рядко се вадят пари, ако се сещаш в стария форум бях копирал 5-6 поредни печалби , но имаше случай като една мацка от руския ми клан се набута 800 злато. хазарт кво да правиш трябва и късмет :d

75

Thursday, October 21st 2010, 6:17am

Тея мангали днеска са насраха, незнам админите ли правят нещо ама не това е начина да се помага на магмарите.... Първо бъгави бири, после помпене от философския камък, а днеска и двама си зеха яко парички от тая машина....
Toff, bahebak habibi ! :love:

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

76

Thursday, October 21st 2010, 5:51pm

мамяят...всички са в кюпа....всички намазват...после иди играй хазарт.....:)това в ктъга на майтапа..
мисля че тук машинката е още бъгната....пробвах се да видя как е....залагам 5 сребро печеля 3...де илия на кирия.....
а при вас машинката как е....гледам и тя има бъг....ама положителен:)

77

Thursday, October 21st 2010, 8:19pm

A каква е историята на тоз камик /филоло~.../ ? за каво служи ?
Use time smart , make a progress !

78

Saturday, October 23rd 2010, 12:50pm

Kamyka mai neshto glupav mi se vijda na mene... trqbva da mu vkarash malko resursi (edin amulet i edin diamant, za koito vkarvash realni pari). Nagradata ot kuesta mislq 7 zlato beshe.. ama da ne izlyja... :))
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

79

Monday, October 25th 2010, 1:32am

Жалко че няма да виждаме вече димо във форума... дано да се смилят над него и му махнат бана...:cry:
Toff, bahebak habibi ! :love:

80

Monday, October 25th 2010, 3:07pm

Така е философският камък е 7 злато за един амулет от 15сребро. Далавера е но повече не ми се е падал :(