You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

161

Wednesday, December 1st 2010, 2:47pm

Като ви чета писаният и ми става ясно, защо Магмарите почнахме яко да ви дърпаме. Не че се радвам, но е някакси по-различно да си от по-силната страна и да ходиш на платото не само в малките часове.

162

Wednesday, December 1st 2010, 10:04pm

Джинче,

Това не се отнася за теб, ти за мен си си Джинчето от вълшебната лампа, извинявай ако съм те засегнала!!! :stesn: :rose:
Toff, bahebak habibi ! :love:

163

Thursday, December 2nd 2010, 12:09am

lugeorgiev

Абе голямо клане на вашия център... не знам от нас ли прихванахте, какво стана... :neznau: :lol:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

164

Thursday, December 2nd 2010, 12:15am

Казаха ми че на тоф клана и алианса взели Уборга и замалко за вземат замъка и от там сега знаеш как са сексат... :smile:
Toff, bahebak habibi ! :love:

165

Thursday, December 2nd 2010, 12:05pm

MindFreaK
Нямам идея. Аз кротко си ловувам и търупам репутация. не се задържам на центъра освен да се ресуректна там

166

Thursday, December 2nd 2010, 12:19pm

lugeorgiev
И добре го правиш така като гледам... :smile: Сериозни медалчета си събрал там... Особено това синьото на подземните много радва... :))
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

167

Thursday, December 2nd 2010, 2:58pm

Абе на някои теми форумът не ми дава да пиша... Ей ся например в Сити пъб, тука ся админи се занимавахме и само в една тема не ме допуска... Там някякъв 4 лвл са жалва за съмоните от трейд фаира... Ужас! Пукнах са от инстали и ънинстали.... Натискам спейс и клиента се затваря... Някои хора ми казаха че ще ме махнат от приятелската листа ако продължавам така... :rr: :rr: :rr:
Toff, bahebak habibi ! :love:

168

Thursday, December 2nd 2010, 3:59pm

MindFreaK
Не че искам да се хваля, но 7-мо без лилав UK няма да мина
А много скоро и 1000 БoE ще имам :)

169

Thursday, December 2nd 2010, 6:13pm

Поне ще докажеш че всичко става и без пейпал!!! :cool:
Toff, bahebak habibi ! :love:

170

Friday, December 3rd 2010, 8:01am

Faelivrin
То 100% става, но много бавно :( ан мен ми се иска червена значка BoE на 6-то, но да видим дали ще издържа

171

Friday, December 3rd 2010, 8:26am

Давай, Лю! Знам че можеш! :rose:
Toff, bahebak habibi ! :love:

172

Sunday, December 5th 2010, 4:21am

cryocore,

ще ме добавиш ли в скайп? :rose:
Toff, bahebak habibi ! :love:

173

Saturday, December 11th 2010, 12:51am

Абе хора....

Аз неща да спамя, ама защо не си пишем тука?
Toff, bahebak habibi ! :love:

174

Saturday, December 11th 2010, 11:56am

Тактично те чакам ед аес изнервиш и да пуснеш някоя еротична снимка :) Че тея от аватара са много малки, а мацката дето се епилира не върви за нашата възраст :)

175

Sunday, December 12th 2010, 4:12am

Хахаха!

Сега съм супер унижена... Направо ми се реве... Пишех си с един авер от Англия дето ни е другарче на мен и на гаджето и пуснах в майн чат защото бях забравила да клирна на prv, как гаджето ми липсва и искам любов и плътски ласки (унижение N1) и после отнесох 1 ден мълчание затова (унижение N2)... Направо не ми се говори.... Чакам Админите в понеделник да видим какво ще кажат... :stesn:
Toff, bahebak habibi ! :love:

176

Sunday, December 12th 2010, 8:56pm

Не се закачайте че...


Toff, bahebak habibi ! :love:

177

Monday, December 13th 2010, 1:47pm

Faelivrin, Те админите трябва да те похвалят за такива съобщения, не да те МЮТВАТ :)))
А тука може да има някой качествен младеж да свърши работат :) порастърси се ..... аз 100% не ставам за тая работа :)))

178

Monday, December 13th 2010, 2:14pm

Лю,

те направо ме изгониха!:lol: До сега не ми бяха падали в очите толкова ниско... но вече го направиха... :fuu:
Toff, bahebak habibi ! :love:

179

Monday, December 13th 2010, 4:16pm

Много са закостенели за теб :) Хюмъните са яко пуритани... Стани МАГ и се отдай на РАЗВРАТ :)))))))))))

180

Tuesday, December 14th 2010, 12:36pm

Лу тя едва ли ще стане магмар :) прекалено прилича на човек :) и по снимката си личи