You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

181

Wednesday, January 4th 2012, 4:52pm

Od czasu do czasu każdy powinien zaglądnąć

182

Tuesday, January 10th 2012, 1:44am

ale tu się dzieje lol

183

Sunday, January 15th 2012, 6:54pm

nudy jak wszędzie

184

Thursday, February 2nd 2012, 8:03pm

Drodzy Rodacy próbujący swoich sił w grze na Męstwo , nie ważne na którym lvl jesteście jeśli już znaleźliście drogę na jaskinie ,areny czy inne instalacje które mogą dać wam Męstwo Pamiętajcie ,że tak zwany " valor letching" jest ZŁY, nie pomaganie swojej drużynie jest ZŁE , wszelkie przejawy noobizmu przez które drużyna przegrywa są ZŁE . Z uwagi na coraz większą ilość osób robiących nam WSTYD KRADNĄC Męstwo apeluje do was NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie róbcie WSTYDU sobie i nam wszystkim jeśli nie wiecie jak zdobyć Męstwo w normalny sposób przyjcie do mnie pomogę wam wszystkim , z wielką chęcią podzielę się z wami swoją Wiedzą . Męstwo nie jest trudne a tym bardziej skomplikowane . Ale przejawom Noobizmu i głupoty zwanym potocznie "valor letching" musimy powiedzieć stanowcze NIE dla dobra nas wszystkich grających tutaj .... wiec apeluje jeszcze raz NIE IDZIE TĄ DROGĄ A WSZELKI PRZEJAWOM TEGO TYPU ZACHOWANI MÓWCIE STANOWCZE NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!









Przemawiał wasz ukochany pierwszy sekretarz Alar Zeh Ner

186

Thursday, February 2nd 2012, 10:55pm

dziendobry wktora strone po mestwo :)) ?

187

Thursday, February 2nd 2012, 11:10pm

Towarzysze ,Bracia ,Rodacy Pozwólcie mi wskazac wam drogę ... żebyście nie przychodzili do mnie nazajutrz tylko i nie mówili Panie Pierwszy Sekretarzu chcieliśmy dobrze ,my przodownicy naprawdę chcieliśmy dobrze .......... niestety wyszło jak zawsze ...




o to będzie gdzieś tam ----------- > lol








Przemawiał wasz ukochany pierwszy sekretarz Alar Zeh Ner ;)

188

Sunday, February 5th 2012, 4:52pm

Tak tak.. Nasz "kochany" pierwszy sekretarz ma racje..
Co wam z gry ktora polega na calo tygodniowym zbieraniu rybek i robieniu slabej teczy 2x w tygodniu po to zeby i tak dostac wpierdol gdy juz bedziecie chieli sie zabawic, bo gra MMO bez rywalizacji to gowno

189

Sunday, February 5th 2012, 4:56pm

gracie rok po to zeby miec 10lvl i full set unicorn co nie daje wam zadnej satysfakcji
Nie lepiej grac rok i wiedziec ze sie jest najlepszy w swojej lidze ?

190

Sunday, February 5th 2012, 4:59pm

samantyka slowa "repki" zostala w tej grze wystawiona na ciezka probe bo ludzie sie ciesza jak wbija szary medal... ale pytanie brzmi co im po 10pkt. reputacji ?
rozumiem na 2lvl ale sa ludzie co maja 70 ratinga reputacji na 10lvl..

191

Sunday, February 5th 2012, 5:44pm

dokladnie :) gra bez mestwa i repek jest dla ludzi ktozy graja tylko po to zeby grac :) tak samo zaczynanie mestwa albo repek na lvl powyzej 10 lvl nie da sie nadrobic wiec po co probowac .... zwlaszcza jak sie nie ma o tym pojecia :) ale niech sobie robia co chca tylko niech wstydu nie robia polakom kradnac mestwo itd .......

192

Tuesday, February 7th 2012, 7:24pm

hmm a może po prostu inni mają po za tą grą realny świat w którym człowiekowi czasu brak ?

193

Tuesday, February 7th 2012, 8:47pm

hejka wszystkim

194

Monday, February 13th 2012, 11:54pm

Towarzysze ,Bracia ,Rodacy dzisiaj nasz "przyjaciel " pepe stał na skraju przepaść , dzięki mnie zrobił wielki krok do przodu :) zakoniczyłem tym jego kariere na tym serwerze + tak jak obiecałem mojim byłym klanowiczom podałem jego nowy nic coby wiecej złodziejski śmieć nie zatówał nam gry :) wiec jak ktoś zobaczy don kichota :) tak to on hehe moze sie zabawić :)





by żyło się lepiej :P

196

Thursday, February 23rd 2012, 5:58pm

nom i nasz "przyjaciel" pepe chyba juz sobinie pogra na nowej postaci ma bana :) na starey nie ma po co grac :) a wiec :) niech to bedzie przyklad dla innych noobow ktorzy nie umieja uczciwie grac .......
nie mozmy pozwalac na to zeby jakies smiec okradal polakow trzeba takim jak on pokazac ze sa sposoby zeby ich usadzic :)

197

Tuesday, February 28th 2012, 8:27pm

Alar widze ze dominujesz tutaj^^
Jedno co mnie nieokoi... coraz wiecej looterow sie pojawia z Polski... czy my naprawdę nie umiemy inaczej grać jak tylko poprzez okradanie innych?

198

Tuesday, February 28th 2012, 11:25pm

niom Marciu jak widzisz musze troszeczke sie po lansowac hehe :D ..... no wiesz niestety i ja to widze przychodza na ten serwer niszczą opinie o polakach... do tego osoby typu pepe + osoby nie potrafiace grac na mestwo a chodzace na instalacje gdzie nie zrobia nic pozytecznego a przeszkadzaja i zabieraja miejsce dla dobrych graczy .... czasami wstyd sie przyznac ze jest sie z polski .... jedno co mnie cieszy ze poza tobą Martusiu ( jestes świetna poprostu WOW :) ,mną ( nie bede się sam oceniał ludzie znajacy moja statystyke mestwa do expa i repek wiedza jak sobie radze ) jest tu jeszcze kilkoro polakow grajacych na mestwo i wiedzacych co robia :) mowie glownie o osobach z klanu "The Incredibles" zaczynaja tworzyc naprawde dobra ekipe polakow grajacych na mestwo :) i wierze ze z odrobina pomocy beda kolejnym swietnym polskim klanem tutaj a zarazem 1 polskim klame ktory w znacznej czesc gra na mestwo :) co do looterow niestety dopuki takowy nie wejdzie na 5 lvl albo admini nie potraktoja problemu powarznie nie da sie nic zrobic wszelkie puszczanie na nich tygrysow itd jest zwykla strata czasu a wysylanie kata itd jest strata pieniedzy wiec problem pozostanie ..... a jak juz Marciu sie tu pojawilas ( jak widzisz troche sie tu rozpisuje inni albo nie maja nic do powiedzenia albo nie wiedza o istnieniu forum albo kit ich wie :P ) chcialbym ci serdecznie podziekowac za pomoc z pepe :) zreszta wszyscy polacy grajacy tutaj i majacy stycznosc z tym osobnikiem powinni :) pozolilem sobie dzisiaj zglosic go jako multi itd o ile sie nie myle dostajac bana na 1 postaci na 2 tez powinien miec :) ale to sie zobaczy :) tak poza tematem osobiscie rade wszystkiem polakom zapoznanie sie z nowymi zasadami w grze a jesli cos nie jest dla was jasne to zgloszenie sie do mentorow /straznikow jesli macie problem z dogadaniem sie w jezyku angielskim mozecie zapytac mnie o pomoc lub Martusie jak bedzie na shifcie :) tylko nie meczcie jej poza bo mi sie dostanie :D

199

Tuesday, February 28th 2012, 11:55pm

a tak mowiac juz o klanie "The Incredibles" jest to naprawde dobry polski klan rownie dobry jak stworzony przezmnie "Rulers of Dark" z roznica podejscia do mestwa ktore w "The Incredibles" jest znacznie bardziej wyrobione i zrozumiane szczerze polecam ten klan polskim graczom chcacym sprobowac swojich sil w grze na mestwo ( niestety nie moge was wszystkich przygranac do CDW z powodu braku miejsc oraz wymagani jezykowych ) natomiast w " The Incredibles" jest swietna ekipa graczy : Izka , Anastazija, padlock ,Nanaja sa siwetnymi graczami a pod ich skrzydlami i reszta klanu sie rozwija :) co osobicie mnie zdziwilo ze udlo im sie namowic Zbysia na mestwo wow z calym szacunkiem dla jego osoby i szczera przyjaznia jaka go darze nie spodziewalem sie ze on sie tym zainteresuje wiec jesli chodzi o to WOW udalo sie wam :) wierze ze z czasem ilosc polakow grajacych na mestwo i wiedzacych co robic ( 2 czesc jest istotna bo to ze ktos mowi o mestwie nie znaczy ze wiec cokolwiek o tym ) zwiekszy sie i bedziemy mogli powiedziec ze mamy dobrych graczy polakow grajacych na mestwo :) a zarazem chcialbym podziekowac polakom po stronie ludzi ktorzy powiedzmy ze przecieraja szlak dla nastepnych jestescie swietni oby tylko tak dalej mam na mysli graczy : Goster ,COMANDO ,_Alex_, - Valkyrie- _ ,-Leilong- ,Apacz, - Hagen -, Anastazija ,Hektor16 ,Izka ,Nanaja ,Narina ,--Wrobel-- oraz kilkoro innych graczy ....co do polakow grajacych po stronie moagow hmmmmm nie znam wiekszosci z was natomias tych ktorych znam ( nie powiem z kad :P ) i tych z ktorymi mialem przyjemnosci sie spotkac na cc itd w wiekszosci oceniam bardzo dobrze staram sie was wylapc w tlunie pozostalych i zobaczyc jakimi jestescie graczami :P tak mam was na oku nie powiem ktorych :P :) chciaz nie wazne co zrobicie i tak my wygramy :P ;)

200

Wednesday, February 29th 2012, 9:05pm

Nie dostanie ci sie nie dostanie :) ja jestem caly czas mentorem wiec na shifcie czy nie jestem do pomocy, czasami tylko moge odopwiadac z opoznieniami... zblizaja sie matury a tym samym duzo pracy. Ale kiedy bede mogla to pomoge...tylko czasami musicie byc cierpliwi