You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

141

Sunday, November 28th 2010, 2:39pm

http://warofdragons.com/artifact_info.ph…act_id=94910644 :lol:

Незнам какво намеква с този подарък към лицето към което го е пратил?! :smile:Че е патка или че и е време да па па?!:food:
Toff, bahebak habibi ! :love:

142

Sunday, November 28th 2010, 9:21pm

cryocore

Това напомняне за админския форум беше наистина ненужно... :neznau:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

143

Sunday, November 28th 2010, 9:38pm

Не и когато си имаш задължение да го правиш ... Да не мислиш че го правя за постове - ако не съм аз - ще е уанди утре сутринта. Не го приемай лично
From all the things I lost, I miss my mind the most.

144

Sunday, November 28th 2010, 9:50pm

http://www.warofdragons.com/forum/thread…Code-of-Conduct

Quoted

3. The Mentor Advice section was created for players to seek the help of mentors. Mentors visit this section regularly and answer any question they can. This is part of the duty a Mentor has. They also view Game Guides & Contact the Game Administration sometimes, since questions are posted in these sections by new players who seeking assistance.


Отговарям там, защото това определено не беше въпрос, който трябва да бъде отнесен към админите... Те и без това си отвориха бая работа с тоя панаир... :smile:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

145

Monday, November 29th 2010, 8:54am

Моя грешка - приеми извиненията ми в този случай. :mol:
From all the things I lost, I miss my mind the most.

146

Monday, November 29th 2010, 9:47am

cryocore

Нее.. аз извинения не търся човек... :drink:
Просто съм умрял от скука тия дни...
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

147

Monday, November 29th 2010, 10:21am

@ Faelivrin
Браво за котенцето. Това е МЕГА голям бонуз за дамите :) еле на 6-то ниво като ми я яхнат тая котка и леко завиждам :)

148

Monday, November 29th 2010, 11:29am

Благодаря, ама сега трупам 415 злато за да мога да я яхна:smile:
Toff, bahebak habibi ! :love:

149

Tuesday, November 30th 2010, 12:46am

Ко ще бежава котка да яхнеш, същия охлюв ще си и пак с толкова малко акъл. Само интриги са ви в главата :lol: ама то простотията не ходела по гората ами по хората

150

Tuesday, November 30th 2010, 1:57pm

Жельо,

Аз може и лилава котка на жълти спирали и сини балончета да яздя ама никога няма да съжалявам че ти си яздил Кравата Милка и че все още неможеш да измиеш аромата на тор от себе си и като минаваш през локациите на които съм аз ми лъхва от теб!


Поздрави,

Долна интригантка!
:smile:
Toff, bahebak habibi ! :love:

151

Tuesday, November 30th 2010, 3:09pm

Научили сте няколко фрази (акъла ми не може да го побере от къде) и само те са ви в празните глави. Все тая, не ме вълнува изобщо :) продължавайте да си живейте тук,като в реалността не ви се получава ;) макар ,че и тук нещо не ви се получи :( успех за напред

152

Tuesday, November 30th 2010, 3:22pm

Жельо,

далеч си от истината за живота ми... Едва ли знаеш кокво точно се случва в моя живот, камо ли че е неуспешен да кажеш :smile: А и да ти кажа в играта точно на мен страшно ми върви, само с вашия клан и алианс не си говоря и не мисля че е някаква загуба... Даже ми е екстра! Имам толкова много приятели и толкова много хора ме уважават, а теб? Ти сам си ровиш с пръчка акото и се чудиш после защо миришело... Аз ти предлагам да си ходиш на Ямбол на село да правиш снимчици че Кравата Милка няма да дава задълго мляко... Ще си намери нов бик...


Поздрави,

Долна интригантка!
:росе:
Toff, bahebak habibi ! :love:

153

Tuesday, November 30th 2010, 3:34pm

А. да и ако ще ми пишеш в Уважителна форма, тъй като само аз ти отговарям, думичките Ви, Вие, Вас и т.н. се пишат с главна буква :smile: Някой май е бягал в часовете по Български есик и Литература... (за да снима кравички)...


Долна интригантка!
Toff, bahebak habibi ! :love:

154

Tuesday, November 30th 2010, 3:38pm

*еЗик извинявам се за грешката, но имам големи нокти...но моята ноктопластика наистина струва 120 лв. А не само да размятам домашно направен маникюр и да си мисля че ми вярват...


Телешко варено!
Toff, bahebak habibi ! :love:

155

Tuesday, November 30th 2010, 4:37pm

Нямам уважение към едноклетъчни, за това не съм решил да ви пиша с главна буква. А вместо да беше дала 120 лева за ноктопластика ,да си беше взела нещо за хапване. :lol:

156

Tuesday, November 30th 2010, 4:40pm

Ама колко пъти сте се виждали с нея... що пък така един път не събра смелост да и го кажеш пред нея :lol:
И ако може да ме светнеш от кога спим заедно с нея,че... де да знам губи ми се този период. Аз ,както и тя си имаме постоянни приятели, не като теб ,като се напие някой и ако няма жени или животни покрай тях да лепне теб :buee:

157

Tuesday, November 30th 2010, 4:53pm

Аграрния примитив от Ямбол винаги ще си остане, залюхания морук ор Ямбол!
Toff, bahebak habibi ! :love:

158

Tuesday, November 30th 2010, 11:42pm

Potemkin напусна играта... Довиждане! Пожелавам ти (Любо) едно по-добро начало и успех в живота! :rose:

Vedbal е временно на едно по-топло място, временно... Иначе черепчето добре му стои пред ранка :smile:


Интриги, интриги, интриги и Телешко варено! :king:
Toff, bahebak habibi ! :love:

159

Tuesday, November 30th 2010, 11:48pm



:secret:
Toff, bahebak habibi ! :love:

160

Wednesday, December 1st 2010, 2:37pm

Faelivrin

Айде само на градове да не се обиждаме, че някво не е яко... :secret:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!