You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

781

Sunday, December 14th 2014, 11:59am

Вили преди имаше много инстанти поне на 13 ниво. Много играчи който бяха зад мен по ранг вече са ме минали, сега никой не се записва.Иначе ми е все тая дали с червени ще ги бия или със сини, 95% си остават същите некадърници.Аурата доста я закъсняха, неуспях да си опазя 3 годишния щит който беше 1/1 :D

782

Thursday, December 25th 2014, 7:23am

:music: Весела Коледа, бъдете здрави и усмихнати ! :kiss2: :rose:
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

783

Thursday, December 25th 2014, 11:53am

Весела коледа на всички! :)

784

Thursday, December 25th 2014, 10:40pm

Честито Рождество на всички. Пожелавам ви най-вече много здраве и късмет, много усмивки и незабравими моменти. И нека си позволим в забързаното си ежедневие да сме по-топли и по-човечни един към друг.

Р. С.
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

785

Thursday, January 1st 2015, 3:50pm



Сурва, сурва година,
весела, весела година!
Голям клас на нива,
червена ябълка в градина,
жълт мамул на леса,
голям грозд на лоза,
пълна къща със деца,
пълни обори със стока,
пълна кесия с пари!
Живо, здраво догодина,
догодина, до амина!
:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2:

786

Tuesday, March 3rd 2015, 6:49am



:knight: :drink: :king:
:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2:

787

Tuesday, March 3rd 2015, 10:53am

Честит национален празник!!!




789

Tuesday, June 2nd 2015, 12:23pm






:worship:
:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2:

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

790

Saturday, June 6th 2015, 11:24am

Викам да се записвам и аз от време на време :D

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

791

Saturday, June 6th 2015, 11:26am

Ама тоя дух за куеста никъде не мога да го намеря...събрал съм му далаверките да му ги дам ама се крие гадината

792

Tuesday, June 9th 2015, 9:05am

Малко късно, ама нямате ли си клюкарки - дето викат "ако ви трябва духа той е еди къде си" ?
При нас поне 3-ма такива имаше :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

793

Sunday, August 16th 2015, 10:25am

Как сте бе хора приготвихте ли се за ъпдейта, облякохте ли сянките?

794

Thursday, August 20th 2015, 8:36am

:hi: Аз за сенките дълго време знам. Посъбрах си бронята и само шлем и оръжие ми останаха.

Я кажете вас турчалята вас не ви ли дразнят? Ония ден една 12-ка се опита да ми заповвяда да не съм беряла в НЕГОВАТА локация и ме хексна. Махнах хекса, пуснах му едно огледало и го опуках. После една 16-ка дойде ми писа и ме заплашва. Казах му когато неговите "приятели" не започват конфликти няма да се налага той да идва. Той ме заплаши че съм щяла да бъда гейм овър хахахха. Мъжа само му прати :glance: и всичко приключи :)
Както и да е . Един от мойте продаваше брадва от арсенала синя щото си купи лилава и някакъв от Дарбе го нападна защото не искал да му я продаде по-евтино. Уат дъ фак, мен....?? Клана има забрана да приема турски играчи защото са "проблемни". Дали? :lol:
:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2:

795

Saturday, August 22nd 2015, 12:50pm

Виждам само шлемче ти останало да сложиш на твоята, и аз от бая време зная и си приготвих дрешки даже малко контрабанда направих ...евтини дрехи като ми попадаха ги купувах сега скъпо продавам. Хахах тези са толкова откъснати от играта че незнам кво да ги коментирам, добре че са играли и играят с бъгове и програми иначе са много зле.

796

Wednesday, October 21st 2015, 11:31am

бреее, откога не съм се обаждала :) ама на сетих се най-накрая :Р
от тез евенти не ми остава време да поиграя :( само търча напред назад
А Вили честито за менторството!
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

797

Thursday, November 19th 2015, 2:21pm

Здравейте и от мен. Започнах отново да съм активен, таке че ще се засичаме насам-натам :)

798

Wednesday, November 25th 2015, 12:38am

Верно че го занимарихме този форум, не че ми остава време но това е друга тема. Какво ново става, нещо за бой и ... има ли? :D

799

Friday, December 25th 2015, 11:15am

:angel: Choose me for your Consecrator :kiss2:

800

Monday, December 28th 2015, 3:21pm

Весела коледа на всички и весели празници. Дано има повече усмивки - повече свободно време и повече весели моменти. Наздраве от мен :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.